Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 14:46:03 vasta tsitaadiga

Selles suhtes on sul õigus.
Aga.

HC-s on raskem ellu jääda ning vaja läheb täpsemat sihtimist.

Normalis jääb eksimisruumi üle, sest 1 bullet teeb mitmeid kordi vähem damaget kui HC-s.

Seega, kui sa jooksed nomalis mööda mappi ringi ja järsku saad tina, on sul suurem võimalus ellu jääda kui HC-s (hüppad kuskile kasti-tünni-seina taha).
HC-s jooksed mööda mappi ringi ja saad tina, siis oled ühe surma võrra rikkam. HC nõuab suuremat tähelepanu ja kiiremat reageerimist kui normal.
Mu jaoks sellest argumendist piisab, et pidada HC-d raskemaks kui normalit.

Cheers beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.03.2009 14:46:57 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
amachie kirjutas:
Cerberos, cerberos, Sul on vist kõik masendav icon_lol.gif

HC on sellepoolestt hea, et piisab paarist kuulist ning vastane on maas.
Mitte nagu normalis, tärista terve ak salv sisse, ikka elus..

Või Sa ei saa HC-s hakkama icon_question.gif 8)

Kui sa arvad, et HC teeb raskemaks see, et mängija tapmiseks kulub vähem kuule, siis sa eksid. Tegelikult vajab normal mode rohkem mängija poolset oskust, kuna mängija peab suutma tabada vastast suurema hulga kuulidega. See tähendab seda, et sul on vaja hoida sihikut kauem vastase peal, mis tähendab, et sa pead oskama paremini oma relva tagasilööki kontrollida. Lisaks sellele tuleb ette vähem n.ö random kille, kus mõni vend lihtsalt lambist täristab ja kellelegi pihta saab.

Peamine asi, mis HC keerulisemaks teeb on asjaolu, et ilma UAV'ta puudub sul radar. Kui mängida serveris, kus FF on peal, siis usun, et keegi enam ei üllatu, kui ühel hetkel oma teami granaatide või airstrike ette jääd.

Kuid kõrvutades neid kahte, siis julgeks väita, et normal mode vajab rohkem mängija poolset oskust. Jah, on tüütu, et vastase maha laskmiseks tuleb teine kord üleloomulikult palju kuule kulutada, kuid pea meeles, et temal on vaja sinule täpselt sama palju damage't teha.


Õige jutt. Peaks ütlema kohe et: Kuldsed sõnad.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 19.03.2009 14:54:13 vasta tsitaadiga

Mõttetu teema, Hardcore mode tähendab raskendatud mäng, normal on lihtsalt lastele....
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 15:19:55 vasta tsitaadiga

Svenx kirjutas:
Mõttetu teema, Hardcore mode tähendab raskendatud mäng, normal on lihtsalt lastele....

Seletati ju ilusti ära, mis vahe on? Miks haukuda stiilis "asi on nii, sest mina ütlen", kui keegi selliseid postitusi niikuinii eriti tõsiselt ei võta?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 15:24:54 vasta tsitaadiga

Hardcore juba ütleb ära, et see on raskem ju.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 19.03.2009 15:45:40 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Svenx kirjutas:
Mõttetu teema, Hardcore mode tähendab raskendatud mäng, normal on lihtsalt lastele....

Seletati ju ilusti ära, mis vahe on? Miks haukuda stiilis "asi on nii, sest mina ütlen", kui keegi selliseid postitusi niikuinii eriti tõsiselt ei võta?


Asi on põhimõttes...
IW ei tee asju niisama mängudele, "Hardcore mode" ei saa olla lihtsam, kui Normal on, Hardcore kaotab oma mõtte, kui normal on raskem. Palun mõtle/uuri ennem kui ütled.
See on LightsabeR isiklik arvamus ja võib-olla ka veel mõne...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 19.03.2009 15:56:16 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
Selles suhtes on sul õigus.
Aga.

HC-s on raskem ellu jääda ning vaja läheb täpsemat sihtimist.

Ma ju just seletasin, miks just normal mode's on täpsemat sihtimist vaja. HC põhineb rohkem reaktsiooni kiirusel, kes vastast enne märkab, laseb kuuli teele ja ongi kõik. Normal mode's on lisaks vastase märkamisele vaja ka oskust relva tagasilööki kontrollida, sest ühest kuulist harilikult ei piisa.
amachie kirjutas:

Normalis jääb eksimisruumi üle, sest 1 bullet teeb mitmeid kordi vähem damaget kui HC-s.

See pole eksimisruum, vaid oskus vaenlase kuulide eest kõrvale põigata. Kui mängid tasemel mängijate vastu, siis harilikult sulle seda võimalust nagunii ei anta.
amachie kirjutas:

Seega, kui sa jooksed nomalis mööda mappi ringi ja järsku saad tina, on sul suurem võimalus ellu jääda kui HC-s (hüppad kuskile kasti-tünni-seina taha).
HC-s jooksed mööda mappi ringi ja saad tina, siis oled ühe surma võrra rikkam. HC nõuab suuremat tähelepanu ja kiiremat reageerimist kui normal.
Mu jaoks sellest argumendist piisab, et pidada HC-d raskemaks kui normalit.

Ja selle tünni taha hüppamine õigel ajal vajab ka oskust. Lisaks sellele, on ka sinul raskem vastaseid maha lasta. Jõuame jälle tagasi selle juurde, et pead suutma oma sihikut kauem vastase peal hoida, mis vajab ka enam oskust mängija poolt.

Korralike mängijate vastu mängides vajab ka normal mode kiiret reaktsiooni ja suurt tähelepanu. Kui teine mees sind enne märkab, siis oled sa reeglina surnud.

Kuid jah, algajate mängijatega mängides, kes ei suuda pähe/rindkerre sihtida, on HC rohkem "twitch skill" (reaktsiooni kiirus), normal põhineb rohkem mängija oskusel relva kontrollida ja sihtida.
Svenx kirjutas:

Asi on põhimõttes...
IW ei tee asju niisama mängudele, "Hardcore mode" ei saa olla lihtsam, kui Normal on, Hardcore kaotab oma mõtte, kui normal on raskem. Palun mõtle/uuri ennem kui ütled.
See on LightsabeR isiklik arvamus ja võib-olla ka veel mõne...

Mis põhimõttes? Sa arvad, et selle pärast, et IW pani ühele mängu tüübile nimeks "Hardcore", tähendab seda, et ta on raskem? Naljamees....

Ta on Hardcore selle pärast, et sul pole UI'd ja radarit, mitte ainult selle tõttu, et kuulid teevad rohkem haiget. See, et kuulid rohkem damage't teevad annab lihtsalt suurema eelise kiirema reaktsiooniga mängijatele. Normalis pole aga kiire reaktsioon ainus, mis loeb, seal on vaja ka oskust sihtida.

Ma luban sulle, et kui sa mängid pro-gamer'i vastu HC'd ja normalit, siis normal mode's saad sa palju hullemini pähe.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 16:05:52 vasta tsitaadiga

Sa ei saa ikka asjale pihta.
Kui Sa HC-s reageerid kiiremini, kuid lased mööda, siis oled surnud. Reageerid aeglasemalt kui vastane, saad ikka surma.
Kui Sa Normalis reageerid samamoodi kiiremini kui su vaenlane, kuid lased mööda, siis oled elus, sest Normalis EI SAA NII KIIRESTI SURMA. Reageerid aeglaselt, jälle jääd ellu.

Siit järeldus: Normal ON kergem kui HC.

Plus UAV puudumine teeb sind rohkem iseseisvaks, pead rohkem ümbruskonda jälgima ja täpsemalt helisid kuulama..

Normalis nii kui keegi kuskil jookseb või täristab, näed kohe radaril ära kus ta on, hiilid ligi ja lased ära.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 16:16:43 vasta tsitaadiga

Millega on kergem vastast tappa: kas tuumapommi või hambaorgiga? Kumb rahab rohkem skilli?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.03.2009 16:19:31 vasta tsitaadiga

Ütlen ka siis sõna sekka:

CoD4 hakkasin mängima võrgus kohe kui mäng välja tuli, siis sai suvalistes serverites käia kuhu juhtus. Üks poola HC servu hakkas mõni ajapärast meeldima, sai teist päris mitmeid kuid külatatud. Siis avati Laukna server, kutsuti mind sinna ka mängima. Isver kui imelik oli normalis mängida, no kohe üldse ei saand kuile ega maile. Koguaeg sai kuuli. (ega ma siis seda servut ei külastand ka väga) Käisin rõõmsalt oma poola servus edasi. Üks päev tehti sellest serverist war'i server, parooliga. Ja olingi nagu kodutu, kellel pold enam kuskil mängimas käia. Hakkasin siis Lauknat tihedamini külastama, vähe haaval hakkas normal käppa minema. Siis mõni kes sinna sattus küsis: Normal? Ja kui sai teada et on siis hakkas pläkutama et mis lasteaed. Ma ei osand nagu midagi arvata, sest pea-aasta mängisin HC ja nüüd normalit. 2 väga erinevat asja täiesti. Ühes käib liikumine aremalt ja võetakse teisest kaardi otsast AK74u'ga mees maha, teises käib selline siblimine ja joostakse kohe algul vaenlase paasi. Proovisin siis sügisel mingit HC serverit. Uskuge või mitte ma sain seal kickki. Kuna S&D mängul oli mul 36/4 ja enamus sakslasi arvas et ma hacker. Alates sügisest olengi jäänd ma nüüd normali peale. Nädal tagasi sai käidud ka kuskil eesti HC's. Pettumuseks oli ikka see et läbi maja seina teeb M4'ga ühe pauguga headshotti. Seal väga hästi ei läind aga Ration jäi +'si.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 19.03.2009 16:20:22 vasta tsitaadiga

Oeh. Ega ilmaasjata ei ole Harcore nimi HARDCORE - loomulikult on see raskem kui iga suvaline kuul võib su maha tappa ning ei saagi suvalt ringi joosta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 16:25:56 vasta tsitaadiga

Normal on raskem.


The master has spoken.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 19.03.2009 16:27:13 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
Sa ei saa ikka asjale pihta.
Kui Sa HC-s reageerid kiiremini, kuid lased mööda, siis oled surnud. Reageerid aeglasemalt kui vastane, saad ikka surma.
Kui Sa Normalis reageerid samamoodi kiiremini kui su vaenlane, kuid lased mööda, siis oled elus, sest Normalis EI SAA NII KIIRESTI SURMA. Reageerid aeglaselt, jälle jääd ellu.

Siit järeldus: Normal ON kergem kui HC.

Ei, hoopis sina ei saa asjale pihta. icon_wink.gif

Sellega ma üldse ei arvesta, et mööda lastakse, kuna reeglina saadakse ikka pihta. Asi on selles, et normal mode's on sul vaja rohkem pihta saada, et vastast tappa. Selleks, et rohkem pihta saada, pead sa suutma paremini sihtida ja relva tagasilööki kontrollida.

Kui sa reageerid normal mode's aeglasemalt kui vastane, siis on vastasel ikkagi suur eelis sind enne tappa, kui sina suudad tulega vastata või peituda. Pärast pihta saamist peitumine või tulega vastamine vajab ka oskust ja kiiret reaktsiooni.
amachie kirjutas:

Plus UAV puudumine teeb sind rohkem iseseisvaks, pead rohkem ümbruskonda jälgima ja täpsemalt helisid kuulama..

Normalis nii kui keegi kuskil jookseb või täristab, näed kohe radaril ära kus ta on, hiilid ligi ja lased ära.

Seda ma juba ütlesin, et peamine asi, mis HC'st HC teeb on radari puudumine. Kuid suur osa ajast on nagunii UAV üleval, kuna 3 killi järjest saada pole just eriti keeruline. Isegi kui UAV ei ole üleval, siis on olemas voice chat, kus saad oma teami juhendada või teami kaaslaste juhiseid kuulata. Ja pealegi, HC's kuuleb täpselt sama moodi, kus vastased liiguvad. Kui mapi tead, pole radarit vajagi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 19.03.2009 16:29:37 vasta tsitaadiga

Loe ja naera mille üle "ässad" vaidlevad icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 16:31:10 vasta tsitaadiga

HC ongi normaalne. Vastane saab enamasti ühest lasust surma nagu päris eluski. Normalis saab tüüp pool salve ak74 kuule ja siis kargab sama rõõmsalt edasi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 19.03.2009 16:31:22 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Loe ja naera mille üle "ässad" vaidlevad icon_lol.gif

Tegelikult nimetatakse seda arutlemiseks. Suhteliselt igapäevane asi foorumites. icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.03.2009 16:45:28 vasta tsitaadiga

Mafiaa kirjutas:
HC ongi normaalne. Vastane saab enamasti ühest lasust surma nagu päris eluski. Normalis saab tüüp pool salve ak74 kuule ja siis kargab sama rõõmsalt edasi.


AH? Päris elus??? Mees sa vist tea päris elust miskit. Sõduritel on kuulivestid ja kõiksugu muud träna. Isegi ilma kuuli vestita ei saa inimene ühest kuulist alati surma. (muidugi võitlus võimeline ta enam pole) Aga HC on võimalik läbi maja seina M4 ühe lasuga maha lasta, mis on reaalsusest väääga kaugel.

Normalis laseb AK74u'st ,Stopping peal, 4 kuuliga mehe maha. AK47 2 kuuliga. Ma ei teadnukti et AK74u salv on 6 padruline.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 19.03.2009 16:49:25 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Ütlen ka siis sõna sekka:

CoD4 hakkasin mängima võrgus kohe kui mäng välja tuli, siis sai suvalistes serverites käia kuhu juhtus. Üks poola HC servu hakkas mõni ajapärast meeldima, sai teist päris mitmeid kuid külatatud. Siis avati Laukna server, kutsuti mind sinna ka mängima. Isver kui imelik oli normalis mängida, no kohe üldse ei saand kuile ega maile. Koguaeg sai kuuli. (ega ma siis seda servut ei külastand ka väga) Käisin rõõmsalt oma poola servus edasi. Üks päev tehti sellest serverist war'i server, parooliga. Ja olingi nagu kodutu, kellel pold enam kuskil mängimas käia. Hakkasin siis Lauknat tihedamini külastama, vähe haaval hakkas normal käppa minema. Siis mõni kes sinna sattus küsis: Normal? Ja kui sai teada et on siis hakkas pläkutama et mis lasteaed. Ma ei osand nagu midagi arvata, sest pea-aasta mängisin HC ja nüüd normalit. 2 väga erinevat asja täiesti. Ühes käib liikumine aremalt ja võetakse teisest kaardi otsast AK74u'ga mees maha, teises käib selline siblimine ja joostakse kohe algul vaenlase paasi. Proovisin siis sügisel mingit HC serverit. Uskuge või mitte ma sain seal kickki. Kuna S&D mängul oli mul 36/4 ja enamus sakslasi arvas et ma hacker. Alates sügisest olengi jäänd ma nüüd normali peale. Nädal tagasi sai käidud ka kuskil eesti HC's. Pettumuseks oli ikka see et läbi maja seina teeb M4'ga ühe pauguga headshotti. Seal väga hästi ei läind aga Ration jäi +'si.


Ma pakun, et sul lihtsalt vedas selles saksa serveris, mine mängi natuke CB laddereid....



SilQ kirjutas:
Mafiaa kirjutas:
HC ongi normaalne. Vastane saab enamasti ühest lasust surma nagu päris eluski. Normalis saab tüüp pool salve ak74 kuule ja siis kargab sama rõõmsalt edasi.


AH? Päris elus??? Mees sa vist tea päris elust miskit. Sõduritel on kuulivestid ja kõiksugu muud träna. Isegi ilma kuuli vestita ei saa inimene ühest kuulist alati surma. (muidugi võitlus võimeline ta enam pole) Aga HC on võimalik läbi maja seina M4 ühe lasuga maha lasta, mis on reaalsusest väääga kaugel.

Normalis laseb AK74u'st ,Stopping peal, 4 kuuliga mehe maha. AK47 2 kuuliga. Ma ei teadnukti et AK74u salv on 6 padruline.


Ma ei haugu, vaid küsin!

Kas sa oled kuuli saanud, et oskad nii täpselt rääkida?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.03.2009 16:56:18 vasta tsitaadiga

Ütleme nii et mina pole, aga sugulane on.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 17:02:31 vasta tsitaadiga

Olgul, kellele ema, kellele tütar. Olete kõik karmid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 19.03.2009 17:22:49 vasta tsitaadiga

Vahepeal siin käis mingi väitlus kumb on raskem, kas HC või SC (siiamaani vast käbi) - ütlen kah sõna sekka. Kumbki ei ole raskem, sest nagunii on kõik omavahel võrdsed. HC's lihtsalt saad kiiremini surma, see ei tähenda, et teised samakiiresti surma ei saa..
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 17:25:58 vasta tsitaadiga

cod4 on ikka omajagu juba pelatud ja HC on kindlasti huvitavam icon_smile.gif raskuse kohta ei oska nagu öelda
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 18:02:52 vasta tsitaadiga

Alright. I give up.

Mõttetu seletada, nagunii jääte endale kindlaks.

LightsabeR, lause su signatuuris käib sinu enda kohta.

Tegin vea ja hakkasin idikaga vaidlema thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 19.03.2009 18:05:11 vasta tsitaadiga

päris elus lol.... varastan ühe lause: "tahad reaalsust, mine sõjaväkke"
Päris elus sa ei lase ealeski käsipüstoliga niikaugele kui codis suudad.
Ongi, et HC loeb reaktsioon ja natuke ka täpsus. Ma proovisin HC ja tegin terve mapi ilma aimita ikka jäin topfrageriks väga lihtsalt.
Aga kuna seal saad surma väga lihtsalt, julgustab see inimesi campima. Sellepärast mulle meeldibki FF serverid, lihtsalt tapan oma teami campereid. Istub mingi paar minni ühel kohal oled surnud.
Ma alustasin kah kunagi HC. Siis tundus normal nii noobidele ja nõme. Kui clanwaridel mängisin, mis on ju HC ja normali vahel tegelikult, siis hakkasin normalis ilusti hakkama saama.
Ma lihtsalt soovitan teil promodi proovida. See on minumeelest kõige parem. Paljud nõmedad asjad eemaldatud ja seal ikka kõik suht kõik reaktsiooni ja aimimise peal

Üks server kus pelan: 81.19.223.21:28941 22 sloti aga 16 saavad tava mängijad kasutada, oma clani omad saavad muud 6te. Mingi clani nimega S.B.S. oma S&D Promod4Final(ist oli see versioon :p) 3 sniprit teami peale.
See on teine hea promod server: 85.236.101.99:29360 20 sloti ja 16 jälle mängijatele. Dignitas public TDM promod431
80.248.215.51:28962 Sniper only, Promod ja no knife icon_wink.gif

LightsabeR, täielik mõtte kaaslane icon_biggrin.gif
Mis nime all ja kus sa mängid vahel?..kui mängid :p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 18:19:19 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Loe ja naera mille üle "ässad" vaidlevad icon_lol.gif

just täpselt, woll on minu mõttekaaslane. icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.