Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Parimad ja halvimad mobiitelefonid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 04.01.2006 23:46:45 vasta tsitaadiga

mille alusel te neid telefone võrdlete?
ega see kui ühele inimesele satub praak ei tähenda et tegu oleks sita telefoniga.
ma saan aru et kui inimene on kasutanud mitut ühe ja sama mudeli telefoni, et siis võib veel midagi kommenteerida.
kui ma ka nn huupi taoks siis ma ütleks et 3310 on ilgelt pask telefon. sai kunagi uuena poest ostetud 3,est kuust healjuhul 1,5 oli käes (käis pidevalt garantiiremondis) ja peale poolt aastat hakkas aku ka segast peksma.
samas vanamees kasutab siiamaani töötelefoniks ühte 3310,et ja probleeme ei ole.
hetke enda lemmik on se 800w (kui softiprobleemid välja jätta)
üks sitemaid telefone minujaoks on siemens cf62, ma pole nii uimase menüüga telefone enne näppinud. kui pilte tahtsid vaadata, siis võis vahepeal võileiba käia tegemas, seda eriti .gif piltidega mis olid liikuvad. ja see ei olnud ainult ühel cf62,hel niimodi.

_________________
pildid
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2006 09:25:56 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
thumbs_up.gif Sony Ericssonid
thumbs_down.gif Nokiad.

8)


Tõesti suurepärane üldistus. On see ehk tehtud isiklike kogemuste ning katsetuste põhjal kõikide SE ning Nokia mudelitega?
Ah et ei? Siis milleks selline mõttetu postitus vajalik peaks olema? Tahad väita, et SE'l on kõik telefonid töökindlad ning vastupidi, Nokial pole ühtegi sellist?

deepmaan kirjutas:
mille alusel te neid telefone võrdlete?
ega see kui ühele inimesele satub praak ei tähenda et tegu oleks sita telefoniga.
ma saan aru et kui inimene on kasutanud mitut ühe ja sama mudeli telefoni, et siis võib veel midagi kommenteerida.
kui ma ka nn huupi taoks siis ma ütleks et 3310 on ilgelt pask telefon. sai kunagi uuena poest ostetud 3,est kuust healjuhul 1,5 oli käes (käis pidevalt garantiiremondis) ja peale poolt aastat hakkas aku ka segast peksma.
samas vanamees kasutab siiamaani töötelefoniks ühte 3310,et ja probleeme ei ole.
hetke enda lemmik on se 800w (kui softiprobleemid välja jätta)
üks sitemaid telefone minujaoks on siemens cf62, ma pole nii uimase menüüga telefone enne näppinud. kui pilte tahtsid vaadata, siis võis vahepeal võileiba käia tegemas, seda eriti .gif piltidega mis olid liikuvad. ja see ei olnud ainult ühel cf62,hel niimodi.


sul on õigus, ka ühe isendi alusel ei saa üldistusi teha. Ise proovin halbu/häid telefone lahterdada pikemaajalise kogemuse põhjal, arvestades peamiselt tüüpvigu (näiteks kui mingi neg. omadus, kasvõi eeltoodud CF62 aeglus, puudutab kõiki CF62 mudeleid või siis isiklike tähelepanekute põhjal, mille kohaselt mõni mudel satub kordades tihedamini remonti kui teised).
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
/\L:/\n
HV kasutaja
/\L:/\n

liitunud: 31.10.2004




sõnum 05.01.2006 10:46:37 vasta tsitaadiga

Endal oli siemens c55 vahepeal. Vot see oli käkerdis: aku ei seisnud yldse kyljes ning põrutust ka ei talunud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2006 10:56:49 vasta tsitaadiga

/\L:/\n kirjutas:
Endal oli siemens c55 vahepeal. Vot see oli käkerdis: aku ei seisnud yldse kyljes ning põrutust ka ei talunud.


no näed, jälle üks näide, kus võib olla totaalselt eriarvamusel.
Mina ja elukaaslane kasutasime mõlemad kunagi C55't. Kukkus potsti siit-sealt alla, lendas käest minema, midagi ei juhtunud (vahel võis kõrgelt kukkudes korpuse lahti lüüa, kuid katki ei läind kumbki telefon eales). Minu oma leidis aasta tagasi uue omaniku, teine C55 on siiamaani tagavaraks alles. Töötab. Aku seisab ilusti küljes ja puha. Hiljuti püsis kapil 6 päeva sisselülitatuna.
Kõigele lisaks oli tegu mugavalt väikese telefoniga. Ei mäleta ka, et probleemne mudel oleks olnud. Nii et mina hoopis kiidaks.
Kummal õigus, kummal mitte? Ilmselt mõlemal - ju oli sinu telefon tõesti katkine käkerdis, aga oled kindel, et selles oli 100% telefon süüdi?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
/\L:/\n
HV kasutaja
/\L:/\n

liitunud: 31.10.2004




sõnum 05.01.2006 11:08:50 vasta tsitaadiga

Ei telefon ise oli norm ,aga jah see korpuse kaas oli kuidagi nõrgalt seal taga kinni ning maha kukkudes lendas
aku minema.Eks ma olin liialt ettevaatamatu ka selle telefoniga icon_lol.gif Pragu on display surnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 05.01.2006 11:15:35 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
Alcatel One Touch 557 , aku on tal nõrk ja klahvid vahel ei tööta icon_neutral.gif

aku on tal kõva ja klahvid töötavad alati, olen rahul icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rings
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 05.01.2006 11:32:00 vasta tsitaadiga

Mul oli õnnetus omada kunagi Philips 747-t selle elu viimasel perioodil. Telefon ise ei olnud vilets, ent aeg ja hooletud omanikud olid teinud oma töö. Antenn ja aku eemaldusid suvalistel hetkedel, peale laadija seinast võtmist kukkus akul üks post kolmest ära. Telefonil oli nii palju nuppe ja nii vähe funktsioone, et pmst iga asja jaoks oli oma klahv.

Praegu evin Siemens M55't ja kurdan selle meeletult aeglase ja kohati ebaloogilise softi üle. Nimelt SIM kaarti edasi-tagasi tõstes küsib ta "Kas soovid SIM kaardil olevaid kontakte telefoni mällu kopeerida?". Kui vastad naiivselt "Jah", siis kopeerib see ka identsed kirjed teist korda telraamatusse. Otsida saab telraamatust ainult kontakti nime esitähe järgi (mul on üle 30 "K" tähega algava nime telraamatus, kujutlege agooniat). Sisse- ja väljalülitamine võtab nii kaua aega, et olen teist korda nuppu vajutanud, arvates, et esimesel korral ei vajutanud piisavalt alla - selle peale telefon loomulikult lülitub sisse ja siis välja tagasi v vastupidi. Aku peab tavalises kasutuses ainult 3 päeva.
Agoonia.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2006 12:19:06 vasta tsitaadiga

halvimad-pea kõik uuemad nikeldatud-kirevad ja tilu lilusi täis nokiad,erikud siemensid jms.
parimad-6110,6210 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kernel
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2006 19:27:36 vasta tsitaadiga

Halvimateks pean odavama otsa motorolasid - olen nendest kokku puutunud kahe õnnetusehunnikuga:
a. Motorola VBox - ostsin kuna tundus väga funky. lootsin et harjun sellega ära aga ei harjunudki. ei tea kas viga on minus aga handsfree pidas vastu max kuu aega (vihje - selle telefoniga sai rääkida ainult handsfreega)
b. Motorola C115 - vedeleb kapis selline õnnetu isend, ostsin selle kunagi Elisast kui oma vana telefoni ära olin kaotanud, pidevalt on jamad leviga, käis 2x garantiis aga tulemus 0. Lisaks rämedalt ebamugav kasutada.
Mõlemal mudelil oli nii kasutamismugavus kui kvaliteet ümmargune 0.

Parimaks telefoniks mida ma siiamaani olen omanud on olnud Siemens ME45
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 06.01.2006 23:37:20 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
a22t kirjutas:
thumbs_up.gif Sony Ericssonid
thumbs_down.gif Nokiad.

8)


Tõesti suurepärane üldistus. On see ehk tehtud isiklike kogemuste ning katsetuste põhjal kõikide SE ning Nokia mudelitega?
Ah et ei? Siis milleks selline mõttetu postitus vajalik peaks olema? Tahad väita, et SE'l on kõik telefonid töökindlad ning vastupidi, Nokial pole ühtegi sellist?
.


ah ei oi. Aga SE uuemad mudelid on hinnalt odavamad ja paremad kui samas hinnaklassis nokiad ja muud. ja ise oman ka SE (k500i) ja on olnud palju nokiaid.
ja seda ma nüüd küll väita ei tahtnud et SEl kõik töökindlad ja nokial ei ole. Lihtsalt samashinnaklassis olevad SEd omavad selle hinnaklassi Nokiaid.
see on minu arvamus.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer9968
HV kasutaja
rainer9968

liitunud: 07.09.2005




sõnum 07.01.2006 00:03:31 vasta tsitaadiga

et endal on nüüd Alcatel 757,mida ma pean omas hinnaklassis parimaks telefoniks kuna sellise softiga maksavad kõvasti rohkem , 252k värve,korralik kaamera ja video võimalus pluss mp3 helinad aint mälu on vähe 4 mb ja aku võiks ka parem olla aga sellise raha eest on hea telefon. icon_wink.gif

kehvemad olid jah need vanad motokad millega võis kaugust visata aint aga hea ja odav vana telefon oli Siemens A35 lihtne ja vastupidav telefon
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2006 00:06:32 vasta tsitaadiga

Esimeseks oli Nokia 3110. Väga positiivsed kogemused. Üks viimaseid ilus Nokia mudel.

Järgmiseks oli t18s. Peale aastast kasutamist hakkas streikima.

2001 sai ostetud Panasonic ebgd 92. Väga stiilne ja tubli telefon. Telefon kaalub 77 gr. Peale 4 aastat kasutamist pidas aku ikka ca 3 päeva.

Eelmise aasta märtsist Panasonic x70 omanik. BT, IR, GPRS, ühesõnaga kõik mis ette nähtud töötab suurepäraselt. Väga stiilne välimus. Kaamera on kehvavõitu, kuid see polegi oluline. Aku peab ca 3-4 päeva. Siiski ca korra kuus jookseb telefon kokku ja siis ei aita muu, kui aku eemaldamine. Üks on kindel järgmiseks telefoniks saab jälle Panasonic.

http://www.gsmarena.com/panasonic_x70-412.php
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krants
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 14.11.2005




sõnum 09.01.2006 23:47:18 vasta tsitaadiga

MC60 on puhas p**k !
Omadest kogemustest võin öelda , et mõni 3210 on kah parem .

_________________
''Smoking kills , and if you're killed , you've lost a very importiant part of your life.''
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 20.01.2006 21:49:31 vasta tsitaadiga

Hoolimata enda kujust julgen öelda, et üks parimaid moblasid enda hinnaklassis on 7600 (EMT kliendile 2690.-). Miks? Suured ühendusvõimalused: Bluetooth ja infrapuna, lisaks on kohe pakendis kaasas datakaabel DKU-2, mis EMTst eraldi ostes maksaks 690.-. Samuti on kaasas stereo-headset.

Kuid see ei ole veel kõik (<<<nii tüüpiline reklaamlause icon_biggrin.gif)... Nimelt ei saa ma aru, miks kõik tahavad väita, et odavaim WCDMA (tavainimesele tuntud 3G nime all) telefon maksab üle 5000 krooni. Kuigi 7600-ga ei saa pidada videokõnesid, toetab see siiski WCDMA andmesidet (kuni 384kbps kiirusega) ja sellega saab teha enamikku muid 3G lõbusid. Plaanis on kirjutada ka pikem ülevaade sellest, kuid üldmulje on positiivne...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2006 21:57:58 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
Hoolimata enda kujust julgen öelda, et üks parimaid moblasid enda hinnaklassis on 7600 (EMT kliendile 2690.-). Miks? Suured ühendusvõimalused: Bluetooth ja infrapuna, lisaks on kohe pakendis kaasas datakaabel DKU-2, mis EMTst eraldi ostes maksaks 690.-. Samuti on kaasas stereo-headset.

Kuid see ei ole veel kõik (<<<nii tüüpiline reklaamlause icon_biggrin.gif)... Nimelt ei saa ma aru, miks kõik tahavad väita, et odavaim WCDMA (tavainimesele tuntud 3G nime all) telefon maksab üle 5000 krooni. Kuigi 7600-ga ei saa pidada videokõnesid, toetab see siiski WCDMA andmesidet (kuni 384kbps kiirusega) ja sellega saab teha enamikku muid 3G lõbusid. Plaanis on kirjutada ka pikem ülevaade sellest, kuid üldmulje on positiivne...
minu jaoks kaotab see telefon oma väärtust sellega, et tal pole mälulaiendus võimalusi ja puudub symbian os. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 20.01.2006 22:17:46 vasta tsitaadiga

Minumeelest olid mingil ajahetkel Siemensi telefonid suht ajast ees ja väga hea hinna-kvaliteedi
suhtega. Sinna aega jääb ka mu siiani kasutuses olev Siemens M50 (head sõnad minupoolt kogu
sellele põlvkonnale millele see vanem datakaabel sobis: C/S25-M50) Peale seda neil asi
paraku mõnevõrra allakäinud, soft kohati uimasevõitu, sellise probleemse mudeli nagu C62 tootmine
jms asjad. Kahjuks selle aja Siemensid kui see mark tõesti ilmselt parim oli ta eriti populaarsust ei kogunudki,
ilmselt juba seetõttu, et veel mõni aeg tagasi oli teiste telefonide osakaal Eesti telefonide turul Nokia kõrval
suht tühine.
Praegusel hetkel telefoni ostes ma valiks ilmselt midagi Samsungilt või SonyEricssonilt.
Halvimat telefoni ma üldse väljatooma ei hakka kuna ma ei leia, et ma selleks kompetentne oleks ja
erinevalt mõnest teisest foorumikasutajast mulle niisama asjatult lahmida ei meeldi icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 11.03.2006 12:39:13 vasta tsitaadiga

Siemens A60, vahetasin nokia 3200 välja icon_lol.gif
Saast telefon aga 300 eeki eest EMT-st tutikas telefon millel vähemalt aku on esialgu normaalne, kärab küll 8)
Esiteks lagivad menüüd, teiseks ei suuda ma leida võimalust kuidas sim kaardilt numbreid telefonimällu panna (kui seda üldse olemas on...).
Profiilid on vigased, ma panen vaikseks (piiksuv) ja see hakkab mul lambist tirisema nagu äratuskell icon_eek.gif GPRS-iga on mingi case, et enam ei saa läbi EMT portaali sl õhtulehte lugeda icon_evil.gif mingi gateway errori annab ja ongi kõik. Tagumine korpuse kate on sita kinnitusega ja kipub lahti tulema. Menüüd ebaloogilised, helinad ühes kohas ja profiilid teises kohas. Keskmine nooleklahv on liiga kõvasti käib icon_neutral.gif

Kokkuvõttes: JUHE TELEFON aga selle raha eest rääkimise aparaadiks kõlbab, kuna ma mobiile vihkan (kuna tondid saavad suvalisel ajal helistada, eriti häiriv magamise ajal) siis esialgu piisab.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 20.04.2006 23:39:15 vasta tsitaadiga

mingi sony ericson mis läks rääkides mega kuumaks nagu sulaks kätte
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LJ
Kreisi kasutaja
LJ

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2006 23:44:07 vasta tsitaadiga

motorola c350 paras junn teli:P aku vastu ei pea, displei väike, korpus kulub kiirelt, kuular vaikne, helinad vaiksed
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2006 20:04:40 vasta tsitaadiga

uusi telefone pole kasutanud eriti.
halvim:Motorola T192(aku ei pidanud isegi uuena, disain kole, nupud kulusid kiiresti, ei oskagi kohe öelda, aga tundus väga äbarik)
parimad: Motorola T191(y)(kõik vajalikud funktsioonid olid olemas, väike, jättis parima mulje) ja Ericsson 688(vastupidav, lihtne ja selge menüü, disain)
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2006 20:05:39 vasta tsitaadiga

Motorola C332. Aku ei pea absoluutselt.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 23.04.2006 20:21:02 vasta tsitaadiga

Siemens m55 ja m75 ja Sont Ericson K750i thumbs_up.gif
Nokia thumbs_down.gif aku hakkas mingit möksi välja ajama ema telefonil. Ohtlik asi rsk võib veel käest ilma jääda, pole vist esimene kord kui Nokia akud juppideks lendavad icon_confused.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2006 20:26:01 vasta tsitaadiga

MoosiVaras kirjutas:
Siemens m55 ja m75 ja Sont Ericson K750i thumbs_up.gif
Nokia thumbs_down.gif aku hakkas mingit möksi välja ajama ema telefonil. Ohtlik asi piix võib veel käest ilma jääda, pole vist esimene kord kui Nokia akud juppideks lendavad icon_confused.gif


Kas see Nokia aku oli nokia originaaltoodang?
Küsin, sest vufflite plahvatustest ja sulamistest on pidevalt kuulda, kuid originaaltoodanguga selliseid juhtumeid pole minuni vähemalt jõudnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 25.04.2006 17:05:23 vasta tsitaadiga

org aku millega sai poest osta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003




sõnum 26.04.2006 19:51:12 vasta tsitaadiga

ericsson t28 klapisüsteem oli väga ebavastupidav,aku oli kehv,ning levi polnud kiita.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Parimad ja halvimad mobiitelefonid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.