Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Elektrijalgratas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 182, 183, 184  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004




sõnum 10.08.2020 19:06:28 vasta tsitaadiga

oswald kirjutas:
Tunne u sama nagu 10 euro eest 1Tb mälukaardi pakkumist vaadates, aga...?

Vot nii ongi. Tee matemaatikat, selline aku peaks sisaldama 17Ah (17000mAh) elemente. Hiinlasel ikka juhtub selliseid väikseid "näpukaid" nullidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 10.08.2020 20:14:55 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Olen omajagu netti tuhmunud, aga pole leidnud endale meelepärast kit'i. Otsin 250W 36V tagaratta (või keskjooksu) lahendust, mis oleks üsna silmatorkamatu. Pedal assist tüüpi kontrolliga, lenksule midagi ei taha (kui siis ainult app'i kaudu telo ekraanile, aga see pole must have). Selline visuaalselt minimalistlik mootor, väike aku ja pedaalisensorid kooslus. On sellist või tuleb tehasest valmis ratas osta?


Mina sain oma ratta 899 nüüd maksab asi 1400. 36v 250w bafang rummus 2000 kilti on läbitud poe ratta eelis on juhtmed peidus, pakiraami akud, kena välimus midagi ei lonka. Tugevam raam on ka ja on raskemad. Tahtmise korral saab 35km/h vurada. 35-38 on ka lagi 36v pärast pedaalimine on pointless peale 25km/h kuigi PAS vajab veits jalgu keerutada. Kui suuremat kiirust pedaalida siis tuleb panna kassetid teised ja suurem hammasratas ette muidu vehid tühja. Poe ratta miinus on see ,et üle 25km/h pole mõeldud. Kuigi sport rattad pedaalivad ilusti 34-35

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 10.08.2020 21:38:13 vasta tsitaadiga

Kui mingi asi on liiga hea, et olla tõsi siis see polegi tõsi. Veel küsimusi?

Etsike kirjutas:
oswald kirjutas:
Tunne u sama nagu 10 euro eest 1Tb mälukaardi pakkumist vaadates, aga...?

Vot nii ongi. Tee matemaatikat, selline aku peaks sisaldama 17Ah (17000mAh) elemente. Hiinlasel ikka juhtub selliseid väikseid "näpukaid" nullidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 11.08.2020 08:16:29 vasta tsitaadiga

Ali akudesse pole mõtet raha panna kui ainult ajutist lahendust ei taha 5kuud kuni aasta peab vastu. Võib ka peale ostu olla kohe laip. Ali aku vaevalt 5-6 aastat peab vastu. Viie aastaga peaks olema kuskil 70-80% järgi. Sõltub sellest kui äpu aku on igapäev laed siis tzükkeldad ruttu ära. Kui advekaatne aku on mida igapäev ei lae vaid korra nädalas siis on raske saada paari aastaga 100 laadimise korda.


Link


Tesed osad peab vaatama kanalist.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkus
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2014




sõnum 11.08.2020 09:52:32 vasta tsitaadiga

Kogemus hiina akuga. 2S2P aku, kuulus ratta esilaternale mis oli 4000lm/28W. Peale esimest külma enam voolu sisse ei võtnud. Seisis nädala (Mul oli juba uus aku ise tehtud) Ja hakkas lihtsalt riiulis suitsema.
BMS läks lihtsalt põlema ei tea millest. Viskasin minema. Enda tehtud aku 2st aastat kasutuses ja lamp põleb mõnusalt 2 tundi jutti mis tahes ilmaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 11.08.2020 14:44:23 vasta tsitaadiga

Alist akude ostmine on tavaliselt ainut rõõm. Kuid tegelikut on jama kui asi käes. Korpused ja kulumaterjal on igati toimiv. Kuid elemendid ja akud on kahtlase väärtusega mis sealt tulevad.
Korpused on igati ok osta ja laduda ise sinna elmendid nkonist. Minu enda aku mis tegin on kah nkonist kuigi korpuse ostsin alist mobiili videost näha. Need BMSid mis kah alis müüakse ei tohi EUs riiki siseneda meil veel sellise sildiga tulevad läbi ,et ei vasta mingitle artikklitele. Kas kasutatakse teisi keemilisi lisandeid ,et EUs pole lubatud. Kõik bmsid mis mina saanud on silt peal. Kuigi kui ruumi on siis ainult BT bms JBD poest või dali.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 18.08.2020 12:03:54 vasta tsitaadiga

Bluetooth bms jõudis ruttu kohale. Ühendasin akule külge, aga telefoniga ära ei ühenda. Telefon leiab küll üles aga kasutada ei saa. Laadisin siis äpi, aga ka sellega ligi ei pääse. Võtsin bluetooth mooduli pistikust lahi ja sinine tuli põleb sekund. Seejärel telefon ütleb, et ühendamisel ilmnes tõrge. Proovisin vanema android telefoniga ja sama probleem. Milles viga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004




sõnum 18.08.2020 18:21:41 vasta tsitaadiga

Mida neist akudest arvata? Hind justkui natuke liiga hea. Ma tasuta lõunatesse ei usu. Milles konks? On need vanad (kaua kuskil seisnud)? https://www.osta.ee/liitiumakud-lithium-batterys-143033769.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2020 18:35:08 vasta tsitaadiga

0.8€\Ah vs kuskil 0.8-1€Ah, mis 18650 elementidel. Mis seal siis nii tasuta on?

Aga tänud lingi eest, äkki isegi võtab kasutusele.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 18.08.2020 23:49:04 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Mida neist akudest arvata? Hind justkui natuke liiga hea. Ma tasuta lõunatesse ei usu. Milles konks? On need vanad (kaua kuskil seisnud)? https://www.osta.ee/liitiumakud-lithium-batterys-143033769.html

Mina võrdlen palju maksab 1 KWh. Ei ütleks, et need odavad on: 222€/kWh
Nkonist saab uusi 18650 elemente ~180€/kWh
Eks lihtsam on muidugi kokku panna ja kui veel kuju sobib.
Kasutatud akude puhul alla 100€/kWh oleks juba päris hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 19.08.2020 18:33:43 vasta tsitaadiga

Maidor kirjutas:
Bluetooth bms jõudis ruttu kohale. Ühendasin akule külge, aga telefoniga ära ei ühenda. Telefon leiab küll üles aga kasutada ei saa. Laadisin siis äpi, aga ka sellega ligi ei pääse. Võtsin bluetooth mooduli pistikust lahi ja sinine tuli põleb sekund. Seejärel telefon ütleb, et ühendamisel ilmnes tõrge. Proovisin vanema android telefoniga ja sama probleem. Milles viga?


Sa ei lubanud asukohta et gpsi talle? See bt bms ennem sisse ei lase kui gps lubatud. Parool on 6 nulli kui küsib. Tõmbasid ikka number 3 lingi alt?

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2020 22:55:16 vasta tsitaadiga

Mul on mingi versioon sellest xiaoxiang'st, mis igatahes toimib(mitme telefoniga juba), enda jaoks üles pandud erx.ee/app.apk

app info näitab et 2.1.1024
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 20.08.2020 09:21:39 vasta tsitaadiga

Need kõik toimivad kui geps lubada. Nii vanemad kui uuemad. Ma olen sealt ostnud oma 20 bmsi kõik on toiminud jbd poest.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 20.08.2020 09:54:43 vasta tsitaadiga

Sain asja ühendatud. Ei osanud ise välja mõelda,et asukoha määraja peab sees olema. Äpp näitab versiooni V3.1.1014
Nüüd ei oska setungitele ligi pääseda. Proovin youtubis ka vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2020 14:04:25 vasta tsitaadiga

Kellelgi siin Tallinnas pole selliseid 2tk müüa?
https://www.lemona.ee/?page=item&i_id=144374

Tahaks täna ehitada ratta lõpuni...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oswald
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2004




sõnum 21.08.2020 09:47:17 vasta tsitaadiga

Kiiret vastust vajaks vändakomplekti saadavuse kohta.. Tellitud rattal on vändad tehtud vist mingist veid kõvemast juustulaadsest materjalist, igal juhul vändates otsustas üks pool keermest loobuda ja vända maha jätta.

Kas kuskil Eesti poodides on saadaval ~taoline komplekt: link

st 52t, ketikaitsega, vänt 170mm ja ruudukujulise kinnitusega. 52t on mulle ette jäänud ainult mitmekäigulise ratta omad.. Müüja on nõus selle hinna kompenseerima, aga ebay v ali-st ostes peab arvestama suht teadmata tarneajaga.

EDIT: leidsin polaver.ee, aga kas on veel midagi kuskil?

_________________
Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.08.2020 18:18:34 vasta tsitaadiga

Maidor kirjutas:
Sain asja ühendatud. Ei osanud ise välja mõelda,et asukoha määraja peab sees olema. Äpp näitab versiooni V3.1.1014
Nüüd ei oska setungitele ligi pääseda. Proovin youtubis ka vaadata.
Asukoht on vajalik BT suhtluse jaoks Androidis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 22.08.2020 00:40:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

igal juhul vändates otsustas üks pool keermest loobuda ja vända maha jätta.

Keskjooksu keere läks?
Muidu võid Citybike’st uurida.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 22.08.2020 12:05:57 vasta tsitaadiga

Ühendatud sain, aga vana versiooni play poes enam pole ja uuega midagi seal enam muuta ei saa. Kus saaksin vana versiooni?

mikk36 kirjutas:
Maidor kirjutas:
Sain asja ühendatud. Ei osanud ise välja mõelda,et asukoha määraja peab sees olema. Äpp näitab versiooni V3.1.1014
Nüüd ei oska setungitele ligi pääseda. Proovin youtubis ka vaadata.
Asukoht on vajalik BT suhtluse jaoks Androidis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oswald
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2004




sõnum 22.08.2020 15:58:22 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

igal juhul vändates otsustas üks pool keermest loobuda ja vända maha jätta.

Keskjooksu keere läks?
Muidu võid Citybike’st uurida.


Minupoolne vale termini kasutamine.. lahkus pedaal. E vända otsast keere läinud ja pedaali pole. Enamustel kokkupandavatel e-ratastel tundub samasugune esimene hammasratas olevat. Imelik, et poed pole veel seda oma letti võtnud. Peaks vast Citybike käest isegi uurima - kuskilt peavad ju varuosad tulema.

_________________
Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2020 23:26:03 vasta tsitaadiga

Maidor kirjutas:
Ühendatud sain, aga vana versiooni play poes enam pole ja uuega midagi seal enam muuta ei saa. Kus saaksin vana versiooni?


PAUKA kirjutas:
Mul on mingi versioon sellest xiaoxiang'st, mis igatahes toimib(mitme telefoniga juba), enda jaoks üles pandud erx.ee/app.apk

app info näitab et 2.1.1024
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 24.08.2020 10:44:04 vasta tsitaadiga

Selle saidiga ei saa ühendust.

PAUKA kirjutas:
Mul on mingi versioon sellest xiaoxiang'st, mis igatahes toimib(mitme telefoniga juba), enda jaoks üles pandud erx.ee/app.apk

app info näitab et 2.1.1024
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2020 20:23:57 vasta tsitaadiga

huvitav, mul endal küll toimib, proovi siis täisnimega, http://gs.erx.ee/app.apk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2020 03:30:18 vasta tsitaadiga

Sain niisama endale komplekti, mis varem kuulus mingile Milan 2 elektrirattale. https://www.e-bikesdirect.co.uk/brands/powacycle/powacycle-milan-2?fbclid=IwAR1U8Qml0rAC43OEzktUAXz57fIDKL-sT0yMzJTdueHLywJGUMK5bAGidk4

Spoiler Spoiler Spoiler


Esialgne idee on see installida vanale maastikuratta raamile. Tagaharki tuli laiemaks venitada, et tagajooks ära mahuks, seetõttu valisin raamide hulgast terasraami.

Kas seda süsteemi saab panna tööle ilma pedaaliandurita? Keskjooksu võll on liiga lühike, vända pealepanekul jääb anduri korpus ette. Kuigi ma panin keskjooksule pikima võlli, mille kola hulgast leidsin. Kui pikki võlle on maasstikurattale üldse saada? Ilma pedaaliandurita töölepanekul ei pea ma võlli otsima.
Kuidas akut kontrollida? Tegu on LI-ion akuga, sain laadija kaasa. Panen laadima ja vaatan, kas võtab voolu sisse? Lihtsalt mõtlen, et kas see ohtlikuks ei muutu, komplekt olevat pikalt kuuri all vedelenud. Selle aku juures meeldib sangaga korpus, seda saab eraldi tuppa laadima viia.
Kontroller on otsapaneelidele roostekirme võtnud - kui suur on võimalus, et see on tuksis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 26.08.2020 08:54:29 vasta tsitaadiga

Kassmees, kuna sa ei täpsustanud, mis tüüpi keskjooksuga tegemist, siis siit saad pikkuseid vaadata:
https://www.sheldonbrown.com/bbsize.html

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Elektrijalgratas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 182, 183, 184  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.