Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 15.01.2003 17:32:47 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Trainspotting, sa selline aktiivne tegelane, kas sa ei tahaks äkki Tallinna Haridusametile kirjutada ja küsida, kas nende arvates Inglise Kolledži koduleht vastab eelpool toodud käskkirjale või mitte?

Ma ise enam neile kirjutada ei taha, sest nad mind nö. teavad juba, aga sina oleksid vist uus nimi nende jaoks küll. Oleks väga huvitav teada, mida nad sulle vastavad, et kas lehekülg vastab või ei vasta käskkirjale, või hakkavad kuidagi TIKi välja vabandama. aga ära sellele teemale siin viita! siis nad jagavad kohe ära, kes see dvd vader on ja see mõjutab kindlasti nende vastust sulle.

tänan juba ette, kui otsustad kirja saata. (kirja võib vist saata üldaadressile haridusamet@tallinnlv.ee)


Noo see on ikka lõpp mis lõpp. Eesti rahvas on ikka väga kade. Keeravad kohe teistele "SITTA kokku". Vabandan väljenduse pärast. Krt mis eeskirjadele see kooli kodukas ei vasta. Kas see et selle peale on palju raha rasiatud ning on hea kodukas tehtud. Kas selles on asi.
See on nagu naabrimehel on uus auto ning ehitab selle jaoks garaasi. Siis kohe kaeban ta kohtu ja maaametisse ega ta ei varastanud maad ning kas see vastab eeskirjadele ning muudele asjadele.
Mis sest et minule see ette ei jäänud tema ehitis aga lihsalt kadetuselt teisele käkki keerat.
Selline sa siis oled jah. Nüüd nägin ka tegelikku palet.
Ajab lausa oksele.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 15.01.2003 17:44:52 vasta tsitaadiga

argumentum ad hominem, sellele ma loomulikult ei vasta.

tsitaat:

Krt mis eeskirjadele see kooli kodukas ei vasta. Kas see et selle peale on palju raha rasiatud ning on hea kodukas tehtud. Kas selles on asi.

aga kui sa loed eestpoolt postitusi, siis näed, et kaalukas osa rahvast arvab, et see lehekülg ei ole hea ning raha on kulutatud liiga palju, sealhulgas vähemalt üks lapsevanem ning veel üks isik, kellel on kasutajakonto ja kes saab varjatud osale ligi ning tema info kohaselt seal mitte midagi ei tööta nii nagu peaks. Ja haridusameti eeskirjadele koduleht tõesti ei vasta (vähemalt tundub sedasi, muidugi haridusameti tõlgendust "vastavusest" kahjuks veel ei tea, selleks ka palve Trainspottingule, et ta appi tuleks ja aitaks selle välja selgitada. Kahjuks on haridusameti selle valdkonnaga tegelev töötaja ja TIKi direktor üsna tuttavad, nii et võib arvata, milline vastus sealt tuleb)'

muuseas, üks asi veel, minu järelpärimine haridusministeeriumisse, et kui kallis kooli koduleht võiks olla, on juba teist kuud vastuseta ja ilmselt jääbki.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 15.01.2003 17:52:32 vasta tsitaadiga

Kui kool (ehk tavaline maksumaksja) seda kinni maksnud ei ole, siis minu arvates võiks selle teema kui täieliku loraajamise lukustada. Igasugu puurimine ja uurimine ja teiste töö kahtluse alla panemine jätab mulje mingisugusest gestapost. Selliste asjadega tegelegu vastavad instantsid.

Kas sa dvd vader ka kunagi oma maailmaparandust tehes teiste inimeste peale ka mõtled? Ükski asi poliitikas ega majanduses ei ole mustvalge. Kui selliste asjade üle mingi meediakära üles keerutada, siis enamasti jäävad kannatajaks pooleks täiesti süütud isikud, kelle töö ja kompetentsus kahtluse alla pannakse. Need aga on enamasti tavalised pereinimesed, kellel on märksa tõelisemad mured, kui mingi üliõpilase/vilistlase kgb-töö. Niikaua kuni tegu ei ole millegi kriminaalsega, ei tohiks tegelikult üldse suud pruukida. Ja ka kriminaalsete probleemide korral enne kohtulahendit.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 15.01.2003 18:04:05 vasta tsitaadiga

No ma olen küll lugenud neid eelmisi postitusi aga ikkagi. Kui lapsevanemate raha on seal siis keegi ei sundinud neid maksma. Kui nad selle andsid siis olid nad ka muude tingimustega nõus. Samas Kes need osad on. Tahaks teada siis täpsemat arvu. Mitu mitmest. Ega see ei tähenda et siin kuskil 3 v 6 inimest pole rahul. See pole mingi näitaja. Sa teed oma nuhkimisega ja puurimisega rohkem kahju kui kasu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 15.01.2003 18:13:52 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
No ma olen küll lugenud neid eelmisi postitusi aga ikkagi. Kui lapsevanemate raha on seal siis keegi ei sundinud neid maksma. Kui nad selle andsid siis olid nad ka muude tingimustega nõus.

TIKis on selline olukord, et lapsevanemate raha kasutamise otsustab TIKi sihtasutus, millele lapsevanemad teevad ülekandeid. kahjuks ma ei tea täpselt, kas lapsevanemate käest küsis sihtasutus luba 100K kulutamiseks kodulehe tegemiseks (muuseas, nad ei pea seda üldse tegema, kuna sihtastus nagu selleks ongi loodud, et sellised otsused lastevanemate eest ära teeb), aga nagu siin üks lapsevanem väitis, siis temalt igatahes ei küsitud, seega võib oletada, et ei küsitud ka teistelt.
tsitaat:
Sa teed oma nuhkimisega ja puurimisega rohkem kahju kui kasu.

ei usu. kellele võiks kahjulik olla, kui inimesed teavad, et koduleht läks 100K maksma?
minu eesmärk on ühene: et see koduleht hakkaks ka tööle terve selle 100K eest, mis selle tegemiseks kulutati. kahjuks peab aga tõdema, et koduleht ei tööta sellele arvule vastavalt: mingit olulist infot väljastpoolt kooli seda lehte külastava inimese jaoks ei ole ja nagu nägijad kinnitavad, siis ei tööta ka parooliga ligipääsetav osa peaaegu üldse. ja lehe avamisest on aega läinud kolm kuud ja kaks nädalat. selle aja jooksul oleks ikka pidanud üht-teist korda minema, aga ainus oluline muudatus (tõsi, mõned väiksemad ja vähemolulised muudatused on veel) lehel selle aja jooksul on olnud see, et lisati kooli lõpetanute nimekiri (kusjuures, seal on mõned kindlad vead sees) ja rohkem polegi suurt midagi muutunud.

ja on tunne, et leht on ikkagi kuidagi hooletuses: näiteks on siiamaani üleval kutse detsembri alguses toimunud üritusele: siin
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 15.01.2003 18:28:05 vasta tsitaadiga

Täna kahjuks aega pole (homme viimane ja kõige raskem eksam) aga homme katsun asja põhjalikult uurida ja saadan siis ka haridusametisse kirja vastava küsimusega. Mina leian, et kahju väikesest infopäringust küll ei teki kellelegi. Kui on küsimusi, siis miks mitte küsida! Vahet pole, kust see raha tuli. Ise pole küll Tallinnas koolis käinud (idast pärit icon_biggrin.gif ), kuid olen mitmest kohast kuulnud Tallinna koolide n.ö. "annetuste" kogumisest. Siis on vähemalt selge, kas antud leheküljele kulutatud raha on õigesti kulutatud või peab kool hakkama lehte ümber tegema, et käskirjaga vastavusse viia.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 15.01.2003 18:32:23 vasta tsitaadiga

Coder kirjutas:
irw... naaskel kui sa asjast midagi eriti ei jaga siis ära kobise thumbs_down.gif
muidugi on eesti täis selliseid häkkereid kes teevad 3-5k eest selliseid web'e iga päev... icon_razz.gif

Mõisted häkker ja webmaster tuleks enesele kõigepealt selgeks teha.
3-5tuhat sai antud eelmiste postituste põhjal. Kuni ise taoliste lehtede tegemisega ja sellega seonduvate probleemide otsa sattumiseni, arvasin ka ise nii. Nüüdseks on olukord veidi muutunud. Paremuse poole. Ja kui tegemist on korraliku firmaga/tegijaga, algavad selliste lehtede hinnad 5 kohalistest numbritest. Muidugi võib küsida tunduvalt rohkem, kuid seda eldusel, et kõik kasutatavad rakendused jäävad ainult sellele lehele. Kuna tõsised tegijad kasutavad ühesuguseid andmebaaside põhjasid erinevate lehtede tegemisel, langeb ka ühe rakenduse/mooduli hind. Firmad teenivad selle pealt korduvalt ja kokkuvõttes tunduvalt rohkem aga aega kulutatakse vaid ühekordselt. Samuti on tellijale asi odavam.
Kui loed dvd vaderi postitust, kus IT firma juht oma arvamust avaldab, näed, et just nii arvab ka tema. Kui 5 kooli sama projektiga ühinenud on, peaks ka kõnealune ca 100k jagunema 5 erineva kooli vahel. Seega ITK jaoks peaks leht praegu maksma ca 20k + lehe valmistamine.
Mis puutub selle TIKi sihtasutuse juhatuse liikme Marje Einre poolt väidetud parima hinna/kvaliteedi juttu, siis no seda nüüd küll uskuda ei tahaks. Huvitav oleks teada:
1. Mis firma selle lehe tegi?!
2. Mis firmad osalesid konkursil ja kuidas konkurss välja kuulutati?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 15.01.2003 18:45:05 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:

1. Mis firma selle lehe tegi?!
2. Mis firmad osalesid konkursil ja kuidas konkurss välja kuulutati?

1. nagu ka TIKi kodulehel kirjas, siis Net Group OÜ tegi, aga ma olen üsna kindel, et nemad tegid just sellise kodulehekülje, nagu TIK saada tahtis. (ehk "asjatundjad tellivad, meistrid peksavad") Asi on selles, et TIK ei kasuta ära neile tehtud lehekülje täit potentsiaali. (näiteks kui kuuldused õiged on ja seal lehel olev foorum ei tööta või keegi seda ei kasuta, siis oleks võinud ju selle üldse ära jätta ja võib-olla oleks natuke hinnas alla saanud jne.)

2. selle konkursiga on jah natuke halvasti, kuna selle kohta pole tõesti midagi kuulda olnud.

aga minu jaoks on praegu küsimus number üks ikkagi see, et miks TIK venitab vilistlastele kasutajakontode ja paroolide saatmisega juba neljandat kuud? (lapsevanemad on vist saanud, ilmselt ka õpilased, aga miks pole lisaks minule ka ükski minu tuttav vilistlane, kes on juurdepääsu saamiseks soovi avaldanud, veel kolme ja poole kuu jooksul kontot saanud, on täielik müstika. siis oleks igasugustel spekulatsioonidel, et mis töötab ja mis ei tööta, jalapealt lõpp ja võib-olla oleks tõesti näha, et varjatud osas on kraami, funktsioone ja kodulehe võimalusi tõesti 100K eest ja tegemist on äkki tõepoolest superhea leheküljega, nagu ma vaikselt ise tegelikult loodan.)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 15.01.2003 19:04:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

muuseas, üks asi veel, minu järelpärimine haridusministeeriumisse, et kui kallis kooli koduleht võiks olla, on juba teist kuud vastuseta ja ilmselt jääbki.


vastavalt avaliku teabe seadusele on nad kohustatud sulle igal juhul vastama vähemalt formaalselt, parem kuidugi kui sisuliselt kellelegi saab ka ses asjas kaevata kui teabenõudele ettenähtud aja jooksul ei vastata. tee endale oma õigused selgeks ja siis küsi ome teema üle lisades, et oled oma õigustest ja nende kohustustest teadlik

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 15.01.2003 19:07:40 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
tsitaat:

muuseas, üks asi veel, minu järelpärimine haridusministeeriumisse, et kui kallis kooli koduleht võiks olla, on juba teist kuud vastuseta ja ilmselt jääbki.


vastavalt avaliku teabe seadusele on nad kohustatud sulle igal juhul vastama vähemalt formaalselt, parem kuidugi kui sisuliselt kellelegi saab ka ses asjas kaevata kui teabenõudele ettenähtud aja jooksul ei vastata. tee endale oma õigused selgeks ja siis küsi ome teema üle lisades, et oled oma õigustest ja nende kohustustest teadlik

tean, et peaks nagu vastama igal juhul. võib-olla läks e-kiri lihtsalt kuidagi kaduma (juhtub ka parimates asutustes). ma saadan neile uue kirja seekord tigupostiga ja tähitult.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 15.01.2003 19:44:35 vasta tsitaadiga

No jah... Hind hinnaks aga kui on mingi webi viga siis tuleb põõrduda firma poole mitte mingu muu asutuse poole.
Sama hästi lasen paigaldada kamina aga see ei tööta nii nagu peaks siis kelle poole ma pöördun. Kas mõne asutuse poole või firma poole.
Minu teada sa ajad neid asju valet pidi. Ikka tuleks koolist ja firmast alustada. Kollist sa juba alustasid aga nemad panid mäkra, nagu aru sain.
Ma juba mainisin kui lapsevanem teeb koolile annetuse siis ta on päri ükskõik mille jaoks kool seda raha kulutab. Kool ei ole kohustatud annetajatele teaitama mille otstarbeks ta kavatseb raisata raha.
Kui sa juba nii väga siin nuhkimistööd teed siis võiksid sellele lisaks uurida millepärast tuli just selline hind.
Mis asjad ajasid selle hinna nii kõrgeks ning mis tingimused esitati firmale. Kui palju maksab sellelt toodangus firma märk. Kas firma on ka selle koduka hooldaja ning vastutab lehevalmimist ka tekitatud vigade eest ning uuenduste eest.

See kes siin üürgas et mingi häkker päkker teeb koduka 3 v 6k valmis mingi normi lehe. See on ikka puha jura.
Ma olen nõus välja käima 3k. Las ta teeb minule valmis Yahoo taolise webiportaali, minu soovidega.
Ma tahan ka sellist häkkerit näha ja mist pistmist on häkkeril webmasteriga. Need on ikka täitsa erinevad asjad. Üks on loov inimene, teine on prussakas kes elab selle nimel et teistele kahju teha. Eestis ei ole minu teada küll mingeid kõvasid häkkereid ning keda võib häkkeriks pidada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 15.01.2003 20:06:20 vasta tsitaadiga

Häkker ja kräkker on kaks eri isikut. Ka nende tegutsemis motiivid on erinevad. Oled need natuke segamini ajanud. Häkkerid tegutsevad uudishimust, te saada teada rohkem. Nende eesmärgiks pole kahju tekitamine. Kräkkerite eesmärgiks on aga just kahju tekitamine ja oma "võimete" näitamine.

Teemast: Mind huvitab lihtsalt, kas antud raha eest on ikka tellitud leht, mis vastab kehtestatud nõuetele. Kui vastus tuleb jaatav, siis on kõik OK. Lehe maksumus on aga juba hoopis teine küsimus, seda eriti nende n.ö. vabatahtlike "annetuste" korral.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 15.01.2003 21:06:35 vasta tsitaadiga

no see leht on kahtlemata kallis.
küll aga tekib küsimus, et miks sellise süsteemi (õpilastele ja lastevanematele, hinded ja asjad), ei korraldata riigihanget, et siis kogu süsteem oleks kõikidel koolidel kasutatav. ja kujundagu siis seda kuidas tahavad. aga moodul kui selline peaks olema valmis progetud ja kõigile koolidele kättesaadav.

200k on igatahes küll kallis. olgu mis funksioonid ja asjad seal mis tahes, aga üle 100k ikkagi kindlasti ei tohiks sellised asjad võtta...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 15.01.2003 21:14:36 vasta tsitaadiga

daddo kirjutas:
200k on igatahes küll kallis. olgu mis funksioonid ja asjad seal mis tahes, aga üle 100k ikkagi kindlasti ei tohiks sellised asjad võtta...

ongi ju 100K...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 06.02.2003 03:27:11 vasta tsitaadiga

link :: teade ise

jälle väike update...
3. veebruaril möödus neli kuud lehekülje parooli ja kasutajatunnuse saamiseks soovi avaldamisest. nagu me teame, siis lapsevanematele näiteks saadeti paroolid/kontod üsna kiiresti ja soovi avaldanud vilistlased said vahepeal vabandava teate, et nii kaua aega läheb. nüüd märkasin, et TIKi lehele ilmus just eile teade:

Täna ilmnes, et vea tõttu kasutajatunnuseid ja paroole kasutajatele saatvas komponendis ei ole osad sooviavaldanud kasutajad kindlasti soovitud tunnuseid ja paroole kätte saanud. Kui Teiega nii juhtunud on, siis tuleks sellest kindlasti teada anda aadressil webmaster@tik.edu.ee. Vea likvideerimisel saadetakse kõigile uuesti soovi avaldanud kasutajatele kiiremas korras tunnused ja paroolid. Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast.

ja Trainspotting pole ikka Haridusametist vastust saanud oma kirjale...

aga ega enne rahule ei jää, kui on ära nähtud, mis imevigurid on peidetud TIKi 100K maksma läinud lehe varjatud ja vaid kasutajakonto olemasolul nähtava osa taha. see vaatepilt, mis seal avanema peaks, on kindlasti väärt seda möödunud nelja kuud kirju Haridusametile ja ministeeriumile, kõnesid TIKi sihtasutusele, suhtlusele vilistlastega ja vingumist üldse. ootame-vaatame siis veel natuke.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thinkie
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2002




sõnum 06.02.2003 10:47:06 vasta tsitaadiga

Sa oled ju täitsa missioonil icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 08.09.2003 17:57:54 vasta tsitaadiga

update: update'i pole...

täna möödub 11 kuud ja 5 päeva sellest hetkest alates, kui soovisin esimest korda TIKi kodulehe kasutajakontot. olukord on ikka veel endine, hoolimata korduvatest pöördumistest. ainus teemakohane teade TIKi kodulehel kõlab nii:

Hetkel on olukord selline, et uute õpilaste ja vanemate andmeid võrgulehe andmebaasis veel ei ole ja kuna kool alles tegeleb nende andmete kogumisega, siis saavad seni soovi avaldanud vanemad enda kasutajatunnused ja paroolid kätte pärast andmete esitamist koolile.

no pole viga, ootame siis veel...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2003 18:26:08 vasta tsitaadiga

tähendab, mina lugesin seda teemat alles nüüd ja lugesin põhjalikult... ise olen tallinna inglise kolledži õpilane ning mina pole siiamaani oma kasutajat ega parooli saanud icon_rolleyes.gif koolilehes viitas direktor ka ''kuue kohalisele summale'' nagu siingi on ära toodud... ka mina ei näe midagi olulist ega imekspandavat, mis võiks selle lehe 100 kilo vääriliseks teha... enamus lapsevanemaid, kindlalt enamus, ei tea et see raha tuli nende taskust... nii ka minu omad... tahaks näha mis nägu tehakse selle peale, kui nende annetused, mis pidid minema ''õpetajate palga toetamisele'' läksid mingi kodulehe tarvis, mis tegelikult põhimõtteliselt ei töötagi! see osa, mis lehest hetkel töötab, on võimalik lahendada ka ainult HTML-iga ning siin pole vajadustki ASP kasutamisest ... teine asi on muidugi see et kui see logimine ja nn. jäämäe alumine osa lahti läheb...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2003 18:26:45 vasta tsitaadiga

btw icon_lol.gif tere koolikaaslane dvd vader icon_smile.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeedzH
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2003




sõnum 10.09.2003 13:02:23 vasta tsitaadiga

oh teid idealiste kogu aeg nämmutate kodulehega. Nii komsijonis oli 7 liiget. 20 000 firmale
ylejäänud komisjonile. Samamoodi kes keelab pesta raha läbi TIKi sihtasutuse .... mitte keegi

BTW: TERE TULEMAST REAALSESSE MAAILMA
See lehekylg ei maksa 100 000.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.09.2003 19:14:12 vasta tsitaadiga

FeedzH kirjutas:
oh teid idealiste kogu aeg nämmutate kodulehega. Nii komsijonis oli 7 liiget. 20 000 firmale
ylejäänud komisjonile. Samamoodi kes keelab pesta raha läbi TIKi sihtasutuse .... mitte keegi

BTW: TERE TULEMAST REAALSESSE MAAILMA
See lehekylg ei maksa 100 000.-

normaalne
kui keegi tahab mind võtta taolise komisjoni liikmeks,
siis privage 8)
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siimuvitz
HV vaatleja


liitunud: 08.12.2002




sõnum 10.09.2003 19:24:59 vasta tsitaadiga

Sellise raha eest võiks lehekülg vähemalt html'i standarditele vastata. Avaleht sisaldab 460 viga icon_biggrin.gif Enamus on väärakad lingid. http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.tik.edu.ee%2F
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeedzH
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2003




sõnum 11.09.2003 11:16:15 vasta tsitaadiga

SIHUKESI KOMISJNE näete te igal pool vadake ainult kus ehitatakse ja kus on alltöövõtjad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2003 15:43:45 vasta tsitaadiga

Siimuvitz kirjutas:
Sellise raha eest võiks lehekülg vähemalt html'i standarditele vastata. Avaleht sisaldab 460 viga icon_biggrin.gif Enamus on väärakad lingid. http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.tik.edu.ee%2F

nja icon_rolleyes.gif
ja www.rate.ee htmlis on 442 viga icon_confused.gif ning www.hv.ee ajab läbi 166-ga icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 18.10.2003 13:43:44 vasta tsitaadiga

update: täna läks minu poolt jälle üks registreerimissoov teele, et saaks juurdepääsu TIKi kodulehe varjatud poolele... kõige esimesest regamissoovist on möödunud, kui ma nüüd õigesti arvutasin, 382 päeva. imeline ootamissaaga jätkub...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.