Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2020 21:37:02 vasta tsitaadiga

Pole midagi tüütumat ja ebamugavamat kui taga või ees asuvad pordid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2020 22:33:20 vasta tsitaadiga

rex, selleks on dock anyway. Läpparil endal on küljel ju parem. Dockil just taga parem.

Hetkel mulle tundub W541 kõige parem valik, sellepärast saigi selle peale T430 pealt mindud hiljuti. P seeria vast ka, aga vähemalt 2x kallim.

Vajadusel 3K ekraan, pole mäkihingedega, normaalne ehitus, normaalne touchpad, piisavalt pesasid, 4 mälu pesa, vahetatav/võimas prose jne.

Ainuke viga minu hetkel see, et miskipärast BIOS ei lase expresscardi gen 1 kiirusele panna, vägistab automaatse alati tagasi. Aga ma vast ainuke imelik, keda see huvitab.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2020 22:51:26 vasta tsitaadiga

Ah, ärge nüüd õigustage, mäkihinged on ikkagi nõmedad, isegi kui porte otseselt tagakülge ei ihkagi.

Mul pole läpakas põhimasinaks, seega P/W-seeria ekstrapaksusid ei taha, dokki ka ei vaja. Sellegipoolest juba pea 20a Thinkpad T/X peal olnud, kuigi vahepeal üritanud mingite muude netbookide ja ultrabookidega kõrvalehüppeid teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 23.03.2020 00:07:31 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 01:45:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 00:14:56 vasta tsitaadiga

rex, kumb siis pikem on, 100cm või 1m?

T410 ja W541 on ju sama paksud või T410 isegi tsipa paksem. Kaaluvahe ainult 300g.

Teadmiseks, et T540p, W540 ja W541 on samad masinad erineva configa.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 23.03.2020 00:25:10 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 01:44:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 00:38:36 vasta tsitaadiga

NightStriker, vot sellepärast soovitasingi neist just W541, et sel on mõistlik touchpad valikus.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 23.03.2020 00:43:11 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 01:44:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 02:07:31 vasta tsitaadiga

Ma tegelt võtsin juba ühe väga viisaka X230 ka ligi. Tunded on tiba vastakad. Island klaveriga harjub ära, aga uus layout on ikka tükk maad sitem. Home/end/PgUp/PgDn just ja eriti hämaras nuppe otsimata ekraanivalgustuse regullimine. Kui sellele oleks juba FHD IPS-i saada olnud (või võimalik retrofit teha), siis isegi koliks üle, hetkel aga 1440x900 reso pealt 1366x768 peale on just kõrguses tuntavalt häiriv tagasiminek. Aku samas reaalselt ~4h T410 2h vastu (mis pole ka tegelikult vana orig aku kohta üldse paha). T410-l mul on 8GB RAM-i ja SSD sees (ID-lugeja ja isegi 3G/geps moodul, millega küll suurt teha pole, ka olemas), iseenesest teeb ka veel minu jaoks vajaliku töö kenasti ära. Mul pole video- või 3D töötluse jaama vaja. Pigem olgu väiksem ja kergem.

Milline Thinkpadimees see masinat puuteplaadi järgi valib? Selle koha peal võiks vabalt sile korpus olla. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 03:23:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Milline Thinkpadimees see masinat puuteplaadi järgi valib? Selle koha peal võiks vabalt sile korpus olla.

Kõik võõrad, kes satuvad arvutit kasutama, kiruvad et miks touchpad ei tööta. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 07:28:29 vasta tsitaadiga

Ega asi polegi otseselt touchpadis vaid touchpadi nuppudes.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 23.03.2020 07:48:10 vasta tsitaadiga

Või siis ikkagi trackpointi nuppudes. Sellest feilist õppis lenovo ikka kiirelt.
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 08:35:11 vasta tsitaadiga

No kuidas keegi nimetab. Minu jaoks nupud, mis on touchpadi küljes = touchpadi nupud. Täpsemalt siis jah need, mis üleval ehk siis trackpointiga kasutamiseks mõeldud nupud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 10:22:02 vasta tsitaadiga

Rääkides mäkkidest, siis Lenovo võiks puuteplaatide osas võtta šnitti neilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 23.03.2020 10:27:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Rääkides mäkkidest, siis Lenovo võiks puuteplaatide osas võtta šnitti neilt.
Ma üritan mitte seda teemat võssa ajada aga sellele väitele tahaks 1000 pöialt püsti lükata. Ise küll kasutan ca 15 aastat juba "nibu", X61s ajal tundus see nühkplaat ebamugav ja seni on nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 10:37:29 vasta tsitaadiga

Ja üldiselt nende "mäkihingede" osas võin öelda, et peavad tunduvalt kauem solgutamisele vastu kui vanemat tüüpi hinged. See on küll minu isiklik kogemus-võrdlusmoment alates ThinkPad X21 kasutamisest kuni praeguseni, aga olen ThinkPade viimased 10+ aastat igapäevatööna hallanud. Praegune kõige uuem ThinkPad on T480. Sisuliselt kõik T- ja X-seeria masinad (mõningate eranditeta) alates X21-st ära näinud igapäevase kasutuse juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 12:57:06 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Või siis ikkagi trackpointi nuppudes. Sellest feilist õppis lenovo ikka kiirelt.

Ok, see on juba kurjast. Kas T440/X240 trackpointi "virtuaalnuppudel" tõesti keskmist nuppu üldse polegi? See on küll feil, peamine asi, millest puudust tunnen, kui ükskõik millist muu tootja läpparit (ok, osadel Dellidel ka olemas) ilma välise hiireta kasutama pean. Ma kasutan pidevalt kõiki kolme nuppu (tavahiirel ka rullikualust).

Miks T410 pealt vaikselt edasi kolida tahaks?
IPS ekraani, heal juhul FHD või parem. Samas tahaks ideaalis 16:10 peale jääda, aga see jääb paraku unistuseks.
PCIe/NVME SSD arhailise 2,5" rudimentaarse karbi asemele.
Paremat akult pidamist.
Teoorias võis DDR4 peale ka kolida, kuigi otsest vahet küll pole. Lihtsalt mõistlikuma hinnaga suuremad klotsid. T410 max on muidugi ka 8 GB.
Võiks ju väiksem ja kergem ka olla. Eks olengi seepärast T ja X vahel pendeldanud. X390 oleks tegelikult ses osas päris ok kompromiss, aga oma (ega ka oma ettevõtte) raha eest pea optimaalseks nii uut/kirvest mudelit veel võtta.

Betamax, su kogemus on kindlasti kuldaväärt. Kas "mäkihingede" puhul esineb loksuma hakkamist tõesti oluliselt vähem? Iseenesest pole ju konstruktsiooniliselt erilist vahet, kas käändub korpuse või ekraani poolt. Kui trend on selline ja jätkub, ega mul ka perspektiivis neist pääsu pole. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 13:16:43 vasta tsitaadiga

Siiani on kogemus olnud positiivne. On paar läpakat nende "uute" hingedega, kus hinged läbi ja ekraan kukub pooledi avatuna oma raskuse all kinni, aga need arvutid on üleüldiselt kah peksa saanud füüsiliselt (maha kukutatud ja muul viisil hoolimatult kasutatud). Üks asi, mida olen peaaegu kõikidel uute hingedega s-seeria masinatel tähele pannud, on see, et ekraaniosa õhulisuse ja õrnuse tõttu muutuvad need kergemini "banaaniks", sest inimesed on harjunud nurgast ekraani avama. Aga see ei ole otseselt hingede süü - samamoodi on teiste tootjate äriklassidega.
Teine asi, mida olen s-seerial täheldanud ja mis on minu arvates Lenovol korralik feil, on see:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja siiani nende masinate elu jälgides olen aru saanud, et tekivad need just sellele poolele, kust kasutaja tavaliselt ekraani avab. Ehk siis, kui ostad kasutatud ThinkPadi, siis vaata kasvõi vastu valgust eri nurkade all kaant - kui seal on see sinka-vonka muster näha, siis varsti tulevad sinna mõrad. Edasist suudad vast pildi põhjal ise ette kujutada.

Ja jällegi. Apple on selle hästi lahendanud - täpselt keskel on avamiseks korpusesse auk tehtud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 14:15:55 vasta tsitaadiga

See nurgast avamine / nurgast kandmine on paras user failure jah. Mäkil tõesti kenasti nii lahendatud, et keskelt avada on palju mugavam kui nurgast. T410-l on veel avamise lukustus, see mingil määral suunab pöidla päris nurgast keskelepoole, uutel pole seda ka.

Tegelikult tuli meelde, miks mul touchpad päriselt disabletud pole - sellel on mugav kahe sõrmega scrollida, kui trackpointi keskmine nupp on tavalise "middle click" peale seatud.

X390 langeks tegelikult ka seepärast ära, et mul on siiski LAN pesa ka pidevalt vaja. Ülemineku / USB võrguadapteriga ei viitsiks jebida. Arusaadav, et ärimehel, kellele see pigem suunatud on, on pigem WiFi kasutusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 14:44:12 vasta tsitaadiga

... suhteliselt arusaamatu jutt, liikuda T-seeria pealt X-i peale ja siis kiruda väikest ekraani ja madalat reso, miskit siin ei kombuudi. T410 on üüratu kohver, ma oleks selle asendusena pakkunud pigem T470s, märksa kergem, võiks olla praeguseks juba mõistlikus hinnaklassis, kõik vajalikud pordid veel olemas ja lisaks mitmed kaasaegsed mugavused nagu sõrmejälje lugeja, USB-C ja kui võtta IPS FHD ekraaniga, siis on 14" peal elu päris kena.

Mis puuteplaati puutub, siis see pole ainult riistvara, kui õuna peal windoozat kasutada, siis miskipärast see headus kuidagi wini üle ei kandu, käsi tahab ikkagi hiire järgi haarata ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 23.03.2020 14:55:30, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 14:53:13 vasta tsitaadiga

Mul on tööl üks kasutaja, kes ei tahtnud T410s pealt ära tulla, sest otsis "ruudukujulise" ekraaniga läpakat - good luck with that. Antud T410s oli totaalselt ribadeks - ekraan oligi ainult juhtmetega ülejäänud arvuti külge ühendatud.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10079108#10079108
Sai talle lõpuks auk pähe räägitud, et aitab sellest lõputust õudusest. Hangiti talle T470s ja nüüd selle pilliga väga rahul. Isiklikult soovitaks samuti T470s peale üle minna, kui võimalus.
DigeBeni kirjutas:
Mis puuteplaati puutub, siis see pole ainult riistvara, kui õuna peal windoozat kasutada, siis miskipärast see headus kuidagi wini üle ei kandu, käsi tahab ikkagi hiire järgi haarata ...

Pidasin silmas seda, et viimaste MacBook Prode touchpad on füüsiliselt peajagu teistest üle - vaikne, pehme ja ülimalt mugav.


viimati muutis Betamax 23.03.2020 14:56:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 19:31:34 vasta tsitaadiga

... jah, ka minu kogemus ütleb, et see "ruudu" taga ajamine on lihtsalt ürgne harjumus, mis kaob kähku, kui uus ekraan kõiges muus piisavalt kvaliteetne.

Klaviatuuri osa võiks öelda, et kui õuna trump on puuteplaat, siis ThinkPad-idel on selleks klaver, sellele ei saa ükski teine tootja praegu vastu, isegi õuna vana klaver mitte.

Mis hingedesse puutub, siis pole nendega seoses juba ammu enam probleeme täheldanud, kui keegi on midagi ära lõhkunud, siis peamiselt ikka kukkumise tõttu, mitte nurgast hoidmise/tõstmise ...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2020 00:47:01 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... suhteliselt arusaamatu jutt, liikuda T-seeria pealt X-i peale ja siis kiruda väikest ekraani ja madalat reso, miskit siin ei kombuudi.

Nagu telefoniga - tahaks kompaktset taskumudelit, mis kätte võttes oleks suur nagu tahvel... Ja X-i peale saab ju tegelikult juba mõnda aega FHD IPS ekraani. Saaks X230-le ka tekitada (no 1600x900-gi), oleks juba rahul. Sotiga siitsamast ostsin, aku peab 4h, moodne SSD-plaadike (ei viitsi hetkel isegi kaevata, on ta mSATA või PCIe) ja 8 giga rammu on juba sees, hingedes pole mm-gi loksu, EST klaver, ID-lugejat küll pole, aga erinevalt uuematest on veel olemas ExpressCard 54, mille jaoks on mul Omnikey 4321 varasemast sahtlist võtta jne. Kõvasti mugavam nii autodiagnostika kui kuskil räkikapis võrguseadete nokkimiseks, samas kontorilauast eemal, aga siiski laua taga exceldamiseks/wordimiseks/veebibrausimiseks ja loomulikult ka hotellis filmi vahtimiseks on jälle 14" T (et mitte öelda 15" T, kuna ka 14" T on nii võetuna juba kompromiss) etem. Tuleb kompromissi otsida, kuna kasutusotstarbed on erinevad, kuid iga jaoks eraldi läpakat sisse seada pole otstarbekas.

DigeBeni kirjutas:
lisaks mitmed kaasaegsed mugavused nagu sõrmejälje lugeja

Seegi tegelikult praegusel T410-l olemas, aga ei kasuta ega tunneks ka järeltulija puhul puudust. Kunagi väga ammu proovisin (T42-l äkki?), siis tundus kuidagi liiga konarlik värk (softipoolelt just, raud on ka tõesti vahepeal muutunud), võimalik, et tänapäeval etem, minu jaoks paraku mulje rikutud...

DigeBeni kirjutas:
... jah, ka minu kogemus ütleb, et see "ruudu" taga ajamine on lihtsalt ürgne harjumus, mis kaob kähku, kui uus ekraan kõiges muus piisavalt kvaliteetne.

Kusjuures ma ei ütleks, et halb ürgne harjumus. Igaüks meist oleks vast nõus väitega, et kõike muud peale filmide vaatamise oleks 4:3 või 3:2 (kuldlõige!) pealt parem teha. Taskbar sööb jupikese vertikaalpinnast, suvalise rakenduse menüüribad veel oma osa, reaalselt jääb info jaoks 16:9-st veel kitsam pilu, samas kui selle laiusega pole enamjaolt peale hakata muud, kui kiita, et nüüd mahub Wordis 2 lk kõrvuti. Kiita ainult seepärast, et paberraamatu korral on sarnane pilt ees puhtalt raamatu ehituse tõttu, mingit vajadust selleks aga pole. Ühelgi e-lugeril ei kuvata korraga kaht lk-d kõrvuti, vastupidi - need on hoopis portrait'is, kuna dokumendi vaatamiseks või e-raamatu lugemiseks on nii palju etem. Nii et tegelikult on 16:9-ga rahul olijad harjumuse ohvrid - neid on juba pikki aastaid selleks dresseeritud (laiekraanid tulid kõigepealt kodukasutajale mõeldud läpakatele - oo, kuulsad videokivi kerghülgavad DV-Paavianid! - ja siis alles äriklassi justkui moodsa ja tahetud disaini/uuendusena, tegelikult lihtsalt kiirmoena, mis on selgelt liialt kauaks püsima jäänud) ja loomulikult inimene harjub kõigega ja hakkab seda loomulikuks, et mitte öelda parimaks pidama. Tegelikkuses hõõrub tootja ehk käsi kokku, kuna saab 14"-se ekraani valmistada palju väiksema pinnaga (14" ruut on suurima pindalaga). Pakub järgmist 21:9 suhtega (kes meist hetkel, enne dressuuri, seda sooviks?).

Oleks see Thinkpadi korpus siis madalama ekraani järgi ka kohandunud...(nagu Macbookil!) Aga ei ju? Vaadake seda laia raami ekraanist ülal- ja allpool - miks see kõik ei võiks kasulik ekraanipind olla? Küll see kaameranikats, kui seda äriklassimasinale tingimata vaja on, ikka veel kuskile ära mahuks.

BTW, T470s on küllalt hea soovitus. Hetkel küll siiski veel natuke kirvem kui mõistlikuks pean. Eriti arvestades, et kasutus on osalt selline, mille juures mõistlik inimene võtaks hoopis ToughBooki.

Kusjuures huvitav, et omal ajal hakati ka 13" X300 liiniga peale, aga see katkes vahepeal, kuni nüüd jälle X390-ga jätkati. Tükkis liialt 12" X-i ja 14" T-ga konkureerima? Mul on X301 ka mingi aeg kasutuses olnud. Oligi tõesti täpselt paras suurus.

Edit: Ok, paistab, et X300 liin läks vahepeal hoopis yogaks kätte ära. Yogat ja touchscreeni ei vaja, küll aga väga tihti ekraani 180° avanemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2020 01:04:20 vasta tsitaadiga

X230 saab mSATA või PCIe peal SSD-sid kasutada? Hmm, arvasin, et sellel on 2,5-tolline S-ATA ainult. Moodsad variandid tulid mäletamist mööda hiljem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2020 01:15:53 vasta tsitaadiga

NightStriker kirjutas:
The_Boss, sellest listist t540p ja W540 on ju selle va juustust puutekaga. Kas paned ebayst vahetusjupi kohe tellimusse või ei tasu üldse kaalumistki.
Ka W541 on kohati selle nuppudeta puutekaga. Vat see sunnik on oluliselt tähtsam kaalukausil kui tagumisest otsast trukkimise võimalus.


Kas sa pead "clunkpad'i" silmas? Kui jah, siis arvan, et Ebay'st tellitav nuppudega trackpad on halvem kui clunkpad. Kasutasin alguses clunkpadi ja vahetasin ringi "parema" vastu. Hiljem kahetsesin. Vana "clunk" toimis paremini.

Betamax kirjutas:
X230 saab mSATA või PCIe peal SSD-sid kasutada? Hmm, arvasin, et sellel on 2,5-tolline S-ATA ainult. Moodsad variandid tulid mäletamist mööda hiljem?


X240 ja üles m.2 wifi ja 4g, sinna saab m.2 2240 ssd panna 4g asemele, muidu 2.5. x230 peal sai msata kasutada 3g asemel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.