Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 06.06.2018 09:03:20 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Telia hinnatõus on toonud kaasa selle, et üleminekul tühistamisi ka vähem vs liikumist. Varem ikka pea 60-70% jääb vanasee võrku edasi.
hinnatõus on üks tegur ja internetimahtude idiootlik kärpimine teine tegur
kui esimest mõni klient veel andestaks üldise inflatsiooni raamistikus, siis internetimahtude kärbet vaevalt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2018 09:46:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Telia hinnatõus on toonud kaasa selle, et üleminekul tühistamisi ka vähem vs liikumist. Varem ikka pea 60-70% jääb vanasee võrku edasi.


Huvitav mida need suured jäämise protsendid siis näitavad?
Kas operaatorite olematut klienditeenindust või mesilasparvi, sendiveeretajaid, muid loomi?

Keskmisele eestlasele selline turukauplemine ei meeldi. Tahaks otse küsida endale sobivat paketti, aga pole mingit kanalit?
Letil on fikseeritud suurusega kirved. Kui naaberboksist otsid, siis alles ilmub välja letialune kaup, mida annab vormida kuidas tahad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 06.06.2018 11:51:24 vasta tsitaadiga

https://m.postimees.ee/section/2417/4500076
_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.06.2018 14:26:23 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tarbijakaitseamet-lajatab-telia-uued-noudmised-oma-klientidele-on-ebaseaduslikud?id=82563921
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 06.06.2018 14:59:50 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tarbijakaitseamet-lajatab-telia-uued-noudmised-oma-klientidele-on-ebaseaduslikud?id=82563921


Täitsa pekkis, annavad 0hinnaga/ tasuta seadme, siis küsivad leppetrahvi/jääkväärtust.
Normaalses riigis, jääks sellisel juhul tasuta saadud asi kliendile ja kõik.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.06.2018 15:00:04 vasta tsitaadiga

Tüüpiline suurfirma ülbus
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 06.06.2018 15:02:23 vasta tsitaadiga

Oot kohe hakkab HVs olev Telia pressiesindaja meile rääkima kui hea see kõik on icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.06.2018 19:05:37 vasta tsitaadiga

Mobiilioperaator DIIL on tegelikult muudatuste tegija aga tõsi, see kuulub Teliale icon_biggrin.gif

See mis on hea, seda ei tea, aga seda teavad kõik, et kõige odavam pole alati kõige soodsam edaspidi.
Ostad odava tolmuimeja või trimmeri, sureb peale esimest objekti.
Koonerdad ja kerjad välja kõige odavama paketi KOOS "TASUTA" seadmega... tõotab juba eos halba. (paraku on neid tähtajalise ja siduva ja muu lepingu sõlmijaid üsna palju.)
Kui ise tahad lepingut katkestada, maksad seadme täie rauaga kinni, kui teine pool tahab lepingut muuta ja siis sina lõpetada, maksad seadme ikka täiega kinni.
Kui ma õigesti aru saan, siis nii on osapooled ise lepingus kokku leppinud.
Ma pole jurist ja lepingut ei tea aga seda ma tean küll, Telia ei taha kunagi lepingut rikkuda ja selleks on meeskond juriste kes kõik punktipealt läbi loevad.

Sellest saan ka aru, et kui juristid ja lepingud on puus, siis pole Telial midagi öelda ja tuleb Tarbijakaitse nõudeid arvestada ning kulud selle jamaga ISE kanda.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.06.2018 21:12:55 vasta tsitaadiga

Tegelikult "kokku leppinud" on selline tühi sõnakõlks.
Tarbija pannakse teenusepakkuja poolt fakti ette, tahad teenust, kirjuta alla ja kui meile sobib siis pakume sulle mingisugust teenust, kui meile sobib siis muudame "lepingut" ühepoolselt sinuga, klient, läbi rääkimata.

Mobiiltelekomi saab valida veel, aga traadi või toru otsas teenusepakkuja puhul pole sul mingit valikut. "Leping" on siiski väga teenusepakkuja ärihuvide poole kaldu.

indrpo kirjutas:

Koonerdad ja kerjad välja kõige odavama paketi KOOS "TASUTA" seadmega... tõotab juba eos halba. (paraku on neid tähtajalise ja siduva ja muu lepingu sõlmijaid üsna palju.)


Ma olen väga palju Diili reklaami teleris näinud, raadios kuulnud ja ajalehes silmanud, kus kutsutakse võtma tasuta tahvlit, mobiili jne.
Kuidas sa oinapea seda kliendipoolset kerjamist siin näed?
Väljas pole kuuma päikest ka, et selle kaela asja ajada, päikesepiste. või nii thumbs_down.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 06.06.2018 21:39:54 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mobiilioperaator DIIL on tegelikult muudatuste tegija aga tõsi, see kuulub Teliale icon_biggrin.gif

Kammoon Ints! Diil nüüd küll mingi mobiilioperaator/sideettevõtja pole, pigem ikka üks Telia Eesti AS toodetest samamoodi nagu näiteks Supergi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.06.2018 22:32:41 vasta tsitaadiga

Telia tegelased saaksid päris headeks poliitikuteks icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toitsmees
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006




sõnum 06.06.2018 23:10:09 vasta tsitaadiga

Numbriliikuvusega viisin 2 numbrit Teliast Elisasse. 4€ 15GB/1200min/1200SMS per number. Kaasa anti ka miski käkk J3 2016, mis sobib suurepäraselt töötelefoniks. Nüüdseks sellest üle aasta möödas. Hinnamuutus selle aja jooksul - täpselt 0 senti. Levi on vähemalt sama hea. Lojaalsus operaatorile on lihtne lollus.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2018 23:20:38 vasta tsitaadiga

Samas suht arusaamatu pakkumine, teenistus suht 0€ tele2-le
Aasta tagasi maksis see telefon mingi 150€ äkki?
2x4x24 ehk 192€

See nüüd ei puutu lojaalsusesse, aga mina poleks sellist pakkumist teinud icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toitsmees
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006




sõnum 06.06.2018 23:29:33 vasta tsitaadiga

Tele2-le kindlasti kasum 0. Elisale samuti mitte kõige kasumlik diil, aga ausalt kas mind peaks see fakt huvitama? Kas sa muretsed vaese Telia kasumite pärast?
Minu jaoks oli kõik lihtne - kirjutasin Elisa Facebooki, et palun teha 2-le numbrile pakkumine. Tehti, mulle sobis, mõne aja pärast SIM kaardid ja telefon kodus. Minu jaoks case closed ning siiani ei ole pidanud otsust kahetsema.

EDIT: Ka minuga sõlmiti selle telefoniga seoses 2-aastane leping, mille väärtust 0 ridadega arvete peal kahandatakse. Kuna pakett sobis siis no problemo minu jaoks. Nüüd tuleb välja, et sellega on mul Elisa poolt paketti muutes võimalus leping üles öelda ning see föön neile peale aastat kasutamist tagasi kinkida. Tõesti ei näe kogu ses kompotis mingit varjatud halba konksu.


viimati muutis toitsmees 06.06.2018 23:43:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2018 23:36:06 vasta tsitaadiga

toitsmees, mina kirjutasin teliale kirja, tehti pakkumine ja mulle sobis (ka case closed)
Kui ma ikka maksan kõvasti vähem kui enne mai kuud ja antakse rohkem, siis mina ei kurda.
Mingit viimast senti ma taga ei aja. Seni olen rahul olnud asjadega, olen ka edaspidi icon_smile.gif

Jah, on mingid põhimõttelised asjad, mille eest ma raha ei maksa (näiteks tv3 hd ja tv6 hd), aga need ei puutu hetkel jooksvasse teemasse.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toitsmees
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006




sõnum 06.06.2018 23:50:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
toitsmees, mina kirjutasin teliale kirja, tehti pakkumine ja mulle sobis (ka case closed)
Kui ma ikka maksan kõvasti vähem kui enne mai kuud ja antakse rohkem, siis mina ei kurda.
Mingit viimast senti ma taga ei aja. Seni olen rahul olnud asjadega, olen ka edaspidi icon_smile.gif

Jah, on mingid põhimõttelised asjad, mille eest ma raha ei maksa (näiteks tv3 hd ja tv6 hd), aga need ei puutu hetkel jooksvasse teemasse.


Just, see ongi näide, et numbriliikuvus on üks vähestest nööridest, mille abil saab tekitada endale kasulikku konkurentsi. Kas liigud numbriga või jääd sama operaatori alla, on juba teisene. Paketi saad ikkagi parema.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2018 00:08:34 vasta tsitaadiga

Ma ei liigutanud midagi. Ma ennem küsisin viisakalt.
Alati ei pea ähvardama, aga seda me teada ei saa kuna pakkumi e tehti.
Asja mõte on, et tehke suu lahti ja küsige. Keegi peksa küsimise eest ei anna, kõige hullema stsenaariumi korral peadki numbri liikuma panema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 07.06.2018 07:40:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma ei liigutanud midagi. Ma ennem küsisin viisakalt.
Alati ei pea ähvardama, aga seda me teada ei saa kuna pakkumi e tehti.
Asja mõte on, et tehke suu lahti ja küsige. Keegi peksa küsimise eest ei anna, kõige hullema stsenaariumi korral peadki numbri liikuma panema
sul on ikkagi erisuhted, nagu eespool mainisid
igaühele ikka ei taheta mõistlikku pakkumist teha ja aitab ainult numbri liikumapanek, kui seegi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2018 07:59:46 vasta tsitaadiga

"Erisuhe" piirdub 1 mailiga.
Aga kui ei proovi, ega siis teada ka ei saa. Vabatahtlikult keegi odavamat hinda ei paku tänapäeval

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 07.06.2018 15:23:26 vasta tsitaadiga

toitsmees kirjutas:
/... / EDIT: Ka minuga sõlmiti selle telefoniga seoses 2-aastane leping, mille väärtust 0 ridadega arvete peal kahandatakse. Kuna pakett sobis siis no problemo minu jaoks. Nüüd tuleb välja, et sellega on mul Elisa poolt paketti muutes võimalus leping üles öelda ning see föön neile peale aastat kasutamist tagasi kinkida. Tõesti ei näe kogu ses kompotis mingit varjatud halba konksu.


Kui tele2 tingimusi muutis, siis mina pidanud tasuta saadud telefoni tagastama ega leppetrahvi/jääki tasuma.
Maru kahtlased lepingud @telia ja vb @elisas ka.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.06.2018 16:32:11 vasta tsitaadiga

Henry, Need uudised seoses leppetrahvide jms hüvitamistega on googlest kenasti leitavad, tihti on sisu sarnane, operaatori nimi erinev.
http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikselgitab/ekspert-selgitab-kas-sidefirmadel-on-uldse-oigus-leppetrahvi-sisse-kasseerida?id=76665068
https://tarbija24.postimees.ee/2761650/elisa-alistanud-klient-ahnusel-pole-piire
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/sokeeritud-klient-miks-nouab-tele-2-lepingu-lopetamisel-tuhandeid-eurosid?id=71632073
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tarbijakaitseamet-ka-tele2-peab-lopetama-klientidelt-ebaseadusliku-tasu-noudmise?id=78853374
https://www.ohtuleht.ee/534689/tele2-vottis-kunde-pangakontolt-leppetrahvi-neljakordselt-maha

ja lõpuks tarbijakaitse enda informatsioon:
https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/node/2799

Telia puhul tegi erinevaks asja see, et Telia muutis ise vanade nutipakettide hinda kuid klient ja operaator olid kokku leppinud, et nad võivad seda teha ka kahe aastase lepingu korral, lisaks sätestas leping, et klient võib sellises olukorras loobuda kuid peab kingituseks saadud telefoni jääkväärtuse kinni maksma.
Oluline on leida kas lahendus kokkuleppega või siis kui klient loobubki, ka viisakalt asi lahendada mitte tuimalt masinal lasta arve saata.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2018 16:47:17 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Telia puhul tegi erinevaks asja see, et Telia muutis ise vanade nutipakettide hinda kuid klient ja operaator olid kokku leppinud, et nad võivad seda teha ka kahe aastase lepingu korral, lisaks sätestas leping, et klient võib sellises olukorras loobuda kuid peab kingituseks saadud telefoni jääkväärtuse kinni maksma.
Oluline on leida kas lahendus kokkuleppega või siis kui klient loobubki, ka viisakalt asi lahendada mitte tuimalt masinal lasta arve saata.


2016_Telia klienditeeninduse kogemus
https://www.ohtuleht.ee/754233/miks-ma-olen-telia-vangistuses-jutt-erakordselt-halvast-klienditeenindusest

2018 klienditeeninduse kogemus
https://www.saartehaal.ee/2018/02/17/lugeja-kiri-klienditeenindus-telia-saaremaa-esinduse-moodi/

Huvitatud isik saab kohe siia postitada ka Tele2 ja Elisa vastavasisulisi artikleid, ma tean, et need on täiesti olemas ja otsima neid just ei pea icon_razz1.gif
Otsisin üht teist artiklit aga aeg koju minna...homme jälle päev icon_cool.gif


Jäi silma aegunud tööpakkumine 1. veebruarist 2018.
tsitaat:
1. veebr 2018 - Telia Eesti otsib KÕNEKAARTIDE MÜÜGISPETSIALISTI ... otsisid lahendusi, kuidas oleks õige reageerida, kui klient küsib hinnasoodustust.

icon_lol.gif
tsitaat:
Ootame Sind kandideerima, kui:
- oled julge läbirääkija ja esineja
- austad meeskonnatööd
- oskad tehtut analüüsida ja edasiseks järeldusi teha
- oled osav exceli´i ja powerpointi kasutaja
- numbrid on Sinu sõbrad
- tead, mis on FMCG, merchandising, BTL ja ATL


möh?
Mina sinna ei sobinuks icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 07.06.2018 19:15:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Henry, Need uudised seoses leppetrahvide jms hüvitamistega on googlest kenasti leitavad, tihti on sisu sarnane, operaatori nimi erinev.
http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikselgitab/ekspert-selgitab-kas-sidefirmadel-on-uldse-oigus-leppetrahvi-sisse-kasseerida?id=76665068
https://tarbija24.postimees.ee/2761650/elisa-alistanud-klient-ahnusel-pole-piire
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/sokeeritud-klient-miks-nouab-tele-2-lepingu-lopetamisel-tuhandeid-eurosid?id=71632073
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tarbijakaitseamet-ka-tele2-peab-lopetama-klientidelt-ebaseadusliku-tasu-noudmise?id=78853374
https://www.ohtuleht.ee/534689/tele2-vottis-kunde-pangakontolt-leppetrahvi-neljakordselt-maha

ja lõpuks tarbijakaitse enda informatsioon:
https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/node/2799

Telia puhul tegi erinevaks asja see, et Telia muutis ise vanade nutipakettide hinda kuid klient ja operaator olid kokku leppinud, et nad võivad seda teha ka kahe aastase lepingu korral, lisaks sätestas leping, et klient võib sellises olukorras loobuda kuid peab kingituseks saadud telefoni jääkväärtuse kinni maksma.
Oluline on leida kas lahendus kokkuleppega või siis kui klient loobubki, ka viisakalt asi lahendada mitte tuimalt masinal lasta arve saata.
sa ikka lugesid, mida tarbijakaitse Teliale ette heitis?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.06.2018 20:40:19 vasta tsitaadiga

jägaja, need kaks uudisnuppu kuuluvad pigem huumorinurka, loomulikult võib pisut viltu minna aga need on pigem haruldased näited, samas natuke jaburad näited.

alpha, jah, sellepärast tõingi sarnaseid näiteid välja. Need ei kipu lõppema, sest saag ei jää kunagi seisma, aegajalt saab tuure lihtsalt.
Minuteada on Telia leidnud klientidega kompromisse ja reaalselt pole väga sellist olukorda juhtunud kus 0 hinnaga telefoni ja hinna pärast sõjaks läinud on, kui ka on, siis ikkagi leitakse lahendus.

Nagu eelpool mainiti, tasub uued tingimused kokku leppida mitte pead liiva alla peita.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.06.2018 20:46:11 vasta tsitaadiga

Lajatab
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tarbijakaitseamet-lajatab-telia-uued-noudmised-oma-klientidele-on-ebaseaduslikud?id=82563921
tsitaat:
Tarbijakaitseametisse on pöördunud mitmed tarbijad seoses juunis jõustuvate Telia Diili ühepoolsete lepingu tingimuste muudatustega, millega muudetakse paketi tingimusi, sealhulgas hinda.

Enim küsimusi on tekkinud tähtajaliste lepingute ülesütlemisel, kui tarbija on telefoni saanud nullhinnaga ehk ei ole telefoni eest tasunud, ent Telia nõuab tarbijalt telefoni jääkväärtuse hüvitamist, milleks on telefoni täishind. Ameti hinnangul on selline nõue ebaseaduslik.
...
Tarbijakaitseameti hinnangul on Telia poolt kasutatav tüüptingimus, mille alusel nõutakse tarbijalt 0-eurose seadme täishinnaga välja ostmist, tarbijat ebamõistlikult kahjustav ja tühine, kuivõrd piirab tarbija seadusest tulenevat lepingu ülesütlemise õiguse kasutamist.
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.