Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühikokkuvõte : Logitech Z-2300 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 01:30:11 vasta tsitaadiga

Kriitika Defenderi kõlarite aadressil on küll liiast. Z-2300 on tore komplekt, aga endal on SPK-720 (teise nimega Mercury 50A) ning 1k eest on raske paremaid arvutikõlareid leida. Kunagi oleks ehk Z-2300 ostnudki, aga uues elukohas pole neid kuskile panna - hele plastmass ei sobi kuskile. Mul oli vaja tumedast puidust suuremaid kaste, mida sama karva kapi otsa panna, 2.1 ei tulnud seega kõne alla. Bassivaimustust ka pole.

Aga lahe on näha, kuidas tänapäeval arvutikõlarite headust hinnatakse. Keeratakse bass põhja ja mida tumedamalt ja kogu kehaga tuntavamalt mütsub, seda paremad on. Näen seda igal tööpäeval.
Teine tore nähtus arvutikõlarite, sangade ja plastmass-keskuste puhul on küsimus: "Mis see võimsus ka on?". No krt, mida seal vahet on, üks kirjutab 100W, teine 200W, kolmas paneb kohe 1000W kirja. Ja ostetaksegi nende numbrite järgi, kusjuures.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 22.12.2006 01:41:27 vasta tsitaadiga

Eino siin on ju suurimad heli kriitikud ka ju, kui Thoms Harwere ja paljude teisetegi review saitide sõnul on z2300 väga hea heli kvaliteet.. siis ma ei tea mis ime kõrvad teil on et ei kõlba.. loogiline on ka see et ostetakse normaalne helikaart mitte ei hakata siis arvustama kui seda kuulatud vaid p1 aegse kasti int heli taga. Ma annan pea et mingi defender ei ole neist heli qualilt parem.. lugege reviewe rohkem.. ma arvan et seal on natuke asjalikumad ja erapooletumad commid.. mitte nagu siin et ah mul on defu ja kuna ma olen defu omanik siis ma kiidan teda ükspuha millises valguses parajasti vaja..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 01:46:49 vasta tsitaadiga

burnout, ei ole Defenderi omanik, küll aga olen neid kuulanud. Heli kohapealt on ta juust - nagu ka kõik Creative'id, Logitechid jms. Kuid ta on siiksi halvimatest üks eredamaid.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 22.12.2006 01:54:05 vasta tsitaadiga

No juusiis on mul olnud selle margiga mudeli poolest khm.. veidi tuhmimad kogemused aga no siiski ma veel nii kõvasti pead ära ei ole põrutanud et Z2300 mingi Defender SPK-720 või SPK-750 võrrelda..

Siin vist kehtib ka minu jaoks see reegel: Never argue with an idiot. They will bring you down to their level, then beat you with experience.

icon_lol.gif ärge solvuga, k cya, laters!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 02:01:42 vasta tsitaadiga

burnout kirjutas:
blabla, ei süvene, kuid vastan ikka


Ma polegi arvanud, et Z-2300 vilets oleks, vastupidigi. 2k eest on üks parimaid komplekte, ükski Logitechi või Creative'i odavam komplekt ei tee pooltki nii mahlast heli. Z-4 on lausa jube.
Ma rääkisin ennist hinnaklassist: 1000 kr. Ütle, mis on neist Defenderitest paremad ja korralikemas kastides? Eriti kui just 2.0 komplekti vaja.
Samamoodi ei ostaks ma 4-5k eest juustu kodukino, vaid Z-5500, mis omas hinnaklassis on tegija. Ja kui oleks vaja säästukõlareid, siis ca 600kr eest on X-230 komplekti raske üle trumbata.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 22.12.2006 02:11:50 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
tegelt ju rullnoxxid on vägagi targad, kui sa muusikast midagi ei tea ning kõrva ka pole on põhiline, et kõvasti ja palju b@ssi, tänapäeva levinud "muusika" ongi arvutiga kokku mätsitud rütmiga tümakas ja 10 programmi abil ära forseeritud vokaal.

Sa ilmselt ei oma mitte mingit kokkupuudet ühegi teemas väljatoodud tootega. Lihtsalt vaja näidata kui "kõve mees" oled?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 22.12.2006 02:17:10 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
mees ütle mulle nüüd ausalt mis kõlari sa 1900eek eest kätte saaks mis häält teeb???

ma olen 100% kindel, et vastus jääb tulemata... nii siis palun jäta need kommentaarid omale eksole

selle raha eest on need ikka vägahead kõlarid


Näiteks BEHRINGER MS20. ( http://www.thomann.de/prodbilder/182189.jpg )
Sinu 100% ei pea nüüd paika icon_wink.gif

Hmmm, ei ostaks jah 1900 eest. Üldse ei ostaks ühtegi nö arvuti kõlarit.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 22.12.2006 02:22:46 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Wilts kirjutas:
mees ütle mulle nüüd ausalt mis kõlari sa 1900eek eest kätte saaks mis häält teeb???

ma olen 100% kindel, et vastus jääb tulemata... nii siis palun jäta need kommentaarid omale eksole

selle raha eest on need ikka vägahead kõlarid


Näiteks BEHRINGER MS20. ( http://www.thomann.de/prodbilder/182189.jpg )
Sinu 100% ei pea nüüd paika icon_wink.gif

Hmmm, ei ostaks jah 1900 eest. Üldse ei ostaks ühtegi nö arvuti kõlarit.

Kas supakas on ja kes komplekti eestis müüb? Kus kuulata saab, kus review leiab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.12.2006 03:25:22 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
tegelt ju rullnoxxid on "vägagi targad", kui sa muusikast midagi ei tea ning kõrva ka pole on põhiline, et kõvasti ja palju b@ssi, tänapäeva levinud "muusika" ongi arvutiga kokku mätsitud rütmiga tümakas ja 10 programmi abil ära forseeritud vokaal.


OT: Sama arvamus! lisasin sinu teksti teatud kohta jutumärgid kah. Kui ikka inimene muusikaga ei tegele ja kuulab mütaki-nätaki muusikat ,siis pole ime, et mingi üüüber-super suure basskõlariga arvutikõllide komplekti taevani kiidetakse.
Kes vähegi tegelenud muusikaga stuudios, siis teab mida mõtlen. Antud teema kõlarite kohta ütlen niipalju, et nende asemel valiksin pigem sellised ~2400.- maksvad Samsonid
Muidugi oleks raha rohkem, vaataks veel kalleimaid ja kvaliteetsemaid aga ikkagi eelistaksin neid Samsoneid logitech`i asemel (Jah, olen samsoneid vägagi põhjalikult kuulda saanud, nii korraliku arvutis pesitseva helikaga kui ka kallima stuudio helikaga). Btw, endal on mingid tundmatud 500.- maksvad UON HT-3010 2.1 kõlarid hetkel arvuti taga, mis on PUIDUST kastidega (suppar ja ka kesk-/kõrgsagedus) ning häält teevad oma hinna kohta vägagi hästi, k.a. subwoofer mis müdistab päris korralikult ning ei hakka plärisema ega üle peksma kui asi põhja keerata (kesksagedusi jääb vajaka kuid palju parem sound kui sõbral olevad 5.1 creative`d). Ma ei üritagi nüüd väita, et need tundmatud UON`i 2.1 paremad on ja need logitech´i z-2300 jamad vms. kuid asja paneb minu jaoks paika hinnavahe. Arvutikõlarid on siiski mõeldud üldjuhul tavaliste helifunktsioonide täitmiseks (arvutimängud, mp3 "mütaka" kuulamiseks jne.) ning seega ei käiks ma mingite arvutikõllide eest üle 2k välja. Pigem ostaksin juba eelmainitud Samsonid millega on võimalik midagi muusikalaadset kodus teha ning samas saaksid ka muud tavafunktsioonid täidetud. Selline siis minu arvamus ja kommentaar beer_yum.gif

E: samuti eelistaksin neid Samsoneid eelmainitud Behringer`i asemel... olen ühtesid behringeri "stuudio" monitore kuulnud ning Samsonid jätsid palju parema mulje. Antud juhul ütleks, et behringeri/samsoni hinnavahest on juba kvaliteedi vahe näha. (see ei pruugi alati kehtida, kuid siiamaani pole behringeri toodetega eriti häid kogemusi olnud)
Lisaks on Samsonile eraldi supakas kah müügil.
E2: Wilts`i väide (100%)ei kehti nüüd juba kahel korral icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 22.12.2006 03:35:07 vasta tsitaadiga

Aiai..päris valus andmine sellise ülevaate koha icon_wink.gif
Fakt on see, et arvuti külge paremat 2.1 komplekti selle raha eest ei saa.
JOKK
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 04:41:30 vasta tsitaadiga

remi kirjutas:
...Fakt on see, et arvuti külge paremat 2.1 komplekti selle raha eest ei saa....
a ma elan eramajas ja hindan ainult tümakat, vb prsetäis odavaid suppareid teeb kõvemat mürtsu icon_biggrin.gif icon_razz1.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 09:03:52 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
Ütle, mis on neist Defenderitest paremad ja korralikemas kastides? Eriti kui just 2.0 komplekti vaja.

ONOFF-is olid mingid Altec Lansing kõllid kui ma õigesti mäletan.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 22.12.2006 09:47:37 vasta tsitaadiga

remi kirjutas:
Aiai..päris valus andmine sellise ülevaate koha icon_wink.gif


aga nüüd vähemalt teab mida vaadata või otsida

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 10:32:43 vasta tsitaadiga

need on küll sitad kõlarid, ühe tuttaval samasugused thumbs_down.gif
plastikud, üheribalised thumbs_down.gif

kõla puudub :S

2000.- eest oleks palju paremad asjad saanud

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 22.12.2006 10:45:44 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
... Antud teema kõlarite kohta ütlen niipalju, et nende asemel valiksin pigem sellised ~2400.- maksvad Samsonid ...



bugbrake kirjutas:


...Näiteks BEHRINGER MS20. ( http://www.thomann.de/prodbilder/182189.jpg )


Võtaks ise ka enne 2.0 kõlarid kui arvuti 2.1 komplekti icon_rolleyes.gif palju soliidsem kuidagi 8)
Neid ülaltoodud asju muidu keegi eestis müüb ka?

tegelt see on vist paras OT nii et vabandused..
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.12.2006 11:16:40 vasta tsitaadiga

OT: Eestis võid neid asju küsida IS Music`st või Stanfordist kuigi neil ilmselt ei ole neid ja nad ise peavad ka tellima.
Kõige lihtsam on thomannist tellida ning seal vägagi soodsad hinnad ja postikulu teatud summa puhul minuteada puudub + tasuda saab tavalise pangaülekandega. Teenindus on ka neil üllatavalt kiire ja korralik. Tean paljusid muusikuid kes ainult sealt tellivadki kuna hind odavam, usaldusväärne ja saab suht kiiresti kätte. Soovitan thumbs_up.gif

E: mõlemad eelmainitud tooted thomannis olemas.
1) Behringer MS20
2) SAMSON RESOLV 40A + Subwoofer
veel mõned variandid:
*SAMSON RESOLV 2.1 SUB/SATELITE SYSTEM
*BEHRINGER B2030P TRUTH
*SAMSON RESOLV 65
*BEHRINGER MS40 MULTIMEDIA LAUTSPRECHER
jne. ....jätan teistele ka natuke otsimisrõõmu.
ja VÄGA VABANDAN OT EEST! icon_redface.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 11:29:46 vasta tsitaadiga

Kes ei suuda sama raha eest pakkuda välja kõvasti paremat kraami võiks oma moka koomal hoida. Samuti mis kuradi mõte on pakkuda suuri kaste, neid ju eriti vist arvutilauale LCD molli kõrvale ei pane taguma ju icon_wink.gif Üsna üle viskab juba mingite isehakand "spetsialistide" iba, et "äää need teised on paremad - noh kallimad kahh". Opel pole kahh ju täiesti sitt auto aga bemm on parem - noh kallim kahh...ehk siis mis kuradi point sellistel kommentaaridel on?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 22.12.2006 12:04:05 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Mul tekib sama küsimus nagu et misajast mingi BEHRINGER MS20 on arvutikõlar.. lolz, äkki tead hakkate võrdlema veel logitechi mingi aktiivvõimendita pro kõllidega või .. et näe ostke yamaha võim ka veel taha ja siis omab selle logitechi pilbasteks.. mõtte vennad küll jah.

Fakt on see et powwalt jäävad kõik need behringer-id alla ja nagu who gives a dam .. nagu et kas põhiline on see et sisetunne et näed see peaks olema puhtama heliga.. või see et näe mul on BEHRINGER.. nagu who gives a ****.. kui teha test.. panna tavalisele arvuti kasutajale Z2300 versus need behud .. siis on kindel laks et 90% valiks logitechi kuna kedagi ei koti teie soundstudio kvaliteet.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 22.12.2006 12:13:17 vasta tsitaadiga

burnout kirjutas:
icon_biggrin.gif Mul tekib sama küsimus nagu et misajast mingi BEHRINGER MS20 on arvutikõlar.. lolz, äkki tead hakkate võrdlema veel logitechi mingi aktiivvõimendita pro kõllidega või .. et näe ostke yamaha võim ka veel taha ja siis omab selle logitechi pilbasteks.. mõtte vennad küll jah.

Fakt on see et powwalt jäävad kõik need behringer-id alla ja nagu who gives a dam .. nagu et kas põhiline on see et sisetunne et näed see peaks olema puhtama heliga.. või see et näe mul on BEHRINGER.. nagu who gives a ****.. kui teha test.. panna tavalisele arvuti kasutajale Z2300 versus need behud .. siis on kindel laks et 90% valiks logitechi kuna kedagi ei koti teie soundstudio kvaliteet.


Mis seal ikka võrrelda, lihtalt tõin näite mida sama raha eest võib saada nii et ära pista kisama et kohe kallim, süvene ennem!

Aga muidugi enamusel on tähtis ju mütaki - nätaki icon_biggrin.gif

CorsairX ütles juba kõik, ei hakka teda siin kordama enam!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006




sõnum 22.12.2006 12:27:22 vasta tsitaadiga

Väga tore et minu teema on sihukese speaker-war'i alustanud.I wanna see blood.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.12.2006 12:41:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga muidugi enamusel on tähtis ju mütaki - nätaki


ja seda teevad need logitechid tõesti väga hästi icon_wink.gif
z2200 samuti.

kui ma kvaliteeti tahan, siis ma esiteks ei kuula arvutist ja teiseks kohe kindlasti mitte mp3-sid.
ja tõesti mu Bosed on paremad kui z2200 icon_eek.gif
jube imelik onju?

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 13:22:42 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
...kui ma kvaliteeti tahan...
siit võiks veel omakorda ühe amd vs. intel stiilis teema teha. mis asi on kvaliteet, kas viimase peal lamp võimendid, mitusada eek meeter maksev kaabeldus, täpselt õiges mõõdus ja kajaga ruum, kõlarid ja paigutus ning õige õhu niiskus ?
aga tegelt arvutist ja mp3 kuulava tavalise inimese jaoks piisab kallimast kodukinost ka vast icon_rolleyes.gif.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.12.2006 14:04:01 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ja mp3 kvaliteet sakib :P

Bullshit. Seda olen ma ise kogenud ja kuna minu arvamus ei ole päris audiofiili oma, siis tsiteeriks üsnagi adekvaatse audiofiili mulje jätnud Sulo Kallast:
tsitaat:
Pärast pikki katsetusi erinevate tihedustega on minu praegune arvamus MPEG Audio Layer 3 pakkimisvõimest (eeldusel, et originaaliks oli digitaalselt salvestatud lugu) järgmine:

* 96 kb/s - kesklaine-raadio-st veidi parem, ainult et stereo.
* 112 kb/s - hakkab meenutama ULL-raadiot, aga ikka kehvem veel
* 128 kb/s - "peaaegu Uuno raadio", ainult et vähegi keerulised susinad rikub ära
* 160 kb/s - ULL-raadiost parem, võhik ei tee CD-ga praktiliselt vahet, nõudlikuma kuulaja jaoks rahuldab, kuigi vahe on korraliku tehnikaga kuuldav
* 192 kb/s - digitaalse originaali korral pole vahet praktiliselt kuulda

Sulo Kallas / Digitaalne helitöötlus

Muidugi audiofiilide hulgas on ka igasugu religioosseid hulle, kelle jaoks muusika kvaliteedile mõjub kehvasti kui plaati on katsunud musikaalse kuulmiseta inimene.

_________________
Toetan õige kirja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 22.12.2006 14:52:14 vasta tsitaadiga

stepzter, no me tegime katse, mu kolleeg (audiofiil) sai isegi 320kb/s mp3-st aru icon_rolleyes.gif
see oleneb ka kust kuulad. me lasime tema süsteemist kõigepealt 320kb/s mp3 CD-lt ja sis originaal CD-lt sama loo...

EDIT: ja kommentaar kolleegilt: ainult väga kvaliteetsed DAC süsteemid (ärge küsige mis see on) suudavad MP3 kvaliteedi ligilähedaselt taastada originaalile.

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.12.2006 14:59:52 vasta tsitaadiga

Kas tegu oli pimetestiga? Kas kasutati sama signaaliahelat? St. kas põletasite mp3 plaadi peale või kuulasite läbi arvuti mp3 ja wav'i? Mis mp3 pakkija oli kasutusel? Kui lame'iga või millegi ekvivalentsega kodeerisite 320 kbps mp3 ja kuulasite läbi sama ahela, siis võid talle komplimendi, et tal on lausa üliinimlik kuulmine.
_________________
Toetan õige kirja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühikokkuvõte : Logitech Z-2300 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.