Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1169, 1170, 1171 ... 1525, 1526, 1527  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2017 21:44:53 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis taksodega sina sõidad, kuid vähegi normaalses taksos puudub suitsuhais ja tahtmise korral saad ka ise temperaturi ja muusikat dikteerida.
Ma olen isegi kodus pesus käinud nii, et takso ootab maja ees icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 24.12.2017 22:07:39 vasta tsitaadiga

Miks? Miks sulle ei meeldi ise oma autoga sõita? Ei oska? Palka siis autojuht.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 24.12.2017 22:09:09 vasta tsitaadiga

Mõned mehed on nagu eided. Kui on jää, siis ei sõida. Sügavasse lumme ei roni jne
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.12.2017 22:30:48 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mõned mehed on nagu eided. Kui on jää, siis ei sõida. Sügavasse lumme ei roni jne

icon_lol.gif
Uskumatu jah kuhu jõutud.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 24.12.2017 22:39:26 vasta tsitaadiga

Markos kuidas sa oma leksuse amortisatsiooni arvutad ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2017 22:42:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

arvestatud on ka amortisatsiooni, ehk siis ostu ja tõenäolise müügihinna vahet.


ehk siis kui ma peaks oma roika ~700ga ära müüma, pole see mitte meetritki amortiseerunud.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 00:54:13 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Miks? Miks sulle ei meeldi ise oma autoga sõita? Ei oska? Palka siis autojuht.
icon_biggrin.gif

Oskan väga hästi sõita. Ostsin omale ka hiljuti BMW ja meeldib sõita. Aga tean mõnda tuttavat, kelle jaoks ongi odavam sõita taksoga kui maksta liisingut.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 01:11:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oskan väga hästi sõita. Ostsin omale ka hiljuti BMW ja meeldib sõita.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 01:20:11 vasta tsitaadiga

180kW pole ju nii palju icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 01:27:08 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
iir kirjutas:
Miks? Miks sulle ei meeldi ise oma autoga sõita? Ei oska? Palka siis autojuht.
icon_biggrin.gif

Oskan väga hästi sõita. Ostsin omale ka hiljuti BMW ja meeldib sõita. Aga tean mõnda tuttavat, kelle jaoks ongi odavam sõita taksoga kui maksta liisingut.


See on hea, et väga hästi oskad sõita. Mis Su pärisnimi on, kui saladus pole? Kas Sebastien või Marcus või Ott? icon_cool.gif
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 01:35:00 vasta tsitaadiga

Milleks selline huvi icon_eek.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 01:40:29 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Milleks selline huvi icon_eek.gif


Minu meelest on tore, kui kuulsad inimesed HV foorumisse on tee leidnud.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.12.2017 01:40:32 vasta tsitaadiga

yerba, Ott-Marcus Sebastian nimeks....suht huvitav kokksattumus tegelikult icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 01:51:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Sellepärast ma räägingi, et kui sõidad autoga vähem, kui 1500-2000km on odavam taksoga sõita. Paljud autoomanikud ei taha seda aga tunnistada, sest takso on ju kallis icon_smile.gif
Segi kamminud end?

Kui ma käiks taksoga tööl läheks mul iga päev taksosõidule 60€ mis teeks 1200€ kuus jämedalt.
Kuskil tallinnas vast jah kui vaja kõrvaltänavasse tööle minna, on takso mõistlikum võibolla.


No kui sa elad 80 kilomeetri kaugusel töökohast, siis on ju igakuine läbisõit 3500+ km. See on ju oluliselt rohkem, kui minu poolt pakutud kilometraaž või mis? Ilmselgelt on sellise kilometraaži korral mõistlik juba enda autot pidada, sest see tuleb odavam. Mina rääkisin kilomeetritest 1500-2000, mis on üsna tavapärane eestlase auto läbisõit.

Teeme kiirarvutuse ja jätame igasugu säästuplaanid välja. Eeldame, et soetatakse liisinguga sõiduk, mille hind on 15000€ 5 aastaks. Näiteks Škoda Octavia. Kütusekulu on ca 6 liitrit sajale.

Igakuine liisingu kuumakse on tavapärastel tingimustel (10% sissemakse, 2,5% intress, periood 5 aastat + kaskokindlustus). See teeb siis kuumaksuks ümmarguselt 235€. Sinna lisandub siis veel kohustuslik kaskokindlustus 40€. Kokku seega 275€. Viie aasta peale kokku 1500+16500. Sõiduki jääkväärtuseks jääb 3000€ ehk 20% Reaalväärtuseks (turuväärtuseks jääb ca 5000€). Seega sõiduki soetamise kulu ostmise hetkest kuni müümiseni on 16 000€. Ehk siis sissemakse+liisingmaksed+jääkväärtus-reaalväärtus. Seega kokku 16000€ oled sa maksnud 5 aasta peale selleks, et sõidukit üleüldse soetada.

Võtan eelduseks, et sõidukiga sõidetakse 5 aasta jooksul garantiiperiood läbi. Reaalsuses lõpeb garantii juba 2-3 aasta möödudes või 150Kkm läbides. Eeldan ikkagi, et sõidukiga sõidetakse läbi viie aasta jooksul 150KKm-i ehk siis 30000 km aastas. Hoolduskulu sellele sõidukile on keskmiselt iga 30000 km tagant suurusjärgus 300€, vastavalt hoolduse sisule, mis mõnevõrra kõigub. Seega viie aasta kulu juurde on veel 1500€.

Kohustuslik liikluskindlustus on ka ca 100€ aastas, seega 5 aasta peale 500€ juurde.

Lisame üldiste kuludena aastas veel kõik muud hooldus/ja remondikulud, mis on suurusjärgus 500€ aastas, millega peaks ära katma remondid, rehvid, autopesu jms pisema kraami. Ärgem unustagem, et hoolduskulu on ainult tootjapoolne ettenähtud kulu. Kõik remondid jms ettenägematud kulud tulevad juurde. Garantii säilitamiseks tuleb käia margiesinduses, mille hinnapoliitika on teatavasti just selline, nagu see on.

Seega 5 aasta kulu kokku on:
16000€ sõiduki soetamine
500€ liikluskindlustus
1500€ hooldused
2500€ kõik muud kulud

Kokku seega 20500€. Kilomeetrihind tuleb seega 13,6 senti.

Nüüd paneme juurde veel kütusekulu, mis on 6 liitrit sajale. Arvestades keskmist kütusehinda 1,2€, teeb see kuluks 7,2€ 100 km, ehk siis 7,2 senti kilomeeter.

Seega ideaaltingimustes tuleb sõiduki kilomeetrikuluks läbisõidu 30000 km aastas (2500km kalendrikuus) hind 20,8 senti kilomeeter. Järelikult juba tasub autot pidada, sest hind on odavam, kui taksol

Kui paljudest keskmistest eestlastest sõidab 2500 km kuus? Enamik sõidab 1000-1500 km kuus.

Vaatame, kuidas siis hind tekib. Sõiduki soetuskulu on sama, kilomeetri hinna maksumus tuleb 22,7 senti

Kütusekulu jääb samaks, ehk siis 7,2 senti. Kokku seega 29,9 senti

Taksode kilomeetrihind algab 0.35€ kilomeeter. Seega läheb juba kahtlaseks.

Kui rääkida igapäevasest taksosõidust, siis on täiesti võimalik erihindasid kokku leppida ja numbrid muutuvad "letihindadega" võrreldes 10-15% odavamaks. Ajaliselt saab takso ukse ette tellida iga päev kasvõi samal hommikul. Olen seda mingil perioodil teinud ja see on täiesti võimalik.

Kui nüüd võtta arvesse kõik see, et takso sõidab maja ette, sa ei pea ise majandama hooldustega, asendusautodega jne-jne ehk siis põhimõtteliselt on teenus kogu aeg saadaval, siis kas auto pidamine on ikka nii mõttekas, kui sõidetakse nii vähe kilomeetreid? Kui palju maksab isiklik aeg, asjaajamiskulu ja närvikulu? Kas see on väärtus.

Reaalsus ongi see, et minu lihtsustatud arvutuskäik ongi väga tugevalt lihtsustatud. Tuleb vaadata konkreetseid numbreid ja konkreetseid olukordi ning arvutada ja otsustada. Kui aga ollakse nõus sellist hinda maksma, siis ega see keelatud ei ole. Seega võib ka juhtuda, et vahel on üks mõistlik ja vahel teine, kuid mitte kunagi ei saa seda mõtet kohe prügikasti visata ja eeldada, et sõiduki pidamine on igal juhul odavam, kui taksosõit. Takso odav hind kujunebki välja seetõttu, et ajaühikus teeb auto palju rohkem sõitu, kui isiklikus kasutuses olev sõiduk.

Tõeline säästuboss oledki siis, kui oled Lauri sugune, kes suudab sõidukit väga odavalt ülal pidada, kuid tegevustik seal juures on samuti väärtus. Minu sekund on täpselt sama pikk, kui Urmas Sõõrumaal.

salatoimik kirjutas:
No sellist lauslollust ajavadki enamasti need tallinna rikkurid kes eksivad aasta korra linnast välja. Need ju mõtlevad et igal pool samamoodi, et töökoht mingi 2km kaugusel ja poed värgid ka paari kim raadiuses kõik olemas


Lihtsalt infoks, et minu töökoht asub minust 101 kilomeetri kaugusel. Seega Tallinna rikkurist on asi kaugel. Sõidan oma isikliku autoga ja igakuised läbisõidud on 1500 kilomeetrist kordades suuremad.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 01:58:32 vasta tsitaadiga

Rasmus, sa pane ikka juurde märkus, et sinu arvutused on linnainimesele.
või peaksin tellima 25km kauguselt takso, et 5km kaugusel olevasse poodi minna icon_rolleyes.gif . Imelik arusaam

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 02:06:17 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
Rasmus, sa pane ikka juurde märkus, et sinu arvutused on linnainimesele.
või peaksin tellima 25km kauguselt takso, et 5km kaugusel olevasse poodi minna icon_rolleyes.gif . Imelik arusaam


Eesti linnades elab 65% rahvastikust. Jah, loomulikult on eelduseks, et teenus on ka saadaval. Ka sellega peab arvestama ja seega kirjutasingi eelnevalt, et tegemist on üldistusega ja konkreetses olukorras tuleb arvesse võtta konkreetseid asjaolusid.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.12.2017 02:06:40 vasta tsitaadiga

edu.ee Tallinnas õigeks ajaks takso tellimisel hommikusel tipptunnil
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 02:08:37 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
edu.ee Tallinnas õigeks ajaks takso tellimisel hommikusel tipptunnil


Nagu kirjutasin, siis olen kellaajalist ettetellimist teinud ja see on töötav lahendus. Asju annab eelnevalt kokku leppida. Tean inimesi, kes just niimoodi tööle ja koju sõidavadki. Igal hommikul ja taksoga. Takso on konkreetsel kellaajal ukse ees nii kodu juures kui ka tööl.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.12.2017 02:09:35 vasta tsitaadiga

35-sendise km hinnaga sellist teenust usaldusväärselt paraku ei saa.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 02:11:30 vasta tsitaadiga

Isegi Tallinnas elades ja tänapäevaseid nutilahendusi kasutades oleks ainult taksode peal elada suhteliselt ebamugav.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 02:11:56 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
35-sendise km hinnaga sellist teenust usaldusväärselt paraku ei saa.


Eks igaüks lähtubki isilikust kogemusest eelkõige. Ka uus ja uhke auto võib sind hommikul hätta jätta. Juhus on pime.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.12.2017 02:14:07 vasta tsitaadiga

Detsembris oli küllalt olukordi, kus kesklinnas taksot tellides oli lähim saadavalolev takso nõmmel. Või siis ütles rakendus, et proovi hiljem uuesti.

Ma olen ca aasta aega taksoga Tallinnas tööl käinud, ei toiminud eriti hästi, tegin load ära.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 02:15:46 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Allrait kirjutas:
iir kirjutas:
Miks? Miks sulle ei meeldi ise oma autoga sõita? Ei oska? Palka siis autojuht.
icon_biggrin.gif

Oskan väga hästi sõita. Ostsin omale ka hiljuti BMW ja meeldib sõita. Aga tean mõnda tuttavat, kelle jaoks ongi odavam sõita taksoga kui maksta liisingut.


See on hea, et väga hästi oskad sõita. Mis Su pärisnimi on, kui saladus pole? Kas Sebastien või Marcus või Ott? icon_cool.gif

Kutsu Markkoks, Marcuseks või kasvõi Petteriks kui tahad.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 02:54:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tõeline säästuboss oledki siis, kui oled Lauri sugune, kes suudab sõidukit väga odavalt ülal pidada, kuid tegevustik seal juures on samuti väärtus. Minu sekund on täpselt sama pikk, kui Urmas Sõõrumaal.



tänan loomulikult tiitli eest. mul on kulud pooleks. 8900st on pool küte ja pool "ülejäänu". minu, sõõrumaa ja selle, kes siduri survelaagrit vahetas, sekund on sama pikk.. maksab ilmselt koefitsendiga aga roigaste jupid on odavad. survelaagri vahetusel kasutatud kõige kallim varuosa oli käigukastiõli mis ka vahetati. veermiku kõige kallim komponent on tagarattalaager mis maksis tervelt 35€ tk. ma ajasin asja ise kalliks sellega, et olen lasknud kõik vähegi vahetamist vajavad tükid suure veermikuremo või selle sama survelaagriremo käigus välja vahetada. ma pole masinat nii lõhki sõitnud, et remonti planeerida ei saaks. ma olen focusel ise vahetanud tuled, pirnid, puhastanud kompressoriga intercooleri ja kondiradika ning vahetanud kaks korda rattaid.

kui sa tahad säästubossi panna, võtad diiselgolfkolme. neli sajale, kõik oskavad teha ja mis peamine - arvutiga pole mitte midagi vaja paaritada.. kuna ma ainivana garages olen vähe rohkem viimasel ajal töllerdama hakanud, hakkab igasugu kalleid ja nii nii lihtsate masinate puhul ulmelisi asju silma jääma. mersu automaatkäigukasti totaalne ajunu.ss võib olla logisevast positsiooniandurist või CAN liini kehvast jootest aga kuna veakood sisaldab midagi stiilis " ei saa automaatkasti ajuga ühendust ", tuleb teatud inimeste loogikast tulenevalt kasti lõhkuda. see summa aga võiks olla pool või rohkem kogu mu roikaprojekti eelarvest..

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 03:27:18 vasta tsitaadiga

Igaühele oma. Mõni võibolla naudib oma auto ise juhtimist ja täiesti savi on see kui palju kilomeetri hind on ja kui palju taksoga sõites säästa võiks.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1169, 1170, 1171 ... 1525, 1526, 1527  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.