Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1680, 1681, 1682 ... 1828, 1829, 1830  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.10.2021 14:04:33 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Kustutab siin postitusi mis ei meeldi talle. Miks selline üldse moderaator on?


WTF!?!

Mu post ka läinud, ei ole mingeid ad hominem rünnakuid ega sõimu vms. olnud seal icon_evil.gif

Kirjutasin lihtsalt Appppiiii


thumbs_down.gif


Rasmus, kus oli minu postituses sõim või solvamine?


Palun selgita mulle, kuidas oli sinu postitus, mille sisu oli "Appppiii" seotud konkreetse foorumi teemaarendusega? Kas sa oled hädas? Minu hinnangul oli tegemist kontekstivälise postitusega, millel puudus seos eelnevalt tsiteeritud tekstiga ning mis ei toonud kaasa sisulist arutelu, selle edasist arengut või täiendust.

Lihtsustatult saab öelda, et tegemist oli trolliva ja kontekstivälise postitusega.


Terve foorum on täis lamemaalaseid, vandenõuteoreetikuid, sõimu, trollimist ja sulle jäi just ette see post, kus ma sinu postituse peale appi ütlesin.

Nice. Jätka samas vaimus.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 14:07:09 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Terve foorum on täis lamemaalaseid, vandenõuteoreetikuid, sõimu, trollimist ja sulle jäi just ette see post, kus ma sinu postituse peale appi ütlesin.

Nice. Jätka samas vaimus.


Aitäh heade sõnade eest. Püüan vabatahtliku mittetasustatud moderaatorina panustada nii palju kui see on võimalik ja teha seda kõike nii hästi, kui ma oskan.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 14:17:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ja keemias on pohh, kas kasutada 0 või O? Võrreldes mingi klaviatuuri teemaga on keemias ikka VÄGA oluline, kas kasutad 0 või O. Kui mind ei usu, siis mine koolis, kus sa töötad, mõne keemiaõpetaja juurde ja küsi.
Kuna sulle meeldivad ladinakeelsed väljendid, siis: "Quod licet Iovi, non licet bovi". Ehk siis, kes sind jumalaks tegi, et sul on lubatud väiklane olla, aga teistel mitte? icon_biggrin.gif


Keemias ei ole see kindlasti ükskõik. Konkreetne teemaarendus ei olnud otseselt keemia, aga siiski sellega seotud. Nagu ütlesin, siis parandasin oma eksimuse. Aitäh, et sa sellele tähelepanu juhtisid.

Väiklane olemine on kindlasti isiklik, subjektiivne ja konkreetsest olukorrast lähtuv. Samuti ka hinnang. Seega ei ole võimalik ühest tõde välja selgitada. Minu jaoks ei ole olukord väiklane, kui mingi asjaolu muudab konteksti ja sellest arusaamist. On üks ütlus: "saatan peitub tihti pisiasjades". See võib teatud oludes osutuda määravaks. Foorum on selleks, et asjade üle arutleda. Kui sulle ei sobi, et aeg-ajalt minnakse mingite teemade osas detailseks ja konkreetseks, siis see ei muuda kohe sisu väiklaseks.

Ma ei pea ennast jumalaks, sest minu hinnangul ei ole jumalat olemas. Kõigil on lubatud väiklane olla. Ka sinul - seda sa ju samuti olid ja tegid juhtides minu kirjavigadele tähelepanu vaatamata sellele, et mõte ja sisu oli arusaadav ja tegemist oli tehnilise veaga. Ma ei ole selle pärast sinu peale pahane ja ei tee sulle etteheiteid. Parandasin oma vea.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 23.10.2021 14:27:19 vasta tsitaadiga

Ad hominem tohib ju rünnata küll.
Kuniks ründaja on herra moderaator isiklikult. Noh, näiteks, et termini mehaaniline klaviatuur kasutajad on mingid lollid fanboyd, kes olla ise terminoloogia välja mõelnud.

Quod licet Iovi, non licet bovi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 14:34:53 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Ad hominem tohib ju rünnata küll.
Kuniks ründaja on herra moderaator isiklikult. Noh, näiteks, et termini mehaaniline klaviatuur kasutajad on mingid lollid fanboyd, kes olla ise terminoloogia välja mõelnud.


Tegelikult oleks päris huvitav teada kust see termin tuli. Kunagi ammu ilmselt membraaniga klavereid polnudki. Aga millised olid tol ajal need mittemehaanilised klaverid, millega see mehaaniline vastandus?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.10.2021 14:45:47 vasta tsitaadiga

Tuleb läbi viia juurdlus.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 23.10.2021 14:51:56 vasta tsitaadiga

40+ postitust aga kasu ei s****gi. Ainult showd. icon_lol.gif

ufo56 kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kas mehhaanilise klaviatuuri kõik nupud peaksid ühtviisi "klõbisema"? Tutikas klaviatuur, aga mõni klahv tundub teistest tunduvalt vaiksem olema. Normaalne? Sry kui rumal küsimus, elu esimene meh. klaver. icon_lol.gif
Jah
Et siis kumb? icon_lol.gif
Jah - kõik nupud peaksid ühtviisi "klõbisema"
Jah - Normaalne (mõni klahv tundub teistest tunduvalt vaiksem olema)

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 14:57:08 vasta tsitaadiga

Kuna kõik switchid samad siis peaks variant 1
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 14:58:26 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
40+ postitust aga kasu ei s****gi. Ainult showd. icon_lol.gif

ufo56 kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kas mehhaanilise klaviatuuri kõik nupud peaksid ühtviisi "klõbisema"? Tutikas klaviatuur, aga mõni klahv tundub teistest tunduvalt vaiksem olema. Normaalne? Sry kui rumal küsimus, elu esimene meh. klaver. icon_lol.gif
Jah
Et siis kumb? icon_lol.gif
Jah - kõik nupud peaksid ühtviisi "klõbisema"
Jah - Normaalne (mõni klahv tundub teistest tunduvalt vaiksem olema)



Jah.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 15:12:44 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Ad hominem tohib ju rünnata küll.
Kuniks ründaja on herra moderaator isiklikult. Noh, näiteks, et termini mehaaniline klaviatuur kasutajad on mingid lollid fanboyd, kes olla ise terminoloogia välja mõelnud.

Quod licet Iovi, non licet bovi.


Ma ei ole fanboysid lollideks nimetanud. See on sinu tõlgendus. Palun mulle mitte sõnu suhu panna.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.10.2021 15:17:58 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Siin on lihtsalt see, et mingid fanboyd on mõelnud välja endale oma terminoloogia ja ignovad seda, mida üldjuhul enamus mõistab.


Sinu postituses on see selgelt halvustava alatooniga.

Ja lisaks ka vale.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 23.10.2021 15:19:33 vasta tsitaadiga

Braien, thumbs_up.gif tundub, et selles sissetöötamises asi ongi. Klõpsisin need "kahtlased" klahvid nüüd igaühe paarsada korda läbi, hakkasid "klikkima" nüüd küll suht sarnaselt teistega.
Tänud kaasamõtlejatele .

Alfad saavad nüüd oma urgudesse tagasi pugeda. Järgmine vembamõõtmine toimub nädala pärast. Katsun tolleks korraks ka midagi intrigeerivat küsida. Seniks kõigile kena sügispäeva jätku! icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 15:20:11 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Siin on lihtsalt see, et mingid fanboyd on mõelnud välja endale oma terminoloogia ja ignovad seda, mida üldjuhul enamus mõistab.


Sinu postituses on see selgelt halvustava alatooniga.

Ja lisaks ka vale.


See on sinu tõlgendus. Faktiliselt ei ole ma kedagi lolliks nimetanud ja silte külge pannud. See, kas minu hinnang on õige või vale saab selguda arutelu käigus. Senini on see samuti ainult sinu seisukoht ja tõlgendus, nagu minugi oma.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.10.2021 15:23:22 vasta tsitaadiga

bladerunner, järgmiseks korraks mõtle oma "mehaanilisele" klaverile korrektne terminoloogia välja, mitte ära tule mingite fanboyde väljamõeldistega lagedale.

/s

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€


viimati muutis KillFrenzy 23.10.2021 15:24:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 23.10.2021 15:23:48 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Ad hominem tohib ju rünnata küll.
Kuniks ründaja on herra moderaator isiklikult. Noh, näiteks, et termini mehaaniline klaviatuur kasutajad on mingid lollid fanboyd, kes olla ise terminoloogia välja mõelnud.

Quod licet Iovi, non licet bovi.


Ma ei ole fanboysid lollideks nimetanud. See on sinu tõlgendus. Palun mulle mitte sõnu suhu panna.


Tõepoolest, lollideks pole. Sõimasid lihtsalt fanboydeks.
Ühtlasi, mina pole mingit terminoloogiat välja mõelnud. Palun mitte valetada.


viimati muutis Killer85 23.10.2021 15:30:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 15:29:16 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Ad hominem tohib ju rünnata küll.
Kuniks ründaja on herra moderaator isiklikult. Noh, näiteks, et termini mehaaniline klaviatuur kasutajad on mingid lollid fanboyd, kes olla ise terminoloogia välja mõelnud.

Quod licet Iovi, non licet bovi.


Ma ei ole fanboysid lollideks nimetanud. See on sinu tõlgendus. Palun mulle mitte sõnu suhu panna.


Tõepoolest, lollideks pole. Sõimasid lihtsalt fanboydeks.
Ühtlasi, mina pole mingit terminoloogiat välja mõelnud. Palun mitte valetada.


Kas "fanboy" on sõimusõna? Mulle meeldivad BMW-d. Olen BMW fanboy. Kas see on midagi halba ja halvustavat?

Kuskohas ma olen väitnud, et sa oled terminoloogiat välja mõelnud? Palun olla nüüd siis juba täielikult faktitäpne.

_________________
Rakvere parasiit


viimati muutis Rasmus 23.10.2021 15:32:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.10.2021 15:29:29 vasta tsitaadiga

Kõik, kes netis vaidlevad on lollid fanboyd
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 15:32:12 vasta tsitaadiga

Rasmus, selle koha pealt on tal siiski õigus, et fanboy mõnevõrra halvustava alatooniga on
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 23.10.2021 15:34:56 vasta tsitaadiga

Minu raamatus küll, defineeriks seda kui millegi ultrafänni, kes loogikat ning argumente ei kuula.
Kuidas sina terminit fanboy mõistad? Ehk on siin ka mingisugused erisused Rasmuse, rahva & Co ja "fanboyde" vahel?

tsitaat:
Siin on lihtsalt see, et mingid fanboyd on mõelnud välja endale oma terminoloogia


Veelkord, mina pole midagi välja mõelnud. Palun selliseid süüdistusi mitte loopida.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 15:39:22 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Rasmus, selle koha pealt on tal siiski õigus, et fanboy mõnevõrra halvustava alatooniga on


Nojah. See on tõlgendamise küsimus. Nagu ma ütlesin, siis ma olen BMW fanboy. Ma ei tunne ennast selles rollis üldse mitte halvasti. Jah, aeg-ajalt mind sõbralikult selle suhtes tögatakse. Ikka ei tunne ennast halvasti. Pigem vastupidi icon_smile.gif. Olen oma BMW sõidukitega väga rahul ja tunnen ennast hästi.

Ega see ei hakka minema ometi kategooriasse "Apple mehed on rahul ja Microsofti mehed on ka rahul, aga Microsofti mehed pole rahul, et Apple mehed on rahul"?

Killer85 kirjutas:
Minu raamatus küll, defineeriks seda kui millegi ultrafänni, kes loogikat ning argumente ei kuula.
Kuidas sina terminit fanboy mõistad? Ehk on siin ka mingisugused erisused Rasmuse, rahva & Co ja "fanboyde" vahel?

tsitaat:
Siin on lihtsalt see, et mingid fanboyd on mõelnud välja endale oma terminoloogia


Veelkord, mina pole midagi välja mõelnud. Palun selliseid süüdistusi mitte loopida.


Veelkord. Ma ei olegi mitte kuskil öelnud, et sa oled midagi välja mõelnud. Oma postituses ma isegi ei ole sind tsiteerinud. Ma ei ole sind mitte kuskil mitte milleski ka süüdistanud. Kustkohast on tekkinud arusaamine, et ma olen sind milleski süüdistanud ja omastanud sulle millegi väljamõtlemist?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 23.10.2021 15:42:38 vasta tsitaadiga

Kes need fanboyd siis on, kes väidetavalt termineid välja mõtlevad?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 15:44:46 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kes need fanboyd siis on, kes väidetavalt termineid välja mõtlevad?


Kui sa pead silmas konkreetseid isikuid, siis ma kahjuks ei tunne mitte ühtegi sellist.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 15:48:31 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
napoleon kirjutas:
Rasmus, selle koha pealt on tal siiski õigus, et fanboy mõnevõrra halvustava alatooniga on


Nojah. See on tõlgendamise küsimus. Nagu ma ütlesin, siis ma olen BMW fanboy. Ma ei tunne ennast selles rollis üldse mitte halvasti. Jah, aeg-ajalt mind sõbralikult selle suhtes tögatakse. Ikka ei tunne ennast halvasti. Pigem vastupidi icon_smile.gif. Olen oma BMW sõidukitega väga rahul ja tunnen ennast hästi.

Ega see ei hakka minema ometi kategooriasse "Apple mehed on rahul ja Microsofti mehed on ka rahul, aga Microsofti mehed pole rahul, et Apple mehed on rahul"?


https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Fanboy
Ma pigem arvan, et sa oled lihtsalt BMW fänn mitte fanboy ehk ilmselt ei hakka demagoogitsema ja lahmima kui keegi väidab, et BMW pole ei kütusekulu ega ülalpidamiskulude suhtes kõige soodsam, ringrajal saab ilmselt Ferrari käest lutti jms. Ehk pole nii ultraradikaalne et väidaks igal pool, et Opel või Ford pole üldse auto nime väärt ilma et ühtegi objektiivset argumenti tooks ehk ilmselt oled võimeline möönma, et kellele ema, kellele tütar ja BMW on sinu subjektiivne eelistus. Aga fanboy põmst just seda tähendab, et pole võimeline arutlema teemal, et mõne teise jaoks võib-olla pole BMW see kõige parem valik.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 16:07:14 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Rasmus kirjutas:
napoleon kirjutas:
Rasmus, selle koha pealt on tal siiski õigus, et fanboy mõnevõrra halvustava alatooniga on


Nojah. See on tõlgendamise küsimus. Nagu ma ütlesin, siis ma olen BMW fanboy. Ma ei tunne ennast selles rollis üldse mitte halvasti. Jah, aeg-ajalt mind sõbralikult selle suhtes tögatakse. Ikka ei tunne ennast halvasti. Pigem vastupidi icon_smile.gif. Olen oma BMW sõidukitega väga rahul ja tunnen ennast hästi.

Ega see ei hakka minema ometi kategooriasse "Apple mehed on rahul ja Microsofti mehed on ka rahul, aga Microsofti mehed pole rahul, et Apple mehed on rahul"?


https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Fanboy
Ma pigem arvan, et sa oled lihtsalt BMW fänn mitte fanboy ehk ilmselt ei hakka demagoogitsema ja lahmima kui keegi väidab, et BMW pole ei kütusekulu ega ülalpidamiskulude suhtes kõige soodsam, ringrajal saab ilmselt Ferrari käest lutti jms. Ehk pole nii ultraradikaalne et väidaks igal pool, et Opel või Ford pole üldse auto nime väärt ilma et ühtegi objektiivset argumenti tooks ehk ilmselt oled võimeline möönma, et kellele ema, kellele tütar ja BMW on sinu subjektiivne eelistus. Aga fanboy põmst just seda tähendab, et pole võimeline arutlema teemal, et mõne teise jaoks võib-olla pole BMW see kõige parem valik.


Selle käsitluse järgi olen ma sinuga täiesti nõus. Ma ei ole selle järgi tõesti fanboy. BMW eest džotile ma viskuma ei hakka icon_biggrin.gif.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.10.2021 16:30:52 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
salatoimik, lineaarsed lülitid. Mingit klõpsu ei käi.


Magnetlülititega oli üks venelaste variant, kui oli õlitatud ja puhvrid terved käis vaikselt. muidi kolksus ja kriukus kõige valjemini.

Pea kõik vanemad välismaised klaviatuurid on olnud kummimembraanidega, klõbisesid mis hirmus.. Lüliti mehaanika oli sama mis telekapuldil, voolujuhtiva kummiga lühistas radasid trükiplaadil.
klõpsu tegi nupu iseäralik vedru.
https://deskthority.net/wiki/File:Key_Mouse_RB-2001-1_--_rubber_domes.jpg
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1680, 1681, 1682 ... 1828, 1829, 1830  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.