Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SE T630 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2005 16:18:03 vasta tsitaadiga

Vuffel peaks olema kristiine keskuse peasissekäiguga saali esimese korruse keskel, kus tibi müüb igasugu korpuseid. Aga kui tahad orgininaali, mida ka mina soovitaks, siis näiteks Kristiine keskuses asub Elisa hoolduskeskus, mis ühtlasi ametlik SonyEricssoni hooldus. Tasub sealt küsida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2005 16:23:27 vasta tsitaadiga

kasutaja Virtuoso käest võiks ka küsida thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2005 16:35:58 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:


see on minu isiklik arvamus! olen omanud paljusid Alcateli ja Siemensi telefone ning tean mida räägin!
Siemensil on küll kõik kellad ja viled aga soft on täielik saast ja sama on ka Alcaga


no milleks läbutseda?
See, et esimeste CX65 soft kalas, ei tee veel kogu Siemensist viletsat tootjat! Ja millisel Alcatelil vilets soft on ning milles see väljendub?
Milleks taolise äärmiselt subjektiivse arvamuse väljaütlemine vajalik on?
Ja kui mudeleid võrdlete, tehke ikka võrdsetel alustel. Alcatelid on ikkagi omas hinnaklassis ühed parimad (omaduste/hinna/kvaliteedi suhe). Remonti tuleb suhteliselt vähe. Parima tootekvaliteediga on Samsung.

SE pole mingi ebajumal, keda kummardada. T610/630 ja K500/700 mudeleid ma respekteerin - korralikud, kenad, funktsionaalsed. Aga odavamad? T230 näiteks on paras käkk, omaaegne T100 oli üpriski mittevastupidav. Z200, sellest parem ei räägigi - müüa seda ei julge, sest pea kõik käivad remondis.

Edaspidi jätaks vast taolise pläma, et üks või teine firma on totaalselt kräpp, enda teada. Olgugi tegu isikliku arvamusega.
Pea igal firmal on viletsaid mudeleid ning vastukaaluks ka väga häid.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 04.03.2005 22:15:07 vasta tsitaadiga

Nõustun eelkõnelejaga, ta teab millest räägib.

Ei ole mõtet tekitada fleimi sellistel teemadel, kui soovite T630 vs CX65 teemat vms, siis tehke see Võitlustandrisse!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004




sõnum 10.03.2005 18:57:05 vasta tsitaadiga

kuidas tööle saada kõnetariif icon_redface.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 10.03.2005 19:08:22 vasta tsitaadiga

sevenhugs, Ma nõustun sinu arvamusega thumbs_up.gif Ma ei tahtnudki seda öelda et kõik Siemensid kräpid on
lihtsalt siemensid on jätnud sellise lohaka mulje ja mitte ainult CX65 vaid ka teised mudelid!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.04.2005 08:32:44 vasta tsitaadiga

Ma ka nüüd omanik. Aga selline probleem, et kui valin helinaks miski allalaetud helina, siis kui keegi sisse helistab siis käib enne mingi rõve telefoni helin ja siis alles tuleb minu valitud helin. Valjenev helin on välja lülitatud ja helina tugevus on "4". On keegi midagi taolist kogenud ja oskab keegi soovitada mingit lahendust või vähemalt seletada miks selline helinate järjekord vajalik on?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2005 09:06:42 vasta tsitaadiga

Pole ise jälginud, kas mul downloaditud helinad algavad kohe või tuleb alguses mingit muud, kuid loogiliselt järeldatud põhjusena pakuks, et see "rõve telefoni helin" on arvatavasti mõeldud vaiksemat sorti diskreetse märguandena, et kui näiteks telefon käepärast, siis jõuad enne suurt häirekella, endale tähelepanu tõmbamata, vastata.

Igaks juhuks võiksid üle vaadata mis tarkvara versioon su T630'l, viimane või äärmisel juhul eelviimane peaks olema R6C005.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.04.2005 15:36:48 vasta tsitaadiga

Noh mobiil on alles 5 päeva vana ja poes öeldi et uus soft on peal.
Aga juba kuulsin et seda tilinat seal maha ei saagi vist. icon_mad.gif Mingi krdi option võiks ju ikkagi olla.

Softi versioon on: R7A011 (seega uuem kui siin enne pakuti)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2005 18:53:44 vasta tsitaadiga

Hmm, kui kuulasin, siis panin tähele et mul samuti ta kohe õiget helinat ei tee, varem polnud tähele pannudki.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.04.2005 20:30:25 vasta tsitaadiga

Nojahno sa oled siis juba 5. inimene täna kes selle alles nüüd avastas ... icon_razz.gif
A mind häirib see ikka jubedalt icon_sad.gif

Telefonil hetkel 2 miinust:
- see krdi nõme helin enne õiget helinat
- ainult 2MB mälu

A muidu ülirahul, Bluetooth on ikka väga suur pluss icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2005 20:38:56 vasta tsitaadiga

Nu mida sa selle mäluga tegelt pihta hakkad?
Ta ei oska mängida MP3 ega oma suure resoga fotokat ega videot - asjad mis vajavad mälu. Helinaid, teemasid ja pilte mida telefoni ekraanilt vaadata on piisavalt. Mängudega ehk tekib probleem.

Bluetoothist rääkides - kas oled enda jaoks avastanud FMA? http://fma.sourceforge.net/index2.htm
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.04.2005 21:19:47 vasta tsitaadiga

OOOOOJAAAAA icon_smile.gif
Winampi juhtimine on sheff icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 07.04.2005 21:28:38 vasta tsitaadiga

kuna SE T68i teemat pole, kuid telefon põhimõtteliselt sama, siis üks huvitav lahendus on ka "audio gateway" loomine arvuti ja telefoni vahel üle bluetooth ühenduse thumbs_up.gif saab arvutit hansfreena kasutada (või on T630-l vali handsfree sisse ehitatud?)
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2005 22:43:56 vasta tsitaadiga

T630 handsfree sisseehitatud ei ole ja üldiselt arvan et need sisseehitatud handsfreed on suhteliselt mõttetu teema. Ise avastasin selle "audio gateway" sedasi, et juhtumisi oli arvuti bluetooth aktiivne ja samal ajal tuli kõne telefonisse. Järsku tuli helistaja hääl arvutikõlaritest... Korra nagu imestasin, et mis värk, kuna olin Bluetoothi just tundma õppimas. Siis taipasin Bluetooth pulga USB pordist välja tõmmata ja sain normaalselt edasi suhelda telefoniga.

Handsfreena soovitan HBH-600 Bluetooth handsfreed thumbs_up.gif mõistlik hind, suurus ja kõneaeg. Kõrva peal istub nii, et harjudes ei märkagi seda enam. Olen proovinud ka õe Nokia Bluetooth handsfree'd (vist oli HDW-3 vms), see oli ikka lõpmata ebamugav, HBH-600'ga võrreldes. Isegi suure müraga (150km/h 86a Ford'is icon_biggrin.gif ) toimib häälvalimine 99% juhtudest. Lisaks saab seda ühendada ka arvutiga (tegelt küll praktselt kõiki bluetooth handsfreesid mis toetavad vastavat profiili) ja kasutada näiteks MSN'is või Skype'iga. Mõtlesin sellest handsfree'st ka põhjalikuma ülevaate kirjutada, kuid ei tea kas huvilisi leiduks...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.05.2005 15:47:50 vasta tsitaadiga

Upitaks korra vana teemat. Kuidas selle t630 ekraaniga päeval päikesevalguses on? Sai kusagilt loetud, et ereda valguse käes ei näe ekraanil olevat. On see nii?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2005 15:58:07 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Upitaks korra vana teemat. Kuidas selle t630 ekraaniga päeval päikesevalguses on? Sai kusagilt loetud, et ereda valguse käes ei näe ekraanil olevat. On see nii?


Vot mind huvitas see ka, et kas T630 juures on lahendatud probleem. T68 puhul igatahes oli rannas väga jama uudiseid lugeda ning T610 ekraan peaks olema suht sama. Aga. Oma kogemus näitab et T630 TFT ekraan aitab, olukord on palju parem kui T68 puhul. Palju sõltub valitud "Teema" värvidest, kas on väga heledad või tumedad toonid - hele annab parema tulemuse.

Kokkuvõttes on minu meelest SE saanud hakkama probleemi lahendamisega, mis T610 üks põhilisi miinuseid oli.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2005 20:47:51 vasta tsitaadiga

Endal SE T630-ga selline probleem, et kui telefoni k2es natuke v2ristada, siis yles 22rde tulevad triibud sisse icon_sad.gif
Panin t2hele veel, et 6ues joostes, siis on terve ekraan triibuline, nagu mingi segaja l88ks pildi sassi. Kas viga ekraanis?

_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2005 22:26:21 vasta tsitaadiga

Kui häired tekkivad liigutamise peale, siis peaks probleem riistvaras olema, ehk siis pakuks et mingid ekraanikontaktid ei anna korralikult ühendust. On telefon sul mingeid suuremaid põrutusi üle elanud? Lihtsalt taskust betoonpõrandale kukkumine ei tee T630'le midagi peale kriimude, see on kogetud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2005 07:58:17 vasta tsitaadiga

On kukkunud jah taskust asfaldile, mille tagaj2rjel korpusele paar t2ket tekkis. Aga ei m2leta, kas see jama hakkas kohe p2rast toda intsidenti.
_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004




sõnum 07.05.2005 09:58:59 vasta tsitaadiga

mul ka kukkunud nii et vähe ple, õnnex ple midagi juhtunud, kohe väga õnnelikuld olen läbi saanud....iga nädalavahetus ikka juhtub beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 07.05.2005 17:00:58 vasta tsitaadiga

igatahes päikese käes on ekraani loetavus nullilähedane icon_biggrin.gif tükk aega peab ikka ekraani uurima icon_rolleyes.gif kui sul triibud ees siis ikka kuskilt midagi katki
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2005 19:42:56 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
igatahes päikese käes on ekraani loetavus nullilähedane icon_biggrin.gif tükk aega peab ikka ekraani uurima icon_rolleyes.gif kui sul triibud ees siis ikka kuskilt midagi katki


Soovitaks katsetada erinevate "teemadega". Päris suur vahe on. Ise kasutan hetkel sellist millel must taust kõikides menüüdes ja neoonroheline tekst.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2005 04:30:57 vasta tsitaadiga

niisiis, kuna erinevatel põhjustel tuli varasematest telefonidest loobuda, siis oli kiirelt uut vaja. Sai soetatud SE T630. Tuttavad telefonimüüjad küll meelitasid-keelitasid mitte ostma (Sony-Ericssonide telefonide viletsavõitu kvaliteedi pärast, keskmisest kõrgem protsent käib garantiiremondis), aga kuna särav sinine naeratus oli esmatähtis ja ühtegi asisemat sellest hinnaklassist võtta polnud, tuli leppida kõnealuse isendiga. Mõni tund hiljem muretsesin ka bluetooth dongle'i juurde. Töötab. Küll mitte 10m kauguselt, aga see polegi hetkel esmatähtis.
Telefonist endast. Joystick on keskmiselt mugav. Mulle meeldivad "naksuvad" joystickud (mõnel uuemal Alcatelil on liiga pehme), kuid T630 oma võiks pisut kindlamalt näpu all istuda. Näiteks C65 (mitte segi ajada CX65-ga) joystick on üle prahi.
FMA.. kui ma nüüd leiaks ikkagi täpselt õige koha, kust ebavajalikud programmid eemaldada..
Kiirvalimine. Vat see on asi, millest tunnen jubedalt puudust. Või on siiski olemas kuskil? Igatahes mulle meeldis, kui sain ühe näpuvajutusega teatuid, sagedasti vajaminevaid numbreid valida.
Telefon ise on pisut libedavõitu, kuid käsitseda on üpris mugav.
Välimus - naispere pidas liiga kandiliseks, aga mulle istub. Stiilne.
Veel telefoniraamatust - CX65-l oli võimalik valida, kas by default näitab SIM-kontakte või telefoni enda aadressraamatut. SE puhul pean ilmselt telefonisisese kontaktihaldamisega leppima.
Profiilid - kas kuskil profiili vahetamise kiirvalikut on? "Nool vasakule" ei lähe arvesse, see on FMA päralt.
Miinuseks seegi, et SE maaletoojate seas tutvusi (enda teada) pole. Seega mõistliku hinnaga (EMTi hind jagatud kahega) orig. lisavarustust niipea soetada ei saa.

Muidu on tegu üpris korraliku telefoniga. Kiire ja võimalusterohke.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2005 09:17:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

FMA.. kui ma nüüd leiaks ikkagi täpselt õige koha, kust ebavajalikud programmid eemaldada..


Võtad FMA's lahti "scripts" ja vähemalt 3.5b versioonil (värskeim mis netist leidnud olen) on alates programmireast 283, ---menu order--- Seal tuleb soovitud programmide eest ülakoma ära võtta ja mittevajalikele ülakoma ette panna.

Seda vastust kirjutades leidsin ka lihtsama viisi kuidas mittevajalikke eemaldada: Olles FMA menüüs telefonis, vajuta parempoolset funktsiooniklahvi, avaneb menüü ja vasaku klahviga saad nüüd tärni kas panna või eemaldada soovitud programmi eest (tärn ees= menüüs olemas, tärn puudu= varjatud). Ja kui samas menüüs vajutad joystiki paremale siis saad programmide järjekorra muutmise menüüsse (ehk siis mis järjekorras nad sul FMA menüüs on telefonis).

Alates reast 257 on "Change these settings as needed"
Piltide kataloog telefonis juhul kui menüü eestikeelne peaks olema: "/Pildid/Pilt(1).jpg"
"output directory" on siis see kataloog kuhu tulevad pildid
"Playlistpath" on see kust FMA otsib winampi playliste

tsitaat:

Kiirvalimine. Vat see on asi, millest tunnen jubedalt puudust. Või on siiski olemas kuskil? Igatahes mulle meeldis, kui sain ühe näpuvajutusega teatuid, sagedasti vajaminevaid numbreid valida.


Kiirvalimine töötab tal nii et vajutad numbriklahvi (1-9) ja siis helistamist. Selleks et vajalikud numbrid saada 1-9 alla:
"Telefoniraamat" - "Lisavõimalused" - "Pesade loend" Otsid üles numbri mida tahad panna näiteks "1" alla (väga tüütu) vajutad "Vali" (ekraani kõige ülemisele reale ilmub valitud number) ja siis numbri "1" ja uuesti "Vali". Sedasi tuleb kõik 1-9 pesad täita nende numbritega mida lühivalikuks soovid kasutada. Kui selle juhendi kirjutamisel ise samal ajal katsetasin siis mõnikord ei lasknud ta pesa lihtsalt numbri vajutamisega määrata vaid tuli käsitsi kerida sobiva pesani ja siis joysticki vajutusega number sinna pessa asetada. Kui see läbi siis pakub telefon et kopeeriks muudatused SIM'ile. Seda tuleks teha, sest mulle tundub et 1-9 ongi SIM kaardi esimesed pesad lihtsalt.

Tegelt võiks proovida mõnes telefonis kus SIM'i numbrite õmbertõstmine lihtsam - see enne ära teha ja siis kaart T630 pista.

tsitaat:

Profiilid - kas kuskil profiili vahetamise kiirvalikut on? "Nool vasakule" ei lähe arvesse, see on FMA päralt.


Mina vähemalt pole mingeid kiirmooduseid leidnud. Aga vana hea ericssoni trikk töötab - hoiad "C" all ja läheb hääletuks. Lisaks on olemas profiilide automaatvahetus. Ehk siis telefoni kalendris määratud kohtumiste ajaks lülitab ennast telefon kas automaatselt sinu menüüs määratud profiilile või pakub sulle lülitust. Kuna minu ajahaldus toimub outlookis, siis sünkroniseerin seda telefoniga ja pole veel juhtunud et mul loengus telefon häält teeks icon_biggrin.gif

tsitaat:

"Nool vasakule" ei lähe arvesse, see on FMA päralt.


See tundub natuke raiskamisena, kuna telefon avab ju ise FMA menüü kui arvutist FMA käivitad. Samas kui FMA kasutamise vahepeal mingit telefoni funktsiooni kasutad siis on kahtlemata mõnus kiirelt fma'sse tagasi saada ja filmi vaatamist jätkata icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SE T630 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.