Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 136, 137, 138  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 02.07.2010 11:56:24 vasta tsitaadiga

mul 2 kuud varsti,särab teine nagu uus alles thumbs_up.gif pole see korpus midagi nõrk,oleneb hoidmisest muidugi nagu iga muu telefoniga
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.07.2010 15:32:47 vasta tsitaadiga

Endal nädal varsti täis saamas ja näeb välja nagu alles karbist välja võetud. Näpujäljed muidugi on, aga taskust väljavõttes on needki kadund thumbs_up.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2010 16:30:50 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Draqula, nexus one'l peaks froyo juba väljas olema? Teised Droidid ootavad tootja kohanduste taga, niipalju kui ma asjast aru olen saand.


Nexus One saab külmund jogurti nätaka...
http://www.slashgear.com/nexus-one-gets-froyo-frf91-ota-update-0292662/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+slashgear+%28SlashGear%29
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2010 23:58:48 vasta tsitaadiga

ekraanile kriime tuleb?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 03.07.2010 00:04:56 vasta tsitaadiga

Kuidas omanikud rahul on telefoniga? ootaks just nende arvamusi, kes on omanud vähemalt 2 nädalat.

Et mis on head ja eriti veel vead. Ma ei suuda otsustada, et kas võtta Desire või oodata nokia N8't.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 03.07.2010 00:37:05 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kuidas omanikud rahul on telefoniga? ootaks just nende arvamusi, kes on omanud vähemalt 2 nädalat.

Et mis on head ja eriti veel vead. Ma ei suuda otsustada, et kas võtta Desire või oodata nokia N8't.


sama küsimus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 03.07.2010 01:20:24 vasta tsitaadiga

ma olen küll Desire't vaid korra näppinud, aga igatahes ootaks N8 või Galaxy S'i (poodidesse jõudmise) ära (sõltuvalt eelistustest; kes tahab tulevikuta OS'iga digiseepi ja navigaatorit või Droidi, mis esmakordselt astus iSaanile enne kandadele kui see üldse välja jõudis ilmuda icon_razz.gif ).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 03.07.2010 01:39:15 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kuidas omanikud rahul on telefoniga? ootaks just nende arvamusi, kes on omanud vähemalt 2 nädalat.

Et mis on head ja eriti veel vead. Ma ei suuda otsustada, et kas võtta Desire või oodata nokia N8't.

Telefoni olen omanud nüüd veidike üle kuu aja. Üldmulje on positiivne. Tulin Symbian S60 pealt (Nokia N82) ja ei kahetse.
Siin on mõned plussid ja miinused enda vaatenurgast:

+ Ekraan on hästi vastu pidanud. Olen muidugi üritanud hoida ka ja samasse taskusse muid vidinaid (võtmed, usb pulgad jne) ei pane, aga peale kuud aega ei leia ühtegi kriimu, isegi mitte väikeseid.
+ Aku peab paremini, kui oskaks nutitelefonilt oodata. Viimane n-ö real world katse (vahetevahel 3D mängimine, internet, kõned) andis tulemuseks neli ja pool päeva. Kui terve päeva aktiivselt kasutada, tuleb siiski õhtul laadima panna.
+ Telefon sobib väga hästi mängimiseks. Viimati sai 2 tunnisel bussisõidul Dungeon Hunterit mängitud. Kui samal gamelofti lehel mängude videosid vaadata, saab aimu, mida Androidi telefonidel teha saab.
+ HTC Sense UI näeb välja ilus ja funktsionaalne; parem kui iPhone või Symbianid, aga ka parem kui näiteks vanilla Android või Samsungi looming.

- Telefon ei lae nii kiiresti, kui sooviks. Vanal Nokial läks 1-2h ja oli täis, HTC Desire teeb seda üle micro usb kaabli ja võib julgelt ööseks laadima jätta.
- Kaasatulnud meediaplayer lisab lugude peatamiseks/vahetuseks vajalikud nupud otse ooteekraanile, mille aktiveerimiseks ei ole vaja telefoni lukust lahti teha. Selletõttu on olnud juhuseid, kus telefon taskus ise lugusid vahetab.
- Wi-Fi võrkude lisamine ei ole lihtne ja tuleb teha läbi Settings menüüde. Kord juba lisatud, probleem kaob. Ilmselt on mõni App, mis elu lihtsamaks teeb, samas see võiks olla telefoniga juba kaasas.
- Päikese käes on ekraani keeruline lugeda. Ekraani saab seadistada eredamaks, mis probleemi veidi leevendab, ebameeldivaks jääb see siiski.
- Esimest korda telefoni kätte võttes tundus see raske. Siis nägin, et aku oli veel sisse panemata. icon_razz.gif Alguses vajab kindlasti harjumist, kui kergemate telefonide pealt tulla, eriti kuna see telefon üsna õhuke on ja selle pärast silmaga vaadates palju kergem välja näeb.
- Kaamera on selline keskmine telefonisilm. Uute nokiate vastu ei saa.
- GPS kaarditarkvara on Google Maps, mis kasutab kaartide jaoks internetti. Androidi jaoks hetkel ühtegi tõsiseltvõetavat offline-kaardiprogrammi pole.

Võrdluses Nokia N8 samas, võrdlust minu jaoks ei olnud. Peamiseks põhjuseks opsüsteem. Symbian S60 oli väga kinnine. N8 kasutab uut, Symbian ^3 süsteemi, mis ei tundu eriti parem olevat. Uued nokiad on üldse MeeGo peal kuuldavasti. Nutitelefonide juures moodustavad programmid suure osa ja kui neid saada pole, pole ka telefoni endaga midagi teha. Seepärast tõmbas Android rohkem.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.07.2010 01:42:49 vasta tsitaadiga

Mul on Desire käes olnud juba ligikaudu 2 kuud.
1 jama mis ei meeldi on see, et ei tunne numbreid ära: aka +372 52123123 ei ole sama mis 52123123.
Seetõttu kui number ei klapi on helistaja ka unknown. Peale selle kui number on sisestatud +372 algusega siis otsimisel numbri järgi peab ka sisestama +372 icon_confused.gif
Shut down aeg on ka vahel aeglane...

Ülejäänud on nagu tipp topp, 5+ ... eriti kui saaks veel 2.2 droidi ka peale icon_smile.gif
Kui peaks tegema uuesti valiku, siis teeks sama.
Nokia on tulevikuta, iFöön is istu - eriti veel mõtekate pakettidega... Samsung tundub odavtootjana, SE kõlbaks ainult androidiga, LG - kehvade kogemuste tõttu selle poole ei vaatagi enam...
Seetõttu HTC pinnale jäigi icon_lol.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 03.07.2010 02:07:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samsung tundub odavtootjana

kus nüüd ütles! icon_lol.gif oled üldse mõnd üle B-seeria näinud ja katsunud? icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.07.2010 10:03:13 vasta tsitaadiga

krusu70, selle suunakoodi jama saab hõlpsalt lahendada number fix nimelise appiga. HTC Hero teemas viimastes postides sellest juttu.

Edit: (Maplekey Company) number fixer on appi nimi.

Endal on desire olnud ca. nädal ja midagi halba pole küll öelda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 03.07.2010 10:06:54 vasta tsitaadiga

Mind pole kunagi symbian häirinud, ei saagi hästi aru, mille üle enamused virisevad, aga see-selleks.

Praegu kaks asja mis häirivad 5800 peal, on vähe mälu, aeglus ja totaalselt crap kaamera. Samas aku on super. Ei tahaks enam sellise akuga telefoni, mida iga päev peaks laadima. Kuidas sellel üldiselt on? paar kõne, natuke netti ja mõned mängud peab ikka 3 päeva ära näiteks? Kuidas üldiselt kaameraga rahul olete? nii palju kui netist pilte vaatan, siis ega ta suurem asi pole, aga kuna vaataksin neid enamuses ainult telefoni ekraanilt, siis kuidas nad seal tunduvad? pole mingeid imelikke värvi mänge vms?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.07.2010 10:47:49 vasta tsitaadiga

NATAS999, Tänud.
striker13, Väidetavalt on kaamera korralik ainult app (+draiverid) sitt.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 03.07.2010 10:56:46 vasta tsitaadiga

Siin on Desired arvustatud juba küll ja küll. Kuidas kellelegi meeldib on ju rangelt subjektiivne. potentsiaalsed soovijad parem kirjutage oma soovid küsimuste stiilis ja siis oskavad omajad vastata. Ma võin ka öelda, et väga viis on, aga sellest vähe abi.

striker13,
Mälu on nii palju, kui suure SD kaardi viitsid sisse osta. Mul on 16GB Class6 kaart sees ja sellest maa ja ilm (telefon toetab kuni 32GB). Kaasa vist tuli 4GB Class2 kaart.
Telefon on sigakiire ja läheb veel kiiremaks peale 2.2te. Ma ei ole 5800t kunagi kasutanud ausalt, aga enne oli iPhone 3G ja see tundus ok, paaris kohas hakkis. Desired pole veel suutnud hakkima ajada.
Aku on nii nagu sa sellise ekraanisuurusega nutitelefonilt oodata võid - 1päev normaalse-tõsisema kasutuse juures, 6-8h kui aint otsas istud (v.a mängud), kui hakkad mängima ja üldse paned kõik kellad viled tööle, siis orienteeruvalt 4-5h. Mina laen iga 2e päeva järgi umbes täpselt ja seda siis normaalse telefoni ja netikasutamisega. Muuseas, juba praegu saab tellida 1600mAh akusi ja kindlasti tuleb neid veel (ehk isegi kangemaid) erinevatelt tootjatelt. Kui ikka jube mure on, siis saab osta ja laadida lisa aku endale, aku vahetus on imelihtne.
Kaamera on böö. Pildid teeb ära, aga keskkond peaks normaalselt valgustatud olema. Ma pole kaamera appi väga palju näppinud ka, äkki annab midagi paremaks timmida.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 03.07.2010 11:57:22 vasta tsitaadiga

striker13, kui igatsed kestvat akut, siis osta Samsung Galaxy S icon_razz.gif sõber muidu Desire'ga sigarahul aga teatud päevadel ajab karvad halliks (otsene seos jala raskusega - kas telefon paneb enne koju jõudmist pildi tasku või mitte icon_razz.gif ).
edaspidi maini ka, et sul praegu Nokia 5800. Samsungil ka (S)5800 ja võib segadust tekitada icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 03.07.2010 12:15:09 vasta tsitaadiga

palju Desirel vaba RAM'i on olekus kus jooksevad need rakendused mis tootja on taustale jooksma pannud ja ise pole midagi avanud?
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 03.07.2010 12:15:36 vasta tsitaadiga

arm2004, jätan meelde icon_smile.gif aga samsungi ei julge osta, ei jäta eriti usaldusväärset muljet, kuigi kodus päris mitu samsungi asja laitmatult töötab juba päris mitu aastat icon_biggrin.gif

Kuidas neil selle navi tarkvaraga on? et google maps on peal nagu ma aru saan, aga hääljuhtimist vist pole ja kaarte peab koguaeg läbi õhu tõmbama?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 03.07.2010 12:18:57 vasta tsitaadiga

Nu, tapsin enda jooksvad programmid ära ja 227MB näitab vaba mälu.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 03.07.2010 12:23:25 vasta tsitaadiga

siis sama lugu mis galaxy s'ga et RAMi on üle 500 aga kernel ei toeta üle 256 icon_neutral.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.07.2010 12:41:59 vasta tsitaadiga

striker13, minul pidas 3 täistööpäeva ilusti vastu. Samamoodi, et paar mängu, mõned lühikõned, naca mängu vist isegi ja netti ka vb pool kuni 1tund umbes. Ahjaa fotot tegin ka ja 1-2 youtube musavideot vist kui õieti mäletan. Google maps on olemas ja gps toimib super thumbs_up.gif

Fotosid ja kaameravideoid saab mõnuga telefonist vaadata, fotode puhul ei saagi aru, et midagi viga oleks, arvutiekraanil on muidugi hoopis teine teema. Kaamera ise on väga mugav, just fokusseerimine. Makrot kahjuks pole ise suutnud veel teha, aparaat ei suuda piisavalt lähedal olevaid asju fookusesse saada.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2010 13:06:18 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
siis sama lugu mis galaxy s'ga et RAMi on üle 500 aga kernel ei toeta üle 256 icon_neutral.gif

... ma ei suuda hoobilt linki leida, kuid väidetavalt, pidi froyo selles osas mingi lahenduse pakkuma sest reaalselt ei ole kerneli taga midagi, see on pigem progejate sisse kirjutatud kiix ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2010 00:33:51 vasta tsitaadiga

Navigatsioonitarkvarast kasutan ise offline'is Navigon nimelist asja. Täitsa kenasti on maapiirkonnas ka väiksemad teed peal. Eestikeelseid hääljuhiseid pole, kuid saab ka inglise keelega hakkama, ainuke asi on hääletugevuses, natuke valjemini võiks tädi kisada. Navigon ei pauguta asula sees näiteks lahti, et oled raudtee peal, püüab sind kogu aeg lähedal asuvate tänavate-teede peale paigutada, muidu väga viisakas.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 04.07.2010 10:21:35 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Navigon ei pauguta asula sees näiteks lahti, et oled raudtee peal, püüab sind kogu aeg lähedal asuvate tänavate-teede peale paigutada, muidu väga viisakas.


Kas nad just seda ei peakski tegema? Kui ta koguaeg näitaks, kus ta GPS'i järgi on, siis enamus ajast sõidaksid kuskil metsas või põllul ma pakun

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2010 10:51:47 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
MaitK kirjutas:
Navigon ei pauguta asula sees näiteks lahti, et oled raudtee peal, püüab sind kogu aeg lähedal asuvate tänavate-teede peale paigutada, muidu väga viisakas.


Kas nad just seda ei peakski tegema? Kui ta koguaeg näitaks, kus ta GPS'i järgi on, siis enamus ajast sõidaksid kuskil metsas või põllul ma pakun


Garmin mobile lubab vähemalt WinMo seadmetel menüüst valida: näita reaalset asukohta või näitas asukohta teel.

Ise olen siiani eelistanud reaaset asukohta sest objektid kuhu liigun ei asu kõik mitte tee ääres. See "näita asukohta teel" on minu arvates jäänud vanadest aegadest, kui gps vastuvõtjad olid veel nõrgad ning asukoht kõikus palju.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 04.07.2010 11:04:06 vasta tsitaadiga

HTC Desire aku on tõsiselt paranenud peale esimest paari päeva ja paari laadimist. Kolm päeva laadimata on isegi reaalne, sõltuvalt kui aktiivselt seda kasutad. Kuna minu jaoks on tegu vahendiga, mis sõltub minu 'mobiilsusest', siis see võib kõikuda. 3h laadimine pole sugugi probleem, sest jätan selle öösiti laadima niikuinii.

Mis vastupidavusse puutub, siis selle tarbeks tellisin Amazonist case'i:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003HRZRCE/ref=oss_product

Ja see jõudis paar päeva tagasi kohale. Väga hea on, läheb telefoni ümber ideaalselt ja kindlalt ning võimaldab seda kaitsta taskus. Enne kasutamist peab muidugi iga kord selle sealt välja võtma (mis on tegelikult lihtne, selle tarbeks on case'i sisse ehitatud üks riba, mida tõmmates telefon kenasti välja tuleb kolmandiku), aga siiani pole see probleemiks olnud. Materjal on ka väga vastupidav ja usaldusväärne ning ei näe välja nagu laguneks koost peale pikemat kasutust. Case'i sisemus on samuti materjalist, mis väga ekraanisõbralik. Kuna kilesid ja muid preservatiive telefoni ümber panna ma ei taha, siis see on siiani olnud parim lahendus.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 136, 137, 138  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.