Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126, 127  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 29.01.2016 11:19:48 vasta tsitaadiga

ma ei saanud Heret tööle vanas 520 telefonis..
----------
kahju ja kurb:
Microsoft tutvustas Windows Phone´i alternatiivina turuliidritele iOSile ja Androidile viis aastat tagasi. Tänaseks on selge, et ettevõte on sellega läbi kukkunud. Kui 2014. aasta jõulukvartalis suutis Microsoft müüa 10,5 miljonit nutitelefoni, siis aasta hiljem kahanes see number 4,5 miljonini.

Uuringufirma IDC andmetel müüdi 2015. aasta neljandas kvartalis kokku 400 miljonit nutitelefoni, mis teeb Microsofti turuosaks veidi üle ühe protsendi.

Kokku on Microsoft ja Nokia turul tegutsetud aastate jooksul müünud vaid 110 miljonit Windows Phone´i kasutavat Lumiat, samal ajaperioodil on uue omaniku leidnud aga kokku 4,5 miljardit Apple´i iOSi ja Google´i Androidi platvormi kasutavat seadet.

Päästerõngast ei ole kuskil näha - viimati esitletud lipulaevad Lumia 950 ja 950XL said tehnoloogiameedialt pigem kehva arvustuse, lisaks on neis jooksva Windows 10 tarkvaraga täheldatud mitmeid probleeme.

http://tehnika.postimees.ee/3486793/microsofti-nutitelefonide-muuk-vaagub-hinge
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005




sõnum 30.01.2016 10:23:57 vasta tsitaadiga

Inimesed ostavad iphoni ja droidi mingil segasel põhjusel.
Tegelikult võrrelda neid wp ga siis wp on tunduvalt parem os telefonile.
Ei pea koguaeg restarte tegema ja asi ei jookse kokku nagu droidil ning õunal.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 30.01.2016 10:44:04 vasta tsitaadiga

Eks probleem on selles, et tehti liiga head telefonid - ainuke põhjus, miks ma peaks 820 asemel 950 ostma on see, et tahaks näotuvastusega sisse logida ja continuumi kasutada.
Kuigi jah, eks viimased mudelid oma hinna kohta ei näe piisavalt atraktiivsed välja :/

Oleks pidanud kohe sellise skinivalikuga olema:
http://www.windowscentral.com/handson-mozo-leather-covers-lumia-950

Store on viimasel ajal paremaks läinud, mul on mitmed äpid juba (isegi ostetud) mis on nii pc kui mobiili variant...
Parem oleks, et nüüd ei sunnita mind Androidi peale minema, ma üldse ei tahaks (pigem vaataks juba dumbphone poole ja ostaks tableti kõrvale)
http://www.gsmarena.com/nokia_6510-287.php

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 30.01.2016 19:03:04 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, ning olen ka netist kuulnud, et ega Microsoft tahagi seda 950 seeriat massiliselt müüa. Pigem püüab fänne kes vigu kannatavad ning aitavad toodet parandada ja arendada. Palju teie poes seda telefoni letil olete näinud? Kui ma 950 elisast ostsin, siis vaatasin netist järgi kas on olemas. Poes polnud ühtegi vihjet sellele:) Riistvaraliselt on ju igati pädev asi - tarkvara lonkab kahte jalga. Win phone 8.1 saadi igati stabiilseks, sõi akut vähe. Kui nüüd windows mobile 10 sama stabiilseks saada, mõned levinud apid poodi juurde ning kasutuskogemuse ühtlasemaks saaks oleks täitsa rahul beer_yum.gif Tõsi on muidugi see, et pisut kallis on. Kasumisse nad selle telefoniga nii ehk naa ei saa, oleks võnud siis katsejäneseid soodsama hinnaga püüda.
Arvan, et üritavad tarkvara korda saada ja siis tippmudelina ilmub miski surface phone taolist.

PS! ülaltoodu enamuses minu arvamus ja pole minu poolt tõestatav icon_cool.gif [/youtube]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 26.04.2016 10:15:13 vasta tsitaadiga

Mingi kamm on, Uninstallisin kogemata MSN healt, millel sammulugeja saab lockscreenile panna. Microsoft seda enam ei toeta. sain küll XAP sellest ja isegi tegin dev-unlocki, aga ikka ei sale installida, kuna olevat aegunud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 26.04.2016 11:22:20 vasta tsitaadiga

ahto42, proovi korra kuupäev vanemaks muuta ja siis installida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 26.04.2016 14:57:48 vasta tsitaadiga

Muutsin 2015 aprillile, (msn health-tervis ja sport tugi lõpetati juulis. Tegin ka telefonile restarti, aga ikkagi on poes-installi kohalikud rakendused- all see toetamata.

Edit: Kas Reset tooks selle tagasi? Tervis ja sport olid juba tehasest kaasas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 29.04.2016 18:01:53 vasta tsitaadiga

uuel Micros Lumia 550-l on kaardiprogrammiks c2015 Microsoft ja c2015 Here.
ehk täitsa ok telefon alla 100e.
ma juba arvasin, et Here on jäädavalt kadunud..
W10 Mobile on ka kasutajasõbralik..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2016 19:42:10 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
uuel Micros Lumia 550-l on kaardiprogrammiks c2015 Microsoft ja c2015 Here.
ehk täitsa ok telefon alla 100e.
ma juba arvasin, et Here on jäädavalt kadunud..
W10 Mobile on ka kasutajasõbralik..


Here on W10 phone peal vaid juuni lõpuni:
http://360.here.com/2016/03/15/important-information-about-here-apps-on-windows-phone/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 29.04.2016 20:02:36 vasta tsitaadiga

seda ma mõtlengi, et uus MS kaardiapp on üsna sarnane here-ga, s.t. võid eelnevalt laadida eri riikide kaardid valmis..

For maps, routes and navigation, we recommend using the preinstalled Windows Maps application. The Windows Maps app contains many HERE elements since Microsoft has developed it using the HERE Platform and with assets they received from HERE in 2014.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 29.04.2016 21:03:13 vasta tsitaadiga

p3000, see uus pidi juhatusega puusse panema...ehk siis karjub parempööret peale seda kui juba teeots tegelt selja taga on jne. Ei ole sellist asja kogenud/tähele pannund?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 29.04.2016 21:59:09 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
p3000, see uus pidi juhatusega puusse panema...ehk siis karjub parempööret peale seda kui juba teeots tegelt selja taga on jne. Ei ole sellist asja kogenud/tähele pannund?

ausalt, ma pole kunagi ühtegi nutikat autos navina kasutanud..
võin siiski selle lumia 550 navina ära proovida nv.-l
praegu laen Eesti,Läti ja Leedu kaarte..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 29.04.2016 22:11:27 vasta tsitaadiga

p3000, siiralt hea meel oleks Sinult selle kohta tagasisidet saada! icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 30.04.2016 11:17:05 vasta tsitaadiga

linnas lühike ots:
nagu peab: 1.1km enne pööret hoiatab, siis 300m enne ja lõpuks 150m enne keeramist (kiirus 45km/h)(sim-kaarti tel sees pole),
testin hiljem veel..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2016 13:52:09 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
p3000, see uus pidi juhatusega puusse panema...ehk siis karjub parempööret peale seda kui juba teeots tegelt selja taga on jne. Ei ole sellist asja kogenud/tähele pannund?


Sõitsin eile pikema otsa lõuna-Eestisse ning täna tagasi selle naviga. Pani puuse küll. Esiteks juhatas kuskile kruusatee peale metsa vahele. teoreetiliselt tee läks sihtkoha poole, kuid siiski ringiga. Teiseks mingi aeg jääb maha või jõuab ette see navi minu hetkeasukoha suhtes. Lambist ütleb, et keera paremale. Tee on olemas küll paremale, aga kuskile pärapõrgu. Kui vajutada "värskenda marsruuti", siis liigutab navipildi õigesse kohta ja ütleb, et paari kilomeetri pärast on parempööre. Täna tagasi tulles pani ka pange. Tahtis läbi metsa kuskilt otse tõmmata. Ma ei viitsind enama jaurata ja panin kinni.
Võib olla saab sättida, et kruusa- ja metsateed vahele jätta, kuid see, et kaart jääb asukoha suhtes maha või ette, see ei tohiks küll seadistuse küsimus olla. igatahes, seda navi ma hetkel ei usalda.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 02.05.2016 09:29:47 vasta tsitaadiga

Kasutasin Riias nädalavahetusel androidi peal Here Maps`i ja kurjam jääb ka maha asukoha suhtes. 2X panin teeotsast mõõda, sest navi oli maha jäänud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 02.05.2016 10:19:49 vasta tsitaadiga

Tundub rohkem tihendi viga olevat.

Loodan, et veoautoga ei sõida, muidu oht et sõidad silla alla kinni end.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 10:31:47 vasta tsitaadiga

Lumia 1020 töötas here veatult. Lumia 950 kaarte pole veel jõudnud testida.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 11:11:19 vasta tsitaadiga

GPS vastuvõtja võimekus on ju ikka ka oluline. See on mudeliti erinev ja mobla sees olev on niikuinii nirum kui spets PNA-s olev. Võtke üks PNA tükkideks ja vaadake, kus asub ja kui suur on GPS-antenn. Ja võrrelge siis moblaga.

GPS navisoft silub joone ära ja rahustab ebatäpsuse maha. Ennustab ajaloo baasil, kuhupoole ja kui kiirelt sa liigud (eriti näiteks tunnelis täiesti leviaugus olles), kuigi tegelikult saab asukohapunkte kord ühele, kord teisele poole metsavahele määratuna (linnas kõrghoonete vahel veelgi hullem). Katsetage tracker-softiga, mis ei ürita siluda ja iga hinna eest kursorit maanteel hoida. Võrrelge seda sakilist joont oma reaalse liikumisteekonnaga.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 02.05.2016 11:34:09 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
GPS vastuvõtja võimekus on ju ikka ka oluline. See on mudeliti erinev ja mobla sees olev on niikuinii nirum kui spets PNA-s olev. Võtke üks PNA tükkideks ja vaadake, kus asub ja kui suur on GPS-antenn. Ja võrrelge siis moblaga.

GPS navisoft silub joone ära ja rahustab ebatäpsuse maha. Ennustab ajaloo baasil, kuhupoole ja kui kiirelt sa liigud (eriti näiteks tunnelis täiesti leviaugus olles), kuigi tegelikult saab asukohapunkte kord ühele, kord teisele poole metsavahele määratuna (linnas kõrghoonete vahel veelgi hullem). Katsetage tracker-softiga, mis ei ürita siluda ja iga hinna eest kursorit maanteel hoida. Võrrelge seda sakilist joont oma reaalse liikumisteekonnaga.


Asi on selles, et HERE maps oli alati väga viis. Symbianist saati icon_smile.gif

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005




sõnum 02.05.2016 12:23:56 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Eks probleem on selles, et tehti liiga head telefonid - ainuke põhjus, miks ma peaks 820 asemel 950 ostma on see, et tahaks näotuvastusega sisse logida ja continuumi kasutada.
Kuigi jah, eks viimased mudelid oma hinna kohta ei näe piisavalt atraktiivsed välja :/

Oleks pidanud kohe sellise skinivalikuga olema:
http://www.windowscentral.com/handson-mozo-leather-covers-lumia-950

Store on viimasel ajal paremaks läinud, mul on mitmed äpid juba (isegi ostetud) mis on nii pc kui mobiili variant...
Parem oleks, et nüüd ei sunnita mind Androidi peale minema, ma üldse ei tahaks (pigem vaataks juba dumbphone poole ja ostaks tableti kõrvale)
http://www.gsmarena.com/nokia_6510-287.php


vahetasin oma lumia 820 microsoft 950 vastu esialgu kahel põhjusel - continuum ja see, et 820 ei tahtnud korralikult äratada - äratus toimis nii nagu heaks arvas. continuum on siinai veel katsetamata, kuid äratus sai korda, ning telefoniga olen ülimalt rahul. ning tõesti tel oleks pidanud kohe ilmuma nahast taga kattega - tellisin mobilefun.de lehelt monzo pruuni nahkkattega taga kaane - kuid juba on ka esimesed tagasi löögid - nimelt andis mobilefun teada, et tarne viibib, kuna monzo ei suuda neid piisavalt toota. Store on tüesti kõvasti paranenud võrreldes 1-2 aasta taguse ajaga.

rääkides nõotuvastusest, siis see ei ole nii kiire ja ladus kõi võiks olla, seega kasutan näetuvastust + parool, kuid ka sel on omad kiiksud. teoreetilislt peaks küsima peale igat telefoni kinniminekut näotuvastust ja parooli, kuid seda ta ei tee, vaid logib mingites X olukordades ilma probleemideta sisse.

rääkides here (maps, kaart, või mis iganes selle aja nimi on), siis kaart ise on täitsa adekvaatne, otsitulemusi otsib ka maaameti.ee lehelt. see, et ta vahepeal valib mingid X teed on seotud sinu eelistustest, ning vähemal määral muidugi ka kaartistamise kvaliteedist. tean seda, kuna kasutan peaagu igapäevaselt here mappi jõgevamaal, tartumaal ja valgamaal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 02.05.2016 13:51:16 vasta tsitaadiga

sõitsin Tln-Klaipeda-Rakvere ja kasutasin Lumia 550 + auto navi kõrvuti.
igal navil on tavaliselt oma kiiksud, kuid siiski julgen väita, et Lumia "MS kaardid" (a la Here+MS) töötas navina täiesti laitmatult!
arvestama peab, et sim-kaarti telefonil polnud sees.
aku peab vastu ca 5-8h navigeerides.
lisaks suht ilus terava pildiga ekraan jne.
lisaks peaaegu kogu maailma kaardid..mida saad eelnevalt tasuta laadida.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 16:05:58 vasta tsitaadiga

Ma kasutasin Windows 10 rakendust "kaardid", sest here ei toimi ja ütles et tõmba see. Telefon lumia 930
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 17:47:31 vasta tsitaadiga

Mina loobusin Waze'i kasuks juba ammu HERE kaartidest, kuigi need hästi töötasid. Waze'i miinuseks vaid majanumbrite kohatine mitte leidmine. Välismaal on sellega jah veel natuke keeruline aga eks ootame roamingtasude kadumist.
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 03.05.2016 10:38:49 vasta tsitaadiga

Kiidan ka WP peal Waze rakendust, kuigi selle arendamine WP jaoks juba mõnda aega tagasi peatati.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126, 127  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.