Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 09.03.2010 21:52:59 vasta tsitaadiga

G2rry kirjutas:
Mida te pingite täpsemalt või mis keiss on? Olen damb juuser (kohati)icon_biggrin.gif Ise istun mingi kodu kolmik paketi otsas asukoht mustamäe selle nö 18mb/s kiirusega ja ei saa kurta millegi üle neti puhul.
Pinda käib starmaniga see, et pidevalt nad vahetavad telekanalite sagedusi. Mtv muudab asukohta ja viimastel päevadel on Fox kanalitega kamm. Muutuvad venekeelseks ja subtiitreid pole ja kaovad üldse ära. Pagana venekeelseid kanaleid on üldse üle poole minuarust, debiilne nagu venemaal elaks. Muidu väga kurta küll ei saa. Ei oska väga paremat tahta ka. Elion on kallis ja elisal on kahtlased paketid ainult saada või siis olen mina kahtlane icon_biggrin.gif


digi kolmik

starman <-> gblx <-> leaseweb (dedicated full duplex 100mbps, .nl)

Pinging x.x.x [y.y.y.y] with 32 bytes of data:

Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=57ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=63ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=67ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=57ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=59ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=56ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=57ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=55ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=66ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=59ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=56ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=57ms TTL=56
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=60ms TTL=56
Request timed out.
Reply from y.y.y.y: bytes=32 time=70ms TTL=56

Tulemused:

Transferred: z.part22.rar 14.31 MB in 52.38 seconds (279.7 KB/s)
Transferred: z.part23.rar 14.31 MB in 49.56 seconds (295.6 KB/s)
Transferred: z.part24.rar 14.31 MB in 47.14 seconds (310.7 KB/s)

Transferred 29 files totaling 375.35 MB in 22 minutes 15 seconds (291.7 KB/s)

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 10.03.2010 13:55:37 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on ühendus väga ebastabiilne, millegi sikutamisel saab tihti connection reseti thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 10.03.2010 20:15:44 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
Viimasel ajal on ühendus väga ebastabiilne, millegi sikutamisel saab tihti connection reseti thumbs_down.gif


lasnamael korrras ~8ms pingid ja töötab suht normaalselt, isegi vahepeal 1.7mbps annab välja =)))) see kolmik 299 eest
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 10.03.2010 23:02:04 vasta tsitaadiga

Mul starmani kolmik ja varsti läheb kõik digile üle. Kas minu vanale telekale Samsung LE32R73BD sobib iga digibox? Ja oskab äkki keegi soovitada, kust kõige odavamalt digiboxi osta saab, koos garantiiga jne.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 10.03.2010 23:03:45 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Mul starmani kolmik ja varsti läheb kõik digile üle. Kas minu vanale telekale Samsung LE32R73BD sobib iga digibox? Ja oskab äkki keegi soovitada, kust kõige odavamalt digiboxi osta saab, koos garantiiga jne.


Mis teed digiboxiga? icon_eek.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002




sõnum 10.03.2010 23:29:45 vasta tsitaadiga

Kaabel TV-st analoog veel niipea ei kao. Vahepeal käis läbi aastanumber 2012 aga ei tea kas see jääb lõplikuks...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 11.03.2010 05:20:37 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
486 kirjutas:
Mul starmani kolmik ja varsti läheb kõik digile üle. Kas minu vanale telekale Samsung LE32R73BD sobib iga digibox? Ja oskab äkki keegi soovitada, kust kõige odavamalt digiboxi osta saab, koos garantiiga jne.


Mis teed digiboxiga? icon_eek.gif

Vaatab äkki digi-tv'd.. icon_question.gif
Telekale sobib ühenduste poolest küll igasugune digibox. Kaabli otsa läheb DVB-C võimelist tarvis.
Mõistlik oleks äkki rentida, siis garantiist savi. Starmani jagu ju, kui pekki läheb, siis lased välja vahetada. Lisaks saab iga kell tagastada, kui soov omale meelejärgi olev box osta. Käisid vahepeal mingid (NSR) jutud, et Starman võibolla kavatseb Cas-7 pairingu kasutusele võtta, siis enam igasugune box ei sobi ka.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 11.03.2010 10:43:25 vasta tsitaadiga

kriimsilm kirjutas:
Kaabel TV-st analoog veel niipea ei kao. Vahepeal käis läbi aastanumber 2012 aga ei tea kas see jääb lõplikuks...


On ka mingi link või kust sa seda tead? Alles räägiti, et suvel mintakse digile üle. Kui päriselt jääb ära siis mulle küll seda plastikkarpi vaja ei lähe. Ise ma telekat ei vaata, vanaema küsis abi.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 11.03.2010 11:12:50 vasta tsitaadiga

486, ära solvu, aga sa ise oled hetkel sama tark kui keskmine vanaema icon_mad.gif Suvel minnakse õhu kaudu leviva televisiooniga digile üle. Kaablis olev tv on kaugema tuleviku teema, kuigi see võiks iga kaablioperaatori oma asi olla, mida ta seal kaablis edastab.
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 11.03.2010 11:29:25 vasta tsitaadiga

MaXakas, aitäh et vastasid ja solvasid jobu! icon_evil.gif ja käi põrgu
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2010 18:15:25 vasta tsitaadiga

Päris viisakas käitumine küll.

Aga ausaltöeldes sellest juba mingi aasta jorutatud et minnakse õhukaudu leviva asjaga digile üle ja kaabeltv kliente asi ei puuduta.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2010 18:35:27 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
... aga sa ise oled hetkel sama tark kui keskmine vanaema icon_mad.gif ...


[offtopic]
HinnaVaatluses antakse hinnanguid tehnikale, kasutajatele hinnangu andmiseks on teised portaalid, nagu näiteks rate.ee.
[/offtopic]
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006




sõnum 12.03.2010 13:14:55 vasta tsitaadiga

mis jama see on et pärast kella 1 kukub nett täitsa ära ja kell 12 peab sellega maadlema et töötaks üldse. icon_evil.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2010 18:33:02 vasta tsitaadiga

eile Starmanist tuli kõne nagu mulle räägiti:

Uuriti siis et kas DTV tulekuks valmistunud ja kui vastasid et jah siis kohe, mis teil on, STV?. Vastati siis et elion. Starmanist: ah et elion, aga kas te rohkemat ei soovi... Vastati: ei

Hiljem kui ma seda kuulsin et oli helistatud siis tuli alles kõne vastuvõtjal kh mõte et krt oleks pidanud üsima et mida neil on rohkem pakkuda linnas, kus nad pakuvad vaid ~22 kanalit analoogis või siis zuum (vs elioni 12 megane nett ja ~70 kanalit) icon_razz.gif

Neil ple vist üldse aimu kuhu helistavad icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003




sõnum 13.03.2010 02:22:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Neil ple vist üldse aimu kuhu helistavad icon_rolleyes.gif

Paraku jah nii se on icon_confused.gif See kellel on see ei oska pakkuda ja kellel on midagi pilpa peal see pakub ka aga kõvemini. Olen ca 12 kuud jooksutanud kodus nii STARMANI ;ELIONI, STV, teenuseid. Kuna Elion 100/20 minuni ei ulatu sai kohe STV saturn HD pakett hangitud. Siiani väga rahul just hinna ja kvaliteedi suhe paigas. Minu lemmik kanal Discovery just ainuõigusega Infonet´i käes seega õigustatud valik. Starmani ei saa antud kontekstis tabelisse siis kuna paigutatud ei kuulu ju siia. ( Ilmselt vaja penskaritele ikke kiri saata ,et vaja digibox muretseda ja nii saakski tähepoiss lahti tüütust analoogist oma võrgust - sellega küll ei oleks hea venitada 2012 aastani ) beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 358 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 14.03.2010 19:27:17 vasta tsitaadiga

praegusel hetkel üldse annab välja ainult ~ 160KB/s.. win.

3 7 ms 11 ms 9 ms lasna-bb1-te1-3.starman.ee [85.253.5.52]
4 * * * Request timed out.
5 15 ms 18 ms 15 ms TenGigabitEthernet1-4.ar2.ARN3.gblx.net [208.48.
239.153]
6 63 ms 62 ms 58 ms 204.245.38.170

neljas route on sole-bb1-te1-2.starman.ee [85.253.5.6], seal on nagu alati packet loss.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.03.2010 01:33:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
eile Starmanist tuli kõne nagu mulle räägiti:

Uuriti siis et kas DTV tulekuks valmistunud ja kui vastasid et jah siis kohe, mis teil on, STV?. Vastati siis et elion. Starmanist: ah et elion, aga kas te rohkemat ei soovi... Vastati: ei

Hiljem kui ma seda kuulsin et oli helistatud siis tuli alles kõne vastuvõtjal kh mõte et krt oleks pidanud üsima et mida neil on rohkem pakkuda linnas, kus nad pakuvad vaid ~22 kanalit analoogis või siis zuum (vs elioni 12 megane nett ja ~70 kanalit) icon_razz.gif

Neil ple vist üldse aimu kuhu helistavad icon_rolleyes.gif


sama värk nagu elioniga icon_lol.gif icon_lol.gif praegu need ettevõtted helistavad ja käivad kojju nagu Egovid =)))
(c) Ega te ei soovi meie digitv-ga ja inetiga liituda? Ei ei soovi, ma veel pole nii rumal et 500kr kuus netti ja tv eest maksta =) mul piisab 1-1.5mbps ja 50 kanaleid üllatusega - päeval töötan, õhtul saan kojju, nii et meelelahutus on paar tundid läppari taga ja 30min teleri juures thumbs_up.gif

küsimus rohkem selles, kui ostad endale hüper puper kiirus, kui sa seda realselt kogu aeg ei kasuta, siis milleks maksta rohkem? see nagu ferrari, kuid linnas nagunii rohkem kui 50km-t sa ei liigu, ega maantel 90km-t =) vaid saad öelda - vaat, mul on - sul pole =))) mul poh - mul raha rohkem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.03.2010 21:11:11 vasta tsitaadiga

kibestunud "el-dorado" ilmus jälle välja.
teadagi on igal teenusepakkujal oma säästupakett ja oma superpakett, iga klient oma nõudmistele sobiva valibki.
Kellel 100M sees kasutab seda ikka täie rauaga, kes niipalju ei taha siis kasutab oma (odavamat) 1Mbit/s ja vaatab vaid eesti/vene kanaleid.

Pakkumisi teevad töötajad kõik kes vähegi oma firmast ja äriedust hoolivad, niisama nurgas passida ja viriseda pole ka mõtet.
Vigu võib kõigil ette tulla, et pakkumisi tehakse sinna kus kvaliteetset teenust tegelikult tagada ei saa. Avalikultki ju pakutakse kõikjale kiiret MINTI ja kõmavat KÕU'd kuigi pool eestit pole pooltki lubatuga kaetud.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.03.2010 22:23:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
kibestunud "el-dorado" ilmus jälle välja.
teadagi on igal teenusepakkujal oma säästupakett ja oma superpakett, iga klient oma nõudmistele sobiva valibki.
Kellel 100M sees kasutab seda ikka täie rauaga, kes niipalju ei taha siis kasutab oma (odavamat) 1Mbit/s ja vaatab vaid eesti/vene kanaleid.

Pakkumisi teevad töötajad kõik kes vähegi oma firmast ja äriedust hoolivad, niisama nurgas passida ja viriseda pole ka mõtet.
Vigu võib kõigil ette tulla, et pakkumisi tehakse sinna kus kvaliteetset teenust tegelikult tagada ei saa. Avalikultki ju pakutakse kõikjale kiiret MINTI ja kõmavat KÕU'd kuigi pool eestit pole pooltki lubatuga kaetud.


no mul kodus starmani 1.5mbps ja minu kasutamiseks seda üllatusega =)
Ütle mulle, mis saa 100megaga hakkad tegema? Youtube HD vaatamiseks aitab 4mbps ühendust et probleemita vaadata.
Kui reaalselt tuleb sellega kiirusega midagi ettevõtta, ehk mõned online 3d videod vms mis vajab suurem kiirust, siis okey - kui aga ei ole siis milleks? icon_smile.gif

Mind rohkem häirib RAHA olukord minu rahakottis, mitte 100mega nett enda kodus =)) Kui hetkel on üle 14% inimstel tööd ei ole, siis 500kr on täna küll suur raha enda arust. SEE ON MINU ENDA ARVAMUS. ei meeldi - mine edasi
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.03.2010 23:21:28 vasta tsitaadiga

no täpselt, igal ühel oma arvamus, vajadus ja rahakott.
kellel ressurssi on ja kodus ikka suuremat sorti kiirust vaja siis peab seda võimaldama.
see kuidas seda kasutatakse avalikult ei räägita sest enamasti pole see legaalne, samas võib olla ka täiesti legaalne.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.03.2010 01:33:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
no täpselt, igal ühel oma arvamus, vajadus ja rahakott.
kellel ressurssi on ja kodus ikka suuremat sorti kiirust vaja siis peab seda võimaldama.
see kuidas seda kasutatakse avalikult ei räägita sest enamasti pole see legaalne, samas võib olla ka täiesti legaalne.


nüüd korrektne ja täesti nõus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennine
HV vaatleja
tennine

liitunud: 10.01.2006




sõnum 16.03.2010 12:31:08 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:
indrekp kirjutas:
no täpselt, igal ühel oma arvamus, vajadus ja rahakott.
kellel ressurssi on ja kodus ikka suuremat sorti kiirust vaja siis peab seda võimaldama.
see kuidas seda kasutatakse avalikult ei räägita sest enamasti pole see legaalne, samas võib olla ka täiesti legaalne.


nüüd korrektne ja täesti nõus! thumbs_up.gif

ega keegi ju vägisi ei sunnigi sind liituma ühegi paketiga. Mõnele sobib ühistransport, mõnele sapakas aga mõnele ainult ferrari - keegi ei küsi miks sul seda vaja on või mis sa sellega peale hakkad, nii lihtsalt on icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 19.03.2010 23:42:53 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Kas keegi kel Humaxi digibox saaks proovida EPG ja võtta Tv6 Sg-1 saatetutvustuse. Endal kui selle võtan siis seade jookseb kokku.


kui sul on boxiks Humaxi Fox II siis soovitan nõuda boxivahetust. Helista 1770 ja kurda. osad Fox II tüüpi boxid jooksevad kokku kui saateinfo text liialt pikk on.


roostevaba kirjutas:
pois11 kirjutas:
roostevaba kirjutas:
Kas ainult minu jama, et Mustamäel ei näe peale ETV mitte midagi? Must pilt, aga saatenimesid näeb... icon_rolleyes.gif


Sul pole võibolla vaatajakaarti sees või arve maksmata.


kaart on sees ja arved tasutud icon_smile.gif

netti siis ka ju poleks?!?


mis veateate ütleb kui kaardi uuesti sisestad kui üldse ütleb? Mure üldiselt sul selline, et ETV peaks olema ainuke kanal mis ei ole krüpteeritud, st töötab ilma vaatajakaardita. Kui sul nö tasulisi kanaleid ei näita siis asi kaardis või boxi sees olevas kaardilugejas. Kui peale kaardi eripidi sissepanemist ja tehase seadete taastamist pilt ette ei tule on kas kaart või box tuksis
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.03.2010 00:17:11 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
Forgotten kirjutas:
Kas keegi kel Humaxi digibox saaks proovida EPG ja võtta Tv6 Sg-1 saatetutvustuse. Endal kui selle võtan siis seade jookseb kokku.


kui sul on boxiks Humaxi Fox II siis soovitan nõuda boxivahetust. Helista 1770 ja kurda. osad Fox II tüüpi boxid jooksevad kokku kui saateinfo text liialt pikk on.


roostevaba kirjutas:
pois11 kirjutas:
roostevaba kirjutas:
Kas ainult minu jama, et Mustamäel ei näe peale ETV mitte midagi? Must pilt, aga saatenimesid näeb... icon_rolleyes.gif


Sul pole võibolla vaatajakaarti sees või arve maksmata.


kaart on sees ja arved tasutud icon_smile.gif

netti siis ka ju poleks?!?


mis veateate ütleb kui kaardi uuesti sisestad kui üldse ütleb? Mure üldiselt sul selline, et ETV peaks olema ainuke kanal mis ei ole krüpteeritud, st töötab ilma vaatajakaardita. Kui sul nö tasulisi kanaleid ei näita siis asi kaardis või boxi sees olevas kaardilugejas. Kui peale kaardi eripidi sissepanemist ja tehase seadete taastamist pilt ette ei tule on kas kaart või box tuksis


ja mis box siis vastu antakse, ma mõtlesin et selline pangestusviga on ainult minu omal küljes, aidanud on siis ainult see, kui juhe välja tõmmata.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 20.03.2010 08:41:39 vasta tsitaadiga

arvatavasti Kaoni väike SD box.. võib proovida ka Humax Foxi nõudmisega õnne kui eelnevalt harjunud
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.