Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1966, 1967, 1968 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2019 20:10:17 vasta tsitaadiga

ot:
KillFrenzy kirjutas:
jeesus188, jah telia enda kanal, otse liivalaia kohtumajast live striim kus mõistetakse karistusi neile, kes andis oma teliatv konto sõbrale kasutada. thumbs_up.gif
Seal ei toimu ju kohtupidamist enam. Nüüd tehakse Nolani filmi hoopis seal icon_razz.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.06.2019 20:16:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ütleme nii, et saksamaal piisab kui võtad sõbra juurde kaasa oma süleri kus mõni torrent alla laeb. Sõber võib saada üsna tõenäoliselt trahviteate mittelegaalsetest allalaadimistest torrenti abil.

Telia on lepingus sätestanud kuidas tohib seda TV teenust tarbida, ta pole minumeelest sinna kirja pannud, mis on karistus või kuidas seda kontrollitakse. See pole ka väga oluline, oluline on see, et kui vahele jääd ja see on tõestatav siis saad kohtukutse nii nagu täna tavaline netipiraat.
Minumeelest on aga palju kehvem variant see, et kas sa ikka tahad oma teenusega seotud digiboksi anda nö suvalise sõbra manageerida, tv kaudu võib tellida ja muuta igasugu teenuseid, vastutab klient ise.

Mina näen seda asja ikka niimoodi, et kui Telia nii julmalt hinda tõstab, siis ma jagan selle Premium paketi oma kolme vaatajakoha (mis asuvad eri aadressidel) vahel ära.
Mis see mind peaks kottima, kui sõbrad mind teenuse maksmisel toetada tahavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.06.2019 20:19:02 vasta tsitaadiga

Kui sõpru ei maini, siis on ok. Keegi ei keela 3 eri kodu omada. Pere suur, elavad erinevates kohtades icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 06.06.2019 20:32:52 vasta tsitaadiga

Charly kirjutas:
Võtsin siis ka julguse kokku ja arvutasin, milline kirves see uus tv teenus siis minu jaoks tuleb. Tulemus: praeguse 21 euro asemel 40.50!!! Nagu seriously, wtf? Ja ma ei võtnud veel isegi 100% samas mahus teenuseid, vastasel juhul oleks tulnud ilmselt 45+ euri...


Uus teenus koosneb sisult samadest asjadest. Ka hinnad samad (vanal tõusis lisakanalid pakett 2 eur. Uues on lisakanalid Standard paketis sees, seega mini (6eur)+ lisakanalid (10 eur) = standard, 16 EUR

Kõik teemapaketid, noppekanali jne on sama hinnaga vanas ja uues

Pane siia kirja, mis sisust jutt. Mitu teenust tellitud jne.

NB! Sinu näite järgi tasub siis juba Premium, kus kõik tellitav lisa, v.a. Täiskasvanute pakett, on sees
Premium maksab 39 EUR kuus.

Täpsusta. Hetkel jääb veidi segaseks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 06.06.2019 20:38:43 vasta tsitaadiga

jeesus188, kus kohas neid mainida saab? Kuulõpus arvet maksad siis selgituse lahtrisse kirjutad mitme sõbraga sul tv teenus kahasse on võetud?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2019 20:42:28 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Premium maksab 39 EUR kuus.


No see ongi ju eriline kirves kopp.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 06.06.2019 20:54:07 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
armjan kirjutas:
Premium maksab 39 EUR kuus.


No see ongi ju eriline kirves kopp.gif


Oluliselt odavam võrreldes vana TeliaTV ja selles kõikide teenuste tellimisel. Võimalus võtta seda, mis soov, on täpselt sama vana teenusega. Hinnad samuti samad. Mini, standard või Premium paketi tellid vastavalt sellesse kuuluva kompoti järgi. Kui see ei pela, siis Mini ja tellid ühekaupa soovitu juurde. Kui soov on põhikanalid ja vana teenuse lisakanalid, siis võta standard ja telli ülejäänud soovitu juurde.

Vana ja uue märgatav vahe on lisa vaatajakohtade tellimine, kui neid vaja. Uue boonus on see, et saab teenusega vabalt ringi liikuda. Kui liigud palju, siis premium ei soovita võtta, kuna selles olevaid kanaleid veel ei näidata. Nähtav on mini ja standardi kanalid ja lisateenuseid saab juurde tellida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.06.2019 20:57:26 vasta tsitaadiga

Ootoot, keegi väidab siin, et kui Telia andis talle enne kampaaniakorras 500 neti korral tasuta üüri ruuteri ja hd kanalid, siis kui see kampaania lõppeb siis on see hinnatõus?
Naljaninad, seda ma olengi öelnud, et ei mingit tänu pikaajalise soodustuse eest, inimesed ei hinda ei tasuta seadmeid mis kunagi anti, kampaaniapakkumisi tasuta paigalduste osas, erinevaid lisasoodustusi komplektpakkumistes jne. kõik on justkui hinnatõus kui nüüd peab kõik ise kinni maksma.
Kes selle enne siis kinni maksis? ikka Telia, see et klient seda ei maksnud, ei tähenda, et operaator tootjale seda tükki ei maksa, isegi tasuta noppekanalid maksab Telia kinni.

PS. tasuta üüriruuter 500 ja Giga korral on veel jätkuv. Samuti Telia1 poole kiirem nett ja 2x uut filmi laenutuses, samuti hbo lisakanalitega kaasa.
Kui nendest mõni kunagi lõppeb, pole see hinnatõus vaid võimalus otsustada kas jätkata tasu eest või mitte.

Hinnatõus on lisakanalid jah 8>10€ ja keegi ei väidagi, et mõned asjad kallinevad, kõik asjad kallinevad aga mis see minu asi on, iga inimene ise teab, kas ta tahab seda teenust sellise hinnaga või mitte. Mina mitte sest ma pole suur teleri vaataja aga TeliaTV igas seadmes on ikkagi parem, parem ka erinevate kodude vahel ühte teenust jagada mis kokkuvõttes tuleb ikkagi soodsam kui enne.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 06.06.2019 21:00:15 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Charly kirjutas:
Võtsin siis ka julguse kokku ja arvutasin, milline kirves see uus tv teenus siis minu jaoks tuleb. Tulemus: praeguse 21 euro asemel 40.50!!! Nagu seriously, wtf? Ja ma ei võtnud veel isegi 100% samas mahus teenuseid, vastasel juhul oleks tulnud ilmselt 45+ euri...


Uus teenus koosneb sisult samadest asjadest. Ka hinnad samad (vanal tõusis lisakanalid pakett 2 eur. Uues on lisakanalid Standard paketis sees, seega mini (6eur)+ lisakanalid (10 eur) = standard, 16 EUR

Kõik teemapaketid, noppekanali jne on sama hinnaga vanas ja uues

Pane siia kirja, mis sisust jutt. Mitu teenust tellitud jne.

NB! Sinu näite järgi tasub siis juba Premium, kus kõik tellitav lisa, v.a. Täiskasvanute pakett, on sees
Premium maksab 39 EUR kuus.

Täpsusta. Hetkel jääb veidi segaseks.


Põhipakett 6 + tvplay spordikanalid 7 + discovery kanalid 2 + salvestamine 5 + noppekanaleid 1 euro eest = 21
Tasuta on muusikakanalite pakett, spordikanalite pakett, hd-kanalite pakett ehk siis nende soodustuste kadudes +17 euri tuleb kohe sealt otsa. Ma äkki hiljem viitsin uuesti selle uue tv paketi kokku lapata, siis võin screenshotid teha, igatahes oli uue kogutulemus ILMA spordikanalite paketita 40.50, kui võtta standard ja hakata sinna külge panema neid lisapakette. Premiumil on absoluutselt kõik lisapaketid siis hinna sees?
Mul puudub vajadus ja soov kasutada tv-teenuseid kuskil nutiseadmetes, seega see muutus on minu jaoks täielikult meh.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.06.2019 21:14:21 vasta tsitaadiga

Tellitavad tooted ja teenused
Noppekanal National Geographic HD
2,00 €/kuu
Discovery kanalid
2,00 €/kuu
Salvestamine
Soodustus kuni 07.07.20190,00 €/kuu
Edaspidi 5,00 €/kuu
Mini pakett
Soodustus kuni 07.07.2019 0,00 €/kuu
Eddaspidi 6,00 €/kuu
Summa käibemaksuta

3,34 €/kuu

Käibemaks (20%)

0,66 €/kuu

Kokku

4,00 €/kuu

Peale sooduseid hakkab TV osa olema 15€ kuus. Mini pakett on kanalite arvult küll lahjem, aga katab ära kõik mis praegugi vaatan. Lisatellimused on abikaasa pärast. Kui muusika
ja sport soodus ära kaob, siis tuleks 10€ juurde maksta. Sporti ma pole siiani ühtegi kanalit vaadanud (v.a. ralli K12) ja musa kanalitest kui miskit mängib, siis MyHits.
Viimase saab vajadusel ka noppida, seega uuesti neid pakette raha eest võtma ei hakka. Kuna aga telia1 on nagunii, siis 2 filmi kuus ajab ka asja ära. Vaadata jõuan nagunii ainult
nädalavahetustel ja siis piran nelja filmi asemel 2, 2 võtan laenutusest thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapa
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 06.06.2019 21:42:43 vasta tsitaadiga

Koduinternetiga ei saa teemapakette ikka vaadata,ainult kaabli otsas saab.Oleks võinud ju selle koduinterneti kasutajatele ka saadavaks teha.Midagi siis paremaks küll läinud pole ju,kui lihtsalt hind ja paar kanalit juurde tulnud standard paketis.standard paketis on lihtsalt rohkem kanaleid,kui oli minu tvs.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2019 23:04:49 vasta tsitaadiga

Mina kasutan tasuta kuu ära ja nagu öeldakse, "hääletan" jalgadega. Sorry Telia. Püüan võimalikult paljusid agiteerida!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 235
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.06.2019 23:40:55 vasta tsitaadiga

mega, jalgadega hääletamine....alternatiiv olemas, aga no ei isuta see tähemees. Samas loobuda eurosport 2, sest ei vaata seda?
Näidake mulle inimest kes vaatab eurosport1 ja eurosport2 ei vaata?
Kõik eurospordi vaatajad teavad, et ülekanded kogu aeg käivad kanalist kanalisse lives.

See on...vabandust väljendi pärast...sulaselge kliendi lüpsmine icon_razz.gif võta 6€ asemel 16€ pakett

Pm sama, et etv-d saad eesti paketis ja etv2 jaoks telli lisapakett. Ja kuna sa selle tellisid, siis anname sulle etv 3,4,5,6 ka kaasa icon_lol.gif

Väga HÄSTI! tuunitud hinnatõus, ses suhtes keegi sai korraliku preemia. Tõenäoliselt ei loobu loobu telia teenusest, aga see-eest võimalik 4 numbrit liigutaga. Sellega saab tasaarveldada
E:
Vabandan...9-->16 , lastepaketti enam ei pea võtma, seda ei arvestanud, aga ikka 75% hinnatõus, mida pole ma Eestis näinud
Tasuta hbo jne pole mõtet mainida, ei vaata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.06.2019 23:44:14 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kes selle enne siis kinni maksis? ikka Telia, see et klient seda ei maksnud, ei tähenda, et operaator tootjale seda tükki ei maksa, isegi tasuta noppekanalid maksab Telia kinni.

Ei usu nagu.
Sest see ei lähe kokku sinu poolt varem laialt levitatud jutuga, et Elion/Telia ei ole heategevusorganisatsioon ja kliendid peavad kõik kinni maksma.
Ja et Telia ongi kõige kallim teenusepakkuja.

Kas sa siis varem valetasid.
Kas teised odavamad teenusepakkujad maksav ise veel rohkem teenuseid kliendi eest kinni?
No ei usu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.06.2019 23:48:32 vasta tsitaadiga

Ma maksan 1 noppekanali eest....telia maksab siis igaks juhuks ka?
Tasuta noppekanalid....nende puhul vast tootja maksab sellele bs peale thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 07.06.2019 07:41:44 vasta tsitaadiga

Kas uus teenus töötab ka Motorola boksiga või ainult Arrisega? Ehk siis, võtan boksi maale kaasa ning vaatan saateid üle 4G nii nagu kodus, kaabli otsas?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.06.2019 07:58:52 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
Kas uus teenus töötab ka Motorola boksiga või ainult Arrisega? Ehk siis, võtan boksi maale kaasa ning vaatan saateid üle 4G nii nagu kodus, kaabli otsas?

Mõlemiga peaks töötama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.06.2019 08:21:41 vasta tsitaadiga

Kas see oleks mõeldav, et teen Telia1 paketis oleva mobiiliga hotspoti ja kui boks nüüd seda tarbima hakkab, siis sel juhul netimahtu maha ei loetakse? Samuti ka TeliaTv telefonis või tahvlis üle Telia mobiilse neti mahtu ei tarbiks. Või on see igal juhul võimatu soov ja datat läheb maha?

Küsin seetõttu, et kuna nüüd boks läheb tegelikult ju mõnusalt mobiilseks, siis data võiks eraldi tolle jaoks olla mahupiirangust väljaspool icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 07.06.2019 08:30:50 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kas see oleks mõeldav, et teen Telia1 paketis oleva mobiiliga hotspoti ja kui boks nüüd seda tarbima hakkab, siis sel juhul netimahtu maha ei loetakse? Samuti ka TeliaTv telefonis või tahvlis üle Telia mobiilse neti mahtu ei tarbiks. Või on see igal juhul võimatu soov ja datat läheb maha?

Küsin seetõttu, et kuna nüüd boks läheb tegelikult ju mõnusalt mobiilseks, siis data võiks eraldi tolle jaoks olla mahupiirangust väljaspool icon_smile.gif


Arvan, et mahupiiranguga neti puhul seda ei saa olema. Kuigi, never say never. Võib-olla on neil mingid mõtted.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.06.2019 08:47:01 vasta tsitaadiga

santiim, varem oli nii, et kellel oli mElu pakett, siis minuTv sellest mahtu ei arvestanud maha. See muidugi hiljuti kadus ära kahjuks. Nüüd mõtlen, et mobiilse boksiga võiks see võimalus ju tagasi tulla icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 07.06.2019 10:09:10 vasta tsitaadiga

Boksil peab ju saba ikka ka taga olema. Kui telefonist wifi tekitad, pead boksile Zyxeli vms LAN pesaga võrgulaiendaja otsa panema?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.06.2019 10:51:44 vasta tsitaadiga

jksk, jep, mul selline jublakas 12€ eest ostetud mis käib seinapistikusse ja hetkel püüab toast wifi kinni ning kaabliga annab boksile edasi mis sauna eesruumis asub. Näeb välja nagu mobiililaadija oma suuruselt. Toimib ideaalselt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Online

sõnum 07.06.2019 15:27:39 vasta tsitaadiga

Kasutaja indrpo räägib siin midagi pikaajalisest soodustusest.
Mina näiteks liitusin vähem kui 2 kuud tagasi ning Telia müügiinimene ei kõssanud sõnagi, et kampaania varsti ära lõppeb.

Mis nüüd viiakse mu teleteenus automaagiliselt mingi viletsama paketi peale või?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.06.2019 15:52:01 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kasutaja indrpo räägib siin midagi pikaajalisest soodustusest.
Mina näiteks liitusin vähem kui 2 kuud tagasi ning Telia müügiinimene ei kõssanud sõnagi, et kampaania varsti ära lõppeb.

Mis nüüd viiakse mu teleteenus automaagiliselt mingi viletsama paketi peale või?


Vastavalt hinnakirjale. Kui hinnakirjas pole infot, et kampaania on ja see on staatiliselt kehtiv, on tegemist kampaania või soodustusega, millelt ei saa eeldada, et see on jääv hind.

On teenus, selle hinnakiri ja on teemuses antud kampaaniad ja soodustused.

Hoiak, kus öelda, et mul läheb kallimaks, sest soodustus X kaob, ei ole see, et teenus läheb kallimaks vaid kallimaks läheb kuutasu soodustuse / kampaania lopetamisel.
Tulevad ka teised kampaaniad ja soodustused. See ongi dünaamiline.

Indrek ütles õigesti ka seda, et Telia maksab sisu pakkujatele ise kinni kliendile soodustuse või kampaania korras antud teenused.

Jeesus188 arvas aga, et pakkujad maksavad peale Teliale sisu eest, mida pakkuja Teliale annab ja mida Telia 0 hinnaga kliendile annab. Jeesus188 väidab miskit, mida ta ei tea. Tegelikkus on siiski Jeesus188 arvamusele vastupidine.

Kõike tasuta ja võimalikult odavamalt suhtumine on sisse harjutatud (ja otsapidi ka vene ajast). Äri ei püsi kui äri on miinuses. Teenus on terve siis kui on win win win (pakkuja, operaator, klient).

Kellel huvi sellest maailmas rohkem teada, jälgi tööpakkumisi ja tule tööle.
Arvata kindlalt millestki, millest tegelikult teadmisi pole, ei ole eluterve suhtumine.

Killer, mui soovid praegu uuele ise minna (liitud uuega), siis kaovad soodustused. Kui seda ei soovi, oota. Sinu tv teenus viiakse üle uuele Telia poolt (sellest antakse ka ette teada) ja sellel juhul viiakse üle ka kehtivad soodustused.
Tutvuge uue teenuse sisuga Telia lehel. Seal vastused paljudele küsimustele. Siin mängime grammofoni, kus igal lehel räägime sama asja uuesti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2019 16:00:41 vasta tsitaadiga

Killer85, leia mõni teine teenusepakkuja. Telia ahnusele tuleb koht kätte näidata!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 235
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1966, 1967, 1968 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.