Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba protsessorit eelistad sina?
Exynos 5 Octa 5410
32%
 32%  [ 72 ]
Qualcomm Snapdragon 600
67%
 67%  [ 148 ]
hääli kokku : 220

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 22.03.2013 16:42:45 vasta tsitaadiga

linni, oot...kui telefon laeb siis ei ole võimalik kasutada või muusikat kuulata?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 22.03.2013 16:49:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ma ei tea mis lennujaamades sa käid, aga suuremates kohtades on pistikuid lademetes.


Šeremetjevo on piisavalt suur? Mine leia seal 5 terminali kohta üks pistik, mis oleks vaba. Või mine leia kasvõi üks pistik sealses tolliootsetsoonis.

Video- või fotokaamera aku saab keset päeva tühjaks, eelistad seinast laadida või ikkagi uue vastu vahetada?

renhoelder kirjutas:
linni, oot...kui telefon laeb siis ei ole võimalik kasutada või muusikat kuulata?


No muidugi on. Aga stjuardessid vaevalt et sind enda köögipoolele lõõgastuma lasevad. Või tead sa mõnda pistikut, mis näiteks Estonian Airi suvalises lennukis asub sinu istme vahetus läheduses?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2013 16:52:21 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ma ei tea mis lennujaamades sa käid, aga suuremates kohtades on pistikuid lademetes.


Šeremetjevo on piisavalt suur? Mine leia seal 5 terminali kohta üks pistik, mis oleks vaba. Või mine leia kasvõi üks pistik sealses tolliootsetsoonis.

Video- või fotokaamera aku saab keset päeva tühjaks, eelistad seinast laadida või ikkagi uue vastu vahetada?
venemaa samas üks imedemaa ole.
jutt juba kaameratest ja fotokatest?
teed vist lendude ajal koduvideosid, muud võimalust ei näe, miks peaks videokaamera aku järsku tyhjaks saama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 22.03.2013 16:59:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
[teed vist lendude ajal koduvideosid, muud võimalust ei näe, miks peaks videokaamera aku järsku tyhjaks saama


Lihtsast paralleelist ei oska aru saada?

Ok, sinu jaoks ei ole lisaaku mingi näitaja, või aku tühjenedes oled sa valmis olenemata kohast kaks tundi pistikupesa juures veetma.
Mina eelistan olla stepslitest sõltumatu ning minu jaoks on lisaaku võimalus tugev argument.
mott
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.03.2013 17:03:01 vasta tsitaadiga

Lisaaku pole mingi näitaja. Ise ju tead oma telefoni kasutust ning millal laadima pead. Vaevalt sa 2-3 päeva järjest TÄIELIKULT oled off the grid situatsioonides... või ongi kõik HV tipptelefonide kasutajad sellised kes käivad pikkadel nädalastel jalgsimatkadel; omavad tuttavaid kellel pole usb juhet; omavad tuttavaid kellel pole autot; pole endal autot kus laadida.... jne...
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 22.03.2013 17:07:07 vasta tsitaadiga

Oleneb, kes kui intensiivselt oma telefoni kasutab. Mõni ootab päev läbi, et keegi talle sisse helistaks. Teine teeb jällegi päev läbi telefoniga tööd. Simple as it.
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2013 22:54:15 vasta tsitaadiga

Pidevalt reisijale (eriti väljaspool tsivilisatsiooni) loomulikult oluline (aga nagu eespool juba kirja sai, peaks lisaakusid saama väljaspool telefoni laadida), kuid enamik meist on siiski üsna paiksed ja linnastunud ega osta ega kanna endaga kunagi kaasas ühtki lisaakut.

BTW, kui mina lähen ilma autota teise riiki, kus mul telefoni töövahendina vaja läheb ja ma ei ole kindel, et ma lähiajal laadimiskoha ligi saan, hoidun ma instinktiivselt igasugusest aku lausraiskamisest, milleks ma loen ka lennukis muusika kuulamise või niisama mängimise. Olgu neid akusid kasvõi mitu kaasas. Kasulikum on lugeda või magada.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 23.03.2013 00:06:45 vasta tsitaadiga

Kas maha koolenud aku vahetus ei olegi mingi argument?
Endal sai hiljuti Arc-il aku 25 eur eest vahetatud ja peab jälle hästi. Ma saan aru et paljud siin vahetavad fööne tihedamini kui mõni mees sokke, kuid mõni pikaldasem kasutaja kasutab telefoni kuni see töötab, ning 700 eur on päris palju välja käia surnud akuga telefoni vahetuse eest.

Edit: ja enda kogemusel on vähemalt Frankfurdi ja Amsterdami lennujaamades suht keeruline pistikut leida.

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 23.03.2013 00:51:13 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:
Kas maha koolenud aku vahetus ei olegi mingi argument?
Endal sai hiljuti Arc-il aku 25 eur eest vahetatud ja peab jälle hästi. Ma saan aru et paljud siin vahetavad fööne tihedamini kui mõni mees sokke, kuid mõni pikaldasem kasutaja kasutab telefoni kuni see töötab, ning 700 eur on päris palju välja käia surnud akuga telefoni vahetuse eest.

Edit: ja enda kogemusel on vähemalt Frankfurdi ja Amsterdami lennujaamades suht keeruline pistikut leida.
haha no ma ei suuda, liiga humoorikad tegelased icon_biggrin.gif. Amsterdamis täitsa laadinud oma läpparit. Telefoniga oskan arvestada, et kaua aku peab ning ära on aku ainult 1 kord surnud mõneks tunniks oma laiskuse tõttu. Enamus nutitelefonide kasutajaid vahetab vast nagunii telefone nii tihti, et aku ei jõua ära surra, kuid avaldan väikse saladuse: ka mittevahetavate telefonide akud on vahetatavad, kui aku enam ei pea nagu võiks... icon_wink.gif

Galaxy S3 puhul peab telefon overclockitult 1.7ghz peal pidevalt näppides vähemalt 8h vastu. Lihtsalt helistades (kuskil 4-5h kõnesid päevas), messidest vähemalt 12h...selle aja jooksul raudselt tekib võimalus laadijat kasutada kuskil. (kui vaja kiiremini nutifoni laadida, kui stockist, siis saab ka kerneli läbi laadimisvoolu stock 1000mA pealt seinalaadijast 1500 peale tõsta)

Perseuse kerneliga kuskil 1.4ghz peal tiksudes peaks vast veel paremini vastu icon_rolleyes.gif

Kui nüüd tullakse midagi rääkima et omg ma ei julge rootida,rome,kerneleid ja mode proovida,siis c'mon inimesed. Milleks teile mingi võimas android,ostke iphone,mis on nagu telefon vanadele inimestele,kus iga konkreetse tegevuse jaoks suur nupp ja täpselt nii palju saadki teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 23.03.2013 00:52:07 vasta tsitaadiga

Mario20031 ma tänan sind ka humoorika vastuse eest, panid sinna kindlasti kõik oma oskused ja iroonia, kuid kas ma seda kinnist akut ise ka vahetan, kui kruvikeerajaga peenemalt ringi käia ei oska?
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 23.03.2013 01:00:54 vasta tsitaadiga

Eelnev post oli ka kasutaja linni'le ja teistele vahetatava aku patriootidele.

Nüüd aku teemal - Pigem ei olegi kruvikat vaja vaid vigurit nimega"Plastic razor" vms. Nagu osad kasutajad tinutasid om HTC One X'del wifi antenne vms. Samamoodi pääseb ka akule ju ligi. Ei ole väga raske nii et aku teema on lamp müügiargument minu arust icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 23.03.2013 01:10:39 vasta tsitaadiga

Justnimelt.
Kust peaks näiteks mõni naisterahvas teadma et on olemas müstiline asjandus nagu plastic razor. Ta läheb pigem teenindussse nukra näoga ja maksab neile hingehinna või siis ostab uue telefoni, mis ilmselt ka ei ole odav(muidugi telefoni tootnud firmale see meeldib).
Eeldada et kõik androidiga telefoni omanikud, kes rome ja kernelit ei flashi on lollid ja vanainimesed on tiba lühinägelik vast, minule isiklikult meeldib androidi kasutusmugavus ja ifööni ma ka soetada ei kavatse.
Tõsi, mul endal on ka piisavalt moditud föön, kuid ma ei arva et kõik peaks ahvivaimustusse sattuma kui uus cynagenmod välja tuleb.

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 23.03.2013 09:42:49 vasta tsitaadiga

Rohkem tolerantsust, kodanikud!
Ära tee üldistusi enda põhjal, inimesed ja nende vajadused on erinevad. Fakt on see, et Lumial on umbes 1800 mAh aku ning tihtipeale ei vea ma sellega tervet päeva välja. Eriti reisides, kus oludest lähtuvalt tuleb telefoni tööjaamana kasutada. Mis on ka põhjuseks, miks ma siin foorumis olen. Nokia on tore telefon, väga hea koostekvaliteediga. Windows Phone on üks kasutajasõbralikumaid ning kiiremaid - sujuvamaid opsüsteeme, mida ma kasutanud olen. Aga töötegemiseks ta paraku ei kõlba ja nii tulebki Androidi poole vaatama hakata.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2013 10:40:33 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:
Kas maha koolenud aku vahetus ei olegi mingi argument?
Endal sai hiljuti Arc-il aku 25 eur eest vahetatud ja peab jälle hästi. Ma saan aru et paljud siin vahetavad fööne tihedamini kui mõni mees sokke, kuid mõni pikaldasem kasutaja kasutab telefoni kuni see töötab, ning 700 eur on päris palju välja käia surnud akuga telefoni vahetuse eest.

Mina vahetan tüüpilise iPhone-nimelise vanainimesetelefoni aku ära alla 5 minuti. 4/4S alla 2 minuti, 3G/3GS puhul tuleb emaplaat üles tõsta, seetõttu võib minut-paar lisanduda. Ainult algupärase 2G puhul on vaja jootekolb sooja panna. Nii et koolnud aku vahetamine pole "mittevahetatava akuga" telefonide puhul sugugi võimatu. Kui ise siiski hakkama ei saa, osta teenus sisse. Nagu sa niikuinii igapäevaselt paljudel juhtudel teed. Et mingi 3a tagant korraks akut vahetada, ei pea küll igapäevaselt nagisevat korpust taluma.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 25.03.2013 14:01:06 vasta tsitaadiga

Pole küll kahjuks HV-s esindatud, aga hind on päris hea http://www.starcom.ee/uued_mobiiltelefonid_nutitelefonid_tahvelarvutid_nokia_samsung_sony_ericsson_htc_apple_iphone_ja_teised/samsung/samsung_i9500_galaxy_s4_iv/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 25.03.2013 14:14:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Laos (Müügil alates 01.05.2013!)


mis tsirkus see on icon_smile.gif
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2013 15:18:08 vasta tsitaadiga

Ei raatsita välja anda, rotid tunnevad end muidu laos liiga üksildastena.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2013 21:48:00 vasta tsitaadiga

igalpool on hinnad ainult i9500 kohta, tahaks i9505 hinda näha parem
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 25.03.2013 21:54:38 vasta tsitaadiga

Snaxez, http://www.getgoods.de/detail/index/sArticle/749901
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 25.03.2013 22:05:30 vasta tsitaadiga

http://geizhals.eu/?fs=9505&in=
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2013 13:40:50 vasta tsitaadiga

Hindadest ei ole mõtet enne rääkida kui seadmed reaalselt turul.
Kõik varem avaldatud hinnad on harilikult spekulatsioon ja muutuvad peale reaalse saadavuse tekkimist (tavaliselt allapoole).

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 26.03.2013 22:16:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The Samsung Galaxy S4 will be available in the UK from 26 April

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2013 11:07:51 vasta tsitaadiga

Huvitav kas sellel lõpuks toimib kaamera... siiani ei ole ühelgi samsungil näinud et spot metering toimiks nii nagu peab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 27.03.2013 18:29:07 vasta tsitaadiga

GSMArena: Galaxy S4 vs HTC One
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2013 20:06:14 vasta tsitaadiga

wait what .. S4 ei ole raadiot enam ... ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.