Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  IMEI järgi telefoni kindlaks tegemine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mulkk
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 24.07.2005 17:03:04 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
mulkk kirjutas:
... Ise ostsin oma 5-6 aastat tagasi telli mis varastatud.Ja ostsin selle naisele,naine kasutas siis sell ajal simpelit,ja mul oli leping.Siis esmalt helistati mulle ja kysiti,kas see number on tuttav ja ma kohe ytlesin,et ja,see mu naise number .Siis öeldi,et tooge see telefon politseisse,et see varastatud telefon. ...


Mis oli politsei käitumine sinu suhtes? Võeti telefon lihtsalt käest ära või oli veel midagi?

jah,lihtsalt võeti ära,ma veel kysisn vihasena,et kui ei too tagasi,mis siis?ma maksin ikka raha selle eest.Vastati et saan karistada kui varas.Mul muidugi ei olnud enam neid kontakte ka kellelt ma ostsin,juntlõngu ei mingisuguseid
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003




sõnum 24.07.2005 17:04:53 vasta tsitaadiga

mulkk kirjutas:
Draqula kirjutas:
mulkk kirjutas:
... Ise ostsin oma 5-6 aastat tagasi telli mis varastatud.Ja ostsin selle naisele,naine kasutas siis sell ajal simpelit,ja mul oli leping.Siis esmalt helistati mulle ja kysiti,kas see number on tuttav ja ma kohe ytlesin,et ja,see mu naise number .Siis öeldi,et tooge see telefon politseisse,et see varastatud telefon. ...


Mis oli politsei käitumine sinu suhtes? Võeti telefon lihtsalt käest ära või oli veel midagi?

jah,lihtsalt võeti ära,ma veel kysisn vihasena,et kui ei too tagasi,mis siis?ma maksin ikka raha selle eest.Vastati et saan karistada kui varas.Mul muidugi ei olnud enam neid kontakte ka kellelt ma ostsin,juntlõngu ei mingisuguseid


icon_eek.gif See jutt pidi lihtsalt hirmutamiseks olema. Selleks et sind karistada kui varast, peavad nad tõestama, et sa selle varastasid.

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mulkk
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 24.07.2005 17:06:33 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
henrit kirjutas:
mulkk kirjutas:
...Aga tema õnnetuseks ei olnud ja pandi kohe lepinguline number sisse mis kiirendas protsessi minu kasuks.

Noh ma ei tea... Siis kui minu telefon varastatud telefon peaks olema siis peaks pollar juba ammu uks taga olema sest olen kasutanud juba mingi ca7 kuud lepingulise kliendina...


Esiteks peab inimene viitsima avalduse teha, siis peab politsei seda telefoni pidama piisavalt väärtuslikuks et taga ajada ning lõpuks peab politsei viitsima ka reaalselt tegutseda. Kui kasvõi üks lüli selles ahelas ära jääb siis ei ole ka varastatud telefoni puhul politseid oodata.

jutt jumala õige,avalduse ise saatsin mailile,ja võmm kes sellega tegeles oli poolenisti oma kyla poiss icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 26.09.2012 09:50:05 vasta tsitaadiga

Ma ei saa Samsungi IMEI koodist aru. Lõpp on ala *****123/4. Kui ma kontrollin tele2 ja emt lehelt mustast nimekirjast siis *****123 ja *****123/4 on korras aga *****1234 on mustas nimekirjas. Kas see /4 on osa IMEI koodist? Tasub telefoni osta või mitte?
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  IMEI järgi telefoni kindlaks tegemine mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.