Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1451, 1452, 1453 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004




sõnum 12.02.2016 16:23:02 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ei oska öelda, ma eluaegne elioni ori olnud icon_lol.gif
Aga te olete ju innovatiivsed, alati esirinnas ja eestlased alati olnud betatestijad ehk teete selle ära icon_wink.gif


Mõte on ise hea aga teostus oleks paras nightmare. Liiga suur sõltuvus pilti kuvatava seadmega icon_razz.gif ei kujuta ette, et boks, tv (ja ka ressiiver) alati asja õigesti näitavad ja siis on kõnesid, mille puhul ei saa me kasutajat abistada, sest meil pole pildiseadmetest piisavat infot või pole see üldse mõne puhul toetatud. Niigi on tavapärane kui mõni teenuse osa on otseselt sõltuv välispartnerist, siis kasutajat see ei koti. Telia TV näitab asja valesti icon_smile.gif kui mu pointile pihta saate. Omalt poolt saan spetsialistidega veidi aru pidada.. Kasvõi "võimalik, ei ole võimalik" info saamiseks.

Tiitrite suuruse valik poleks nii keeruline teha ja sellestki oleks juba abi. Varjaks vähem pilti ka ära ühtaegu. Mul ongi reaalselt 10cm tähtedega tiitrid - mõõtsin üle.


viimati muutis anryo 12.02.2016 16:24:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 16:24:26 vasta tsitaadiga

armjan, no teostuse kohta ei oska ma midagi öelda, see kont on teile närida thumbs_up.gif
Aga küsida võid ikka neilt.

olafsand, No mul 49" asemele tuleb 65, kaugus jääb samaks. Üldjuhul kes teisele ringile lähevad ja ostavad suurema teleka, siis nad vaatavad seda sama kaugel kui eelmist icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 12.02.2016 16:28:19 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
armjan kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ei oska öelda, ma eluaegne elioni ori olnud icon_lol.gif
Aga te olete ju innovatiivsed, alati esirinnas ja eestlased alati olnud betatestijad ehk teete selle ära icon_wink.gif


Mõte on ise hea aga teostus oleks paras nightmare. Liiga suur sõltuvus pilti kuvatava seadmega icon_razz.gif ei kujuta ette, et boks, tv (ja ka ressiiver) alati asja õigesti näitavad ja siis on kõnesid, mille puhul ei saa me kasutajat abistada, sest meil pole pildiseadmetest piisavat infot või pole see üldse mõne puhul toetatud. Niigi on tavapärane kui mõni teenuse osa on otseselt sõltuv välispartnerist, siis kasutajat see ei koti. Telia TV näitab asja valesti icon_smile.gif kui mu pointile pihta saate. Omalt poolt saan spetsialistidega veidi aru pidada.. Kasvõi "võimalik, ei ole võimalik" info saamiseks.

Ise kasutan 55 tollist UHD. Arenduses on igat suurust. Küsimus ongi pigem, kuidas suudaks boks või äpp tuvastada TV ekraani suuruse icon_razz.gif

Üldiselt on see nii küll, et see, millist TVd kasutaja kasutab, on kasutaja asi. Igal oma eelistus (ja vastavalt finantsvõimalusele)

Tiitrite suuruse valik poleks nii keeruline teha ja sellestki oleks juba abi. Varjaks vähem pilti ka ära ühtaegu. Mul ongi reaalselt 10cm tähtedega tiitrid - mõõtsin üle.


Tiitrite suurust, jälle, annab sisu tootja. Nokk kinni, saba lahti icon_smile.gif uurida saan sedagi. Mingit lubadust ma sellest ei anna. Pigem arutelu siin icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 16:53:21 vasta tsitaadiga

Menüüs suurus võiks seadetest valitav olla, ei peagi automaagiline olema.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 16:56:28 vasta tsitaadiga

Ega automaagilist ei saagi arvatavasti teha, sest sama reso on 32-85", vaevalt kusagil infovoos kirjas, et tegu X suuruse mudeliga.
Ikka manuaalne valik

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 16:59:42 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Your loss then. Ma oleks aidanud kaasa mõelda, milles viga. Võtsin VLC abiga pildi arvuti ekraani peale. Isegi bitikiirus pole muutunud. Vaevalt teist signaali saadetakse teistele klientidelegi.
Tõsi jah? Huvitav kuidas see ka õnnestus, tegu ju kryptitud kanaliga icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 12.02.2016 17:18:27 vasta tsitaadiga

salatoimik, bitikiirus sellest ju ei muutu!?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 17:19:19 vasta tsitaadiga

armjan, mu telefoni kaamera on väga saast hämarates oludes (HTC one M7 ja roosa efekt icon_razz.gif), aga loodetavasti annab see vastuse:


_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 12.02.2016 18:26:04 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Näib, et see võib olla TV's kinni. Kas teistel sama? Vaata: Peamenüü->Minu teenused->Tellitud teenused->Salvestamine

MaitK, kas saad teha sellise pildi, kus TV ise kah näha ja siis sama pilt.

Proovisin endal 40" FHD teleriga, pilt viisakas.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.02.2016 19:17:17 vasta tsitaadiga

Õhtust, lugupeetud.
Usin arutelu siin käimas, jäi silma, mitte subtiitrite, vaid kasutajaliidese kirjafondi suurus ekraanil, et sõltuvalt ekraani suurusest saab sellest probleem.

Ma ei pannud tähele, et keegi oleks maininud hetkel seadete menüüs pakutavat menüükirjete suuruse valikut, 2. valikut on hetkel, mis võiks ju asja ära ajada.
Ilmselt on sinna võimlik näiteks kolm valikut sisse viia.
Muidugi võib seal olla ka muid tehnilisi nüansse teostamiseks, miks muidu teostamise nightmare termin siit läbi käis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 19:20:50 vasta tsitaadiga

Mõeldud polnud ainult mitte kirja suurust vaid ka nende lillade lätakate suurust, mis kirjal taustaks on.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.02.2016 19:26:22 vasta tsitaadiga

MaitK, jah, loomulikult, ka need peavad kirjaga koos skaleeruma.
Muidu on hulk tühja ruuumi, mida ma juba 32" pealt vaadates kirun, et infot on vähem kui kujunduselemente.
Mis veel65" peal toimuks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 12.02.2016 19:47:29 vasta tsitaadiga

Mõnus teenus küll. Pilt hakib täiega, netti praktiliselt ei ole. Isegi lauatelefon ei tööta. Pika pusimise peale sain telefoni teel jutule, öeldi, et liini kvaliteet ruuterini on väga kehv. Või midagi sellist. Ainuke hea asi on see, et homseks sai tehniku külastuse kirja panna. Nädalavahetusel palju sporti, loodan, et saavad ikka korda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 12.02.2016 20:37:50 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
armjan, mu telefoni kaamera on väga saast hämarates oludes (HTC one M7 ja roosa efekt icon_razz.gif), aga loodetavasti annab see vastuse:



On näha, et Su TV lõikab UI'st kõik ääred ära. Ekraanil kuvatava info ala on täpselt selline nagu alloleval pildil. Pilte võreldes saad näha kui suures ulatuses ääred lõigatud on. Uuri TV seadetest aspect ratio seadet (kui see TV'l olemas...võiks ju) ja vali neist see, mis äärte tagant asjad taas nähtavale toob icon_wink.gif

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 20:50:11 vasta tsitaadiga

Kuigi selle teleka enda pult on kasutuskõlbmatu ja ma enam menüüdele ligi ei saa, samuti ei tööta teleri küljes olevad nupud (jebisin kunagi tehase menüüga ja lasin kogemata lukku ning lahti pole võimalik saada ilma mingi eriti spetsi tehasepuldita), siis meeles on see, et aspect ratiot sai muuta küll (4:3, 16:9), kuid muid variante seal polnud. See on nii säästutelekas, et isegi vist asotsiaalid ei soetaks sellist tänapäeval. Aga kuni ta HDMI sisendite kaudu pilti näitab, ei tõuse mu käsi ka uut soetama.

Minu poolt aga ettepanek. Kuna minu ekraan näitab vasakust äärest selle ümbritseva rohelise kasti ära (täiesti ekraani vasakus servas viimane nähtav asi), siis kas saaks äkki teksti limiteerida paremast äärest samale kaugusele ning ka minusuguse väärteleka omanikud näevad informatsiooni ekraanil.

Salvestuse käivitamise "See saade on reklaamivaba" mind poolik tekst (altpoolt siis lõigatud, sama overscan-underscan teema) ei häiri, sest see nagunii on nii korraks ainult.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 12.02.2016 22:24:47 vasta tsitaadiga

Kuskil 21.20 läks pilt mustaks ja ekraani alla serva ilmus korraks kiri "ilmnes tehniline tõrge". Kas see on mingi kohalik probleem või on teistel ka?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 12.02.2016 22:24:49 vasta tsitaadiga

ETV pilt kadus, kas teistel ka? ERR'i enda kodukal on pilt ja heli olemas.
tagasi üles
Majavamm99
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2015




sõnum 12.02.2016 22:27:06 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Ma olin Samsungi äpi (telekas H5500) ja Uue nuti teenusega vahepeal päris rahul. Kõik toimis (salvestused, kerimine, pausimine), sain kasutada Samsungi orinaalpulti koos kõigi nuppudega ja puha, kuid igaks juhuks hoidsin siiski teises toas asuvat Motorola boksi vana menüüga edasi.


Kas ma saan õigesti aru, et on võimalik tellida Uus nutiTV teenus ja kasutada seda näiteks LG äpiga ja samal ajal kasutada Motorola boksi vana menüüga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 22:29:16 vasta tsitaadiga

Lännu jah pilt hetkel.

edit: tagasi (tegin restardi ka boxile)


viimati muutis HPN 12.02.2016 22:40:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 12.02.2016 22:34:04 vasta tsitaadiga

praeguseks hetkeks olen telepildi tagasi saanud.... huvitav mida AK eetris sellist oli, mida telia ei kannatanud.....
tagasi üles
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 22:34:31 vasta tsitaadiga

vsb töötab hetkel, ei julge kanalit vahetada icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 12.02.2016 22:39:59 vasta tsitaadiga

Emal teises majas ka ETV pilt kadus ja "tõrge". Mul mängisid teised kanalid ja kõik ok.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
77Mark
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2011




sõnum 12.02.2016 22:48:31 vasta tsitaadiga

Minul näitas sel ajal ainult Aktuaalset Kaamerat, menüü puudus, kahes keeles veateated. Nüüd peale kolmandat restarti vist kõik toimib.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.02.2016 03:02:18 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
seeru, siin armjan on paarile murele lahendust lubanud, et tegeldakse. Sinu kirjeldatu on seal tegemiste nimekirjas. Aga võib-olla, et alles kaaluvad, kas ikka teha, mina sa tea, mis meile hea.

Sügisel saab kolm aastat selle uue väljatulekust ja isegi vanas kasutuses olnud funktsionaalsust ei ole. Nukker, kui kaua võtab tarbija jaoks see arendamine aega. Liiga kaua. icon_confused.gif

Las arendavad seda uut veel 30 aastat kui soovivad.
Mind rahuldaks lihtsalt see, kui vanas menüüs lülitataks ajamasin sisse täpselt samadele kanalitele mis on uues menüüs. Teenus ise on mul uus ja maksan samuti.
icon_smile.gif

olavsu1 kirjutas:
praeguseks hetkeks olen telepildi tagasi saanud.... huvitav mida AK eetris sellist oli, mida telia ei kannatanud.....

Lülitasin pildi kohe antenni peale ja seal töötas. Ei olnud midagi erilist. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 13.02.2016 22:22:31 vasta tsitaadiga

Kodust küsiti, kas fashionTV on ära võetud? Ükski viide tulirebase ja Operaga siin ei tööta või on see testleht?
https://www.telia.ee/era/tv/pohipakett
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1451, 1452, 1453 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.