Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2010 18:25:00 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
Täname Teid pöördumise eest!

Antud mure lahendamiseks tuleb digiboks'i teise vastu vahetada ning seda saab teha meie esinduses (kuhu on vaja tulla olemasoleva seadme täiskomplektiga) aadressil Rävala psti. 19.

Esindus avatud:
E-R 9:00-19:00
L 10:00-16:00
P suletud
ole nüüd nende box nussib näkku mille eest ma renti maksan ja mina pean jooksma mis kuradi firma see on..


tumejuhanid ma ütlen, võtsin end kokku, toppisin boxi karpi koos kõikide muude asjadega mis kaasas olid ja läksin esmaspäeval starmani esindusse ja rääkisin, et selline mure, et box paneb pange jne ja et sooviksin boxi vahetust. selle peale võttis ta boxist kaardi välja, tegi tehase seadete taastamise, ulatas mulle boxi ja ütles, et nüüd on kõik korras ja head päeva. mis seal siis korras on kui praegu pani kaks korda järjest pildi taskusse, kui sisututvustust hakkasin vaatama.


Kui mõistus ei jaga, siis jagavad jalad icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Oleks palunud neiudel see käima panna ja näidata, mis teema on...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 08.04.2010 18:30:59 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
Renq kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
Täname Teid pöördumise eest!

Antud mure lahendamiseks tuleb digiboks'i teise vastu vahetada ning seda saab teha meie esinduses (kuhu on vaja tulla olemasoleva seadme täiskomplektiga) aadressil Rävala psti. 19.

Esindus avatud:
E-R 9:00-19:00
L 10:00-16:00
P suletud
ole nüüd nende box nussib näkku mille eest ma renti maksan ja mina pean jooksma mis kuradi firma see on..


tumejuhanid ma ütlen, võtsin end kokku, toppisin boxi karpi koos kõikide muude asjadega mis kaasas olid ja läksin esmaspäeval starmani esindusse ja rääkisin, et selline mure, et box paneb pange jne ja et sooviksin boxi vahetust. selle peale võttis ta boxist kaardi välja, tegi tehase seadete taastamise, ulatas mulle boxi ja ütles, et nüüd on kõik korras ja head päeva. mis seal siis korras on kui praegu pani kaks korda järjest pildi taskusse, kui sisututvustust hakkasin vaatama.


Kui mõistus ei jaga, siis jagavad jalad icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Oleks palunud neiudel see käima panna ja näidata, mis teema on...


raudpolt, et kui oleks seal midagi näitama hakanud, oleks kõik ilusti töötanud ja siis oleks küsitud, et aga mis siis viga on.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 09.04.2010 09:33:50 vasta tsitaadiga

eitea üritan laup ära käia
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 09.04.2010 09:56:36 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
roostevaba kirjutas:
Renq kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
Täname Teid pöördumise eest!

Antud mure lahendamiseks tuleb digiboks'i teise vastu vahetada ning seda saab teha meie esinduses (kuhu on vaja tulla olemasoleva seadme täiskomplektiga) aadressil Rävala psti. 19.

Esindus avatud:
E-R 9:00-19:00
L 10:00-16:00
P suletud
ole nüüd nende box nussib näkku mille eest ma renti maksan ja mina pean jooksma mis kuradi firma see on..


tumejuhanid ma ütlen, võtsin end kokku, toppisin boxi karpi koos kõikide muude asjadega mis kaasas olid ja läksin esmaspäeval starmani esindusse ja rääkisin, et selline mure, et box paneb pange jne ja et sooviksin boxi vahetust. selle peale võttis ta boxist kaardi välja, tegi tehase seadete taastamise, ulatas mulle boxi ja ütles, et nüüd on kõik korras ja head päeva. mis seal siis korras on kui praegu pani kaks korda järjest pildi taskusse, kui sisututvustust hakkasin vaatama.


Kui mõistus ei jaga, siis jagavad jalad icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Oleks palunud neiudel see käima panna ja näidata, mis teema on...


raudpolt, et kui oleks seal midagi näitama hakanud, oleks kõik ilusti töötanud ja siis oleks küsitud, et aga mis siis viga on.


ootoot ja mis mõttes, kui pea ei jaga?!

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 09.04.2010 11:03:37 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
Täname Teid pöördumise eest!

Antud mure lahendamiseks tuleb digiboks'i teise vastu vahetada ning seda saab teha meie esinduses (kuhu on vaja tulla olemasoleva seadme täiskomplektiga) aadressil Rävala psti. 19.

Esindus avatud:
E-R 9:00-19:00
L 10:00-16:00
P suletud
ole nüüd nende box nussib näkku mille eest ma renti maksan ja mina pean jooksma mis kuradi firma see on..


tumejuhanid ma ütlen, võtsin end kokku, toppisin boxi karpi koos kõikide muude asjadega mis kaasas olid ja läksin esmaspäeval starmani esindusse ja rääkisin, et selline mure, et box paneb pange jne ja et sooviksin boxi vahetust. selle peale võttis ta boxist kaardi välja, tegi tehase seadete taastamise, ulatas mulle boxi ja ütles, et nüüd on kõik korras ja head päeva. mis seal siis korras on kui praegu pani kaks korda järjest pildi taskusse, kui sisututvustust hakkasin vaatama.

nii et pole pm mõttetminnagi .. siis ainuke probleemi lahendus on vahetada teenuse pakkujat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2010 13:26:21 vasta tsitaadiga

See ei ole ainult Starmani viga - ka mitmetes teistes ettevõttetes/valdkondades kipuvad teenindajad arvama, et suudavad 90% probleeme ära lahendada oma arusaama järgi, klienti ignoreerides ja enamikel juhtudel tõenäoliselt aitabki. See 10% mis lahendamata jääb on "liigne tüli ja loomulik kadu".

Ma ei püüa siin konkreetse teenindaja käitumist õigustada, lihtsalt konstateerin olukorda.

Mida teha? Niikaua tuleb pinda käia, kuni asi korda tehakse. Antud juhul tõesti oleks pidanud laskma teenindajal tõestada, et asi tõesti töötab peale tema 'geniaalset' lahendust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 09.04.2010 13:26:35 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Renq kirjutas:
roostevaba kirjutas:
Renq kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
Täname Teid pöördumise eest!

Antud mure lahendamiseks tuleb digiboks'i teise vastu vahetada ning seda saab teha meie esinduses (kuhu on vaja tulla olemasoleva seadme täiskomplektiga) aadressil Rävala psti. 19.

Esindus avatud:
E-R 9:00-19:00
L 10:00-16:00
P suletud
ole nüüd nende box nussib näkku mille eest ma renti maksan ja mina pean jooksma mis kuradi firma see on..


tumejuhanid ma ütlen, võtsin end kokku, toppisin boxi karpi koos kõikide muude asjadega mis kaasas olid ja läksin esmaspäeval starmani esindusse ja rääkisin, et selline mure, et box paneb pange jne ja et sooviksin boxi vahetust. selle peale võttis ta boxist kaardi välja, tegi tehase seadete taastamise, ulatas mulle boxi ja ütles, et nüüd on kõik korras ja head päeva. mis seal siis korras on kui praegu pani kaks korda järjest pildi taskusse, kui sisututvustust hakkasin vaatama.


Kui mõistus ei jaga, siis jagavad jalad icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Oleks palunud neiudel see käima panna ja näidata, mis teema on...


raudpolt, et kui oleks seal midagi näitama hakanud, oleks kõik ilusti töötanud ja siis oleks küsitud, et aga mis siis viga on.


ootoot ja mis mõttes, kui pea ei jaga?!


Mine tagasi ja ütle, et see tehase reset ei aidanud. Kohapeal kui võimalik testida, siis otsi EPG-st Tv6 pealt tulev Stargate Sg-1 välja ja võta lahti selle saatetuvustus. 100%, et seade jookseb kokku.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2010 17:37:09 vasta tsitaadiga

Starmanist helistati 5 minutit tagasi ja teatati hea uudis , nimelt on meie majja paigaldatud uus võrk ja mul on võimalus tellida neilt endale starmani kolmik paketti. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Küsisin ,et kuskohast te minu numbri saite , vastati ,et andmebaasis on olemas. Asja teeb aga naljakaks see ,et võrk on minu majas juba 2 aastat ja olen sama kaua olnud Starmani klient( kaablid ja kastid paigaldas majja minu oma sõber kes oli Starmani tehnik , minu oma tellimuse peale) ,mida aga nende andmebaasis ei olevat märgitud.... icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 09.04.2010 21:24:18 vasta tsitaadiga

Hüvasti Starman, alaetes neljapäevast Elioni klient! thumbs_up.gif
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 11.04.2010 10:31:13 vasta tsitaadiga

ping www.google.com

Pinging www.l.google.com [74.125.77.147] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.77.147: bytes=32 time=46ms TTL=53
Reply from 74.125.77.147: bytes=32 time=41ms TTL=53
Reply from 74.125.77.147: bytes=32 time=42ms TTL=53
Reply from 74.125.77.147: bytes=32 time=46ms TTL=53
ühendus on küll tipptundidel koomas kellel valik liituda või mitte ärge liituge icon_biggrin.gif 18mb/s saab paariks sekundiks uploadi pole aint raha tahavad

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.04.2010 12:39:12 vasta tsitaadiga

Mis selle viimase postituse mõte on ? kas antud näide peaks kirjeldama võrgu mittetoimimist või "koomasolekut", kui, siis paluks selgitust.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2010 12:54:00 vasta tsitaadiga

naljad teed DjFreeze et selline ping google.com peale tähendab koomasolekut?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2010 18:02:47 vasta tsitaadiga

Oskab ehk keegi aidata.
Starmani ühendus on majas ning sooviks võimalusel kasutada Speedtouch 780wl ruuterit, mis pärineb originaalis on elioni kodulahenduse küljest.

Kas see läheb Starmani ühendusega kokku? ja kui läheb, siis mida tegema peaks, et wifi toimima saada? Võrk tekib ja arvuti ühendab ära ka sellega ennast, aga internetti ei saa, pidi olema mingi DNS konfiguratsiooni/serveri viga....

Ideid, ettepanekuid?
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 11.04.2010 18:23:44 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
... Starmani ühendus on majas ning sooviks võimalusel kasutada Speedtouch 780wl ruuterit, ...?
http://wiki.wifi.ee/index.php?title=Thomson_Speedtouch_780_WL
sealt selline conf, mis 4pordi WAN pordiks teeb, wimaxi oma ilmselt

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 12.04.2010 11:32:54 vasta tsitaadiga

kodus (lasnamäel) on starmani kolmikpakett. modemist läheb nett ruuterisse ning sealt edasi lauamasinasse ja wifi kaudu naise läpparisse. viimasel ajal kaob võrk pidevalt ära. aitab modemi ja ruuteri restartimine. starman ise ei oska miskit öelda. neil väidetavalt kõik ok. ainus, mida soovitavad, ongi vidinaid restartida.

oskab keegi pakkuda, milles kama? äkki vahetaks ISP'd? siiani starman küll täitsa rahuldav olnud, aga aeg-ajalt (ja eriti just viimasel ajal) tuleb nisukest asja ikka ette.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.04.2010 11:49:04 vasta tsitaadiga

Satakas, oled proovind restartida neist vaid ühte seadet?
nii peaks äkki probleemile jälile saama. Ruuteri logile pilgu heitmine ei teeks paha

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 12.04.2010 12:37:44 vasta tsitaadiga

tjah, võiks isegi proovida. hea mõte. ruuteri logiga on veidi keerulisem - mul pole aimugi, kudias seda teha icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 13:08:17 vasta tsitaadiga

Logid ruuteri kontrollpaneeli sisse ja seal on eraldi logid olemas tavaliselt. Iseasi, kas sul logimine üldse sissegi on lülitatud.
Mis ruuter sul täpsemalt on?
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 13.04.2010 00:11:11 vasta tsitaadiga

Starman laiendas kiire koduinterneti leviala http://www.e24.ee/?id=248812
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 14.04.2010 10:27:02 vasta tsitaadiga

uh õnnex saab neist valedest ja nõmedast tühjast Jutust varsti lahti kui infoneti kaablimees tuleb ja paneb 100/100 riigisiseselt ja 8/8 välja ühenduse:P
see artikkel on liiga tase kopyn selle siia:
Starman: ülikiire netiühenduse teeb aeglaseks vaid masslaadimine
Massilise failide allalaadimise korral võib 100-megabitise kiirusega internet muutuda aeglaseks.

"Enamik kliente kasutab internetti videote ja veebilehtede vaatamiseks ning need on enamasti väiksemad kui 10 megabitti. Kõigi nende klientide internetiühenduse kiirus on pidevalt 100 megabitti sekundis," ütles Starmani kommunikatsioonijuht Laura Mardisalu vastuseks Delfi lugeja kommentaarile, mis väitis, et ülikiiret internetti jagub vaid 15 sekundiks, kukkudes seejärel 30 megabitile sekundis.
10MB allalaadimise järel rakendub kiirus 30 Mbit/s, kuid kolm sekundit pärast allalaadimise lõppu käivitub uuesti PowerBoost ning kiirus on taas 100 Mbit/s. Seega on tavakasutaja jaoks kahtlemata tegemist 100-megabitise internetiga, vahe võib olla vaid massilise failide allalaadimise korral."

Mardisalu lisas, et sedamööda, kuidas võrku legaalset suuremahulist sisu tekib - näiteks HD saated ja filmid ITunes´is -, on Starman valmis 10 MB mahtu suurendama, et enamik kõigist failidest kiiresti arvutisse jõuaks.

Lugeja väitel kehtib Starmanis kella 18-23 ajal üles- ja allalaadimisele nn mõistliku kasutamise printsiip, mida ignoreerides kukub kiirus tavalise digi kolmikpaketi tasemele. Et tööl käivale inimesele on see peamine aeg, mil ta kodus internetti kasutab, siis lugeja väitel saab ta ülikiirest internetist teada vaid arvele vaadates või Starmani teateid lugedes.

Mardisalu sõnul on mõistliku kasutamise printsiip kehtestatud üksnes internetiühenduse kuritarvitamise piiramiseks.

"Paar aastat tagasi alustas Starman toonase kõige kiirema, 15Mbit/s internetiühenduse pakkumist VIP kolmikpaketi raames ning pani samuti paika mahupiirangu rakendamise võimaluse. Aeg on näidanud, et mahupiirangut ületavad 1,7% klientidest, kelle arvutid 24 h ööpäevas filme alla tõmbavad," sõnas Mardisalu.

"Legaalset sisu - filme, muusikat jt suuremahulisi faile - on sellises mahus Eesti turu jaoks keeruline hankida," lisas ta.
http://majandus.delfi.ee/news/tarbija/starman-ulikiire-netiuhenduse-teeb-aeglaseks-vaid-masslaadimine.d?id=30403101
mida jaburat juttu icon_biggrin.gif thank god ma lepingu lõpetasin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 14.04.2010 11:17:45 vasta tsitaadiga

ruuter on nisuke: http://uk.level1.com/product_d.php?id=393

kuidas uurida, ega keegi seal veel otsas ei parasiteeri (ehkki kõik on passwordi all)?

ma isegi kaaluks ISP vahetamist kui keegi samalaadse hinna eest kvaliteetset ühendust (nett+telekas+lauatelefon) pakuks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 14.04.2010 11:32:38 vasta tsitaadiga

Firmware uuendamisest ehk abi. Logimajandusest räägitakse manuaali lk 91. Mängi nende võimalustega, mis seal on.
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kober
HV vaatleja


liitunud: 01.01.2005




sõnum 16.04.2010 12:23:06 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus selle Cisco EPC3212 modemi kohta, et selle administreerimisliidesele ka ligi saab kuidagist? Või see ligipääs ainult starmani inimeste jaoks mõeldud? Pean silmas siis (192.168.100.1) liidest. Proovinud küll igasuguseid variante aga ei miskit momendil.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 16.04.2010 13:28:43 vasta tsitaadiga

no kui sul välja ostetud see seade sisi sul õigus nõuda ligipääsu modemile.. kui rendi seade aka starmani poolt tasuta saadud siis pole kuna seade kuulub starmannile..
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010




sõnum 18.04.2010 19:59:52 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
kodus (lasnamäel) on starmani kolmikpakett. modemist läheb nett ruuterisse ning sealt edasi lauamasinasse ja wifi kaudu naise läpparisse. viimasel ajal kaob võrk pidevalt ära. aitab modemi ja ruuteri restartimine. starman ise ei oska miskit öelda. neil väidetavalt kõik ok. ainus, mida soovitavad, ongi vidinaid restartida.

oskab keegi pakkuda, milles kama? äkki vahetaks ISP'd? siiani starman küll täitsa rahuldav olnud, aga aeg-ajalt (ja eriti just viimasel ajal) tuleb nisukest asja ikka ette.

Olukord selline, et arvutis ruuteriga ühendus on, ruuteri kontrollpaneeli saab sisse, aga internet ise ei tööta? Samas ruuteril on kenasti starmanilt ip käes?
Mul on sama lugu ning vahetevahel kordub 2-3x päevas. Aitab ruuteri restart with dhcp release-renew.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.