Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1178, 1179, 1180 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 03.09.2014 14:11:57 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
sulomile kirjutas:
2 kuud eemalolemist ja ikka sama jura, nagu "Dallase" seebikas. Jätad pool aastat vahele ja kui hakkad vaatama, ei saa aru, et oled eemal olnud. Sama kamp nühib ikka sama jura edasi ja ei väsi ja ei väsi. Vähemalt elavad ennast siin välja ja ei lähe Obamat pommitama. Juba ammu läinud üle keskkonda, kus saab ka asjalikke nõuandeid, kui on mingi probleem, selmet, et lugeda allveeujujate, nahkade ja 188 aastaste lunastajate soigumast. Uus nuti, uus pult, täiega rahul. Arenege, ärge jääge progressi rongist maha.

Selle mõttetu pommijutu oleks võinud kirjutama jätta. Ära käi siin nii tihti.
Kui sul midagi öelda, tule 10 aasta pärast.
Vabanda väga, aga elioni uus nuti tv praegusel kujul ei ole progress. Tee omale progressi põhiolemus selgeks.
Mõni on siin tõesti nagu kasahh, kellele venelane kirjaoskuse tõi.


Põhiolemus selgeks? Anna andeks, aga kui teine ei jaga sinu arvamust põhiolemusest, ei tähenda, et tema arvamus on õigem/valem kui sinu oma. Selle kohta hea lause: "I agree to disagree"

Ma ei pea õigeks, et materdatakse neid, kes avaldavad arvamust, mis ei lange kokku suurema osa siinolijate arvamusega. Foorumi põhimõte on arutelu ja arvamuste jagamine, eks. Olgem viisakamad - kehtib mõlemale poolele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.09.2014 14:17:39 vasta tsitaadiga

Jah kui mingit asja on ebamugav, ebaloogiline kasutada võrreldes eelnevaga, siis see ei ole progress.
Ilus välimus, selle vahtimine on seatud omaette eesmägiks selle menüü programmeerijatel.
Olgu see siis teie progress icon_smile.gif
Mina nii ei arva.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.09.2014 15:39:12 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et programmeerijatel ei ole seal väga palju sõnaõigust asju otsustada, et kuidas miski asi peaks välja nägema.
Mingi arendusmeeskond, 10 pealine, otsustab omapäi asju ja neid ilmselt eriti ei koti teiste arvamus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 03.09.2014 15:56:23 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma arvan, et programmeerijatel ei ole seal väga palju sõnaõigust asju otsustada, et kuidas miski asi peaks välja nägema.
Mingi arendusmeeskond, 10 pealine, otsustab omapäi asju ja neid ilmselt eriti ei koti teiste arvamus.


Tea nüüd, nutitv arendusjuht vaatab mulle kontori kohvinurgas aeg-ajalt vastu. Olen avaldanud arvamust, mis meeldib, mis ei meeldi. Foorumile olen viidanud samuti, seega tean, et ta loeb.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.09.2014 16:01:52 vasta tsitaadiga

Pailaps, palju arendustiim neid toredaid ideid programmeerijatele ka ette on antud. Et televaataja soovib, või nii.
Pean silmas Elioni poolt välja hõigatud üle 90 arvamusavaldaja ideed ja ettepanekut, mis uusNuti juures muutma peaks. See oli ajast, mil Elion vanaNuti teenusena uuesti aktiveeris.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 03.09.2014 16:25:29 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pailaps, palju arendustiim neid toredaid ideid programmeerijatele ka ette on antud. Et televaataja soovib, või nii.
Pean silmas Elioni poolt välja hõigatud üle 90 arvamusavaldaja ideed ja ettepanekut, mis uusNuti juures muutma peaks. See oli ajast, mil Elion vanaNuti teenusena uuesti aktiveeris.


Sellised ettepanekud ei käi otsejoones programmeerijale ja teeme ära. See käib läbi ärijuhi, juhtrühmade, elioni (kui ettevõtte) eesmärkidele vastavalt, disaineri jne. Programmeerija on see lüli, kes täidab tellimuse vastavalt talle etteantud specile ja kasutajaloole.

Lõpetame ära jutu, et programmeerija ei tee, ei taha ja mõtleb ise asju välja. Samuti ei ütle arendusjuht ainuisikuliselt selliseid asju.
Saan öelda, et jah, loetakse, jah, arvestatakse, arutatakse kasutajate poolt tulnud infot läbi, tehakse ettepanekuid asjade muutmiseks. Analüüsitakse neid. Hurraaga ei jookse. Kõrvalvaatajale võib tõesti tunduda asi väga lihtne - tehke nupu toetus, andke puldile nupud, lisage kanaleid, andke HD, eraldage striimid (HD ja SD) jne. Iga teema ON laual, kuid kõiki ei minna täitma ja seda mitte jonni pärast.

Vahepeal on väike visuaalne ja funktsionaalne tegevus nupu taga teile vb lihtne öelda aga taustal selle tegemine tähendab suuri muudatusi baaside vahel, arendusi front ja backendides.

Olen öelnud ja ütlen veel kord - teemat loetakse, kasutajate muresid teatakse ja nende muredele mõeldakse ka lahendusi, kus hundid söönud, lambad terved. Väiksemaid erisoove ei täideta, see poleks reaalne (kui idee just väga hea ole ja see mõistlik teha tundu).

NB! PIP akna ekraanile aktiveerimine on olnud ka teie soov siin. Mulle oli see samuti oodatud uuendus ja tegutsesin selle nimel, et see funktsionaalsus ka keskkonda saaks. Kõrvalt näha lihtne asi teha, eks. Läks mitu kuud enne, kui asi üldse Live sai.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 03.09.2014 16:32:09 vasta tsitaadiga

Rääkides PIPist - mis takistab seda samsungi äpile tegemast?

armjan kirjutas:

NB! PIP akna ekraanile aktiveerimine on olnud ka teie soov siin. Mulle oli see samuti oodatud uuendus ja tegutsesin selle nimel, et see funktsionaalsus ka keskkonda saaks. Kõrvalt näha lihtne asi teha, eks. Läks mitu kuud enne, kui asi üldse Live sai.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.09.2014 16:33:38 vasta tsitaadiga

Six, Samsung.

armjan, seda ma ju kirjutasingi, et programmeerija on üks osa, kelle käest küsitakse, et me tahame, kas on võimalik seda teostada, või siis, et me otsustasime, tehke ära.

Aga see ajutrust, kes nende põnevate ideedega programmeerija juurde tuleb, on hoopis omaette maailm. Reaalselt ongi seal kümmekond inimest taga, kes mingite mõttevälgatuste põhjal üritab midagi kokku panna.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 03.09.2014 16:36:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 03.09.2014 16:35:19 vasta tsitaadiga

Jeeaah?
jägaja kirjutas:
Six, Samsung.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 03.09.2014 16:38:09 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Jeeaah?
jägaja kirjutas:
Six, Samsung.


Jah! Enne sellest juttu olnud. Teeme re-update:

Samsungi platvormid ei toeta 2 multicast striimi samaaegset edastust. Muudatust, et see võiks tekkida, ei ole ja loota (praeguse teadmise kohaselt) pole. Kood on äpis sama, seal on olemas ka PIP aktiveerimiseks vajalik osa, kuid funktsionaalsust ei saa kasutada. Mul oleks hea meel see koheselt Samsungil tööle saada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 03.09.2014 16:46:38 vasta tsitaadiga

Korralik vastus. thumbs_up.gif
Tänan info eest.

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Jeeaah?
jägaja kirjutas:
Six, Samsung.


Jah! Enne sellest juttu olnud. Teeme re-update:

Samsungi platvormid ei toeta 2 multicast striimi samaaegset edastust. Muudatust, et see võiks tekkida, ei ole ja loota (praeguse teadmise kohaselt) pole. Kood on äpis sama, seal on olemas ka PIP aktiveerimiseks vajalik osa, kuid funktsionaalsust ei saa kasutada. Mul oleks hea meel see koheselt Samsungil tööle saada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 03.09.2014 16:59:51 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Jeeaah?
jägaja kirjutas:
Six, Samsung.


Jah! Enne sellest juttu olnud. Teeme re-update:

Samsungi platvormid ei toeta 2 multicast striimi samaaegset edastust. Muudatust, et see võiks tekkida, ei ole ja loota (praeguse teadmise kohaselt) pole. Kood on äpis sama, seal on olemas ka PIP aktiveerimiseks vajalik osa, kuid funktsionaalsust ei saa kasutada. Mul oleks hea meel see koheselt Samsungil tööle saada.

Ok arusaadav, aga mis takistab samsungi puldi nuppudele funktsionaalsuse lisamist? Ilmselgelt on need Samsungi enda poolt ( ja APIs ) toetatud 100%.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 03.09.2014 17:23:35 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Jeeaah?
jägaja kirjutas:
Six, Samsung.


Jah! Enne sellest juttu olnud. Teeme re-update:

Samsungi platvormid ei toeta 2 multicast striimi samaaegset edastust. Muudatust, et see võiks tekkida, ei ole ja loota (praeguse teadmise kohaselt) pole. Kood on äpis sama, seal on olemas ka PIP aktiveerimiseks vajalik osa, kuid funktsionaalsust ei saa kasutada. Mul oleks hea meel see koheselt Samsungil tööle saada.

Ok arusaadav, aga mis takistab samsungi puldi nuppudele funktsionaalsuse lisamist? Ilmselgelt on need Samsungi enda poolt ( ja APIs ) toetatud 100%.


armjan kirjutas:

Olen öelnud ja ütlen veel kord - teemat loetakse, kasutajate muresid teatakse ja nende muredele mõeldakse ka lahendusi, kus hundid söönud, lambad terved. Väiksemaid erisoove ei täideta, see poleks reaalne (kui idee just väga hea ole ja see mõistlik teha tundu).


See kehtib ka samsungi puldile nuppude mappimise kohta.
Arenduse vaates pole mingit takistust seda teha. Seda teab siinolijatest iga vähegi programmeerimisest teadlik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 03.09.2014 19:06:14 vasta tsitaadiga

Arvestades, et alates 01.09 on nii Elion kui EMT viidud ühe mütsi, Eesti Telekom alla, siis küllap varsti on näha, mil viisil edasised arendustegevused toimuma hakkavad.
Elionil nagu ma aru olen saanud, on oma (tarkvara)arendustiim(id), EMT puhul pole seda veel täheldanud, tundub nagu nemad ostaksid enamiku väljastpoolt sisse?

Lihtsalt huvitav, et kas edaspidi liigub Telekomis elu rohkem väljastostmise või isetegemise poole ning mil viisil see eKodu teenuseid mõjutab. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2014 10:46:52 vasta tsitaadiga

... üle pika aja vaatasin Elioni digitv-aplikatsiooni vahenduselt Pealtnägija salvestust ja olin valmis, et see ei saa olema probleemivaba, kuid sellist kogemust küll ei oodanud. Esmalt kalas juba salvestuse menüü, sisenedes salvestuste menüüsse, jäi taustaks mängima parasjagu aktiivne digitv kanal ja salvestust käivitada polnud võimalik. Olukorra parandas teleka suvalisele videosisendile suunamine ja tagasi aplikatsiooni. Aasta algusest mäletan, et tunnise saate korral jooksis tavaliselt 1 korra kokku, nüüd suutis teha seda suisa 3 korda. 2 esimesel korral piisas salvestuse menüüst väljumisest ja vaatamise jätkamisest pooleli jäänud kohast, 3. korral läks aga vaatamise taastamiseks vaja juba teleka taaskäivitamist ja jätkamise võimalus oli pärast seda loomulikult unustatud. Ma soovitaks selle teenuse puhul lisada kuhugi suure ja punase hoiatuse, et Samsungi teleka aplikatsiooniga toimib äärmiselt probleemselt ja ka teleka ostmisel sellest teavitada, säästaks väga paljusid kliente frustreerivast kogemusest ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 04.09.2014 12:28:04 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... üle pika aja vaatasin Elioni digitv-aplikatsiooni vahenduselt Pealtnägija salvestust ja olin valmis, et see ei saa olema probleemivaba, kuid sellist kogemust küll ei oodanud. Esmalt kalas juba salvestuse menüü, sisenedes salvestuste menüüsse, jäi taustaks mängima parasjagu aktiivne digitv kanal ja salvestust käivitada polnud võimalik. Olukorra parandas teleka suvalisele videosisendile suunamine ja tagasi aplikatsiooni. Aasta algusest mäletan, et tunnise saate korral jooksis tavaliselt 1 korra kokku, nüüd suutis teha seda suisa 3 korda. 2 esimesel korral piisas salvestuse menüüst väljumisest ja vaatamise jätkamisest pooleli jäänud kohast, 3. korral läks aga vaatamise taastamiseks vaja juba teleka taaskäivitamist ja jätkamise võimalus oli pärast seda loomulikult unustatud. Ma soovitaks selle teenuse puhul lisada kuhugi suure ja punase hoiatuse, et Samsungi teleka aplikatsiooniga toimib äärmiselt probleemselt ja ka teleka ostmisel sellest teavitada, säästaks väga paljusid kliente frustreerivast kogemusest ...

Ma olen kõike seda ise ka kogenud, põhimõtteliselt on see vahelduva eduga nii olnud juba 2012 aasta detsembri kuust. Kusjuures see ei sõltu konkreetse teleri mudelist, mul on olnud võimalus seda app'i kasutada päris mitme erineva teleriga (kõik on küll olnud kas 8 või 9 seeria). Naljakas on see et kohati see värk toimib, vähemalt salvestuste osa (muuks ma Elion'i ei kasuta ja seega kommenteerida ei oska) ja kohati ei toimi kohe üldse. Kusjuures see toimine ei sõltu mitte telekast ega teleri firmware versioonist vaid jumal teab millest. Peab tunnistama et viimased nädalad on salvestused üsna veatult toiminud, isegi mitme tunnised salvestused mis tavaliselt alati kokku jooksid. Samas ei ole viimasel ajal mitte ühtegi uuendust tulnud, seega pole mul õrna aimugi miks see app viimasel ajal probleemideta salvestusi mulle näitab...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.09.2014 13:09:44 vasta tsitaadiga

Mingid tarkvarauuendused ilmusid Samsungi veebi paar nädalat tagasi nii 2012 kui 2013 aasta teleritele. Infot ei ole kas need lahendavad Samsungi pleieri probleemid või mitte. Enne pole mõtet isegi kordustv ja salvestuste kausta teleriga avada.
Samas laps kasutab oma F6400 teleril lastenurka ja lastekanaleid, pole kisa kuulda ega probleemi näha olnud. Ise testisin 2012 ES8000 teleril uue firmwarega ja kiirel kerimisel veel kokku ei jooksnud. Puht muudel tehnilistel asjaoludel kasutan motorolat kuna harmony pult saab automaatsete ümberlülitustega, meediamängijalt boksile läbi kodukino efektiivsemalt hakkama.

Samsungi nutitv reklaami Elion minumeelest mõnda aega ei edasta ning ei promo ka enne kui samsungi tarkvara pole korras.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 04.09.2014 13:26:33 vasta tsitaadiga

E-poes on küll kõik samsad tekstiga: "Samsungi teleritega näed uut nutitv-d digiboksita".
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2014 13:41:58 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
E-poes on küll kõik samsad tekstiga: "Samsungi teleritega näed uut nutitv-d digiboksita".
pm näebki, teleka vaatamisega ilma lisadeta, probleeme pole icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 04.09.2014 13:54:02 vasta tsitaadiga

Tegelikult on probleem icon_smile.gif , lisad ei toimi.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 04.09.2014 14:19:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mingid tarkvarauuendused ilmusid Samsungi veebi paar nädalat tagasi nii 2012 kui 2013 aasta teleritele.

HU8500 pole peale augusti algust midagi tulnud ja peale viimast softi uuendust oli probleem veel täiesti olemas. Nüüd viimased 2 nädalat on millegi pärast probleemivaba olnud. Ma pigem panustaks sellele et Elioni pool on miskit tehtud? Viimasel ajal oli mul probleem et konkreetsed salvestused ei mänginud konkreetsest kohast kaugemale. Hetkel paistab et see probleem on lahendatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2014 14:27:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mingid tarkvarauuendused ilmusid Samsungi veebi paar nädalat tagasi nii 2012 kui 2013 aasta teleritele. Infot ei ole kas need lahendavad Samsungi pleieri probleemid või mitte. Enne pole mõtet isegi kordustv ja salvestuste kausta teleriga avada.
Samas laps kasutab oma F6400 teleril lastenurka ja lastekanaleid, pole kisa kuulda ega probleemi näha olnud. Ise testisin 2012 ES8000 teleril uue firmwarega ja kiirel kerimisel veel kokku ei jooksnud. Puht muudel tehnilistel asjaoludel kasutan motorolat kuna harmony pult saab automaatsete ümberlülitustega, meediamängijalt boksile läbi kodukino efektiivsemalt hakkama.

Samsungi nutitv reklaami Elion minumeelest mõnda aega ei edasta ning ei promo ka enne kui samsungi tarkvara pole korras.

... väikelapse kogemusele viitamine on muidugi eriline tase, laps ei pruugi üldse vahet teha, mis või kuidas toimib või peaks toimima icon_rolleyes.gif kerimine oli kunagi tõepoolest probleem, kuid antud juhul sellega seoses midagi ei märganud ega maininud, seega mis see siis pauutub ? Kerimist tuli kasutada vaid viimasel korral ja see ei olnud probleemiks, probleem avaldus täiesti ilma vaataja poolse mõjutuseta.
Reklaamita jätmine on muidugi õige samm, kuid kuna e-poes on ikka kõigi Samsungite juures suisa paksus kirjas, et need sisaldavad Elioni nutitv-d ja ei mingit hoiatust võimalikest probleemidest, siis on see nagu natuke poolik lahendus, kas sulle ei tundu ? Mõni kurjem klient võib seda lausa kliendi petmiseks nimetada sest digitv vaatamine ei eelda juba ammu enam saadete otse vaatamist ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 04.09.2014 16:58:14 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... üle pika aja vaatasin Elioni digitv-aplikatsiooni vahenduselt Pealtnägija salvestust ja olin valmis, et see ei saa olema probleemivaba, kuid sellist kogemust küll ei oodanud. Esmalt kalas juba salvestuse menüü, sisenedes salvestuste menüüsse, jäi taustaks mängima parasjagu aktiivne digitv kanal ja salvestust käivitada polnud võimalik. Olukorra parandas teleka suvalisele videosisendile suunamine ja tagasi aplikatsiooni. Aasta algusest mäletan, et tunnise saate korral jooksis tavaliselt 1 korra kokku, nüüd suutis teha seda suisa 3 korda. 2 esimesel korral piisas salvestuse menüüst väljumisest ja vaatamise jätkamisest pooleli jäänud kohast, 3. korral läks aga vaatamise taastamiseks vaja juba teleka taaskäivitamist ja jätkamise võimalus oli pärast seda loomulikult unustatud. Ma soovitaks selle teenuse puhul lisada kuhugi suure ja punase hoiatuse, et Samsungi teleka aplikatsiooniga toimib äärmiselt probleemselt ja ka teleka ostmisel sellest teavitada, säästaks väga paljusid kliente frustreerivast kogemusest ...


2012 aasta mudelitel tekib probleem, kui kasutatakse smarthubi. Probleemne olukord tekib, kui:

1. kasuta TV äppi
2. Mine smarthubi
3. Välju smarthubist
4. Probleemid suured algamas

Sellest Samsungile korduvalt info edastatud, maadleme siiani!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 04.09.2014 18:25:47 vasta tsitaadiga

Tiba aega tgasi käis TV3-l Kättemaksukontori reklaam: põhisaate seljas vilkus pistoliga kättemaksukontorlane
https://dl.dropboxusercontent.com/u/980144/tv3.jpg


Vid.jo: https://dl.dropboxusercontent.com/u/980144/teeveekolm.3gp
Eetri kaudu oli pilt puhas.


... ei saagi enam dropboxi hotlinkida?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 04.09.2014 18:33:45 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Tiba aega tgasi käis TV3-l Kättemaksukontori reklaam: põhisaate seljas vilkus pistoliga kättemaksukontorlane
https://dl.dropboxusercontent.com/u/980144/tv3.jpg


Vid.jo: https://dl.dropboxusercontent.com/u/980144/teeveekolm.3gp
Eetri kaudu oli pilt puhas.


... ei saagi enam dropboxi hotlinkida?


Huvi pärast vaatasin salvestusest järele. Saade on "südameasi" algusega 17:55 (praegu veel Live striimil käimas). Selle anomaalia kohta annan oma pea, et tegemist on TV3 poolse edastuse veaga. Teist võimalust siin ei saagi olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1178, 1179, 1180 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.