Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.03.2014 17:55:05 vasta tsitaadiga

kaspir kirjutas:
Kas sellele kaamera errorile on mingi vigade parandus olemas või mitte veel?

Minul aitas tehaseseadete taastamine. Pärast seda pole kaamera enam vigurdanud. Muigugi kole tüütu kui pärast igat süsteemiuuendust tuleb seadeid taastada. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.03.2014 00:07:04 vasta tsitaadiga

Küllap siis mul ei ole viga just sellepärast endast märku andnud, et paigaldasin uuenduse enne kui telefoni tegelikult seadistama ja kasutama hakkasin.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 13.03.2014 10:38:45 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Küllap siis mul ei ole viga just sellepärast endast märku andnud, et paigaldasin uuenduse enne kui telefoni tegelikult seadistama ja kasutama hakkasin.


Hetkel julgen sama kinnitada, sain telefoni ja enne kui seda väga näppida jõudsin tuli suur uuendus ära, seega pole vist seda errori silti kohanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iffd00d
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2004




sõnum 13.03.2014 12:13:37 vasta tsitaadiga

Otsin samuti mugavat autohoidikut Moto G'le. Amazonist jäi selline toode silma: link
Kahjuks seda meie maale tellida ei õnnestunud.
On keegi sarnast toodet meie maal müügil näinud või mõnes veebipoes, mis siiamaale ka toimetab? Ebay's on iMagnet olemas aga hind kipub sealt tellides natuke rahakoti piiridest välja ronima.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 13.03.2014 19:29:55 vasta tsitaadiga

iffd00d, selline on ka päris huvitav lahendus, kuna ei pea klaasi külge kinnitama: http://www.amazon.com/Kenu-Airframe-Portable-Mount-Holder/dp/B00BJU0CHQ/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1394728141&sr=8-2&keywords=smartphone+car+holder
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.03.2014 20:14:40 vasta tsitaadiga

Mul on selline hoidik: link

Kolmest ostetud odavklassi hoidikust on see kõige kauem vastu pidanud, mehaanilise haaratsiga hoidikutest ühel purunes iminapp ja teisel läks see haarats laiali.

Ainult kaks viga on sel "kärbselõksul" - liiga tugevalt jääb telefon kinni sinna ja natuke geeli kipub vahel telefoni külge kinni jääma, kui ta sealt lõpuks lahti kangutatud oled saanud.
Just praegu tuli mul idee, et peaks osa geeli pinnast kinni katma õhukese kilega, et nakkumispind väiksem jääks. Selle proovin kindlasti ära.

Clingo paistab ka teistsuguse ehitusega hoidikuid tootvat: link

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iffd00d
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2004




sõnum 13.03.2014 22:33:38 vasta tsitaadiga

Väga palju toredaid autohoidikuid on välja mõeldud aga iMagnet'i puhul võlus mind lihtsus ja mugavus. Plaadi saab akukaane alla peita ja igal hetkel kiirelt telefoni haarata hoidikust. Tõsiselt häirib, et Eestisse pole võimalik seda tellida mõistliku rahaga. Tea, kas leiduks veel huvilisi, äkki õnnestub mõne väliseestlase kaudu mingi kogus meite maale toimetada.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 17.03.2014 22:08:44 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
kaspir kirjutas:
Kas sellele kaamera errorile on mingi vigade parandus olemas või mitte veel?

Minul aitas tehaseseadete taastamine. Pärast seda pole kaamera enam vigurdanud. Muigugi kole tüütu kui pärast igat süsteemiuuendust tuleb seadeid taastada. icon_neutral.gif


Kaks korda tehaseseadeid taastanud peale viimase update'i panekut ja ikka viskab kaamera villast. Kellelgi veel sama viga?

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 18.03.2014 10:41:58 vasta tsitaadiga

kaspir kirjutas:

Kaks korda tehaseseadeid taastanud peale viimase update'i panekut ja ikka viskab kaamera villast. Kellelgi veel sama viga?

Ma siin puusalt tulistan, aga kas Moto G-l ei ole see kaamera probleem seotud kuidagi Skype-ga. Nexus 5-l ja KitKat-il oli mingi jutt, et Skype põhjustab kaamera hangumist. Kui Skype peal, siis võiks proovida uninstalli. Mul Nexus 7 tahvlil põhjustas Skype suuremat sorti aku kulumist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 18.03.2014 11:17:08 vasta tsitaadiga

Täna hommiku õnnestus siis saksa amazonist kätte saada grip shell. Sai ka must tellitud http://www.youtube.com/watch?v=ewlI5Ipe2v4
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 18.03.2014 16:18:42 vasta tsitaadiga

kaspir kirjutas:
euforia kirjutas:
kaspir kirjutas:
Kas sellele kaamera errorile on mingi vigade parandus olemas või mitte veel?

Minul aitas tehaseseadete taastamine. Pärast seda pole kaamera enam vigurdanud. Muigugi kole tüütu kui pärast igat süsteemiuuendust tuleb seadeid taastada. icon_neutral.gif


Kaks korda tehaseseadeid taastanud peale viimase update'i panekut ja ikka viskab kaamera villast. Kellelgi veel sama viga?
Veidi vara hõiskasin tõesti. Nüüdseks on kaamera korda paar pange pannud küll, kuid seni on teisel käivitamisel tööle hakanud. Ehk siis veidi oleks asi nagu paranenud, aga probleem kui selline on alles.
Skype'i maha laskmine ei ole kahjuks variant, ma pigem loobun kaamerast. Välismaal olles on Skype kõnevahendina ikka väga hea leiutis icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2014 17:38:40 vasta tsitaadiga

Kuskil saates hiljuti räägiti(twit aaa vist), et skype pidi kitkati peal jaurama. Mingid teenused võivad tööle jääda ja aku tühjaks tõmmata jne. Ise ei kasuta - ei oska kommenteerida, aga probleem võib olla skype poolne...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 20.03.2014 09:35:36 vasta tsitaadiga

Võtsin Greenify app'i kasutusele, millega mitte vajalikul hetkel Skype välja lülitada. Siis nagu kõik toimib. Aga siiski, võiks asi korralikult toimida.
Samas väga suur error minu jaoks pole ka, kuna enamasti ikka asjalikum kaamera kotis olemas.

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2014 09:42:14 vasta tsitaadiga

Ükspäev tuli nüüd uus Skype'i versioon välja, mis lubas akut säästma hakata lõpuks.
http://blogs.skype.com/2014/03/18/skype-4-7-for-android-your-battery-is-breathing-a-sigh-of-relief/

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel^
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 21.03.2014 12:32:36 vasta tsitaadiga

Lasin skype maha, kuna eriti ei kasuta ja naljakas, ei ole enam erroreid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 23.03.2014 11:09:48 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:

Skype'i maha laskmine ei ole kahjuks variant, ma pigem loobun kaamerast. Välismaal olles on Skype kõnevahendina ikka väga hea leiutis :wink:


Vanem Skype abiks, mul on 3.2.0.6673 ja töötab ilusti, akut ei koorma, taustal ise ei käivitu ja kaameraga probleeme pole. Kõik uuemad on bugised.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.03.2014 11:52:09 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
euforia kirjutas:

Skype'i maha laskmine ei ole kahjuks variant, ma pigem loobun kaamerast. Välismaal olles on Skype kõnevahendina ikka väga hea leiutis icon_wink.gif


Vanem Skype abiks, mul on 3.2.0.6673 ja töötab ilusti, akut ei koorma, taustal ise ei käivitu ja kaameraga probleeme pole. Kõik uuemad on bugised.

Hmm, see aku koormamise asi, kui kaua aku normaalse kasutamise korral sul peab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 23.03.2014 13:06:10 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:

Hmm, see aku koormamise asi, kui kaua aku normaalse kasutamise korral sul peab?


Sõltub päevast. Kasutan helistamiseks, meilid, browser, skype, kõik proged lasen käima ainult siis kui vaja, st mingit tasutal sünkroniseerimist ei kasuta, mussi ei kuula, mänge ei mängi, gps enamasti-, ja bluetooth alati väljas, 3G ja wifi aktiivne, öisel ajal data kinni (Profile Scheduler+ abiks) maksimaalselt on aku vastu pidanud vist 3 ööpäeva, täpselt ei mäletagi:(.

Laen keskmiselt üle päeva, kui akut on umbes 40-50% alles, see on pigem harjumus eelmisest telefonist (minetea millal äkki vaja pikemalt kasutada), kui tõeline vajadus:).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.03.2014 00:59:10 vasta tsitaadiga

Möödunud nädala sees õnnestus mul korduvalt oma Moto G peal näha seda kurikuulsat camera error teadet. Ilmselt seoses sellega, et kaamera leidis igapäevaselt väga intensiivset kasutust. Tundub, et tegemist oli kaamera riistvaralise kokkujooksmisega (selle põhjus võib olla muidugi tarkvaraline), sest soft reboot kaamerat korda ei teinud - tuli teha tingimata cold reboot.
Eile aga tuli Motorola kaamera appile uuendus - saab näha, kas see selle vea likvideeris või mitte.

Ühtlasi sai mulle väga karmilt selgeks, et see Motorola kaamera app imeb lurinal. Sony kaamera app oli palju etem. Seoses sellega - teab keegi mõnd asjalikumat kaamera appi soovitada, mis Moto G peal töötaks? Et oleks manuaalse teravustamise võimalus või vähemalt lõpmatusse lukustamise võimalus olemas - kõik muud lisavõimalused oleks vaid plussiks.

Samas üllatas positiivselt Moto G GPS-i võimekus - sel tundub olevat parem antenn kui mu Holux loggeril. Märkasin juba varem, et Moto GPS saab mul toas kenasti ja kiiresti fixi kätte, autost rääkimata. Varasem Sony Xperia U oli autos lootusetu ja toas jumala "pime". Nüüd sain korduvalt fixi kohas ja oludes, kus poleks seda kunagi lootnudki icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 24.03.2014 01:10:46 vasta tsitaadiga

On keegi kokku puutunud sarnase probleemiga:
Paar korda juhtunud nii, et kui keegi helistab siis ei õnnestu kuidagi vastu võtta kõne (pilt on küll ees, aga ei reageeri näpu liigutusele).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 24.03.2014 01:17:23 vasta tsitaadiga

Dogbert, CameraZOOM omab suht palju valikuid ja tundub ka kõige inimlikuma kasutajaliidesega, võibolla ka Focal on sobilik (kuigi ise pole testinud) - see on CM-i loojate rakendus
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.03.2014 09:55:36 vasta tsitaadiga

silver010, aitäh, proovin ära!

__________________________

CameraZoom mõttest ei saa aru kahjuks, võib-olla tasulisel versioonil on rohkem seadistusvõimalusi, aga tasuta versioonil on vaid digizoom. Digizoom on aga ju nagunii peaaegu mõttetu jubin - sobib vaid juhtumiks, kui fotot on kohe vaja ja hilisemaks crop + resize jaoks aega ei ole.

Focal on midagi sinnapoole, aga puudub ikkagi fookuse lukustamise või autofookusest loobumise võimalus, lisaks kipub ta kokku jooksma (ta on mingisugune beeta ikkagi, Cyanogeni jaoks arenduses olev app).

Ise leidsin Camera FV-5 olevat vist enam-vähem selle, mida ma otsisin - omab erinevaid fookuse režiime jm kaamera seadistuse võimalusi. Praegu veel ei saa küll aru, kas ainult tasuta versioonil on pildi suurus kokku kroogitud 640x480 piksli peale ja tasulisel see piirang puudub (st on tasuta lite versiooni feature) või on see siiski mingi puuk.

Hetkel ei ole rohkem aega uurida.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.03.2014 10:25:58 vasta tsitaadiga

Dogbert, ma ostsin omale hiljuti selle: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smugmug.android.cameraawesome

Varasemast ajast olemas ka ZoomFx, aga krt see ei meeldinud üldse.

Camera Awesome olen küll hetkel rahul. Saab lukustada fookust, sarivõte, helinupp töötab päästikuna jne. thumbs_up.gif Aga mul muidugi pole Moto G vaid Nexus 5. Teoorias ei tohiks appi toimimise mõttes suurt vahet olla.

Suumi osas - sa tahad väita, et Moto G kaameral on optiline suum olemas või? Või mis mure sul täpselt digisuumiga on. Ega muud variant ju polegi. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.03.2014 14:09:32 vasta tsitaadiga

Ei taha väita, et on optiline zoom - loomulikult ei ole. Tahtsin vaid öelda, et digizoomil ei ole suurt mõtet ja antud camera zoom appil on see sisuliselt ainus lisafunktsioon (mis loomulikult ei puudu vist ühestki kaamera appist). Camera zoomil saab selle vaid veel mõttetumalt suureks kruttida ja siis üksikuid häguseid piksleid pildistada. See teeb antud appi eksistentsi mõtte mulle sama häguseks kui see 30x digizoomitud pilt. icon_smile.gif

Eks ma vaatan awesome'it ka. Tänud soovituse eest!

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 24.03.2014 15:08:02 vasta tsitaadiga

ise kasutasin jah tasulist camerazoom fx-i. sellel fookuse lukk infinity ja makro ja saab manuaalselt ühte kohta fokusseerida, samuti tal burst, stabiilsusvõte ja timelapse
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.