Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jalgpallisõprade trennid E kell 18.30 - 20.00 Wismari staadionil. Tulge jalkat mängima! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 163, 164, 165  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2013 23:14:56 vasta tsitaadiga

Sain varba otsa verevalumi icon_lol.gif . Aitähh yawn.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2013 23:21:26 vasta tsitaadiga

Sain hüppeliigese jälle haigemaks ja pahkluu siniseks, äitäh ka minupoolt thumbs_up.gif Olen õppust võtnud, et järgmine kord tuleb kaitsmed peale panna. Liiga palju taotakse oksa icon_redface.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2013 23:38:40 vasta tsitaadiga

Senine praktika näitab, et pigem saab kossi üsna harva...
Kahju, aga eks ikka juhtub.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 07.05.2013 10:24:08 vasta tsitaadiga

hea mäng oli. seekord 17:6 "vanade" meeskonnale.

Meil läks seekord kuidagi hästi. söödumäng oli üsna adekvaatne. Ja isegi füüsisel polnud väga hullu midagi viga. Ma arvan, et kuu-kahe pärast pole vahet mismoodi võistkondi teha, ikka on võrdsed. Praegu tuleb natuke harjuda väljas mängimisega. Me oleme septembrist saadik mänginud futsali palliga saalis, mis on omajagu teistmoodi, et juba palliga harjumine võttis aega.

Mis nendesse pihtasaamistesse puutub, siis meil tegelikult on päris rahulik mäng, aga väljas mängides tuleb kaitsmeid kasutada, sest kiirused ja liigutuste täpsus teine kui sees. Olgem lihtsalt ettevaatlikud. lähen ostan endale ka uued. Kui kellelgi on soovitada, kus praegu mõned head võiks olla, siis võiks kindlasti teada anda. tahaks selliseid minimaalseid, õhukesi, mis väga ei segaks.

NB! pange ennast rahvaliiga mängule 12.05 kirja! lähme teeme pühapäeva pärastlõunase mängu ühe tugevama vastase vastu.
http://www.doodle.com/n6rvtmre7h7enn9a

Ja kes veel pole oma vormi suurust öelnud. Eile olid ka proovimiseks erinevad suurused kaasas. Kolmapäeval tulevad ka, et siis kindlasti tuleks kirja panna. Eriti puudutab seniseid põhimängijaid, keda eile polnud. See nädal tellime ära.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjuJLPmg-0RxdEpEOTJZNi0ySzNFSFFORTMwWl90YWc#gid=0

Homme jälle!


viimati muutis m4rtti 07.05.2013 10:27:57, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2013 10:25:51 vasta tsitaadiga

Suurus: L
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 07.05.2013 10:46:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 07.05.2013 11:07:57 vasta tsitaadiga

Pane tabelisse. Sul oli seal M

http://youtu.be/KtIb-HK7NcA (õpetuseks meile. alt cc pealt saab subtiitrid ka)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2013 12:38:07 vasta tsitaadiga

Esimene välimäng möödas, uue palliga oli selline korralik "õhupalliefekt"

Üks mõte veel - mida härrased arvavad ilmselgete suluseisude fikseerimisest? Trennides pole küll varasemalt sellele tähelepanu pööratud... icon_rolleyes.gif äkki rikub meie trenni-ilu ära ? Samas võib sujuvuse huvides teha möönduse, et selges suluseisus palli saanud tüüp lihsalt peale lüüa ei tohi vaid peab hoopis söötma. Rahvaliigas ka vist suluseise ei arvestata?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2013 13:46:14 vasta tsitaadiga

Mulle see suluseisu mõte meeldib.
Siseplatsi peal kuidagi ei märka, seal on distantsid pisikesed ning meie mängus kuidagi ei olnud see väga teema; aga eile endal paaris olukorras maru imelik olla.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 07.05.2013 14:31:05 vasta tsitaadiga

olen ka nõus. eile ise üritasin ka mitte sattuda, aga see peaks kõik jääma mõistlikkuse piiresse. mingid pikad ettesöödud suluseisus mehele on lihtsalt fikseeritavad, aga näiteks vastaste poolel või eriti karistusalas meeste vahelt söödud ei tuleks ära võtta - see peaks jääma ikkagi kaitse südametunnistusele, et lastakse läbi. ei peaks mängima selle peale, et kohtunik neid näeks. tegelikult ei näe ja ei vilista. aga võtaks siis ilmselged ära, olen poolt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2013 15:37:55 vasta tsitaadiga

Poolt.

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/mangite-vutti-registreeri-oma-voistkond-eesti-lati-100-maavoistluseks.d?id=66083804 yolo
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivar_R
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2013




sõnum 07.05.2013 23:06:43 vasta tsitaadiga

m4rtti kirjutas:
olen ka nõus. eile ise üritasin ka mitte sattuda, aga see peaks kõik jääma mõistlikkuse piiresse. mingid pikad ettesöödud suluseisus mehele on lihtsalt fikseeritavad, aga näiteks vastaste poolel või eriti karistusalas meeste vahelt söödud ei tuleks ära võtta - see peaks jääma ikkagi kaitse südametunnistusele, et lastakse läbi. ei peaks mängima selle peale, et kohtunik neid näeks. tegelikult ei näe ja ei vilista. aga võtaks siis ilmselged ära, olen poolt.


poolt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 07.05.2013 23:37:13 vasta tsitaadiga

Nii, Leidsin siis facebookist postkastist kirja kus mu sõber (JK Õismäe Torm-ist) palus ,et mul HV-s kasutaja olemas ja olen tegus siin ,et kustsuksin teid ja teie enda sõpru/fänne ka oma esimesele liigamängule pealtvaatajaks
event: https://www.facebook.com/events/155284521313975/

thumbs_up.gif Edu Kõigile ja loodan ,et parim meeskond võidab beer_yum.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 08.05.2013 11:37:55 vasta tsitaadiga

Nii. Teeme siis see aasta samuti suvepaketi, et trennitasud oleksid madalamad ja seekord võtame sisse ka septembrikuu.

Suvepaketi hind on €125 ning sisaldab täismahus treeninguid maist septembri lõpuni. Võib ilmselt kindel olla, et üle 10 inimese tahab selle paketiga liituda, sest see teeb kuutasuks €25 võrreldes tavapärase €40-ga. Sama, mis eelmine aasta.

Trennirahad kanda endiselt HV Spordiselts MTÜ arvele 221052590677. Kes juba on jõudnud maikuu trenniraha üle kanda, aga sooviks suvepaketiga liituda, siis saada lihtsalt puuduolev osa ja kirjuta selgitusse juurde, et suvepakett. Muidu kehtib ikka meil see põhimõte, et sama kuu trennirahad kanda 10. kuupäevaks. Au ja kiitus neile, kes seda juba teinud on.

Otsige varasemast postitustest siin üles ka doodle ja gdocsi link, et ära tellida vormid ning regada ennast selle pühapäeva pärastlõunasele mängule JK Tormi vastu. Ilmselt võib vastane suhteliselt rahulik olla, meil alles võistkonna komplekteerimine käib ning alles alustasime välistreeningutega. Võtame seda kogemuse saamisega.

Täna mäng 18.45 Tallinna Ühisgümnaasiumi väljakul ehk kus meil kogu ülejäänud suvi toimuma hakkab. Juhendati sedasi, et Pärnu mnt-lt sisse keerates tuleb jääda tõkkepuu taha seisma ja valvur teeb lahti. Lubati ka riietusruumidesse juhatada. Vormide suurust saab ka täna veel proovida, siis tellime ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2013 13:07:25 vasta tsitaadiga

Ehk siis sel kuul juba 125 € ära maksta ning siis on mai-september kaetud.
Järgmine raha juba oktoobris.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006




sõnum 08.05.2013 14:23:47 vasta tsitaadiga

Palju teid Esmaspäeval oli? Mul on mõlemad kannad ära põrutatud ja üsna ebameeldiv on kõndida, hetkeseisuga igaks-juhuks jätaks mai kuus trennid vahele.
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2013 15:26:03 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
Palju teid Esmaspäeval oli?

6 vs 6
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 09.05.2013 10:32:49 vasta tsitaadiga

XD, ega sul ei oleks võimalik ka tulla meile pühapäeval kaitsesse palle puhtaks lööma?

Eile sai ühemehelises vähemuses meeskond väikese võidu. Ilm oli ilus ja uue väljakuga loodetavasti harjume ka varsti ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2013 10:41:45 vasta tsitaadiga

Eile ei jõudnud jälle aga uuest nädalast ilusti kohal icon_exclaim.gif

Kuna mind eile polnd siis mis särk vms pühapäeval läheb käiku?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006




sõnum 09.05.2013 10:44:38 vasta tsitaadiga

Ma olen pühapäeval Valgas, ei jõua kuidgi mängu ajaks Tallinnasse. Nädalavahetustega kevadel/suvel on nii nagu on, igasugused muud üritused ja soov mitte linnas olla jms. Seepärast ma juba eelnevalt mainisin, et minuga väga rahvaliigas arvestada ei saa.
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 09.05.2013 14:14:19 vasta tsitaadiga

Kõigepealt võistkonna särkidest. Tulevad sellised:
http://www.sportsdirect.com/adidas-adi-5-t-shirt-mens-623083

Vaadake nüüd kindlasti üle, et tabelis oleks õige suurus ja pange ka juurde, mis numbrit te särgile soovite. Näiteks mina võrreldes seni proovitud vormiga muutsin oma suuruse L pealt M peale (käisin proovisin Sportlandis adi särke). Tabel on siin:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjuJLPmg-0RxdEpEOTJZNi0ySzNFSFFORTMwWl90YWc&usp=sharing

Arvelduse teeme nagu ikka läbi MTÜ ehk siis oleks tarvis €23 kanda HV Spordiselts MTÜ arvele 221052590677. Kui trennirahad ka makstud, nt kogu suvi korraga (vt eelmisi postitusi), siis sellega peaks kõigi kulud piirduma ka ja edaspidi muretu. Oleks hea kui annaksite teada ka kohe, et muudatus tehtud / ülekanne sooritatud, siis teaks, et on ok ja võib ära tellida.

Tellimuse anname sisse homme. See tähendab, et nii peatselt kui võimalik pange nimed, numbrid, suurused tabelisse. Kindlasti võivad ka tellida ju need, kes kohe ei plaanigi rahvaliigas kaasa lüüa, vaid lihtsalt trennisärki osta selle võimalusega, et kunagi hakkavad meiega mängima. Sest meil kindlasti ei ole suvel plaanis ainult rahvaliiga mängud, vaid ka sõprusmängud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriT
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2011




sõnum 09.05.2013 14:23:47 vasta tsitaadiga

Esimene rahvaliiga mäng Õismäe Torm'i vastu toimub juba sel pühapäeval, Laagris, kell 16:00. Koguneda võiks ca tund aega varem. Kõigil kaasa võtta vähemalt 1 valge särk (kui on rohkem, siis võiks kaasa võtta, juhuks kui kellelgi pole).

Edasiste mängude toimumise nädalapäevade kohta ütleksin, et tavapäraselt leiavad rahvaliiga mängud aset siiski nädala sees, sest suvel kipuvad kõik nädalavahetustel linnast jalga laskma. Hetkel sai vastastega kokku lepitud erandkorras pühapäev, sest muul ajal nende populaarne väljak kinni. Seega kui midagi vastu ei ole kellegi, siis ma veel Taavit maha ei kannaks.

PS! Kindlasti teha märge enda pühapäevasele mängule tuleku (või mittetuleku) kohta doodle'sse:
http://www.doodle.com/n6rvtmre7h7enn9a
Lisaks täitke kiirelt Martti viidatud tabelit oma särgi suuruse ja numbriga (Martti vihje õige, et tegelikult ei kohusta see Teid rahvaliiga osalema, vaid võib ka seda lihtsalt trennisärgine kasutada). Lootust on et saaks juba teise mängu eel kätte kui kiirelt tegutseme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2013 16:55:35 vasta tsitaadiga

Kas HV logo tuleb peale? Sooviks ka siis särki icon_smile.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 09.05.2013 20:14:57 vasta tsitaadiga

Logo ei ole plaanis lisada, sest teeks kallimaks, esialgu peaks numbrist piisama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivar_R
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2013




sõnum 09.05.2013 21:23:09 vasta tsitaadiga

Ehk paneks nime ka? Palju see ikka kallimaks teda teeb? Särgid jäävad ju niikuinii personaalseks ja miks mitte, või on seal mingi teine tagamõte miks selle välja olete jätnud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 09.05.2013 22:15:45 vasta tsitaadiga

Ivar_R kirjutas:
Ehk paneks nime ka? Palju see ikka kallimaks teda teeb? Särgid jäävad ju niikuinii personaalseks ja miks mitte, või on seal mingi teine tagamõte miks selle välja olete jätnud?


Minu teada tagamõtet pole, puhtalt rahas on küsimus.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jalgpallisõprade trennid E kell 18.30 - 20.00 Wismari staadionil. Tulge jalkat mängima! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 163, 164, 165  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.