Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 284, 285, 286  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 13.09.2012 23:07:43 vasta tsitaadiga

Kellel veel (peale minu) on brick bug? icon_smile.gif eMMC check abiks.
Jooksutan hetkel wanamlite koos speedmod kerneliga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2012 08:42:24 vasta tsitaadiga

on kellelgi veel gps-iga probleeme? GPS ei suuda kuidagi fixi ära teha, kuigi sattelliite leiab terve posu. Aitab ainult settingutes kõik locationiga seonduvatelt korra linnukeste ära võtmine ja tagasi panemine. U 1-2h möödudes viimasest fixist leiab veel üles, peale pikemat vahet tuleb locationist jälle linnukesi hakata näppima.

telefon rootimata, häxximata ja peal viimane ics.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 15.09.2012 10:17:21 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
on kellelgi veel gps-iga probleeme? GPS ei suuda kuidagi fixi ära teha, kuigi sattelliite leiab terve posu. Aitab ainult settingutes kõik locationiga seonduvatelt korra linnukeste ära võtmine ja tagasi panemine. U 1-2h möödudes viimasest fixist leiab veel üles, peale pikemat vahet tuleb locationist jälle linnukesi hakata näppima.

telefon rootimata, häxximata ja peal viimane ics.

kas a-gps ka ei toimi?

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2012 10:21:09 vasta tsitaadiga

ei toimi ka a-gps. Iseenest probleem ei ole suur, sest linnukesed ära võtta ja tagasi panna on 10sekundi küsimus...
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 15.09.2012 10:24:06 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
ei toimi ka a-gps. Iseenest probleem ei ole suur, sest linnukesed ära võtta ja tagasi panna on 10sekundi küsimus...

kas see jama tekkis lambist? Siis võiks äkki aidata tehase seadete taastamine....

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2012 10:25:54 vasta tsitaadiga

Täitsa lambist. Prooovin tehaseseadete nippi.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2012 10:27:43 vasta tsitaadiga

Igasugused sellised veidrused on tihti 4.03 ROMil, ise kasutan mõnda aega ametlikku 4.04 ning sellel neid veidruseid nagu pole märkanud
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2012 10:28:53 vasta tsitaadiga

No mul on ka kõik ametlik. Ei ole telefon ühtegi ruuti ega ühtegi custom rommi näinud.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2012 10:20:30 vasta tsitaadiga

See läikiv kõrgem osa ja kaamerajunni rant saavad jah vähe kannatada. Tuleb mingi hea 39eurone zagg vakstu sinna peale venitada.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2012 10:37:27 vasta tsitaadiga

kui siin vahepeal sai palju ehitatud (eelmine aasta) ahjusid ja korstnaid, siis viskasin suvalise hiinaka ekraani peale. kivipuru ja segutolm ei ole just eriti tervislikud moblale.
peale seda pole aasta yhtegi kilet kasutanud ja igasuguste asjadega taskus olnud mobla. kriimudest pole haisugi.
ainuke kriimune asi on tagumise kaamera plastik

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 17.09.2012 17:24:57 vasta tsitaadiga

Missugune hands-free seade oleks s2-le kõige mõistlikum? Krdi puutevaba ei saa ju pimesi roolis kasutada icon_mad.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2012 17:28:46 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Missugune hands-free seade oleks s2-le kõige mõistlikum? Krdi puutevaba ei saa ju pimesi roolis kasutada icon_mad.gif


ise kasutan Samsung HM1200 handsfree komplekti, hea aku ja odav
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.09.2012 20:47:10 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Eks asi on selles ka kui vihane keegi oma raha peale on. Kui suva kõigest siis võid iga kuu endale kasvõi uue nutitelefoni osta.


Telefon on tarbe asi, mitte luksus kaup. Tuleb lihtsalt vaadata kuhu ja millega sa telefoni pistad. Ei tasu igasuguseid kantosse sellepärast ümber tõmmata.
Armani teksadele sa ju ka ei tiri kilepükse peale.

Aasta täis telefonil, kordagi pole kilet kasutanud ja mitte üht kriimu.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2012 10:00:47 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Missugune hands-free seade oleks s2-le kõige mõistlikum? Krdi puutevaba ei saa ju pimesi roolis kasutada icon_mad.gif


S2 spetsiifiliselt ei oska öelda, kuid üldiselt eelistan Jabra toodangu keskmise hinnatasemega mudeleid, hetkel Extreme 2.
Kuna:
- Sisse-väljalülitus konkreetsest lükandnupust mitte nupu hoidmine ja valgusmängu jälgimine ehk siis saab kinnisilmi hakkama ja ei pea jälgima
- Oskab ette lugeda helistaja nime või numbri (kui tel raamatus nime pole)
- Saab kasutada nii sangaga kui ilma
- Akutaseme ja telefoniga ühenduses olemise kohta oskab inimkeeli hoiatada, st ei saa ootamatult tühjaks ja kui telefonist eemale kõnnid (üle 10m) siis annab märku (mind on mitu korda päästnud telefoni autosse unustamisest)
- Jabra tegeleb jooksvalt softi uuendamisega st kui ka mingi jama leitakse, mida softiga saab parandada, siis tehakse korda ja saab ise arvuti abil softi uuendada
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 18.09.2012 12:30:18 vasta tsitaadiga

Kellelgi mingeid plekke ekraanil on? Selliseid, mis puhastusjärgselt välja ei paista, aga korjab rasva (sõrmelt) ja valguses peegeldades näha?
Vesilahustuv pole, ekraanipuhastaja ei võta (rasva lahustav ilmselt).

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2012 12:34:30 vasta tsitaadiga

Proovi piiritusega või eetripõhilise puhastusvahendiga, võtab kenasti lahti sellise rasva.
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2012 16:08:51 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
firemark kirjutas:
Eks asi on selles ka kui vihane keegi oma raha peale on. Kui suva kõigest siis võid iga kuu endale kasvõi uue nutitelefoni osta.


Telefon on tarbe asi, mitte luksus kaup. Tuleb lihtsalt vaadata kuhu ja millega sa telefoni pistad. Ei tasu igasuguseid kantosse sellepärast ümber tõmmata.
Armani teksadele sa ju ka ei tiri kilepükse peale.

Aasta täis telefonil, kordagi pole kilet kasutanud ja mitte üht kriimu.


Esiteks, tarbeasi kirjutatakse kokku, teiseks ka luksuskaup kirjutatakse kokku. Kolmandaks, mis asi on kantoss, ma ei tea - küll olen kuulnud kondoomist. Ja no võrrelda teksasid ja mobiiltelefoni icon_biggrin.gif

Endal sai ka aasta täis, ekraanil on mattkile (mulle meeldib, enamus ajast kasutan telefoni õueoludes), samuti on ümber mingi 5 eurone kummikorpus. Nii mitmedki korrad olen telefoni maha pillanud ja see kummijunn on säästnud mind korduvast 500 eurosest väljaminekust. Samuti hoiab see kummikorpus väga kenasti ennast auto armatuurlaual paigas nanopadi peal. Telefon on minujaoks tarbeese ning töövahend, mänge ei mängi ja filme ei vaata selle hiirtekinoga icon_biggrin.gif

Panen prooviks just CM9 asemel CM10 peale, aeg vist on küps RELEASE NOTE-de järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2012 16:11:30 vasta tsitaadiga

Teema jätkuks, ei meeldi mulle ka need kummid ja korpused ja kiled telefoni peal, st kasutan ilma. Tahes tahtmata aga telefon saab suuremal või vähemal määral ju retsi ja korpus kulub, ekraan kriimustub.

Nüüd küsimus. Kust tasuks üldse osta korpust? Hetkel veel ei taha osta, aga teen eeluuringut. Ebays leidsin mõned, aga krt seda teab kas istuvad ilusti või on mingid tüüpilised hiina värdjad.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2012 17:17:29 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Teema jätkuks, ei meeldi mulle ka need kummid ja korpused ja kiled telefoni peal, st kasutan ilma. Tahes tahtmata aga telefon saab suuremal või vähemal määral ju retsi ja korpus kulub, ekraan kriimustub.

Nüüd küsimus. Kust tasuks üldse osta korpust? Hetkel veel ei taha osta, aga teen eeluuringut. Ebays leidsin mõned, aga krt seda teab kas istuvad ilusti või on mingid tüüpilised hiina piixud.


Minul on kiled ja kummilutud ostetud Tallinnas WTC-s asuvast Kännukast, hea teenindus ja kohapeal lai valik. Kui peast mäletan siis kile oli 5eur (paigaldus oli hinna sees) ja kondoom ka viiekas icon_biggrin.gif



Lükkasin peale cm-10-20120918-NIGHTLY-i9100 (+ gapps-jb-20120726) ja peale väikest pusimist (osad proged mis cm9st üle tulid, andsid FC-d) ja peale progede reinstalli töötavad kõik asjad.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 18.09.2012 17:35:17 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
SilQ kirjutas:
firemark kirjutas:
Eks asi on selles ka kui vihane keegi oma raha peale on. Kui suva kõigest siis võid iga kuu endale kasvõi uue nutitelefoni osta.


Telefon on tarbe asi, mitte luksus kaup. Tuleb lihtsalt vaadata kuhu ja millega sa telefoni pistad. Ei tasu igasuguseid kantosse sellepärast ümber tõmmata.
Armani teksadele sa ju ka ei tiri kilepükse peale.

Aasta täis telefonil, kordagi pole kilet kasutanud ja mitte üht kriimu.


Esiteks, tarbeasi kirjutatakse kokku, teiseks ka luksuskaup kirjutatakse kokku. Kolmandaks, mis asi on kantoss, ma ei tea - küll olen kuulnud kondoomist. Ja no võrrelda teksasid ja mobiiltelefoni icon_biggrin.gif

Endal sai ka aasta täis, ekraanil on mattkile (mulle meeldib, enamus ajast kasutan telefoni õueoludes), samuti on ümber mingi 5 eurone kummikorpus. Nii mitmedki korrad olen telefoni maha pillanud ja see kummijunn on säästnud mind korduvast 500 eurosest väljaminekust. Samuti hoiab see kummikorpus väga kenasti ennast auto armatuurlaual paigas nanopadi peal. Telefon on minujaoks tarbeese ning töövahend, mänge ei mängi ja filme ei vaata selle hiirtekinoga icon_biggrin.gif

Panen prooviks just CM9 asemel CM10 peale, aeg vist on küps RELEASE NOTE-de järgi icon_biggrin.gif


Teeme ka tähenärijat. Neljandaks mis asi on kummijunn? Kas mingi selline asi mis väidetavalt "Staarfeminist" metsast leidis ainult, et kummist?
Mul samamoodi miski 20 eurone läbipaistev asi telefonil ümber ja töötab väga hästi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2012 17:42:29 vasta tsitaadiga

in-sane kirjutas:

Teeme ka tähenärijat. Neljandaks mis asi on kummijunn? Kas mingi selline asi mis väidetavalt "Staarfeminist" metsast leidis ainult, et kummist?
Mul samamoodi miski 20 eurone läbipaistev asi telefonil ümber ja töötab väga hästi.


Kummijunn on kummist junn, kui ma oleks kirjutanud kummi junn, oleks pidanud aru saama, et kumm on "kakanud" junni. St. junn on kummi omandis. Kuna eelnevas lauses oli juttu kummist korpusest, siis vast oli aru saada millest jutt. Junni kasutasin iseloomustamaks välimust, sest aeg on teinud oma töö ja selgest silikoonist on saanud hägune "junn" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 18.09.2012 22:23:07 vasta tsitaadiga

Mul mingi jama telefoniga.

Nimelt kui telefon on tühjaks saanud, lükkan laadija järgi, panen telefoni tööle, jõuan vaevalt pin koodi sisestada kui telefon paneb kotti. ütleb et aku sai tühjaks vms.

Kuidas see võimalik on kui telefon on laadijaga ühendatud ja laeb akut? ah?

Ja teine asi on see et miks telefon mul widescreen pilte ei tee, kas kuskil settingutes on väike nõks mida ma pole märganud, või kuidas selle asjaga ikkagi on, kas HV foorumlased paugutavad ka pilte 4:3 formaadis või olen mina ainuke lohh kes kuubikuid teeb

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2012 22:49:41 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Mul mingi jama telefoniga.

Nimelt kui telefon on tühjaks saanud, lükkan laadija järgi, panen telefoni tööle, jõuan vaevalt pin koodi sisestada kui telefon paneb kotti. ütleb et aku sai tühjaks vms.

Kuidas see võimalik on kui telefon on laadijaga ühendatud ja laeb akut? ah?

Ja teine asi on see et miks telefon mul widescreen pilte ei tee, kas kuskil settingutes on väike nõks mida ma pole märganud, või kuidas selle asjaga ikkagi on, kas HV foorumlased paugutavad ka pilte 4:3 formaadis või olen mina ainuke lohh kes kuubikuid teeb

vabalt võib olla, et kui aku tyhi ja juhtme sabasse pistad, siis näppimise peale viskab pildi tasku.

pane mingi navi tööle, mis võtab yle neti kaarte, ekraan kogu aeg sees ja laadija taga. yllatuseks avastad, et autolaadija ei suuda niipalju voolu anda kui mobla võtab.
ja pilti teeb moba wides väga hästi, näpi settinguid.
ma unustasin tai reisil fotoka maha ja tegin vaid moblaga pilte, eriti ei kurda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2012 22:58:48 vasta tsitaadiga

mul oli koguaeg see probleem, et autolaadija ei suuda piisavalt toita, kui naviga ringi sõita. Isegi minimaalse ekraanivalgusega imeb rohkem, kui peale annab.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2012 23:15:23 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
mul oli koguaeg see probleem, et autolaadija ei suuda piisavalt toita, kui naviga ringi sõita. Isegi minimaalse ekraanivalgusega imeb rohkem, kui peale annab.

tavaline laks, see erineb softist. ma lihtsalt tõin kindla näite, kus kindlasti ei suuda laadija laadida. samsamehed unustasid ära, et autost saab vähem voolu kui pistikust icon_lol.gif
s3-l sama jama?

lisaks veel seda, et kehvas levis olles, eii suuda isegi seinast aku end laadida kui istun 3g otsas. lihtsalt on paigal või +/- paar % asi kõigub
igapäevaselt istun sellises olukorras. samas kui levi täis, siis laadib ilusti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 284, 285, 286  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.