Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2020 18:18:34 vasta tsitaadiga

Arvestades kaduma läind pakkide hulka peaksid kõk teed ja mered maka kukkunud pakke täis olema, mis neist saab? Kas visatakse kuskil lihtsalt prügikasti vaadates peale, et "nii vana pakk, seda keegi nagunii enam ei oota" VÕi vargaid on niipalju lihtsalt?
Aga seda ei osanud karta, et lõpuks ikka algeline variant läbi surutakse, et see aasta tellitud pakid lähevad ka maksu alla kui transport venib kaua. Jooksuga tellima ja suures koguses, suurema koguse puhul on juba standard shipping mis tuleb kiirelt kohale.

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2020 18:21:38 vasta tsitaadiga

Suurema kogusega maksad praegu ka käibemaksu ja üle 150€ tellimusega ka tollimaksu. Võib muidugi jopata, et ei lähe tolli kui hiinlane pakile 10€ ja "gift" kirjutab, aga liigselt selle peale loota ei tasu.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2020 18:54:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Suurema kogusega maksad praegu ka käibemaksu ja üle 150€ tellimusega ka tollimaksu. Võib muidugi jopata, et ei lähe tolli kui hiinlane pakile 10€ ja "gift" kirjutab, aga liigselt selle peale loota ei tasu.

üle 22 euroste asjadega ma isegi ei arvesta, neid ei eksisteeri minu jaoks seetõttu. Kui üks 22 eurone teele pandud siis saab järgmise tellida.

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 26.08.2020 19:30:47 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 03:16:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimi
HV vaatleja
Dimi

liitunud: 23.10.2015




sõnum 26.08.2020 20:49:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tegin ka 3 tellimust siinkiidetud saatmismeetodiga, eks näis, kuda jõuavad icon_razz.gif

Olete siin valesti aru saanud, Ali standard shipping tähendab seda, et Ali ise korraldab saatmise ja Ali ise lahendab mureb. Süsteem on selline, et Ali hoiab teilt saadud raha senikaua kinni, kuni saab kinnituse, et kaup kohal +14 päeva pretensiooni esitamiseks, kui kõik ok, siis alles saab müüja raha. Samas ei saa raha tagasi küsida enne 90 päeva möödumist, mida iganes ka staatuses ei oleks. Tellisin kraanikausi koos kraani ja muu mudruga, kauss ise tuli kohale Hispaaniast, super lihtsalt mis kvaliteet ja kui targalt lahendatud roostevaba terase soojusest tingitud mängimised, see kõik vägev, kraanid aga ja muu mudru pidi tulema Hiinast, jälgimisest on näha, et müüja tühistas saatmised, avasin disputi, müüja pani asjad teele ja jälle tühistas, lubas kingitust, pani teele, tühistas. Pöördusin Ali poole suurte roppustega, "ma elan ELis, meil on tarbijakaitse ja nii edasi" vastas mingi supervisor, kes kogu selle süsteemi ka lahti seletas, et raha on nendel hoiul ja et on reeglid, 90 päeva, kui selle ajaga kaup kohal ei ole, saad raha tagasi, kui isegi kaup jõuab pärast kohale, see on kah sinu, neile lihtsalt õppetund. Seepärast ka tasub kasutada seda Ali shippingut, see on lisa garantii, et rahast ilma ei jää. Muide kraanikausi asi lahenes selliselt, et kausi enda maksumus arvestati maha ja ülejäänud raha tagastati. Enamuses kaup liigub lennukiga kas Leetu või Soome, laevaga Hollandisse, Omniva lehel on olemas seletus, samas aga ka numbri järgi aru saada. Kui Maksuamet oma süsteemi muutnud pole, siis NL to EE tulevad tollivabalt ))))

Asjad mis sisaldavad akut, tulevad kas merd mööda või rongiga, lennukitesse neid panna ei tohi. Patarei ei ole aku, muide.

Soovitan kasutada AliRadar laiendust, kui lõust on roheline, on suht ohutu tellida. https://aliradar.com/en/

Olen tellinud sealt juba mitmete tuhandete eurode eest, turvakaamerad, elektroonikat, Sonoff on kaks korda odavam kui meil, arduino ja esp32 mudru, ma sinna DIY kallakuga, ja viimasel ajal olen märganud, et osades poodides on tekkinud saatmismeetodid, mis ei ole Ali standard, mina isiklikult väldin neid poode, see laiendus mis soovitasin, see aitab leida sarnaseid tooteid väga lihtsalt, need mis rohelise kirjaga, need on okey.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 26.08.2020 23:26:54 vasta tsitaadiga

Alist laserit tasub tellida? Vaja sellist, millega 800 m kaugusele pimedas täpi saab lasta ning taevatähti osundada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 26.08.2020 23:47:50 vasta tsitaadiga

Suur võimalus on, et toll korjab ära. Selline laser peaks olema 100mW+ võimsusega ning meil siin on lubatud maksimaalselt 5mW äkki?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 27.08.2020 02:54:28 vasta tsitaadiga

Laserid pole naljaasjad, vaadake et omale või kellelegi teisele mingit püsivat nägemiskahjustust ei tekita kasvõi kogemata suvalisest peegeldusest.

phpBB [media]


phpBB [media]
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.08.2020 07:07:56 vasta tsitaadiga

Saab ka 60 päevaga tagasi. Kui kirjas on saabumine kuni 60 päeva, siis dispuudiga kuvatõmmised teele ja ei mingit muret. Ja postitöötlejaks on vaid korra Ali standard olnud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 27.08.2020 20:36:36 vasta tsitaadiga

Huvitav juhtum aliga.
Tellisin juuli lõpus Redmi Airdotsid. Müüja saatis sõnumi, et neil on laoga probleemid ja nad ei saa neid saata. Et ma canceldaksin tellimuse.
Avastasin selle mingi 4-5 päeva pärast ja selleks ajaks oli juba staatus No Shipment ja closed.
No ei ole siis ei ole, mis seal ikka.
See nädal siis sain Hiinast paki Redmi Airdotsidga. icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 07:18:01 vasta tsitaadiga

ostsin murutraktorile süütepooli aliexpressist, valisin aliexpressi, 6 päevaga on pakk vaid paberil liikunud.
Kirjas on ships from china, kood näitab et tuleb lätist icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
RA105535645LV

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.08.2020 07:57:30 vasta tsitaadiga

Tellisin USAst talveks kasti täis toidulisandeid iherb.com lehelt. Teisipäeva õhtul sai tellimus sisse antud ja ära makstud. Öösel pandi posti. Neljapäeva lõuna ajal olid pütid köögi laua peal. Naine imestas, et kuidas saab nii kiiresti tulla. Eestis tellid, siis oota nädal aega pakiautomaati pakki mingeid mahe tooteid.
DHL, postikulu oli 7€, pluss tolli deklaratsioonil makstud käibemaks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 09:00:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad

pois11 icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 10:21:10 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ostsin murutraktorile süütepooli aliexpressist, valisin aliexpressi, 6 päevaga on pakk vaid paberil liikunud.
Kirjas on ships from china, kood näitab et tuleb lätist icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
RA105535645LV

Osa tulebki vist Lätist. Tellisin telefonile kaitseklaase, trackingu kood oli ka LV ning paki peal saatja aadress oli ka Latvia
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 10:29:50 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ostsin murutraktorile süütepooli aliexpressist, valisin aliexpressi, 6 päevaga on pakk vaid paberil liikunud.
Kirjas on ships from china, kood näitab et tuleb lätist icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
RA105535645LV

Ja kui tellin alist asju, siis enamus pakke tuleb Eestist? doh.gif
Näiteks RO456578379EE

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 28.08.2020 12:41:01 vasta tsitaadiga

Viimasel aal on mul pea kõik LV koodiga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 14:06:44 vasta tsitaadiga

jeesus188, DVDRW, ei saa seosele pihta, selgitake lollile icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 28.08.2020 14:27:41 vasta tsitaadiga

Hiid, tuleb ikka hiinast, läbi läti lihtsalt.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 14:55:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hiid, tuleb ikka hiinast, läbi läti lihtsalt.

Kas see lv koodi sagenemine on seotud omniva sorteerimiskeskuse avamisega lätis, et läbi läti odavam saata kui otse eestisse?

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.08.2020 15:05:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Vaadates seda trackingut, ei saa milleski kindel olla. Esimene märge on Latvias Pasts (Lati Pats? icon_biggrin.gif ) ja siis hakkab asi ühest maailmaotsast teise põrkuma... siiani rändab kusagil.

https://track24.net/?code=UB072971858LV

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 28.08.2020 18:53:10 vasta tsitaadiga

Vot huvitav, mis transpordi valikuga te selle .......LV koodi saate? Kirjutage sellest ka.
Ma olen nüüd kõik viimased ca 30 tellimust teinud ainult "Standard Shipping" transaga ja tulevad 1,5-2 nädalaga ära enam-vähem. Kõik on ........EE trackinguga. Ühe erandiga, mis on CN-lõpuga. A see on üle kuu juba kadund ka, ilmselt müüja üritab seal mulle rehepappi teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 19:24:15 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Vot huvitav, mis transpordi valikuga te selle .......LV koodi saate? Kirjutage sellest ka.
Ma olen nüüd kõik viimased ca 30 tellimust teinud ainult "Standard Shipping" transaga ja tulevad 1,5-2 nädalaga ära enam-vähem. Kõik on ........EE trackinguga. Ühe erandiga, mis on CN-lõpuga. A see on üle kuu juba kadund ka, ilmselt müüja üritab seal mulle rehepappi teha.

Ma tellisin fasttechist....no sealt palju tellinud. Kõik pakid suht 2-3 nädalat tulnud, enamus CN lõpuga. nüüd tellisin jaanipäeval ja pakk alles täna jõudis kohale ja kusagile pärapiixu automaati, mis mu omniva nimekirjas küll pole icon_biggrin.gif
Jõudsin juba ticketi seal avada, vastati, et krd corona, liinilennukid ei lenda jne. Et oota veel paar nädalat. Paljudel sama kamm. Minu pakk siis vedeles kusagil lennuvälja ääres ootejärjekorras icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ses suhtes alis, kindlasti võtta ali shipping aliexpressis, muudega võib seiklemine pihta hakata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 19:33:36 vasta tsitaadiga

avrn, see konkreetne sai siinse soovituse peale tellitud ali standard shippinguga, 7 päeva jooksul pole veel liikuma saadud...
ehk siis teise näala lõpuks on lätist vupsti kohal icon_razz.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.08.2020 19:42:19 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Vot huvitav, mis transpordi valikuga te selle .......LV koodi saate? Kirjutage sellest ka.
Ma olen nüüd kõik viimased ca 30 tellimust teinud ainult "Standard Shipping" transaga ja tulevad 1,5-2 nädalaga ära enam-vähem. Kõik on ........EE trackinguga. Ühe erandiga, mis on CN-lõpuga. A see on üle kuu juba kadund ka, ilmselt müüja üritab seal mulle rehepappi teha.
Hea küsimus, aga kurat teab mis transpordivaliku ma tegin, ilmselt esimese ettejuhtuva nagu alati, 1.08 euri tuli hinnale juurde... Pole varem hiina pakkidega erilisi probleeme olnud, kõik on mõistliku aja jooksul kohale jõudnud. Nüüdseks on asjad ilmselgelt muutunud ja peab ainult AliExpress Standard Shippingut kasutama hakkama.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 28.08.2020 19:43:59 vasta tsitaadiga

Jah ongi vupsti. icon_biggrin.gif Minu kogemusel Omniva tracking ei näita viimasel ajal saadetist enne, kui jõuab Tallinna, Post11 terminali, siis tuleb märge: "Saadetise info vastu võetud" või midagi sellist. Järgmine kanne tuleb öösel sorteerimiskeskusest ja hommikul postkontorist. SMS tuleb 10-11 vahel samal päeval.
Kui hiinlane kilkab, et "arrived destination country", siis paari-kolme tööpäeva pärast saad Omnivalt SMS-i. icon_cool.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.