Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Beesting märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K4rl
HV vaatleja
K4rl

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.11.2007 16:45:50 vasta tsitaadiga

Sai endale lauaarvuti sealt mõniaeg tagasi ostetud. Siiani rahul ja klienditeenindajad olid ka meeldivad inimesed ja olid abis leidmaks kliendile sobivat hinnalahendust. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2007 16:48:31 vasta tsitaadiga

venima jäävad garantiikeisid, kus on vaja detail saata tootjale ja selles osas ei saa siinne esindaja antud juhul beesting eriti midagi teha. nemad saatsid kraami ra ja tuleb tagasi kui tuleb. samas nende endi teostatav remont nt vanadele l2pakatele on bro.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

liitunud: 24.08.2002




sõnum 03.12.2007 14:11:48 vasta tsitaadiga

K4rl kirjutas:
Sai endale lauaarvuti sealt mõniaeg tagasi ostetud. Siiani rahul ja klienditeenindajad olid ka meeldivad inimesed ja olid abis leidmaks kliendile sobivat hinnalahendust. icon_smile.gif



Loodan,et sul ei tule garantiid selle firma kaudu kasutada. Mina olen ka väga abivalmis ja paindlik inimestega, kes mulle raha sisse toovad icon_lol.gif Raha mulle, kaup sulle! Kuid hiljem, sellesama raha eest, lisateenuseid osutama kahjuks nii aldid ei olda.


laurx kirjutas:
venima jäävad garantiikeisid, kus on vaja detail saata tootjale ja selles osas ei saa siinne esindaja antud juhul beesting eriti midagi teha. nemad saatsid kraami ra ja tuleb tagasi kui tuleb. samas nende endi teostatav remont nt vanadele l2pakatele on bro.


Klient ei ole ju süüdi, et firma peab garantii jaoks detaili kuhugi pärapõrgusse teadmata ajaks saatma. Selline firma lükkab lihtsalt vastutuse endalt kellegi teisele ja näitab süsteemi puudulikust, kuigi tema vastutab ju kliendi ees ja peab temaga kompromissile jõudma. Mina olen oma läptopi oodanud nyydseks 27 päeva ja hetkel pole veel teada kaua see saaga jätkub.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2007 14:15:35 vasta tsitaadiga

ee... näita palun mulle 1 eesti müüja, kellel on konteinerikaupa detaile laos. kui isegi ordi toob mulle onsait garantii korras uut kõvaketast nädal aega..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

liitunud: 24.08.2002




sõnum 03.12.2007 14:52:36 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ee... näita palun mulle 1 eesti müüja, kellel on konteinerikaupa detaile laos. kui isegi ordi toob mulle onsait garantii korras uut kõvaketast nädal aega..


Arusaadav, 1 nädal isegi 2 nädalat on täiesti normaalne aeg, aga kui sinu remont venib 1 kuu pikkuseks ning isegi pikemkas. Ja küsimuse peale, et kuna ma oma läptopi kätte saan, tuleb vastus, et see on maaletooja käes ja meie ei tea kaua sellega veel läheb, siis teeb meele mõrkjaks küll. Mina ostan toote konkreetsest poest ja nüüd tulevad mängu kolmandat faktorid, mille toimimise kohta kellelgi täpset infot jagada pole. Sõbral oli Elionist ostetud tootega probleeme ja tema olukord lahenes täpselt 1 nädalaga ja kusjuures ei remonditud asja koha peal, vaid saadeti ka kuhugi remontimiseks. Teeme ühe kalkulatsiooni. Siin on olnud juhtumeid kui Beesting on hoidnud 1,5 kuud toodet enda käes, see tähendab 1a. pikkuse garantii puhul, et 12% garantiiajast ei ole ma saanud toodet kasutada ja testida selle kvaliteetsust, kuna hoolduses olnud aeg ei pikenda garantiii kehtivust. Kas seadustega pole reglementeeritud garantii remondi kestvust? Et läheb nii kaua kui läheb ja tarbijal pole selle kohta mitte ühtki sõna kobiseda?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2007 14:59:49 vasta tsitaadiga

noh. esteks juba ostmisel peab uurima, kuidas selle remondiga on, kas tehakse ise või saadetakse maaletooja juurde. nt kui delli osta, siis saadetakse dellid max123 e remonti. see teeb enamasti väga kiiresti remondid ja vaheutsed aga kui näiteks ise max i viia, saab vahel väga kiiresti asjad aetud. sama teema on fujitsuga. kui jupp on kohapeal, on olnud ka ootetöid, aga kui juppi ikka ei ole, läheb aega. mul on siin " leivanumbriks" lifebookide ekraanid, mis tulevad nii fujitsu servicesse kui servicenetti u poolteist kuud, ainuke vahe on selles, et servicenet küsis vahetuse eest 10600.- Fujitsu services aga 8400.-.. HP odavots saadetakse abobase i ja seda on seal kuus meetrit järjekorras.. samas ordi nime kandvatele asjadele ilmselt on tõepoolest ostetud mingi " varu" probleemseks läheb siis kui varud otsa hakkavad saama ja tootja on vahepeal mudeli tootmisest maha võtnud (desknote) miski seadusepunkt on, mis sätestab aja, mille möödudes võid hakata nõudma raha tagastust aga kuna ma suudan sisetundest lähtuvalt omale sellist saasta mitte osta, mis enamuse ajast garantiis istub, ei tea ma seda peast.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

liitunud: 24.08.2002




sõnum 03.12.2007 15:55:54 vasta tsitaadiga

laurx`i poolt väga targad õpetussõnad:
1.Tulevikus uurin koheselt OSTU HETKEL, kuidas on lood kasutajatoe olemasoluga ning kuidas lahendatakse garantii probleeme!!!!
2."Ma pole nii rikas, et osta odavat asja" --- siin kohal väga asjalik ütelus, kuid kes selgitab odavuse mõiste? icon_biggrin.gif Minu läptop maksis ligi 19tuhat, tegemist pole kindlasti äriklassiga, aga ka mitte kõige odavama tootega.
3. Garantii aja venimine viitab otseselt sellele, et müüakse nii palju saasta, et tagasitulevat kaupa lihtsalt ei suudeta teenindada.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2007 16:07:16 vasta tsitaadiga

Firetiger, mina julgen delli ~12 tuhandesi 3 aastase tehasegarantiiga asju kodukasutajale ka soovitada. "sama raha eest rohkem" kui suvalisel amiilol või paviljooonil.. delli juba puhtalt selle pärast ,et max123 on siiamaale jätnud vaieldamatult positiivseima kogemuse.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005




sõnum 08.12.2007 11:56:04 vasta tsitaadiga

Tahtsin neilt üht juppi saada, kohapeal poes polnud, lubati paari päevaga tellida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

liitunud: 24.08.2002




sõnum 09.12.2007 03:51:35 vasta tsitaadiga

rocla kirjutas:
Tahtsin neilt üht juppi saada, kohapeal poes polnud, lubati paari päevaga tellida. thumbs_up.gif


Vot see on küll kõva teenindus, et hinnakirjas olev jupp lubati tellida icon_rolleyes.gif Nagu postimüügi kataloog, ainult selle erinevusega, et ise pead tootele poodi järgi minema, mitte ei saadeta koju icon_lol.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 09.12.2007 09:34:56 vasta tsitaadiga

Firetiger kirjutas:

Vot see on küll kõva teenindus, et hinnakirjas olev jupp lubati tellida icon_rolleyes.gif Nagu postimüügi kataloog, ainult selle erinevusega, et ise pead tootele poodi järgi minema, mitte ei saadeta koju icon_lol.gif

palun ütle meile arvutipood, kus on kõik hinnakirjas olev ka alati letis olemas.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

liitunud: 24.08.2002




sõnum 09.12.2007 13:23:57 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:

palun ütle meile arvutipood, kus on kõik hinnakirjas olev ka alati letis olemas.


Minu postituses polnud juttugi, et teistes poodides on kõik olemas. Pigem oli see mõeldud imestusena selle üle, et keegi klientidest toob positiivse asjana välja selle, et nende hinnakirjas olevat kaupa saab vajadusel tellida. Võibolla Beestingu kohta ongi see suur samm edasi ja varem selline võimalus puudus. icon_lol.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.12.2007 13:31:01 vasta tsitaadiga

Firetiger kirjutas:
trebla kirjutas:

palun ütle meile arvutipood, kus on kõik hinnakirjas olev ka alati letis olemas.


Minu postituses polnud juttugi, et teistes poodides on kõik olemas. Pigem oli see mõeldud imestusena selle üle, et keegi klientidest toob positiivse asjana välja selle, et nende hinnakirjas olevat kaupa saab vajadusel tellida. Võibolla Beestingu kohta ongi see suur samm edasi ja varem selline võimalus puudus. icon_lol.gif


See võimalus on seal koguaeg olnud, tellida on saanud isegi asju, mis hinnakirjas puuduvad.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005




sõnum 09.12.2007 21:09:48 vasta tsitaadiga

Meeldiv oligi see, et kogu asjaajamine oli sujuv ja kliendisõbralik, igas asutuses pole see sugugi nii...
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 11.12.2007 22:17:53 vasta tsitaadiga

Kaua kauba koju toomisega aega läheb???
Eile mingi kell seitse tellisin...raha kandsin üle...arve sain mailile ja nüüd ootan...
Elan Tallinnas..

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2007 22:31:50 vasta tsitaadiga

kes neile kullerteenust pakub? täpselt nii palju lähebki.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 11.12.2007 22:38:38 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kes neile kullerteenust pakub? täpselt nii palju lähebki.


palju siis?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005




sõnum 11.12.2007 23:20:05 vasta tsitaadiga

Kui tellisid Dr.Peebust, siis kohaletoomine on üle Eesti tasuta, teenust osutab neile Bizpak/DPD.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 11.12.2007 23:27:12 vasta tsitaadiga

rocla kirjutas:
Kui tellisid Dr.Peebust, siis kohaletoomine on üle Eesti tasuta, teenust osutab neile Bizpak/DPD.


Täpselt Dr.Peebust...tahtsin teiste kogemust teada saada kes on sealt tellinud, et kaua aega läheb kauba kohale toomisega Tallinna piires, seda et transport on tasuta sa mind ei imesta ja elan ma Tallinnas ma ju kirjutasin...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.12.2007 23:29:13 vasta tsitaadiga

DoctorPeep kirjutas:
Juhul, kui tellitav toode on Eesti laos, siis kõik enne kella 14 tehtud tellimused jõuavad kohale 1-4 tööpäeva jooksul ostja poolt antud aadressile.
aga kui tellin peale kella 14 ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2007 23:29:48 vasta tsitaadiga

1. kas toode oli tallinnas või soomes
2. kas pizpak on kuskil öelnud, kui kiiresti nad kauba kmohale toovad

iga keiss on erinev. GNT st tellitud asjad on ka paari tunniga kohale tulnud.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 13.12.2007 22:42:03 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
DoctorPeep kirjutas:
Juhul, kui tellitav toode on Eesti laos, siis kõik enne kella 14 tehtud tellimused jõuavad kohale 1-4 tööpäeva jooksul ostja poolt antud aadressile.
aga kui tellin peale kella 14 ? icon_lol.gif


jah, mis siis on kui peale..?

krt siiamaani ootan (esmaspäevast) kaua võib?? :S

hellasin ka täna öeldi, et seda meest kes sellega tegeleb pole täna olemas ja homme vist ka ning lubati ühendust võtta millalgil ja siis kui küsimusi hakkasin esitama pandi toru ära wtf nagu??????

persse homme lähen arvega sinna ja nõuan oma proset või siis raha!!!!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002




sõnum 28.12.2007 01:18:33 vasta tsitaadiga

Harju maakohus algatas ASi Beesting pankrotimenetluse:
http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=804684
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005




sõnum 28.12.2007 01:25:57 vasta tsitaadiga

Wow icon_eek.gif

rocla kirjutas:
Tahtsin neilt üht juppi saada, kohapeal poes polnud, lubati paari päevaga tellida. thumbs_up.gif
Nojah, nüüd võin täienduseks kirjutada, et kui viimati lubati mulle üks jahutus tellida, ei võetudki enam ühendust, sain selle hoopis teisest poest lõpuks.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.12.2007 01:30:15 vasta tsitaadiga

mis aastal beesting asutati ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Beesting mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.