Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 10.06.2005 12:43:17 vasta tsitaadiga

ega ytlen ausalt mul ka ei õnnestu see firmware upgrade icon_sad.gif
hetk tagasi sain teada et mul on WAG54G ver2, mille plegi firmware upgrade icon_razz1.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 10.06.2005 13:10:38 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
ega ytlen ausalt mul ka ei õnnestu see firmware upgrade icon_sad.gif
hetk tagasi sain teada et mul on WAG54G ver2, mille plegi firmware upgrade icon_razz1.gif

Kuskil nägin ka mingit firmware versiooni 1.00.47 icon_wink.gif
Link:http://www.linksysinfo.org/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=62
Allalaadimiseks peab end registreerima. Ise pole küll proovinud, aga kui keegi on, andku teada

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2005 13:41:39 vasta tsitaadiga

no kõige lihtsam on lahti võtta see koht ja hakata proovima, aga alati tasub arvutisse varuks jätta see FW, mis kindlalt töötab:

ftp://ftp.linksys.com/international/firmware/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 10.06.2005 13:50:35 vasta tsitaadiga

kurat, ma suhtlesin nende supportiga ja sealt sain kaks kirja, mis üks soovitas nende veebilehelt uut firmware tõmmata, mida konkreetselt POLNUD seal lehel. ja siis kui kirjutasin, et kuulge - ei ole nagu eriti seda teil veebis, siis vastati et oih sorri, tõmba hoopis versioon 1 punkt wag54 blabla 9 punkt 4 jne meie ftp-st. no ja siis ma kolistasin seal ftp-s edasi-tagasi ja asi lõppes sellega, et ka seda faili polnud seal. no ja siis ma kirjutasin nats kurjema kirja, et mehed, kas te viitsiksite enne veenduda, et need failid on ka üldse reaalselt olemas, mida te soovitate alla tõmmata. ja et nagu ajukas on see, et mõlemal kirjal oli vahet mingi 3-4 päeva. et nagu nõme natuke, kui niimoodi asi venib. no ja nüüd pole vastust saanud.

ei tea jah. majja tuuakse vist nüüd fiiber sisse, et loobun elionist ja seega ka purgist ilmselt üldse ära.

kõige positiivsemad küljed purgi juures vast need, et wirelessi levi on super ja hästi palju (ja reaalselt kasulikke) settinguid on konfitavad. aga jah. üle kahe päeva peab asjale ikka restarti tegema - kas siis wireless kaob ära või jookseb üldse ühendus lukku. ja noh, see ftp upload on nagu kõige suurem probleem ikkagi minu jaoks icon_sad.gif
tagasi üles
?uest
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2003




sõnum 10.06.2005 13:51:17 vasta tsitaadiga

et mina olin see siis, kes kirjutas icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2005 13:54:01 vasta tsitaadiga

?uest, mis FW sul seal peal on praegu siis? versiooni mõtlen.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 11.06.2005 10:28:23 vasta tsitaadiga

forest kirjutas:
darkside kirjutas:
ega ytlen ausalt mul ka ei õnnestu see firmware upgrade icon_sad.gif
hetk tagasi sain teada et mul on WAG54G ver2, mille plegi firmware upgrade icon_razz1.gif

Kuskil nägin ka mingit firmware versiooni 1.00.47 icon_wink.gif
Link:http://www.linksysinfo.org/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=62
Allalaadimiseks peab end registreerima. Ise pole küll proovinud, aga kui keegi on, andku teada


Tõmbasin alla, uuendasin ära. Hetkeseisuga paistab töötavat. Lahenes ka upload'i probleem!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 06.07.2005 11:28:45 vasta tsitaadiga

forest kirjutas:
forest kirjutas:
Anonymous kirjutas:
VPN-st rääkides - kuidas läbi WAG54G saaks mitmest (loe: erinevast üheaegselt töötavast) masinast VPN ühendust püsti panna? Õnnestub see mul praegu ainult sellest masinast, millise olen esimesena WAG54G järele käima pannud. Teistest, mis hiljem enam ei õnnestu. Varem oli mul Nokia modem Elioni stardikomplektist ja mingi C-Net'i ruuter ning probleemi polnud - tõmba VPN püsti millisest tahes, kasvõi mitmest korraga.
Ehk keegi oskab nõu anda icon_wink.gif Ise pole nõksule pihta saanud icon_neutral.gif

Ja veel minu ruuter ei oska endale kuupäeva-kellaaega kuskilt leida kuigi TimeZone on määratud, Daylight linnuke olemas ja uuendama peaks iga tund (default). Routeri firmware on mul küll vähe teine kui Skeptiku piltidel näha - 1.00.19 30.Nov.2004

Sorry see oli minu postitus ja minu mured, ei märganud, et polnud sisse loginud icon_eek.gif


Avastasin, et tegelikult õnnestub küll samal ajal töötavatest masinatest VPN-i püsti võtta, ainult... Kui ühes oled lõpetanud, siis teises masinas VPN-i püsti panemiseks peab miski 15 min. ootama. Viimati VPN-i kasutanud masinas saab aga kohe uue teha. Miks see nii on, ei oska seletada

Avastasin veel ühe nõksu - kui pole aega/ei viitsi 15 min. oodata, tuleb ruuterile soft-reboot teha ja saab kohe teisest masinast VPN-i püsti 8) thumbs_up.gif

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2005 14:35:27 vasta tsitaadiga

põhjuseks kuumad ilmad: http://www.zone.ee/myfiles01/linksys_cooler.png?2
korpus läks suht kuumaks ja panin talle ventika peale @ 6V - nüüd täiesti jahe.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 11.07.2005 23:53:25 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
põhjuseks kuumad ilmad: http://www.zone.ee/myfiles01/linksys_cooler.png?2
korpus läks suht kuumaks ja panin talle ventika peale @ 6V - nüüd täiesti jahe.


sul hea lihtne peale panna. ma tegin ju valmis icon_biggrin.gif . nett nati ikka kiirem ka nüüd päeval
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2005 04:43:11 vasta tsitaadiga

233MMX kirjutas:
Skeptik kirjutas:
põhjuseks kuumad ilmad: http://www.zone.ee/myfiles01/linksys_cooler.png?2
korpus läks suht kuumaks ja panin talle ventika peale @ 6V - nüüd täiesti jahe.


sul hea lihtne peale panna. ma tegin ju valmis icon_biggrin.gif . nett nati ikka kiirem ka nüüd päeval

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif kle jah (ma tegin juhtme lühemaks icon_wink.gif ), kuumaga nagu oleks vahest ühendus toppama jäänud, aga samas kokku ei jooksnud kordagi.
pole ka ime, kui temperatuurid juba üle 30 on - sellele peaks vast ainult linuxipurk sellise koormuse juures vastu (meil on 4 masinat kogueag taga Linksysil ja üks tirimine käib)

EDIT: Oi icon_exclaim.gif Hea uudis, kellel WAG54G versioon 2 juhtub olema... nimelt Linksys avalikustas selle firmware (Open source Linux) ning juba on alustatud ka 3rd party firmware tegemist thumbs_up.gif
http://wiki.openwrt.org/AR7Port

ülikõva ikka... kahjuks omal on versioon 1.2 icon_neutral.gif

versiooni saab vaadata nii:
tsitaat:
http://sinu_WAG54G_IP_aadress/verizon/get_admin_info.cgi

või põhja alt


veel üks tore leht: http://www.seattlewireless.net/index.cgi/WAG54G icon_wink.gif


EDIT 2: uus beta firmware (1.03.0 beta 4) väljas ja mul töötab paremini kui eelmine versioon (1.01.7).
saab siit: http://www.linksysinfo.org/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=62

aparaat tuleb kõvasti kiiremini üles ja on lisandunud menüüdesse osad funktsioonid...
miinuseid pole veel avastanud

- tuli juurde 2 protokolli (IP Unnumbered over PPPoA ja IP Unnumbered over PPPoE)
- AP Isolation thumbs_up.gif ehk siis paneb kõik wifi kliendid eraldi VLAN-i - hea turvalisuse featuur!
tsitaat:
This is a feature of the router that separates the wired and wireless network that's on a single network. Meaning, wired PCs won't see wireless PCs.

- Management via Wireless (Enabled/Disabled)
- WDS (Enabled/Disabled) thumbs_up.gif igati hea asi!
tsitaat:
An access point can be either a main, relay or remote base station. A main base station is typically connected to the wired Ethernet. A relay base station relays data between remote base stations, wireless clients or other relay stations to either a main or another relay main station. A remote base station accepts connections from wireless clients and passes them to relay or main stations. All base stations in a Wireless Distribution System must be configured to use the same radio channel, and share WEP keys if that is used. They can be configured to different service set identifiers.

- Configuration Backup & Restore thumbs_up.gif ime et seda enne polnudki icon_smile.gif
- menüüdes liikumine oleks nagu kiirem nüüd veidi...

arvan, et versiooni 1.x omanikel tasub proovida, aga eelnevalt tasub vaadata, et oleks olemas ka mõni kindlasti töötav firmware, kuna kui pärast ei peaks Internetti pääsema... 8)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 28.07.2005 16:53:49 vasta tsitaadiga

Kas antud isendit enam ei müüdagi icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Ei näe küll kuskil müügil olevat ... Või on midagi paremat tekkinud asemele icon_question.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2005 17:15:31 vasta tsitaadiga

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=178471

ma arvan, et see on juba see ver. 2, kus Linux jookseb ja kuhu juba uut softi tehakse (eelpool ka link) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 28.07.2005 17:30:01 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=178471

ma arvan, et see on juba see ver. 2, kus Linux jookseb ja kuhu juba uut softi tehakse (eelpool ka link) thumbs_up.gif


Peab vist kah lähiajal ikkagi selle ostu sooritama - TrendNet TW100-S4W1CA on ikka nii üle visanud ... icon_evil.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2005 18:07:23 vasta tsitaadiga

StaticMoth kirjutas:
Skeptik kirjutas:
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=178471

ma arvan, et see on juba see ver. 2, kus Linux jookseb ja kuhu juba uut softi tehakse (eelpool ka link) thumbs_up.gif


Peab vist kah lähiajal ikkagi selle ostu sooritama - TrendNet TW100-S4W1CA on ikka nii üle visanud ... icon_evil.gif

seda ei soovitaks vaenlasele ka vist
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 02.08.2005 15:30:13 vasta tsitaadiga

oskab ehk keegi täpselt öelda mis versiooninumbriga isendeid peebus või zebras praegu müüakse? btw, zebras hind praegu 1455 eeku. http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=27750

viimati muutis pinnawaatluz 02.08.2005 15:36:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 02.08.2005 15:42:01 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
oskab ehk keegi täselt öelda mis versiooninumbriga isendeid peebus või zebras praegu müüakse? btw, zebras hind praegu 1455 eeku. http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=27750


Usun, et eks nad ikka uuemad on ...
Kindluse mõttes võid ju helistada ja küsida ...

EDIT01: No nüüd saigi vist ikka täielikult mõõt täis sellest TrendNet'i juustust ...
Tellin vast täna juba Zebrast ära selle purgi ...

EDIT02: Saatsin päringu selle versiooni kohta neile ...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 02.08.2005 16:29:14 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
oskab ehk keegi täpselt öelda mis versiooninumbriga isendeid peebus või zebras praegu müüakse? btw, zebras hind praegu 1455 eeku. http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=27750


Mina sain juba mai lõpus WAG54G ver. 2 thumbs_up.gif

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 09.08.2005 00:55:04 vasta tsitaadiga

forest kirjutas:
pinnawaatluz kirjutas:
oskab ehk keegi täpselt öelda mis versiooninumbriga isendeid peebus või zebras praegu müüakse? btw, zebras hind praegu 1455 eeku. http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=27750


Mina sain juba mai lõpus WAG54G ver. 2 thumbs_up.gif


Arvata on, et neil ikka need uued jah ...
Eks siis võib täna juba rahumeeli tellimuse sisse anda ...

EDIT01: Näpud juba sügelevad raisk - homme hommikul peaks mingi onu mulle pakikese tooma juba icon_lol.gif

EDIT02: Oi kuidas ma mässasin paar päeva sellega, et tööle saada - kõik settingud olid nagu õiged ja mida kõike ma ka ei proovinud ...
Manuaalist lugesin, et VPI ja VCI peaks ISP'lt küsima, aga ma mõcin, et poogen - nagunii töötab defauldiga ka icon_razz1.gif

Ja kui ma olin juba 2 päeva ennast lolliks proovinud, siis just mõned minutid tagasi alles sai mõistus ikka nii oca, et mõtlesin, et helistan siis ikka oma ISP'le - ja ennäe imet - default value'd ei sobinud - kõik oli VPI ja VCI taga kinni icon_razz1.gif

Nüüd aga kõik bueno thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 09.08.2005 09:07:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oi kuidas ma mässasin paar päeva sellega, et tööle saada - kõik settingud olid nagu õiged ja mida kõike ma ka ei proovinud ...
Manuaalist lugesin, et VPI ja VCI peaks ISP'lt küsima, aga ma mõcin, et poogen - nagunii töötab defauldiga ka

No seda ma mõtlesin, et miks nii pikk vaikus icon_smile.gif Omalgi läks paar tundi, et netti saada - koduvõrk töötab, aga netti pole. Lõpuks sai kannatus otsa ja ISP supporti abiga sain asja tööle. Pärast muidugi leidsiin siitsamast teemastki õpetussõnad, et mõned default-seaded ei sobi vaid VPI=0 ja VCI=100 peavad olema, aga kui netti polnud ei saanud ju vaadata ka icon_smile.gif icon_rolleyes.gif
See-eest on nüüd kõik siiani töötanud kui kellavärk thumbs_up.gif

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 09.08.2005 13:46:42 vasta tsitaadiga

forest kirjutas:
tsitaat:

Oi kuidas ma mässasin paar päeva sellega, et tööle saada - kõik settingud olid nagu õiged ja mida kõike ma ka ei proovinud ...
Manuaalist lugesin, et VPI ja VCI peaks ISP'lt küsima, aga ma mõcin, et poogen - nagunii töötab defauldiga ka

No seda ma mõtlesin, et miks nii pikk vaikus icon_smile.gif Omalgi läks paar tundi, et netti saada - koduvõrk töötab, aga netti pole. Lõpuks sai kannatus otsa ja ISP supporti abiga sain asja tööle. Pärast muidugi leidsiin siitsamast teemastki õpetussõnad, et mõned default-seaded ei sobi vaid VPI=0 ja VCI=100 peavad olema, aga kui netti polnud ei saanud ju vaadata ka icon_smile.gif icon_rolleyes.gif
See-eest on nüüd kõik siiani töötanud kui kellavärk thumbs_up.gif


Just - nii et tulevastele purgiostjatele teadmiseks ...
Elioni VPI=0 & VCI=100
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Online

sõnum 15.08.2005 12:49:56 vasta tsitaadiga

väidetakse, et tootmisest maas, kus ma selle purgi saada võiksin?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2005 18:28:48 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
väidetakse, et tootmisest maas, kus ma selle purgi saada võiksin?

ma nägin mingis K-salongis seda isegi kohal icon_eek.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 18.08.2005 18:49:51 vasta tsitaadiga

Nonii - mõned päevakesed rõõmsalt töötas ja sellele järgnes 8 interneti-vaba päeva ...
Ja nüüd öeldi mulle, et see purgike ei suuda Elioni jaamakesega suhelda ... icon_cry.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Online

sõnum 18.08.2005 19:53:10 vasta tsitaadiga

wtf? mul oleks vaja telset adsl ühenduse taha seda, kas siis seal ka ei toimi icon_confused.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.