Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1118, 1119, 1120 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 04.03.2020 23:15:18 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
thomak28 kirjutas:
Samas, kui Chief'i mängiksid, wn8 500 / wr 46% mängijad, siis selle tankiga nad ei saaks paremaid tulemusi olulised kui näiteks s.conq'iga.


See oleks väärt proovimist icon_biggrin.gif Ma pole nii kindel, et neil kahel tankil mingit vahet sisse ei tule isegi low skill mängijate puhul. Chief on kiirem, teatud olukordades see annab eelise küll.


Jap icon_smile.gif,ma ise usun ka, et low skill mängija perfiks paremini chief'iga kui s.conq'iga, aga teatud põhjustel on nende tankide perf ühel juhul võimendatud ja teisel juhul niiöelda hädisem icon_smile.gif Ma pole öelnud, et nendel tankidel mingit vahet sisse ei tule. Lihtsalt mitte sellisel määral kui statsid seda näitavad!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2020 18:12:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab öelda, kuna võiks tulla järgmine event/püha üritus, mille raames saaks free expi parema hinnaga konventeerida? Ei trehvanud näha praegu mingit EU serveri ürituste kalendrit, et mis tulevikus tulemas on.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 06.03.2020 18:18:51 vasta tsitaadiga

MeaDz, just eelmise nädala lõpp oli. Ilmselt 28-31 märts on järgmine.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2020 18:36:10 vasta tsitaadiga

chatro, Selge, tänud. Eks siis tuleb midagi välja mõelda või grindida stock T9 tanki.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 06.03.2020 18:44:23 vasta tsitaadiga

MeaDz, https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/march-2020-sneak-peek/

Päevaboonuste ja isiklike reservide abil peaks iga grind siiski suht talutav olema.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 06.03.2020 21:54:19 vasta tsitaadiga

Võrreldes mõne aasta taguse ajaga on grindimine praegu suht lihtsaks tehtud. No eks tanke ole ka meeletult juurde tulnud.
Free exp ja joonised on kõvasti abiks!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 06.03.2020 22:23:04 vasta tsitaadiga

kas keegi teab palju eelmine kord mustal turul väärtpabereid välja käidi vk72.01 ja obj 907 peale?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 06.03.2020 22:26:50 vasta tsitaadiga

vlat kirjutas:
kas keegi teab palju eelmine kord mustal turul väärtpabereid välja käidi vk72.01 ja obj 907 peale?


need pole seal kunagi müügis olnud.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 06.03.2020 22:45:22 vasta tsitaadiga

Kurat666, vlat pidas silmas äkki CW "oksjonit" ?
CW oksjonil pole iseenesest vahet kes millise tanki valis, 1200 kõrgeimat pakkujat saavad selle mida nad ise eelistasid.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/732003-dawn-of-industry-cw-auction-minimum-bid/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 06.03.2020 22:53:36 vasta tsitaadiga

läks meelest öelda jah, et cw mustal turul
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 07.03.2020 20:25:11 vasta tsitaadiga

Olete märganud, mis muudatused uue patchiga on tehtud?

Tegin eile päris kena portsu mänge ja võin seega ka mõne mängu tulemusega eksida - aga minu mäletamist mööda:

a) kõik mängud vajavad nüüd mingit tüüpi repaire - olgu siis medic kit või repair kit või tulekustutus. Mõnes mängus ka kõik kolm.
b) ilma kullata ei pene enam üldse midagi ehk kullamoonast on saamas standard.
c) suurem osa mänge lõpeb nüüd tulemusega 3-15 või 15-3. Paar numbrit siia-sinna. Nii palju mõttetuid mänge, kui ma eile toksisin (à la 2-15 võit, 15-3 kaotus jne jne), pole kunagi varem olnud

Ja lõpuks, mulle muidugi kõige valusam laks, on WR allakiskumine - ilmselt on mu E25 (või minu mänguoskused) üleöö kõik oskused minetanud, aga 60 mängu sessiooni WR oli 37% (pole kunagi nii madal olnud) ja see kiskus 59,13% WR ühe päevaga alla 59,06% peale. Nii suurt langust (ega tõusu) pole kunagi olnud. Sealjuures oli damage kuu keskmisest suurem, hävitatud tanke kuu keskmisest rohkem, spotitud tanke kuu keskmisest rohkem. Aga WR vaadates tundub, et supertomat.

Muidugi on see ainult subjektiivne ja minu isiklik arvamus, aga tundub, et tasuta lõunaid enam selles mängus ei pakuta. Võimalik, et need patchi "uuendused" puudutavadki ainult "tasuta" mängijaid - eks paistab, kas see oli ühekordne juhus või ongi see nüüd uus reaalsus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.03.2020 23:43:00 vasta tsitaadiga

FastPotty, sind ja sinu väsimatuid vandenõuteooriad.

Tegelik seletus on loomulikult see, et uue patchiga tuleb mängu proovima tohutul hulgal vähemängivaid ja halvastimängivaid inimesi. Isegi superuunikumid hea meelega ei mängi paar päeva pärast uut patchi, sest võit või kaotus sõltub rohkem sellest, kelle tiimi tomatid teavad üldse, kuhu mis kaardil oma tankiga minna. Vead või õiged otsused positsioneerimisel määravad ka ära, kui kiire võit või kaotus tuleb. Soovitus on lihtsalt paar päeva mitte mängida, esmaspäevast peaks tagasi normaalne olema.

Ja et sa teaksid, siis see mõjutab kõiki üle keskmise mängijaid.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 08.03.2020 14:02:56 vasta tsitaadiga

Ma ise mõelnud wr'i peale. Ning tundub, et trend sinna poole, et see hakanud vaikselt devalveeruma. Selle all mõtlen seda, et see pole enam nii oluline mõõdupuu perfis. Vaid pigem vaadatakse marke ja dpg'd. Sellest lähtuvalt järjest rohkem võetakse farmimise positsioone mis on pigem turvalisemad (arty safe jne.) samal ajal tagavad võidu väiksema tõenäosusega. Selle meta driveriks võib nimetada seda, et järjest enam mängijaid ei grindi enam kreda ega expi randomis (mida jagatakse kamulaga rohkem kui võidad). Vaid olulisem lihtsalt tanki enda perf. Streamides vaatamisel ammu see arusaam jäänud, et võit nagu ikkagi teisejärguline, peaasi, et markimine hea hooga edasi läheks icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 10.03.2020 17:47:53 vasta tsitaadiga

Üks asi, mida ainult ühe tankiga mängimine annab, on "tagumikutunnetus". Sa saad kohe aru, kui midagi muutub. Näiteks, et kui varem mängisin kümme mängu ja kasutasin repairi 5-6 korda, siis nüüd 9-10 korda. Põhimõtteliselt iga mäng, sageli kaks-kolm korda mängus. See muudatus on kindlasti uuendusega kaasa tulnud. Kohati on see võtnud isegi absurdsed mõõtmed - eest ja tagant ja külje pealt - iga sissesaadud lask tähendab mingit sorti "kiti" - olgu siis medic või repair.

Ja üks huvitav nüanss veel, mida ma olen alati kahtlustanud - M44 artyd ongi suuremas osas serverbotid. Sa tunned selle ju ära, et asi ei ole õige - satud kuskil käigupealt vastasega kokku, ta spotib su ära ja enne, kui kolme sekundi piiks jõuab käia, on M44 sulle juba laksu ära pannud, sageli sõidu pealt. Igaüks, kes artyt on mänginud, saab ju aru, et on füüsiliselt võimatu 2-3 sekundiga võtta ootamatult väljailmuv ja liikuv E25 sihikule ja ka tabav lask ära teha.

Eile siis nägin mängus ka kõik need M44 botid oma silmaga ära - seisavad kõik rivis nagu identsed kolmikud, keeravad kõik samal sekundil ühes suunas ja lasevad samuti samal ajal. Sama lugu ka vastaste poole peal, kus ma nad välja spottisin - täpselt sama asend, nagu identsed kolmikud, kõik vaatavad ühes suunas..

Hiljem vaatasin M44 kontosid - kõik kuus olid loodud 6, 7 või 8. märtsil 2020, kõikidel oli kontol viis tanki ja kõik olid teinud rohkem kui 300 mängu, mis on tavamängija puhul võimatu. Selleks peaks mängima seda tanki ööpäevaringselt. Üks nendest, HejBananaTank, on suutnud nelja päevaga teha lausa 600 mängu.. 150 mängu päevas.

Halb uudis on siin see, et "inimene-inimese vastu" kontseptsioon hakkab läbi saama. Mis oli minu jaoks selle mängu juures just kõige suurem võlu. Vastast (inimest) üle kavaldada, kasutada loogikat ja taktikat. Nüüd on sellest järele jäänud lihtsalt suvaline lahmimine. Taktikat kui sellist enam ei ole, sest botid ei mõtle, nad ei tegutse süsteemselt. On suur ime, kui satud mängus mõne inimese peale, kes kasutab loogikat, kellega koos saab nö platooni teha. Et üks natuke eespool spotid ja siis teine tuleb tagant ja annab tuld - kaitseb seljatagust. No neid mänge on ikka väga väheks jäänud.

Kogu aeg nagu oootan, et midagi muutub - et uue patchiga läheb MM tasakaalu, tuleb rohkem põnevaid mänge, muutub mängu mehaanika. Ootan ja ootan, aga ei muutu vist selles mängus enam midagi. Või hakkan ma ise vanaks jääma ja ei tunneta enam sellist elevust nagu kaks-kolm aastat tagasi.

Mängin nüüd rohkem klannilahinguid, see on isegi päris nauditav, sest tundub, et seal on mängus tõesti reaalsed inimesed. Olen leidnud mõned head komandörid, kes kasutavad loogikat ja oskavad planeerida - kui satub hea meeskond kokku, siis sellise komandöri käe all kümme võidumängu järjest teha, see on päris nauditav. Hakkangi vist rohkem klanne mängima, sest tavaline soolo on muutunud täiesti mõttetuks ja muutub iga uue patchiga järjest mõttetumaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2020 18:01:39 vasta tsitaadiga

FastPotty, siinkohas jääb üle küll vaid nõustuda. Kui inimene-inimene vastu mängud olid, siis tõmbas kohe naeratuse näole, kui oma tiimi sattus ka mõni arukam sell, kellega sai ka sõnadeta koostööd teha. Tiksus kenasti sabas, kui oli vaja mõnda suuremat üksikut tanki tiibama minna, siis tuli ka kenasti kaaslane kaasa. Ning tegi seda, mis on antud juhul mõistlik - tiirutes samuti ümber suurema aeglasema vastase ning aitas seda maha nokkida näiteks. Aga tundub, et need head ajad on jäävavalt läbi saanud...
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.03.2020 13:02:34 vasta tsitaadiga

FastPotty, huvitav, miks botil peaks olema viiest tankist üldse 2 prem tanki? Ja mis point on botil lasta skippida Tierid 2-3 teel arta juurde? Veelgi enam - miks ta Tier 5st edasi pole läinud, kuigi 800 mängu juba all? Miks peaks WG tegema boti mis mängib ainult artat?

Kui aus olla, siis mulle tundub see küll lihtsalt mingi haige inimesena. Võibolla mitmes mõttes. Esiteks et ainult artyt mängida peab juba midagi viltu olema. Teiseks praegu on palju inimesi kes on koroonaviiruse tõttu isolatsioonis. Kuidagi nad ju peavad aega parajaks tegema.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 11.03.2020 13:14:16 vasta tsitaadiga

Üks põhjus miks mõni artyt mängib võib ka puhtalt PC jõudlus olla - mingi "nässakaga" mis 20-30fps välja veab saab kenasti artyga mängida erinevalt muudest klassidest.
Ise teen ka ca 2-3 mängu päevas artyga peamiselt päevamissioonide jaoks - ühes aknas aegajalt klikid, teises aknas jookseb film või loed uudiseid. Midagi ei juhtu kui ka vahepeal WC-s käid. icon_lol.gif

Huvitav on muidugi ka chatis lugeda seda arty vastast sõimu - sõimatakse vastaste omi et nood kedagi pidevalt lasevad või siis enda omi, et nood piisavalt vastaseid ei lase. Igal juhul on arty süüdi. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 11.03.2020 13:52:39 vasta tsitaadiga

Jap, ma tegelt ei tambiks maha arty mängijaid, vährmalt alguses on see päris fun. Kuna learning curve lühike, siis enamus inimestel viskab lihtsalt see klass üle. Aga on ka erandeid icon_biggrin.gif
150 mängu päevas pole tõesti tänapäeval ulme. Praegu tempo juures võid teha ka 15 mängu tunnis, mängid 10h, ongi olemas. Mis puudtab muidugi konkreetset kontot: https://tanks.gg/eu/HejBananaTank
, siis välistada ei saa, et seda juhib bot. Sest mängude arv kuidagi liiga ulmeline...Miks ja milleks sellsine low tieri cancer mängus, jumal teab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.03.2020 19:23:21 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Jap, ma tegelt ei tambiks maha arty mängijaid, vährmalt alguses on see päris fun. Kuna learning curve lühike, siis enamus inimestel viskab lihtsalt see klass üle.


Ma selle learning curve osas ei tahaks väga nõus olla. Osadel kaartidel on see õige positsiooni valik ja vastaste lugemine ikka väga oluline. Samuti millal ja kuhu lasta. Lisaks RNG ja vastikud wheelerid... Samas kui lasud lähevad kümnesse on päris tore. Ma pole kunagi eriti seda klassi mänginud, nüüd missioonide jaoks pidin seda tegema ja päris tore on aeg-ajalt kedagi kiusata kui mäng välja tuleb. Enamasti muidugi ei tule ja statsidele mõjub arty mängimine ikka jube kehvasti. Imestan kuidas mõned üldse suudavad sealt üle 50% WR välja võluda.

Siin tänane esimene mäng ja RNG jumal oli tõesti armuline: http://wotreplays.eu/site/5268002
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.03.2020 19:39:54 vasta tsitaadiga

AMX 30, tier 9. Vara veel pensionile minna sellest mängust vist.


_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.03.2020 20:38:46 vasta tsitaadiga

AMX 30 on väga mõnus aparaat. Mängisin ka Leo protat, aga sellega ei ole kuidagi nii head tunnet...

viimati muutis Valvejoodik 12.03.2020 20:53:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.03.2020 20:52:48 vasta tsitaadiga

Mulle jälle PTA meeldib rohkem (ka WN8 on parem), aga AMX 30 pole ka viga, täitsa nauditav seda lähilahingute stiili mängida temaga.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 13.03.2020 01:59:34 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:


Huvitav on muidugi ka chatis lugeda seda arty vastast sõimu - sõimatakse vastaste omi et nood kedagi pidevalt lasevad või siis enda omi, et nood piisavalt vastaseid ei lase. Igal juhul on arty süüdi. icon_lol.gif


Amen on that! icon_biggrin.gif

Oleneb artyst, mõnega ikka väga muhe toimetada.
Mul lemmik on M53/55. Normaalne dämm, hea liikumiskiirus, normaalsetes tiirudes ses mõttes, et pole päris lammaste hulgas nagu näiteks tier V ja heasti "katab" ilma tanki liigutamata. Venelastel see spekter ikka väga kitsas. Nõksa ja juba roomikud liiguvad ja sihtimist ootad järgmised 30 sekundit.
Mul juba 1200 lahingut ainuüksi sellega tehtud icon_wink.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.03.2020 10:45:24 vasta tsitaadiga

See M53/55 on muide ainuke arty, mille mängimise peale olen ise ka mõelnud.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 14.03.2020 05:30:31 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, huvitav, miks botil peaks olema viiest tankist üldse 2 prem tanki? Ja mis point on botil lasta skippida Tierid 2-3 teel arta juurde? Veelgi enam - miks ta Tier 5st edasi pole läinud, kuigi 800 mängu juba all? Miks peaks WG tegema boti mis mängib ainult artat?

Kui aus olla, siis mulle tundub see küll lihtsalt mingi haige inimesena. Võibolla mitmes mõttes. Esiteks et ainult artyt mängida peab juba midagi viltu olema. Teiseks praegu on palju inimesi kes on koroonaviiruse tõttu isolatsioonis. Kuidagi nad ju peavad aega parajaks tegema.


Sa oled nii arrmas Erick icon_smile.gif Ei saa pahaks panna, et sa selle - ja ilmselt väga pingelise - mängu juures väiksemaid nüansse ei märka. Mina jõuan märgata ka kõike seda, mis mängu ümber toimub - see on analüütiku puhul kutsehaigus. Mina lihtsalt mõtlen kiiresti ja struktuurselt, sina aga fokusseeritult.

P.S. Neid "haigeid" inimesi oli ühes mängus lausa kuus ja nad kõik mängisid kogemata kombel M44 tanki, nad kõik olid loodud paar päeva tagasi ja kõik olid teinud üle saja mängu päevas. Ma rohkem puust ja punaseks seda asja teha ei oska.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1118, 1119, 1120 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.