Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 08.10.2009 00:35:30 vasta tsitaadiga

korraliku sisse tuleva helitugevusega ma pole kordagi päris põhja pannud (s.t. tavalisse "põhja", mitte boosti). boost 11 olen korra pannud, miski ülivaikse heli kuulmiseks (vist oli kellegi mobiiliga kaugustest lindistatud lugu). boost 22 olen ainult siis pannud kui arvutis on mute peal icon_razz1.gif
põmst kui satid nats vägevamate vastu vahetada ja võimule aktiivjahutus organiseerida, siis saaks korralikku tantsupidu teha icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2009 00:35:58 vasta tsitaadiga

ei sooviya boost 22 eriti ..kuna sealt hakkavad hädad peale.icon_biggrin.gif
ise rohkem kui ainult vol põhja pole kasutanud..
ja kärab et majal aknad värisema ajada:D
db on kõva asjal:P
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 08.10.2009 10:34:25 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Ja minu naabrid kolisid ka lõpuks välja icon_rolleyes.gif

Minu naabrid on ka paar korda juba märkust teinud. Ütlesid et vaheta muusikat (mul mängis Eminem...)
Oops...
Viimati ei saanud Batman: Dark Knighti üldse vaadata sest koguaeg oli seal selline sümfoonia taga ja tuba värises, raamatud kukkusid riiulitelt ja rõdu ukse klaas klirises...
thumbs_up.gif

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006




sõnum 29.10.2009 18:20:56 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

Esimene mulje tööle pannes.... WTF icon_eek.gif <b>piixu</b> ma värisen terve korteriga siin ja mul alles poolepeale keeratud võimsus, mida krt toimub.. niiisuur heli vahe nende kahe komplekti vahel? ZOMG...
Otseses mõttes ma värisen siin toolipeal istudes terve toaga


Huvitav. Ostsin kunagi kasutatult creative gigaworkid või mis need olidgi, netis 3,2k ja räägiti sama juttu ,et ulme kuidas paneb kõik värisema ja no siuke karm värk ikka. Sain kätte, NO FAK.. siuke pettumus. Supakas oli mul arvuti laua all ja ainuke mida ta väristas oligi arvutilaud, aga mis sest kasu on. Bass on igalooga üks sama , tambib suht huupi ja need 2 väikest junni ka ei suuda mingit helikvaliteeti luua. Müüsin need creatived maha ja nagu loll ostsin pool aastat hiljem mingi genius 5.1 süsteemi veel. Pult oli küll äge selle süsteemi juures,aga heli polnud ikka see. Ja egas midagi, kuulasin edasi oma S-90F ja õnneks siiani pole tulnud tungi osta mingeid kõlareid. Kusjuures, kellel on veel S-90, siis KINDLASTI võtke ette üks päev ja vahetage kõlari sees KÕIK juhtmed ümber( seal on hirmsad traadid veneajast) ja heli on ikka mitu mitu korda mõnusam. Ise viskasin tiba ka vatiini juurde, ning bass on pehmem ja mõnusam. Endal nad Amfiton võimu taga mis annab2x25w rms, ning uskuge või mitte, süsteem on minu käes nüüdseks 6a KINDLASTI ja õnneks veel toimib kenasti. Aga sellesmõttes, ma küll ei tunne,et terve tuba väriseks, kõige rohkem koridoris peegel, enda toa uks ja ehk üks mõttetu kapp ka, aga mitte rohkem.
Ja kes tahab öelda,et z5500 teisest klassist( tõesit, teda ei võrdle 2.1 gigawork)ma tean, olen kuulnud, terve õhtu öö lärmas põhjas ja peksab küll,aga siiski korteri väristja ta küll pole ju icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 29.10.2009 18:45:45 vasta tsitaadiga

200-ruudust korterit vbl tõesti mitte. mu korterit (59 ruutu oli vist) aga väristab küll täitsa edukalt, kui vaja. olen enda omasid proovinud sõbra majas (vast 120-150 ruutu). kõlarid olid esimesel korrusel (põhjas ei olnud, mingi kolmveerandi peal ehk) ja terve teise korruse ulatuses oli tunda kuidas põrand mürtsub.
seda hästi ei usu, et terve öö põhjas lärmas. võim kuumeneb üle ja lülitab end välja (kui just pole mingit sundjahutust aretatud).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006




sõnum 29.10.2009 18:54:15 vasta tsitaadiga

No, hmm, sünnipäev algas ca 9, siis mängis muusika vaikselt, ofc. ju. Aga ma olen enamkui kindel,et kell 11 olid küll juba enamus pudelitel korgid maas, ja siis oli küll kogaueg aint põhjas. Kui sa öö all mõtled mingi 8-st hommikul 8-ni, siis võib öelda küll,et minu poolt liialdus,aga olen kindel,et enne kella 4 kõlarid rahu ei saanud. VÕibolla võis asi olla ka selles,et just too hetk pani arvuti nii vigast,et tuli muusikat kuulata mp3-st( ei saa siiski kogu heli /võimsust kätte) ?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 29.10.2009 20:44:56 vasta tsitaadiga

noo siis pole ime, mp3'ed ja telefonid jne ei anna iialgi nii kõva signaali välja.
ja Z-5500 "põhjas" (s.t. lihtsalt nuppu keeratud kuni pulgad lõpus) ei ole päris põhjas icon_razz.gif edasi läheb veel Boost 11. "päris põhjas" saabub alles Boost 22 juures, mille olemasolust enamik vast ei ole üldse teadlikud icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 29.10.2009 20:48:10 vasta tsitaadiga

Jep. Mute nuppu all hoides läheb 22 välja aga no see ei ole enam heli mis sealt tuleb icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.10.2009 20:49:29 vasta tsitaadiga

kuidas boost 22 tuleb? icon_smile.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 29.10.2009 20:56:56 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Jep. Mute nuppu all hoides läheb 22 välja aga no see ei ole enam heli mis sealt tuleb icon_neutral.gif

heli on ta kindlasti. aga muusika ei ole, vaid müra icon_biggrin.gif endal seda ükskord isegi vaja läinud, mingi hirmvaikse träki kuulmiseks.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.10.2009 20:59:49 vasta tsitaadiga

okay, leidsin ka saladused ülesse... mul endal ei ole vaja olnud üle 4 pulga vajuks panna
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 29.10.2009 21:07:46 vasta tsitaadiga

mul kogu aeg 9 pulga peal. arvuti master kuskil veerandi peal ja Winamp'is 20% kandis. paras taustamuusika tugevus icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 29.10.2009 21:17:03 vasta tsitaadiga

Ennem kui omasin creative X-Fi helikaarti jäi karp lausa kohati lahti kui hea heli on aga nüüd on ASUSe onboard audio ja no ikka täielik piix thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.10.2009 23:24:48 vasta tsitaadiga

Kas ma kuidagi saan vaadata filmi ka "Stereo" valikuga? Mul lööb automaatselt "Dolby digital" kirja ette ja ei saa seda vahetada Stereo vastu icon_confused.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 29.10.2009 23:33:26 vasta tsitaadiga

kisu optika tagant ära ja ühenda analoog icon_razz1.gif
kindlasti annab seda ka pleieri setingutest määrata.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.10.2009 23:36:19 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi mingite pistikutega jamada icon_confused.gif

WMP alt ei leidnud, vb kuskilt koodeki settingutest. VLC puhul peaks lihtsam olema

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 29.10.2009 23:56:16 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kas ma kuidagi saan vaadata filmi ka "Stereo" valikuga? Mul lööb automaatselt "Dolby digital" kirja ette ja ei saa seda vahetada Stereo vastu icon_confused.gif

menüüs on stereo valik olemas icon_smile.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 30.10.2009 11:50:45 vasta tsitaadiga

Mis menüüs?

See "Dolby Digital" hüppab automaatselt ette mõne filmi puhul ja muuta ei lase.


VLC'ga jäi õnneks Stereo peale, WMP ei lasknud audiostriimi muuta

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006




sõnum 30.10.2009 13:20:52 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
noo siis pole ime, mp3'ed ja telefonid jne ei anna iialgi nii kõva signaali välja.
ja Z-5500 "põhjas" (s.t. lihtsalt nuppu keeratud kuni pulgad lõpus) ei ole päris põhjas icon_razz.gif edasi läheb veel Boost 11. "päris põhjas" saabub alles Boost 22 juures, mille olemasolust enamik vast ei ole üldse teadlikud icon_razz1.gif


No, aga mis see loeb, kui palju see süsteem MÜRA teeb? icon_smile.gif Ja, minu arust on põhjas piir see siiski, kui süsteem suudab niimodi mängida tunde, mitte ei hakka tossama või värki, ja heli võiks olla ikka kõrvale puhas. Kui ma endal bassi majh aväänan, saan ka keerata julmalt volumet,aga see on ju lihtsalt rõve mis sealt tuleb, muidu lihtsalt nii kui moonutama hakkab, punanetuli põlema ja heli vakka.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 30.10.2009 13:33:56 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Ennem kui omasin creative X-Fi helikaarti jäi karp lausa kohati lahti kui hea heli on aga nüüd on ASUSe onboard audio ja no ikka täielik piix thumbs_down.gif

Mul on ka praegu Creative X-Fi Music. Koos nende kõlaritega ikka kena sound küll jah thumbs_up.gif Seal ju veel lisaks ka THX

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 30.10.2009 13:36:56 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Ennem kui omasin creative X-Fi helikaarti jäi karp lausa kohati lahti kui hea heli on aga nüüd on ASUSe onboard audio ja no ikka täielik piix thumbs_down.gif

Mul on ka praegu Creative X-Fi Music. Koos nende kõlaritega ikka kena sound küll jah thumbs_up.gif Seal ju veel lisaks ka THX

Kui neid THXi demosid kuulata http://www.thx.com/cinema/trailers.html korraliku helikaga siis on ikka uskumatu mis soundi need asjad annavad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 30.10.2009 13:38:04 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
TheDJ kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Ennem kui omasin creative X-Fi helikaarti jäi karp lausa kohati lahti kui hea heli on aga nüüd on ASUSe onboard audio ja no ikka täielik piix thumbs_down.gif

Mul on ka praegu Creative X-Fi Music. Koos nende kõlaritega ikka kena sound küll jah thumbs_up.gif Seal ju veel lisaks ka THX

Kui neid THXi demosid kuulata http://www.thx.com/cinema/trailers.html korraliku helikaga siis on ikka uskumatu mis soundi need asjad annavad thumbs_up.gif

Ma polegi neid veel kuulanud. Thanks.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 30.10.2009 17:27:42 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
TheDJ kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Ennem kui omasin creative X-Fi helikaarti jäi karp lausa kohati lahti kui hea heli on aga nüüd on ASUSe onboard audio ja no ikka täielik piix thumbs_down.gif

Mul on ka praegu Creative X-Fi Music. Koos nende kõlaritega ikka kena sound küll jah thumbs_up.gif Seal ju veel lisaks ka THX

Kui neid THXi demosid kuulata http://www.thx.com/cinema/trailers.html korraliku helikaga siis on ikka uskumatu mis soundi need asjad annavad thumbs_up.gif


Kas seal peaks audio olema mingi erilisem? Mul on "Diagnostic mode" peal ja stream mis kõlaritesse tuleb üle coaxi on PCM 2/0 mitte mingi ruumiline, peab vist veel kuskilt midagi näppima?

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 31.10.2009 16:12:47 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kas ma kuidagi saan vaadata filmi ka "Stereo" valikuga? Mul lööb automaatselt "Dolby digital" kirja ette ja ei saa seda vahetada Stereo vastu icon_confused.gif

ma küll sain, päris mitu varianti oli seal menüüdes icon_rolleyes.gif stereoga vist jättis mängima 4 kõlarit ja bassika. kuigi ma enam ei saa seda vaadata, kuna control pod puru icon_confused.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 31.10.2009 17:31:45 vasta tsitaadiga

ma pole küll optilise ühendusega kokku puutunud aga on jäänud mulje, et käitub vähe teistmoodi. ning praegu carlking räägib digitaalühendusest (pleierist e sisendist sõltuvast) ning ranel analoogühendusest. vähemasti siiani klapib ranel'i jutt üks-ühele analoogühendusega - stereo, stereox2 jne.
muidugi ma võin päris mööda panna icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.