Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 328, 329, 330  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 31.10.2020 11:59:15 vasta tsitaadiga

Niipalju kui minul videokaarte olnud siis üle mõne geni need vastu pole pidanud. 3-4 aastat ja aamen. Ja miks ei peaks vihaseks tegema. Mõnel lendab emaplaate ja cpusid minul videkaardid kõige lühema elueaga. 1 kaart 6970 mis pidas vastu 6 aastat oli sihilikult fan cuvega nagu mina seda tahtsin ja selle pidin vahetama driverite pärast. Kuid jah GPUde hinglusele minek on mind vaevanud kaua läbi aegade on need kätte laguneud kiiremini kui seda tahaks. Videokaardid enamasti arvutis on kõige kallim komponent. GPU ehk ise pole kehva ilselt kas hakkab vram nendel jukerdama kui gpu ise kannis oleks peaks juba hakkama rohkem crashima nendel on ikkagi olnud probleem kus mängus teatud pisiasjad tekivad kas tekstuuride veidrus või pildi vahetusel viskab rohelist. Ma ei ülteks ,et see GPU viga on seal on ilmselt mingi teine issue miks need tekivad. Kas kehvad komponendid miks nelja aastaga hakkab jukerdama sest polegi mõeldud rohkem kui garantiiaeg seda ette näeb. See viitab odavamatele komponentidele rämpsu tootmine.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 31.10.2020 13:09:50, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 12:00:12 vasta tsitaadiga

see et sul halb õnn, et tähenda et see kõigil on
_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 31.10.2020 12:00:45 vasta tsitaadiga

Veider jah. Mul seni vaid 1 videokaart ära surnud ja see oli kurikuulus Nvidia 6600GT. Suri täpselt peale garantiiaja lõppu icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 13:11:20 vasta tsitaadiga

OT, mul suri MSI 8800gtx ära, ei mingit OC-d. 1,5a mängimist (2-3h päevas) ja artifaktid icon_mad.gif karpi mul polnud ja kaardi pealt oli s/n kleeps minema läinud. MSI ei tahtnud midagi kuuldagi, proovisin paar korda saata ja pood ka. RIP ~8000kr.

Aga 3070 zotac toimetab mõnusalt ca 30kraadi idles ja warzone ajal üle 60 ei läinud.

_________________
CaseDisplay.eu
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 31.10.2020 13:34:34 vasta tsitaadiga

Aga ma ikka tuletan omale meelde gildi kaaslast kes ütles If fans not spinning idle you killing your card it dosent matter if its made for that. Ja seda oli mõned aastad tagasi. Kuigi ma ei uskunud seda mõned aastad tagasi.
Niipalju lohutuseks ütlen kui panna auto fan peale siis kaardid toimetavad nagu midagi poleks häda kuid ikkagi on ebameeldiv nähtus. Siis mina igatahess zero fani ei soovita. Annad vaikselt kaadile molli kõik need smd mis jahutust ei saa halvenevad ajajooksul.
Seda ei juhtu aastaga vaid pikema ajajooksul.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 31.10.2020 14:44:21, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 13:37:38 vasta tsitaadiga

loodus tühja kohta ei salli, tahanteada asemik
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004




sõnum 31.10.2020 15:41:20 vasta tsitaadiga

Hakkab vaikselt looma, iseasi kas reaalselt ka kätte saab selle hinnaga:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 16:04:36 vasta tsitaadiga

Muigan juba nädalaid siin nende üle kes siunavad neid ked kaarte kalli hinna eest ostavad. Kui sulle hind ei meeldi, ära osta. Kui mul on toodet vaja ja ma näen et mulle hind sobib, siis mind ei koti mis klounid arvavad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 16:15:39 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Muigan juba nädalaid siin nende üle kes siunavad neid ked kaarte kalli hinna eest ostavad. Kui sulle hind ei meeldi, ära osta. Kui mul on toodet vaja ja ma näen et mulle hind sobib, siis mind ei koti mis klounid arvavad.


Klounid tahaks ka, aga #rahaeiole ning siis tulebki siin oma frustratsiooni välja elada. Muidu keegi ei usu, et nad on päriselus kõvad mehed.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 16:58:35 vasta tsitaadiga

Sellessuhtes, et mul oli 1070ti ja edasiminek on suur.
2080ti omanikud ilmselt ei uuenda, kui just raha lambist üle pole.

Ja nii lihtne ongi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 31.10.2020 17:19:07 vasta tsitaadiga

Ma ilmselt jään ootama oma kaarti canceldatud pole veel. Ükskord tuleb teade sorry. 1070 kaardipealt minek on nagu öö ja päev ilmselt. Kuu aega oodatud juba.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 17:29:21 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
majooro, seda juttu on räägitud fe kaartide algusest alates. neid on hiljem ikka ka omajagu liikunud.

No ei ole näha seda liikumist. Kindlasti mitte EU's. Võibolla suure lombi taha on neid rohkem.
Scart kirjutas:
londiste kirjutas:
majooro, seda juttu on räägitud fe kaartide algusest alates. neid on hiljem ikka ka omajagu liikunud.

Mingisuguses USA Kapa-Kohila variandi arvutipoes oli 3070 FE'sid müügil üle saja eksemplari, seega see jutt on ikka pehmelt öeldes ebapädev.

Linki selle väite tõestuseks?
Killhoven kirjutas:
Minule on näiteks suurem argument parem RT lahendus mis hakkab varsti ilmselt 2080Ti-le RT mängudes tagatulesid näitama. Täna on RT võimekus 2080T-il ja 3070-l võrdne, aga efektiivsus üle RT corede arvu hakkab peagi rohkem rolli mängima nagu ma olen aru saanud.

See on päris korralik IF. Ise sellist riski ei võtaks.
RustyZ kirjutas:
Muigan juba nädalaid siin nende üle kes siunavad neid ked kaarte kalli hinna eest ostavad. Kui sulle hind ei meeldi, ära osta. Kui mul on toodet vaja ja ma näen et mulle hind sobib, siis mind ei koti mis klounid arvavad.

Õigustatult siunavad ma ütleks. Sellised inimesed valideerisid ka eelmise 20 seeria absurdseid hindu oma ostudega. Kui sa ostad sellise hinnaga, siis mõistagi tootjad ja edasimüüjad panevad ka järgmine kord sellised hinnad. Kas kasutatud kaardid on turult otsa saanud, et sa PEAD ostma uue kaardi suure juurdehindlusega? Ja siis tulema seda nina alla hõõruma siin? Kui sind tõesti ei koti miks sa siis muigad nende üle kes sellist ülemaksmist ei toeta ja kutsud neid klounideks? Inimestel on õigustatud ootus saada MSRP lähedaste hindadega toodet ja kaevelda kui see on kelle iganes tõttu kallim. Ja ära tule mulle rääkima suurest nõudlusest. Poolteist kuud peale launchi tuleb kaarte peale näpuotsaga. Asi ei ole suures nõudluses. Paljud kohad on teinud isegi pretsendenditu sammu ja delistinud terve hulga kaarte millel puudub igasugune saadavus. Kokkuvõttes on saadaval vähem mudeleid kui oli launchil.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 17:40:06 vasta tsitaadiga

Sõida seenele Tomorrow. Nii lolli juttu pole ammu kuulnud et kellelgil on mingi õigus saada MSRP hinnaga icon_lol.gif
Mine kiru omaette mitte ära tule teistele ütlema mis hinnaga naf midagi osta võivad. Kui sulle ei meeldi, ära osta. Ära tule mind hindades süüdistama sest ma ostsin. Mine korralda vabaduse väljakul revolutsiooni kui tahad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 31.10.2020 17:46:57 vasta tsitaadiga

sa oled vist see kes iga kolme kuu tagant omale järelmaksuga uusi telefone ostab ja siis seda ilgelt heaks ideeks peab, sellistelt tulebki raha ära võtta.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 17:48:12 vasta tsitaadiga

RustyZ, Õigus vs õigustatud ootus. Õpi lugema enne kui lahmima kukud.

Ma pole öelnud mis hinnaga keegi osta VÕIB. Ma ütlen, et sinusuguste inimeste pärast kannatavad ka teised.

Ma ei ostagi. Kindlasti mitte selliste hindadega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 31.10.2020 17:51:46 vasta tsitaadiga

Selle nimi on õigustatud ootus. Miks siis üldse mingit hinda panna ja midagi lubada? Hetkel pole kaarte mida lubati ja ei ole sellise hinnaga mida lubati.
2080ti hind jäigi +300 euri üle MSRP kuna neid osteti ka selle hinnaga.
Kui paljudele on veel 1000 euri söödav siis 1300 on ikka omajagu rohkem ja ei ole taskukohane. Kuigi minu jaoks on ka üle 700 eurose kaardi ostmine ajuvaba. Võib-olla räägib ka vanus praegu, sest näen et selle rahaga saab palju targemaid otsuseid teha. Kui oleks 20ndates hetkel ja gaming oleks elu, siis maksaks isegi selle 1k videokaardi eest ära, kuid ainult siis kui see ongi MSRP hind, mitte scalperite poolt selliseks puhutud. Hetkel hindade puhul häiribki see, et hinnad ei peaks olema sellised ja kellegi teise tasku ei taha mina +300 euri küll niisama ära anda.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 17:54:28 vasta tsitaadiga

RTX 3070 Gaming X Trio käes. Pole ammu nii jahedat ja vaikset kaarti omanud.
Kinnises Define 7 kastis 2040mhz ja üle 63 kraadi ei näe (fan 55%).

MW2 1440p 165hz Ultra Raytracing keskmine fps 125. Rohkem pole katsetanud.

Selline privileegi tunne on, kui kaart kastis icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 18:17:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
RustyZ, Õigus vs õigustatud ootus. Õpi lugema enne kui lahmima kukud.

Ma pole öelnud mis hinnaga keegi osta VÕIB. Ma ütlen, et sinusuguste inimeste pärast kannatavad ka teised.

Ma ei ostagi. Kindlasti mitte selliste hindadega.


Minu süül kannatavad teised? Tule taevas appi icon_biggrin.gif ma ei tea mis maailmas siin härrad elavad. Õigustatud ootus - mis kellelegi õigustatud on, on täiesti personaalne, ei hakka vaidlema.
MSRP ei ole kohustuslik hind, tehke omale see selgeks.

Ma ei saa aru eriti.õis teie agenda selle jonnimisega on tbh. Aa ja mees ise siin räägib mulle süüdistamisest ja siis ise räägib toonil "sinusuguste pärast".

Mine ela oma ideaalmaailmas ja jäta järele teema risustamine oma ideaalmaailma dilemmadega.

PS! Ei osta telosid järelmaksuga aga tegelikult on 0% järelmaks inflatsiooni tõttu üsna hea mõte ja kui sellest aru ei saa, siis võib ka teist arvamust omada.

Long story short: kui mul on toodet reaalselt vaja siis sean endale piiri palju maksimaalselt nõus maksma olen ja ostan selle. Seloe eest mind või kedagi teist süüdistada on väga veider ja ainult oma mätta otsast vaatamine. 3080 puhul oli minu piir 1k +-50eur ja ei hakanud isegi idülli looma MSRP näol et selle odavamalt kätte saan. Ja jah, mul oli selle jaoks reaalne praktiline vajadus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 18:28:37 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
MSRP ei ole kohustuslik hind, tehke omale see selgeks.

Jah see on nimes sees: Manufacturer Suggested Retail Price

Samas inimesi tuleb mõista. Kui ma teen homme kampaania, et müün mingit vanemat kaarti. Ütleme 1070, kampaania korras 1 euroga ja tekib meeletu nõudlus ja mul saavad kaardid minutiga otsa, siis oleks potentsiaalsed ostjad õigustatult pahased, et kuule mees sa lubasid 1 euroga aga nüüd müüakse neid sinult ostetuid 300 korda kallimalt mujal ja sul pole mingit stocki isegi. Milleks siis seda 1 eurost hinda reklaamida kui see on täielik clickbait?

Kui Nvidia ütles, et tuleb 699, siis eeldaks 750 või ütleme 800-ga isegi mingit saadavust. Kui nad ei suuda seda täita, siis peaks andma uue MSRP mis vastab paremini tegelikkusele.
Mulle tundub, et MSRP on kujunenud rohkem alghinnaks millega foorumis mingi raua müügiteemat alustatakse aga keegi reaalselt ei eeldagi, et sellega saaks midagi osta.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 31.10.2020 18:51:22 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
RustyZ, Õigus vs õigustatud ootus. Õpi lugema enne kui lahmima kukud.

Ma pole öelnud mis hinnaga keegi osta VÕIB. Ma ütlen, et sinusuguste inimeste pärast kannatavad ka teised.

Ma ei ostagi. Kindlasti mitte selliste hindadega.


Minu süül kannatavad teised? Tule taevas appi icon_biggrin.gif ma ei tea mis maailmas siin härrad elavad. Õigustatud ootus - mis kellelegi õigustatud on, on täiesti personaalne, ei hakka vaidlema.
MSRP ei ole kohustuslik hind, tehke omale see selgeks.

Ma ei saa aru eriti.õis teie agenda selle jonnimisega on tbh. Aa ja mees ise siin räägib mulle süüdistamisest ja siis ise räägib toonil "sinusuguste pärast".

Mine ela oma ideaalmaailmas ja jäta järele teema risustamine oma ideaalmaailma dilemmadega.

PS! Ei osta telosid järelmaksuga aga tegelikult on 0% järelmaks inflatsiooni tõttu üsna hea mõte ja kui sellest aru ei saa, siis võib ka teist arvamust omada.

Long story short: kui mul on toodet reaalselt vaja siis sean endale piiri palju maksimaalselt nõus maksma olen ja ostan selle. Seloe eest mind või kedagi teist süüdistada on väga veider ja ainult oma mätta otsast vaatamine. 3080 puhul oli minu piir 1k +-50eur ja ei hakanud isegi idülli looma MSRP näol et selle odavamalt kätte saan. Ja jah, mul oli selle jaoks reaalne praktiline vajadus.


0% järelmaks on hea mõte sest telia oma "0"% järelmaksuga pakub kõike 20% kallimalt kui mujalt saab aga intress on 0% ? Much logic beer_yum.gif
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 31.10.2020 18:54:01 vasta tsitaadiga

Tavaliselt, muude toodetega on nii MSRP korraliku varuga (eeldan, et ka videokaartidega), et tihti poed müüvad väiksema summaga kui seda MSRP ette näeb, sellepärast enda poole püüda kliente.
Hetkel mulle tundub, et käib kõva raha tegemine, kelle poolt on raske ennustada, on see pood, vahelaod või tootja. Aga kui inimesed maksavad siis pole midagi teha.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 31.10.2020 18:58:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kui Nvidia ütles, et tuleb 699, siis eeldaks 750 või ütleme 800-ga isegi mingit saadavust. Kui nad ei suuda seda täita, siis peaks andma uue MSRP mis vastab paremini tegelikkusele.
Mulle tundub, et MSRP on kujunenud rohkem alghinnaks millega foorumis mingi raua müügiteemat alustatakse aga keegi reaalselt ei eeldagi, et sellega saaks midagi osta.

Väga mugav performance per cost graafikutel ilutseda. Tegelik turuhind on midagi muud. Reviewerid saavad oma 3070 ilusti kätte ja kujutavad ette et MSRP hind ongi päris elu. Näen et osad youtuberid boikoteerivad ja lasevad 3070 ülevaate alles siis välja kui neid on võimalik hankida.

Need kes 3070 said 500€-ga kätte, peaks päris rumal olema neid mitte 1000€-ga maha ärida ja põletavad selle 500€ mängides maha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 19:24:19 vasta tsitaadiga

Amazon.de’st võeti raha ka maha (1400 €) 5-10 november peaks kaart käes olema. 17 september sai tellitud, ehk siis 1,5 kuud ootamist - polegi nii hull antud launchi arvestades. Arvuti juba valmis igatepidi ja ootab Asus Strix 3090 OCd
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002




sõnum 31.10.2020 19:37:51 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3060-ti-will-be-announced-on-november-17th/
NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Will Be Announced On November 17th
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 19:59:00 vasta tsitaadiga

Näiteks, EVGA on vist ainuke tootjatest, kes ise oma lehel neid kaarte müüb, ja nende omahind on vägagi MSRP lähedal (saadavus EU-s on muidugi ümmargune 0 või siis mõned üksikud on tänase seisuga septembris tellitud kaardid kätte saanud, sest EVGA pani kohe alguses paika, et prioriteet on Põhja-Ameerika turg ja eurooplased näksigu esialgu muru). Ehk hinna ajavad lakke edasimüüjad, kes tegelikult saaks odavamalt müüa, aga kui lõpptarbija on nõus rohkem maksma, siis ega nemad ka kätt ette ei pane.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 328, 329, 330  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.