Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 18.11.2015 22:18:05 vasta tsitaadiga

Selge. Krt nüüd pean 64 bitise kasti ostma icon_biggrin.gif
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 20.11.2015 21:10:39 vasta tsitaadiga

Laiakas kirjutas:
Selge. Krt nüüd pean 64 bitise kasti ostma icon_biggrin.gif

Sul Windows 32bit versioon peal?

Mis arvuti muidu on? Mul endal juba küllaltki vana i5-2500K, 8 GB RAM, Geforce 670 GTX (ja OSiks 64bit Win7 ). Uuemaid asju ei vea enam max detailidega välja, kuid ajab oma asja korralikult ära. Elite on küllaltki vähenõudlik, siin pole graafika põhjas probleeme tekitanud (tean et on inimesi kellel on mitmete bugidega probleeme, õnneks need mind kummitanud pole). Kuna paljud Horizonsi sneak peek vidoed on tehtud masinaga kus jookseb GTX 970 siis ei muretse ka selle pärast. Aga enam pole kaua oodata et ise proovida saada - järgmine nädal pole enam kaugel.

--
(20.nov edit)

Täna avalikustati miinimumnõuded Horizonsile:
tsitaat:
Minimum PC Specifications:
OS: Windows 7/8/10 64 bit
Processor: Quad Core CPU (4 x 2Ghz)
Memory: 6GB
Graphics: Nvidia GTX 470 / AMD 7240 (DirectX11 functionality required)
Network Broadband Internet Connection
Hard Drive: 8 GB available space

Recommended PC Specifications:
OS: Windows 7/8/10 64 bit
Processor: Intel Core i7-3770K Quad Core CPU or better / AMD FX 4350 Quad Core CPU or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 770 / AMD Radeon R9 280X or better
Network Broadband Internet Connection
Hard Drive: 8 GB available space

Arvan et minu arvuti peaks korralikult vedama, eriti kuna baasmäng jookseb väga ilusti. Aga eks järgmine nädal olen targem.

Panen spoiler tagi sisse mõned Horizons screenshotid mis tänases Newsletteris olid:

Spoiler Spoiler Spoiler

Ja David Brabenilt ka väike rallitamine baasis:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nasty
HV vaatleja
nasty

liitunud: 15.06.2011




sõnum 20.11.2015 22:22:25 vasta tsitaadiga

Tere! Saame tutavaks?

https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=198812
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 02.12.2015 01:49:51 vasta tsitaadiga

Esmaspäeval tuli Horizons 2.0 Beta välja, ja nüüdseks ka mõned tunnid seda mängitud (millest nii mõnikümmend minutit vähemalt läks sellele et ei suutnud planeedipealses baasis SRVga sõites oma laeva üles leida - vajab veel harjumist).

Tegin mõned screenshotid ka viimasest maandumisest mis tegin (just vaadete pärast). Kronoloogilises järjekorras. FPS ka piltidelt nähtav - planeetidel võtab paljudes kohtades 25-30fps peale, aga visuaalselt mind ei häiri - alati tahaks et parem oleks, aga piisav et kõik ilusti mängitav on.

Planeedile lähenemine (~500km raadiusega kivine kuu):
Spoiler Spoiler Spoiler

Tundus visuaalselt hea koht kus pilti teha - taustal planeet horisonditagant piilumas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vaade on selles kohas hea, aga ei leia tasast pinda kuhu maanduda:
Spoiler Spoiler Spoiler

SRV ja minu Asp koos vaatega horisondile:
Spoiler Spoiler Spoiler

Üks pilt ka SRV seest:
Spoiler Spoiler Spoiler

Tahtsin natuke rohkem mängist maastikku pildile saada:
Spoiler Spoiler Spoiler


Keegi veel Betas? Kuidas arvamused on? Mina seni nähtuga päris rahul (isegi mõne asja puhul väga rahul). icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 02.12.2015 05:21:45 vasta tsitaadiga

Äge icon_smile.gif Kui laeva orbiidilt tagasi kutsud siis on nats kõhe vaadata, kuidas AI kamikadze moodi maandub icon_razz.gif ..eem, ja selles Betas ei jää ka ükski tulemus alles? Lihtsalt nagu trenn, et asju omandada ja vigu leida?
i3 oli, nüüd i5. Mulle piisab, ei aja viimast hüperresot taga. Elite on niisama ka kaiff asi. Ja win muidugi 7. Ma jätsin oma tasuta win 10-e Billile. Noh, et järsku ta kuskilt tasuta ei saa icon_razz.gif

_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2015 10:56:23 vasta tsitaadiga

Ostsin eelmine nädal soodukaga Steamist ka mängu ja eile ajasin lõpuks käima.
Saiteki X52 Pro on kasutusel ja päris äge on.
Hyperjump on megailus ja kõik näeb väga hea välja.

Võtab vähe harjumist ja halva mäluga on raske kõiki nuppe meelde jätta.. tuleb sisse harjutada icon_razz1.gif
Tegin eile terve õhtu treeningmissioone ja korra tuli YouTube'i minna vaatama, mis värk on. Ei saanud aru, kuidas skänner töötab ja kogemata sain teada, kuidas kõige efektiivsemalt pöörata. Incursion ja Incursion Advanced jäidki tegemata. Läksin päris mängu.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nasty
HV vaatleja
nasty

liitunud: 15.06.2011




sõnum 06.12.2015 08:28:36 vasta tsitaadiga

Õnnitlen, tegid hea valiku! Jõudu beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2015 14:57:40 vasta tsitaadiga

Olen hakanud juba kahetsema ostu icon_lol.gif
Üritan missioone teha ja nui neljaks, mitte üht senti ei teeni. Ma olen mingi 4-5x vist õhku lennanud ja siis saab uue laeva ning 1000 krediiti ning ma olen iga kord pea nullis rahaga ja ükski missioon pole isegi ligidal lõpetamisele.
Mingid missioonid tahavad, et ma ostaks oma olematu rahaga asju ja veaks neid kuhugile.
Mingid missioonid tahavad, et jahiksin piraate/bounty huntereid.. pole õrna aimugi, kuidas neid üles leida. Mingeid waypointe pole.
Eile sain missiooni, kus pidin mingit keelatud relicut transportima.. kuna hõõrusin kütust kogudes ennast liiga kõvasti vastu päikest, pidin minema jaama remontima.... jaaa mu cargo konfiskeeriti.

Ükskõik, mida ma teen, raha läheb ainult vähemaks.

Üks kord hüppasin ja hüppasin ning siis sain teada, et mul kütus otsas icon_razz.gif Leidsin netist mingi kogukonna, kes kütust hättajäänutele jagavad (http://fuelrats.com/i-need-fuel/).

Tegin kõik tutorialid ära, aga ükski neist mind mu käimasolevate hädadega mitte ei aita.

Mäng näeb ilus välja, aga noobile on ikka räigelt kirves.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 07.12.2015 20:03:39 vasta tsitaadiga

Algus on räigelt raske, aga hang in there. Kui mäng klikib, läheb su nägu naerule ja sealt tagasiteed enam pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 00:42:26 vasta tsitaadiga

Jõudsin, peale mitut päeva jebimist, järjele vist enam-vähem icon_razz1.gif 3 laeva sai õhku lastud Nav peekoni ümber ja 113k nagu maast leitud. Teise ringiga sain ka 100k midagi, aga jäin sellest ilma, kuna lasti õhku enne, kui sain Bountyd ära viia. Sai Viper ostetud, mida kõik kiidavad, nüüd vaja see üles timmida.

Kas selles mängus story-t pole ?? Väga kiiresti läheb väga igavaks, kui ainuke tegevus on asju lampi õhku lasta, või hullem.. tradeda, või kaevata.
Mõtlesin ühel pikal supercruisel, et Freelancer 2 võiks midagi sellist olla, aga ägeda storyga.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 08.12.2015 08:42:25 vasta tsitaadiga

Ei, storyt pole. Vaba Maailm, teed mis tahad ja nii nagu oskad. Rohkem avastamisrõõm ja lõpmatuseni kauneid erinevaid vaateid. Storyd mõtled ise välja: no näiteks, et lennata Galaktika keskse ülimassiivse Musta Auguni või saad mõne tähe, planeedi esmaavastajaks ja kõigile jääb sinu nimi sinna nähtavaks või mis iganes.. Pealegi on kogu Elite ju pidevas arenemises. Planeetidele laskumine on ka ju äge..
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 08.12.2015 11:04:32 vasta tsitaadiga

kuidas piraatidega lood on? kas algajale lendavad kohe suurema leveliga/kogenenumad peale ja lasevad_kosmosesse/tõstavad_nodist_tühjaks või annab rahulikult kogemusi koguda?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 08.12.2015 11:32:17 vasta tsitaadiga

Anisse, kui sul bounty't pea eest väljas ei ole siis pole eriti midagi muretseda. Siis tülitab sind reeglina ainult NPC piraat
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 13:48:12 vasta tsitaadiga

Eile juhtus korra ka see, et NPC piraat tõmbas mu maha icon_razz.gif
Olin peaaegu jaamas, et bountyde raha kätte saada ja tsip enne seda interdictis mind üks Deadly leveliga piraat ja olin paari pauguga tolm.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 08.12.2015 22:31:11 vasta tsitaadiga

Feissis Elite Dangerous grupis üks just näitas screeni missioonist: 2 slavet kuhugi lohistada ja hind... 2,95 milli missioonil!!!!! Minul on kõige kallim mingi narkotsi vedamise eest olnud üle 800 000. Mõned 600 tuhhised on ka juhtunud. Kuidas teil??
_________________
Elite on Elite


viimati muutis Laiakas 11.12.2015 06:06:36, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 09.12.2015 01:55:52 vasta tsitaadiga

Mul väga suuri summasid pole missioonidest tulnud. Kõige kõrgemad ehk nii 600k juures. Aga Missioonid üks asi mis annab paremaks minna, ja mis on läbi erinevate väljalasete juba paremaks läinud. Uuendus 2.0/1.5 mis Betas lisab nii mõnegi asja juurde.

Nagu teised ka öelnud sellist omamoodi story kampaaniat Elites pole, ja vaevalt ka tuleb (kuigi näiteks on räägitud et tahetakse Federationi ja Empire ranking missioone laiendada ja edasi arendada, aga vaevalt see mingiks traditsioonises kujus kampaaniaks saab). Elite rõhub igal sammul PGle, ja toimub sellepõhine arenemine (a'la püüa missioone mitmekesistada, sealhulgas iga väljalaskega lisada midagi milleks eelmine väljalase võimeline polnud). Nagu mängu tagline ka ütleb - blaze your own trail. Story elemente tuleb natuke erinevate Community Goalide ümber, ja näiteks kogu UA müsteerium (ise pole UAdega tegemist teinud, aga nagu Elites tavaline on see story mis ei hüppa ise välja vaid pigem müsteerium mis iga väljalase edasi on pakkunud aina uusi asju. Olen täiesti kindel et 1.5/2.0 toob ka saladusi mis ootavad avastamist).

Tänane 2.0 Beta 4 build lisas muude asja hulgas jääplaneetide visuaalile subsurface scatteringi.

Paar mu enda screenshoti ühest kuust (raadius oli midagi 1200km kanti) - nagu piltideltki näha siis 20km, 3km ja 1km kõrguselt.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja siin ka üks päris kihvt 3min timelapse video kuust mis gravitatsioonilises lukus (kasutan õiget eestikeelset termi?) planeediga. Pole minu video.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2015 03:00:56 vasta tsitaadiga

nt kui ostan sõbraga kas saame kohe alguses kokku saada ja koos miskit teha?
või on algus ikka üksi teema?
mida üldse peaks alustades tegema ,et hakkama saada mingi paar tipi oleks hea:P
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 09.12.2015 06:06:56 vasta tsitaadiga

siven, ikka kohe võimalik kokku saada. Võib lihtsalt juhtuda et alustate erinevates galaktika piirkondades. Sel juhul on mõistlik valida kaardilt mingi kuldne kesktee ja kohtute seal
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 09.12.2015 09:01:08 vasta tsitaadiga

Ega otsest retsepti polegi, et mida kohe alguses tegema hakata. Võtta eesmärgiks esialgu endale Cobra MK3 osta näiteks. Missioonidest Sidewinderiga vahvaks piraadikütiks hakata ka ei maksa. Algul mingid kullerteenused-kaubaveod ja rankingu tõustes hakkvad ka järjest magusamad pakkumised tulema. Eriti illegaalseid: nood maksavad kõige magusamalt icon_smile.gif Cobra jaoks pappi ei pea korjama, investeerid selle olemasolevasse laeva. Cobrat ostes lahutatakse su Sidewinderi või Viperi hind lihtsalt maha. No ja kui Cobra käes siis juba näiteks ASP-i poole ja siis Anaconda icon_razz.gif ASP-ga võib vabalt juba ka Galaktikat avastama minna, sinna annab juba päris palju kola külge sebida.
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2015 17:26:56 vasta tsitaadiga

god sake ma arvasin ,et ma olen suht decent mängur aga no wow see mäng!!!
eile mängisin 6h ja ma ei saa endiselt mitte midagi aru.... see on kõige raske ja kõige infovaesem mäng üldse....
tekib küsimus kuidas nad uusi mängijaid juurde meelitavad nad ei õpeta ju absoluutselt midagi...
üritad midagi proovida ja selle käigus tekib 5 uut küsimust millele sa vastust ei saa:S
ainuke asi mida teha oskan on neid super mõttetud trade runnid.... üritasin eile ka mingeid pirate leida aga jah lendasin seni kuni kütus ostsa sai ja ikka ei leidnud neid:D
kas keegi oleks nii hea ja viitsiks aidata mind? sooviks kuskil tund aega koos teadja vennaga mängida , kindlasti võiks teha ka voice chati.
kel huvi aidata NOOBI lisage siv3neesti steami
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 09.12.2015 18:39:44 vasta tsitaadiga

Seal on kaunis raske midagi õpetada: enamjaolt oma proovimise ja kangekaelsuse teema, kuni ebaõnnestumised praktiliselt nulli lähevad. Kannatust peab shitaks olema, et korralik laev kokku ehitada. Minu iludus (ma saan venekeelsest plaast paremini aru lihtsalt):
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 09.12.2015 23:00:52 vasta tsitaadiga

Kõige kiirem soovitus (ja isegi suur soovitus) oleks kindlasti treeningvideod Elite youtube lehelt ära vaadata. Link on siin. Aasta vanad videod, aga kehtivad ikka. Powerplay omad alustuseks vahele jätte, see pole niikuini algaja seisukohalt kõige olulisem. Pole ka pikad, nagu lingist näha siis sellised 4-7min pikused klipid.

Missioonide kohta on hea see õpetus (märkusena et see 1.4 kohta, 1.5/2.0 lisavad natuke veel asju juurde, aga eks kõigepealt hea vanemad asjad selgeks saada).

Piraatide leidmise kohta seletaks järgmist:

Sinu laeva vasakpoolsel paneelil on lahtrid NAVIGATION ja CONTACTS.

Neist NAVIGATION all on nagu nimigi ütleb punktid kuhu ja mille vahel saad liikuda - täht, planeedid, kosmosejaamad jne. Laevaliikluse kohapealt on tähtsad Resource Extraction Site'd (lühidalt RES) kus NPCd kaevandavad (ja kus ka piisavalt piraate ja laevu mis on WANTED seega nende pearaha saad sa nende elimineerimisega püüda), peatähe lähedal asuv Nav Beacon kus ka NPC liiklust. Need on püsivad punktid. Lisaks on igasugused "signaalipunktid" (Strong Signal Source, Unindentified Signal Source, Weak Signal Source) mis tekivad randomiga ja millesse saab läheneda samamoodi nagu erinevatesse kosmosejaamadesse. Neis võib leida erinevaid laevu, piraatide rünnakuid, laeva vrakke, erinevaid kanistreid mida üles korjata jne olenevalt "singaalpunkti" iseloomust ja õnnest. Signaalpuntkidele lisaks on ka igasugu muid asju, osa neist tuleb ka 1.5/2.0 uuendusega, mida uurida (laevade appikutsed, vrakid jne) - on mida avastada. Nagu Navigation punktidega ikka - menüüst vali punkt, sõida juurde, ja kui oled piisavalt lähedalt siis hüppa tavakosmosesse ja oledki sihtpunktis.

CONTACTS all on erinevad laevad, nii NPC kui teised mängijad. Kui liigud planeetidevahel, siis üks moodus piraate püüda on ka neid rajalt maha võtta ehk Interdiction. Selleks vajalik kosmosejaamast Outfitting alt Interdiction moodul osta, ja siis see parema paneeli alt ka kuhugile nupule panna. Kõigpealt skännid laeva planeetidevahelisel liikumisel ära, kui näed on tagaotsitav (WANTED), võtad talle sappa, ja kui vahe piisav saad nupulevajutamisega alustada interdictioni.

Loodan et oli abi.

Laiakas: Asp on ilus laev. icon_smile.gif See paintjob sobib ka väga hästi.

Täna selgus ka Horizonsi planeetidele maandumise (ehk siis 2.0 uuenduse) väljalaskekuupäev - teisipäeval 15.detsember. Ja ametlik trailer siia juurde:

Link


Frontier oskab trailereid teha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2015 13:18:04 vasta tsitaadiga

okei eile oli hea päev sai mingi 4 milli tehtud bountysi tapetud extraction sites ja oli suht fun täitsa 12h jutti sai lastud...
tekib küsimus milleks see mining ja mõttetu trade? kui faking 1 anaconda või pythini alla lased saad 180-270k per kill:S
praegu on veel fun aga kujutan ette ,et mingi nädala pärast on selle piu piust kopp ees.
ja rohkem nagu siin mängus teha polegi ju? trade ,bountyd ja kaevandamine? pm misioonid ka aga need koosnevad samadest asjadest?
tekib küsimus steamis on inimesed review andnud mängule mitmed kelle 7000+h peland aga mida tehakse pikas perspektiivis selles mängus?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 11.12.2015 13:32:28 vasta tsitaadiga

Maitse üle vaidlemise teema icon_razz.gif Iga mängu kohta võid küsida, et milleks.. Nu miks sa decent´i pelad? icon_smile.gif Sest fan on. Ju need 7000 h-sed on omale mingid eesmärgid seadnud: kuskil impeeriumis näiteks kõvad pagunid peale saada, Galaktikale tiir teha.. mis iganes. Elitele storyt ju pole. Lõputa lugu..
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2015 13:39:41 vasta tsitaadiga

Laiakas kirjutas:
Maitse üle vaidlemise teema icon_razz.gif Iga mängu kohta võid küsida, et milleks.. Nu miks sa decent´i pelad? icon_smile.gif Sest fan on. Ju need 7000 h-sed on omale mingid eesmärgid seadnud: kuskil impeeriumis näiteks kõvad pagunid peale saada, Galaktikale tiir teha.. mis iganes. Elitele storyt ju pole. Lõputa lugu..


lootsin ,et on mingi deep endgame:D aga mis nende pagunite eest saab? nagu mingi reward ka ootamas?
kurat eile lasin kogemata mingi vandi kasti ja sain bounty endale 7k ja see kestab 7 päeva reaalajas.... kuidas ma sellest lahti saan? isegi space stationisse ei lastud mind :S
lootsin ,et maksan selle 7k ära ja asjaga ühelpool aga ei leia kohta kust maksta saaks. kas tõesti pean ootama nädal aega:S?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.