Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 23.05.2003 00:31:36 vasta tsitaadiga

väga imelik - hoti konkursi reeglites on selgelt kirjas, et "Keskmise hinde alusel koostatakse esialgne edetabel kõrgeima keskmise hinde saanud lehekülgedest, mis riputatakse 22. mail välja aadressile www.hot.ee.", aga hetkel on käes juba 23. mai, aga lubatud nimekirja ei paista kusagil olevat.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 23.05.2003 10:05:21 vasta tsitaadiga

Konkursi avalik hindamine on lõppenud!

Praegu hindab lehekülgi konkursi zurii ning konkursi võitjad avalikustatakse 30. mail.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 23.05.2003 10:11:32 vasta tsitaadiga

30. mail küll jah, see asi on reeglites SAMUTI kirjas, nagu ka see, et 22. mail pannakse üles 50 kõrgeima hinde saanud lehte. aga isegi praegu pole neid lehti veel kusagil üleval. ma ootaks hotilt ikkagi iseenda poolt kehtestatud reeglitest kinnipidamist.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
telefoon
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2003




sõnum 01.06.2003 21:39:02 vasta tsitaadiga

Vaatasin võitjaid ja millegipärast seal jurandit ei olnud..ei tia miks icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 01.06.2003 22:23:12 vasta tsitaadiga

võib-olla sellepärast, et züriiliikmed lihtsalt ei jõudnud kõiki lehti läbi vaadata. jurandi lehel olev kaunter luges nii vähe inimesi nende hinnatavate päevade jooksul, et züriiliikmeid oli minu meelest itunduvalt rohkem.
aga imelik, et ei ole tulemuste kohta zürii poolt ühtegi kommentaari. no kama. ei meedinud mulle see konkurss eriti - reeglite eiramine, mingite venelaste piralehed - näiteks publiku hääletusel 12-20 esimeseks tulnud lehel on retsil kombel mp3-sid üleval, aga ometi lehte ei diskvalifitseeritud, kuigi reeglite kohaselt oleks pidanud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 01.06.2003 22:59:59 vasta tsitaadiga

Alles nüüd siis taipad. Kui ma eelmine kord võtsin osa. Siis oli sama asi. Mina tahtsin teada saada mitmendaks ma siis kokkuvõttes jäin. Saatsin kirja aga nad vastasid, et klientide huvides ei tohi nad seda teavitada. No kamaan, kas siis omanik ka ei tohi teada saada mitmendaks ta jäi. Seal ei ole mingit pingerida ka kes, kui kaugele jõudis. Siis ei teavitata ka, kes nagu kinga said jne. Ma juba siis kahtlesin selle konkursi õigsuses.

Aa vader mida siis arvad minu pakutud ideest.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 01.06.2003 23:16:09 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

ja ei puutu asjasse, aga eile toimus mul arvestus aines "veebilehtede koostamine" - kuna võis ülesanded valmispandud pakettidest ise valida, siis sain üsna lihtsa. "5" tuli kergesti. all on tulemus - natuke javascripti, map ja css. paar pisikest viga tuli kogemata kiirustamise tõttu sisse, aga 99% külasjajatest neid ilmselt ei märka.
http://www.hot.ee/darth2/arvestus/
ja ausalt öeldes, võib tunduda küll enda upitamisena, aga mulle tundub, et isegi see väike näputöö on parem, kui paljud hoti konkursil eesotsas olevad tööd. ikka ülimadal tase on sellel aastal.


mis selle lingiga juhtus?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.06.2003 10:58:23 vasta tsitaadiga

Eelmine kord sai kah enda lehega hoti konkursist osa v6etud. Leht oli, nagu ta oli. Sisu ei olnud just k6ige tugevam, aga kujundusega n2gin vaeva (küll te teate, millest jutt k2ib). V6istluse algus oli paljulubav. Olin pidevalt esimise kymne, kahekymne hulgas. Aga siis, kui k2tte hakkasid j6udma otsustavad hetked, t6usid nagu f88niksid tuhast, mustmiljon venelaste lehte??? Mina, kui suhteliselt aus inimene, ei loonud endale uusi kasutajaid, et endale hindeid panna. Tahtsin ausalt esimise viiekymne hulka tulla, aga lootusetu... Hindajad ei pidanud oma t2htp2evadest samamoodi kinni. L6pptulemused tulid alles 3 p2eva hiljem ja kui ma v6itjaid vaatasin, siis... oeh, ei tahaks parem kommenteeridagi. Igayks tehku sellest omad j2reldused. Mina aga leian, et kogu see systeem on seal parajalt m2da.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 02.06.2003 21:37:02 vasta tsitaadiga

Samuti kes garanteerib seal õigsuse. See nõnda nimeatatud kinniste uste taga. Ennem ma ei usu, kui olen mingit tõestus materjali näinud. Siis kui mina võtsin osa oli selline asi, et venelastel ja mõndadel oli veel üle tuhande hääletaja aga kui kodukalt vaatasin siis oli natsa üle 100. Ime oli see, et inimene võitis ka midagi. mingi lohutus värgi.
Tärkas hea idee võiksite väikse uuringu teha nõnda nimetatud hoti võistluse üle. Kuidas, mis, millal, miks toimib/toimub.
Arvan, et see pakub ka teistele väga palju huvi, kuidas tegelikult lood on. Võite veel HV-le kõva promo the ja endale ka. Oleks ise sellest huvitatud aga aega kipub väheks jääma. Mis kostate. Lendate peale.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 04.06.2003 13:07:05 vasta tsitaadiga

Jurand võiks veel lisada võimaluse, et kõik brauserid tema lehte ei näitaks! Et osasid asju oleks võimalik ainult IE-ga vaadata. Ja siis veel nipsakalt panna kiri, et teda teised ei huvita!
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.06.2003 13:18:25 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Jurand võiks veel lisada võimaluse, et kõik brauserid tema lehte ei näitaks! Et osasid asju oleks võimalik ainult IE-ga vaadata. Ja siis veel nipsakalt panna kiri, et teda teised ei huvita!


icon_lol.gif said inspiratsiooni kodanik käiguvahetilt? Mina siiski jurandi lehele tervikuna sellist võimalust ei pooldaks... või siis üks eraldi eriti ahvatleva nimega link, mis ükskõik millise brauseri ja resolutsiooni puhul millega üritatakse lehte näha genereerib vastuseks, et kahjuks on see leht nähtav mingi veid teistsugustel tingimustel (näiteks: lähen IEga resol 1024x768 - kirjutatakse, et sobilik on Netscape resolutsioonil 800x600. Lähen netscapega, siis kirjutatakse, et sobilik on Opera resolutsioonil 1600x1200 etc etc etc). Krt, tegelt oleks see isegi päris lahe. ja ei tohiks ju väga raskesti teostatava olla?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 10.06.2003 16:49:02 ... vasta tsitaadiga

On see jurandi kodukas mis ta on aga tsekkige seda siin icon_lol.gif .Sattusin sellele täitsa juhuslikult ja kohe mitte ei saa seda teistega jagamata jätta.soovitan leht läbi kammida ja natuke aega varuda,et asjast ikka korralik ylevaade saada.Ps,keerake kõllidel vol võimalikult madalaks kui ei taha just kõrvavärdjaks jääda....elamusi siis
http://hot.ee/jyrisoo/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 02.07.2003 22:14:50 vasta tsitaadiga

siin on ilmselt Jurandi sugulase tehtud leht... thumbs_down.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2003 03:05:00 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
siin on ilmselt Jurandi sugulase tehtud leht... thumbs_down.gif


heroes of midnight and magic 4 ?

ROFL! icon_lol.gif icon_lol.gif

...uurige veel seda lehte (http://www.zone.ee/zero96) ....ja leiate ehk veel jurandiga sarnaseid elemente icon_biggrin.gif
"Minu Arvuti" on lahe icon_biggrin.gif IRWWW
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeiC
Bännitud


liitunud: 18.06.2003




sõnum 09.07.2003 10:46:03 vasta tsitaadiga

BLAHH! See muusika ja need värvid phuihhH! OHh god damn! Need pammy pildid siis ainuksed asjad mis olid korralikud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 09.07.2003 20:24:06 vasta tsitaadiga

KeiC kirjutas:
BLAHH! See muusika ja need värvid phuihhH! OHh god damn! Need pammy pildid siis ainuksed asjad mis olid korralikud! thumbs_up.gif

Pammy pildid???kulla mees....ei oskagi sulle midagi öelda kui get a life icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 09.07.2003 22:02:49 vasta tsitaadiga

Minu suureks imestuseks ei ole HinnaVaatluses mainitud klassikut Marko Seppa... Kõigile siis vaatamiseks
http://www.geocities.com/markosepp/indexold.html
Hoiatuseks: tegu ei ole keerleva-pöörleva lehega, asi on tõsine vanakooli kodulehekülg, mida vaadates süda härdaks läheb...

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allakas
HV kasutaja
allakas

liitunud: 31.01.2003




sõnum 10.07.2003 12:05:51 vasta tsitaadiga

MC Riot kirjutas:
Minu suureks imestuseks ei ole HinnaVaatluses mainitud klassikut Marko Seppa... Kõigile siis vaatamiseks
http://www.geocities.com/markosepp/indexold.html
Hoiatuseks: tegu ei ole keerleva-pöörleva lehega, asi on tõsine vanakooli kodulehekülg, mida vaadates süda härdaks läheb...

see on hea küll, aga jurandi on siiski üle

_________________
...ich weiss von nix!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 06.12.2003 21:49:23 vasta tsitaadiga

homme saab jurandi kodukas aastaseks! teen ettepaneku kuulutada 7. detsember nüüd ja edaspidi iga-aastaseks rahvusvaheliseks sisutute kodulehekülgede päevaks
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 06.12.2003 21:51:32 vasta tsitaadiga

See ettepanek ei pruugi HVst lekkida "rahvaste vahele."
_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 06.12.2003 21:56:13 vasta tsitaadiga

dvdzoid_est kirjutas:
See ettepanek ei pruugi HVst lekkida "rahvaste vahele."


No äkki piisab kui siin teda iga aasta 7ndal detsembril meenutada icon_lol.gif

PS: dvd vader ka sõjaväest väljasaanud icon_wink.gif
Meie lotoprojekte vaatad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 28.02.2004 02:39:50 vasta tsitaadiga

siia teemasse sobib see vist nagu rusikas silmaauku: http://www.partytentcity.com/
tundub, et ongi sellise taotlusega tehtud lehekülg, et kuidas ei tohi olla, aga äkki ei olegi... raske öelda. kuramuse liiga detailne info on seal üleval - pildid iga asja kohta ja puha

ttt kirjutas:
dvd vader ka sõjaväest väljasaanud icon_wink.gif
Meie lotoprojekte vaatad?

olen väljas jah. vaatan jah projekte, aru midagi ei saa (ja samamoodi pööras ka vist jumal maailmale selja - ei viitsinud enam lihtsalt) 8)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plazas
HV kasutaja
plazas

liitunud: 24.02.2004




sõnum 28.02.2004 21:47:12 vasta tsitaadiga

mina paneks su hullumajja !
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 28.02.2004 22:54:28 vasta tsitaadiga

Kahju, et juurandi leht rahva "tungival" soovimisel Hot.ee kodulehekülgede konkurssist edasi ei saanud. icon_razz.gif
Kõige lahedam "juurandil" on ikka see downloadide kogumik, mida ehib free Bonzi buddy. icon_lol.gif

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 02.03.2004 22:03:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.partytentcity.com/

ajab südame pahax...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.