Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Prince of Persia: Warrior Within märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2004 17:25:01 vasta tsitaadiga

Mängu on muidugi igalpool maha tehtud, aga minu meelest on küll tegemist edasiminekuga! Maha on tehtud graafikat, et liiga tumedates värvides jne. Minu meelest on see hoopis pluss, kuna väheneb multifilmi efekt, mida toonitas Sands of the Time`i liigne värvikirevus. Lisaks tehakse maha soundi - hääli, muusikat. Jällegi, ei leia midagi laiduväärset, muusika on agressiivsem, ei häiri üldse, vahele idamaiseid sounde. SotH`s oli idamaisust muidugi rohkem, aga ei nuta seda taga... Tegelaskujud, eriti igasugused vampiirid, zombid ja muud monsterid on Warrior Within`s aga kujundatud hoopis kõrgemal tasemel kui eelmises mängus! Väike miinus tuleb ainult stoorist - liiga palju on edasi-tagasi sebimist, mis muutub tiba tüütuks. Ja seda edasi-tagasi sebimist ei saa muidugi võrrelda Morrowind`i sebimisega. Need on erinevad - siin on seda vähem, aga on siiski veidi tüütum... Nagu öeldakse - ühele meeldib ema, teisele tütar! Mulle siis... icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 11.12.2004 19:32:20 vasta tsitaadiga

mmm jaa, mulle imho käivad need tumedad värvid kergelt pinda, aga eks ole maitse asi. Muidu on täitsa hea thumbs_up.gif
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 12.12.2004 17:40:25 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Küsimus - miks CD versioon Windows`le on poole väiksem DVD versioonist Windows`le? Ehk siis umbes 2G versus 4G... Mis vahe nendel on?


üks teine foorum kirjutas:
Please guys, stop making up things. The DVD version is bigger than the CD version NOT because the DVD version is multilanguage (the CD version is multilanguage too), NOT because the CAB is uncompressed into the disc (it's not) and NOT because the movies have higher resolution (the resolution is the same than in the demo).

The difference is probably that in the DVD version you have Artwork and Video galleries, including some of the promotional "Work in Progress" videos that could be seen in the Internet some months ago. I haven't seen the CD version so I can't tell for sure if they are also in that version or not, but it's likely that those extras don't exist in the CD version, as the "ARTWORKS" folder of the DVD is more than 1 GB big, and the CD version is only 3 CDs long, which only leaves space for the game and cutscene videos.


ise ei tea sellel teemal rääkida icon_razz.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 12.12.2004 19:45:04 vasta tsitaadiga

fock!. Need kuradi neli l*ibu kes korraga tulevad mingis suures hallis.. lillat värvi ka veel. Umbes seal kus selle punase tibi ära päästad .. Täiesti võimatu on neid 4 korraga tappa
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2004 11:04:34 vasta tsitaadiga

Alati on võimalik trainer sisse lülitada, kui asi ületamatu näib...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 13.12.2004 11:22:45 vasta tsitaadiga

mul läbi, suht lihtne oli icon_razz1.gif huvitav kas 3 osa ka tuleb icon_rolleyes.gif

kõige lahedam oli selle mahajari eest ära lippamine icon_biggrin.gif iga kord ajas judinad peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.Q
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2004




sõnum 15.12.2004 17:13:34 vasta tsitaadiga

Tere! Suht loll küsimus aga kuhu Prince of Persia Warrior Within save games id failidena on? Mitte ei suuda leida.
_________________
Naeratage homme on hullem !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2004 19:34:59 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif Peaasi, et nad olemas on...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.Q
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2004




sõnum 16.12.2004 01:04:47 vasta tsitaadiga

Jah, aga kui tahad kahe erineva masinaga mängida ( asuvad erinevatel aadressidel ) siis pole just kõige huvitavam kaks korda asja järjest läbi teha. icon_lol.gif
_________________
Naeratage homme on hullem !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2004 01:19:42 vasta tsitaadiga

ega jah, esmasel vaatlusel ei leidnudki ülesse! icon_smile.gif pead paremini süvenema, eks nad kuskil ikka ole...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2004 10:19:33 vasta tsitaadiga

Kasulik post sul ewur, icon_wink.gif


To:Mr.Q,

Seivid peaks olema C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\{profile name}\profile.dat.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.Q
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2004




sõnum 16.12.2004 15:07:23 vasta tsitaadiga

Tänud Auron.
_________________
Naeratage homme on hullem !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2004 19:33:35 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kasulik post sul ewur, icon_wink.gif


To:Mr.Q,

Seivid peaks olema C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\{profile name}\profile.dat.


eks tänan minagi siis...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2004 20:18:38 vasta tsitaadiga

lahe m2ng...ma olen ypris alguses ja ei saa yhest lihtsast kohast m88da...lihtsalt olen tupikus ja ei oska kuidagi edasi k6ndida icon_neutral.gif ...kas keegi saab aidata? see on siis kui sa selle "varesmehe" esimest korda 2ra tapad ja siis ta telepordib mingile r6dule aga ma lihtsalt ei oska sinna minna...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2004 20:26:38 vasta tsitaadiga

aaa, ja siis selline kysimus kah et kui mind 6udselt h2irib (t6siselt) see, et need ymberringi vaatamine on vastupidi(keeran hiirt paremale vaatab vasakule, keeran vasakule, paremale, keeran yles, vaatab alla ja keeran alla, vaatab yles...aks seda ei saa 2ra vahetada? icon_cry.gif see t6siselt h2irib...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 16.12.2004 22:00:26 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
lahe m2ng...ma olen ypris alguses ja ei saa yhest lihtsast kohast m88da...lihtsalt olen tupikus ja ei oska kuidagi edasi k6ndida icon_neutral.gif ...kas keegi saab aidata? see on siis kui sa selle "varesmehe" esimest korda 2ra tapad ja siis ta telepordib mingile r6dule aga ma lihtsalt ei oska sinna minna...


http://db.gamefaqs.com/console/xbox/file/prince_of_persia_ww_b.txt, see on küll xboxile aga mäng on ju sama. kui inglise keelt oskad siis sellest on mängu lõpuni abi

lexo kirjutas:
aaa, ja siis selline kysimus kah et kui mind 6udselt h2irib (t6siselt) see, et need ymberringi vaatamine on vastupidi(keeran hiirt paremale vaatab vasakule, keeran vasakule, paremale, keeran yles, vaatab alla ja keeran alla, vaatab yles...aks seda ei saa 2ra vahetada? icon_cry.gif see t6siselt h2irib...


seda saab optionsite alt muuta. imelik jah miks default selline on
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2004 09:24:59 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
lexo kirjutas:
lahe m2ng...ma olen ypris alguses ja ei saa yhest lihtsast kohast m88da...lihtsalt olen tupikus ja ei oska kuidagi edasi k6ndida icon_neutral.gif ...kas keegi saab aidata? see on siis kui sa selle "varesmehe" esimest korda 2ra tapad ja siis ta telepordib mingile r6dule aga ma lihtsalt ei oska sinna minna...


http://db.gamefaqs.com/console/xbox/file/prince_of_persia_ww_b.txt, see on küll xboxile aga mäng on ju sama. kui inglise keelt oskad siis sellest on mängu lõpuni abi

lexo kirjutas:
aaa, ja siis selline kysimus kah et kui mind 6udselt h2irib (t6siselt) see, et need ymberringi vaatamine on vastupidi(keeran hiirt paremale vaatab vasakule, keeran vasakule, paremale, keeran yles, vaatab alla ja keeran alla, vaatab yles...aks seda ei saa 2ra vahetada? icon_cry.gif see t6siselt h2irib...

ei saa ju muuta...seal on küll option look left/right/up/down aga seal ei saa panna et hiirekeeramisega, aint klahvivajutusega...kuidas siis?
seda saab optionsite alt muuta. imelik jah miks default selline on
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2004 09:25:35 vasta tsitaadiga

ei saa ju muuta...seal on küll option look left/right/up/down aga seal ei saa panna et hiirekeeramisega, aint klahvivajutusega...kuidas siis?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 17.12.2004 09:30:50 vasta tsitaadiga

äkki miski inverse mouse? see teeb hiireliikumise mängus vastupidiseks. eks uuri ja puuri
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2004 12:17:09 vasta tsitaadiga

olen juba proovinud...aga vahet pole, harjun siis ära icon_razz1.gif ...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 17.12.2004 15:02:56 vasta tsitaadiga

ma juba võtsin mängu maha aga raudselt saab. tuli panna (või võtta ära) linnuke kuskilt eest icon_razz.gif oli vist jah invert mouse vms. sorry et eriti palju abi ei ole
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2004 18:13:21 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif ma küll ei n2e mingit kohta kus mingi linnuke oleks v6i kuskil kus oleks kirjutatud invert muose...optionites v2hemalt...on meil ikka sama versioon v6i midagi icon_confused.gif ...ja kas siis game-pad l2heb mouse alla...kui ma options panen, siis panen controls ja seal on kas keyboard v6i game-pad...aga mingit invert mouse ja linnukest ma küll kusagil ei n2e...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 17.12.2004 18:50:26 vasta tsitaadiga

Tore, mul on mingi hale bug sees.
Sain nagu mõlemad veetornid tööle, näitab video, et värav läheb lahti. Lähen jooksen siis värava juurde, saan eidelt uue mõõga. Vaatan et värav on kinni. Siis vaatan kaarti, seal seisab et pean teise torni ka tööle panema. Jooksen siis kohale, vesi kõik ilusti jookseb ja seda kangi seal enam keerata ei saa.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2004 17:05:45 vasta tsitaadiga

muide kuidas sealt m88da saab kui ma l2hen esimest towerit activateima...siis on selline koht kus ma tapsin just yhe XXL suurusega mehe 2ra (teine, kes teepeale ette j22b icon_razz.gif )...ja seal on selline ylisuur vahe ogadega...kaks k8it on ka aga ma ei ulata kuidagi nende k8iteni, isegi mitte seina peal joostes...kuidas siis saab?
(muide ma pole ikka veel leidnud kust saab "invert mouse" teha icon_lol.gif )
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rott3
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2004




sõnum 18.12.2004 19:17:17 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
muide kuidas sealt m88da saab kui ma l2hen esimest towerit activateima...siis on selline koht kus ma tapsin just yhe XXL suurusega mehe 2ra (teine, kes teepeale ette j22b icon_razz.gif )...ja seal on selline ylisuur vahe ogadega...kaks k8it on ka aga ma ei ulata kuidagi nende k8iteni, isegi mitte seina peal joostes...kuidas siis saab?
(muide ma pole ikka veel leidnud kust saab "invert mouse" teha icon_lol.gif )


Mine Options -> Controls -> Navigation pane Inverted. Siis peaks korras olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Prince of Persia: Warrior Within mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.