Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 184, 185, 186  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad Linuxit või Windowsi?
Linux
30%
 30%  [ 208 ]
Windows
62%
 62%  [ 429 ]
muu..
7%
 7%  [ 50 ]
hääli kokku : 687

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 20.11.2009 02:25:09 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:

GNU/Linuxis on enamasti esmaselt vajaminev soft peal ja sulle see ei meeldi?

Aga miks peaks üldse opsüsteemil mingi soft kaasas olema? Ehka oskad seletada, et miks? Kui ma poest leiba ostan, siis ma ei taha et sellega piim ka kaasas on, kuna see piiraks minu valikut selles, et milliseid toiduaineid koju tassida. Või arvad et ma peale leiva endale midagi muud ei saagi lubada, ära ikka enda järgi vaata siis.
asjameez kirjutas:

täis office pakett,

Ma ei lasku üldse nii madalale et hakata võrdlema OpenOfficet MSOfficega.
asjameez kirjutas:

fototöötlus, korralik fotohaldus,

...aga kui ma pole fotograaf, ega isegi ei vaata fotosid.
asjameez kirjutas:

viirusetõrjet pole vajagi (see on kõige mõtetum tarkvara üldse, mis loodud (ei viitsi ka põhimõtteliselt diskuteerima hakata sellel teemal)) jne.

Milles siis probleem? Kas Linuxigurude mõistus ei küüni viiruste kirjutamiseni, et tõrjeid vaja oleks?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 20.11.2009 04:18:31 vasta tsitaadiga

Irw, ma e isaagi pihta kas tegu on väga peene huumoriga, trollimisega või on päriselt opponent arvab nii.

vaegkuulja kirjutas:

Mõningaid mõistete tähendusi:
*) Mis on avatud lähtekood? Avatud lähtekood on selline tarkvara, mis enne oli suletud, vajas seerianumbreid, litsentse, kuvas et kasutusaeg on läbi jne.
Koodi muutsid avatuks vabatahtlikud entusiastid, keda kutsutakse häkkeriteks.


* Noh, ma kirjutasin mingi hetk wordpressile ühe plugina. Pole see kuskilt maha kopitud ja koode eemaldatud jne icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Täitsa ise tegin- vaja oli. Ning jagasin ka teistega pannes selle üles pluginate alla. Ja kuidas koodi avalikuks muudetakse? Binaarist/masinkoodist dekompileeritakse algne source v? Või mõtlesid, et häkker murreb kellegi arvutisse ja varastab tema töö?

Ahjaa, vasta mu eelmisele küsimusele... ma loll linuxi kasutaja ei saa aru mis oleks alternatiiv siis logi failidele ikkagi? Valgusta mind või anna midagi googledamiseks
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 20.11.2009 04:19:39 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Irw, ma e isaagi pihta kas tegu on väga peene huumoriga, trollimisega või on päriselt opponent arvab nii.

Minu arust on ta lihtsalt vaegkuulja kes isegi lugedes ei saa pooltest asjadest aru ning fantaseerib ise juurde icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 20.11.2009 06:22:43 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
vaegkuulja, no sellist lollust pole ikka tükk aega loetud. Ja seda ütleb Windowsimees.


Mille põhjal sa seda järeldasid. Momendil trükin seda rida Firefoxis, mis asub openSuse 11.1's ja millest ühendus läheb läbi, samuti openSuse 11.1, iptables põhise gateway. Ma fännan küll mõndasi tarkvarafirmasi, kuid opsüsteeme nad küll ei tee.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 20.11.2009 09:22:43 vasta tsitaadiga

asjameez, mäletame ka, miks windowsil softi kaasas pole? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 20.11.2009 09:50:35 vasta tsitaadiga

vaegkuulja, hmm, tundub, et sa loed asju selektiivselt. Ka seda teema arendust siin.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 20.11.2009 10:13:27 vasta tsitaadiga

vaegkuulja kirjutas:
heretic666 kirjutas:

Kuigi jah samas kõrvu jäänud, et Linuxis terminali kaudu asjaajamine tuleb lõppkokkuvõtes kiirem kui winis pusimine.

Jah, see on üks tüüpiline demagoogiline vale
heretic666 kirjutas:
tsitaat:

üldiselt tavakasutusel terminali torkima ei pea, kõik vajaliku saad installida Ubuntu Software Center vahendusel

Seda küll nüüd jah, kõik esmaselt vajaminev soft on paari kliki kaugusel lihtsalt, mitte ei pea kodukate vahel ringi reisima.

See vääriks pisut lahtiseletamist. Linuxi propageerijad rõhuvad sellele väitele, et "kõik esmavajalik käivitub hiireklikiga". Sisuliselt on tegemist väga tüüpilise marketingi trikiga, nagu kõik meedias olev reklaam. Kindlasti olete märganud, et tihti see, mida te kauplusesse ostma lähete, on esmavajalik üksnes teie enda jaoks. Õige ruttu aga saate aru, et teised inimesed ei pea seda absoluutselt esmavajalikuks. Ja kui hakata uurima kellegi teise "esmavajadusi", siis jällegi selgub, et see pole esmavajalik teistele. Niimoodi maskeerib kauba müüja oma toodet kui universaalset, ning kui hakata uurima lähemalt, siis selgub et pole olemas üleüldse sellist kategoorijat nagu "universaalne" või "esmavajalik". Esitage endale lihtne küsimus - kas sa oled selline primitiivne inimene, kelle jaoks on tarvis üksnes esmavajalikku ning sellega kogu su isiksus inimesena ja eluvajadused ka lõppevad. Kindlasti peale selle küsimuse esitamist endale leiate, et teie vajadused on kaugel üksnes esmavajalikkusest. Loomulikult on asju, mida kasutavad kõik inimesed ühtemoodi, kuid kas siis ei peaks neid selguse mõttes mitte nimetama esmavajadusteks vaid hoopis rääkima mis asjadega tegu on. Mõistagi, kui müüja või tootja pole endas kindel või soovitakse midagi varjata, on igasugusest vastutusest hoidumiseks lihtne nimetada oma toodangut lihtsalt "esmavajalikuks" ja kõik. Küsimus pole üldse selles, et ei ole aega või ruumi kirjeldada kogu toodangut, kuna seda umbmäärast "esmavajadust" reklaamitakse kordades kauem ja mahukamalt, kui läheks tarvis toote enda kirjelduseks.


Mõningaid mõistete tähendusi:
*) Mis on vabavara? Vabavara on selline tarkvara, mis jookseb vabalt, nii nagu kasutaja seda ette nägi. Tarkvara ei tekita kasutajale pettumusi ja vii teda vihastumiseni, ega kuva teateid millegi puudumisest või et miski asi ei käivitunud.

*) Mis on vabavara kommuun? See on kamp ennast ülehindavaid teismelisi, kes pole muidu halvad inimesed, kuid kes kõige vähem oskavad kirjutada
tarkvara, kuid kahjusk peavad seda just enda paremaks oskuseks.

*) Mis on avatud lähtekood? Avatud lähtekood on selline tarkvara, mis enne oli suletud, vajas seerianumbreid, litsentse, kuvas et kasutusaeg on läbi jne.
Koodi muutsid avatuks vabatahtlikud entusiastid, keda kutsutakse häkkeriteks.

*) Mis on GNU? Sellest ma parem ei räägigi.

*) Mis on kommerts tarkvara? Kommerts tarkvara on tarkvara, mis on kvaliteetne ja kirjutatud oma ala spetsialistide poolt, kes on sattunud eetilisse kriisi ja
tahavad oma töö eest raha saada, selle asemel et töötada ühiskonna hüvanguks.

*) Mis on kodukasutaja tarkvara? Kodukasutaja tarkvara on selline tarkvara, mis pole ennast õigustanud ning on määratud hävitamisele. Enne hävitamist aga
soovivad nõrga eetilise taustaga isikud seda raha saamise eesmärgil määrida pähe inimestele.

*) Mis on Enterprise klass tarkvara? See on selline kodukasutajatele mõeldud tarkvara, mis on ka reaalselt kõrge kvaliteediga. Tegemist on tootjate poolt
veelgi suurema eetilise kriisiga. Nad arvavad, et kui küsida raha firmadelt, kes on raha saanud inimeste arvelt, siis vabastab see neid endid vastutusest
küsida oma töö eest raha. Tegelikkuses aga paneb nad sama pulga peale teiste firmadega. Pealegi ei arvestata, et firmades töötavad töölised on tegelikult
kõik kodukasutajad, kaasa arvatud firmade kliendid.

*) Mis on Microsoft Windows? See on opsüsteem, mille arengut pidurdab ilma IT-alaste teadmisteta B.Gates.

*) Kes on Mark Zbikowski? Mees kes soovis päästa opsüsteemide arengut B.Gatesi amatöörlikust mõjust.

*) Mis on Linux? See on opsüsteem, mis üritab saada MS Windowsi sarnaseks. Kuna ta pole veel poolel teelgi, siis tänu väheste ressursside kasutusele on ta
väga kiire ja tänu kiirusele laialt kasutatav seadmetes, milles pole võimekat riistvara.

*) Mis on Linuxi hooldus või service? See on raha küsimine näiliselt tasuta asjade eest.

You know, ma olen windowsifänn ja ka adminn aga sellist jama linuxi ja vabavara koha pole ikka ammu lugenud. Kui vana sa oled? Ütles ausalt palun.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 20.11.2009 12:05:50 vasta tsitaadiga

vaegkuulja, FTW - jälle on üks koomik, kes ei suuda teiste inimeste arvamusi üldse arvestada ega endale mõistetavaks teha thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2009 12:06:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sisuliselt on tegemist väga tüüpilise marketingi trikiga, nagu kõik meedias olev reklaam.

Ma pole ühte korda ka mingeid linuxi reklaame näinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 24.11.2009 10:53:40 vasta tsitaadiga

vaegkuulja kirjutas:

*) Mis on kommerts tarkvara? Kommerts tarkvara on tarkvara, mis on kvaliteetne ja kirjutatud oma ala spetsialistide poolt, kes on sattunud eetilisse kriisi ja
tahavad oma töö eest raha saada, selle asemel et töötada ühiskonna hüvanguks.


ma võin kohe ära öelda, et ma ei vaevunud seda ila lugemagi, lihtsalt silm jäi peatuma sellel n mõiste lahtiseletusel ja selle peale meenus esimese asjana järgnev postitus: http://www.happyassassin.net/2009/11/18/engineering-fail/

kvaliteetne my ass icon_smile.gif

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 24.11.2009 14:00:28 vasta tsitaadiga

Õnnelik Windows7 Ultimate kasutaja,Vista Ultimate oli alla arvestust thumbs_down.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 24.11.2009 18:45:39 vasta tsitaadiga

vaegkuulja kirjutas:
asjameez kirjutas:

GNU/Linuxis on enamasti esmaselt vajaminev soft peal ja sulle see ei meeldi?

Aga miks peaks üldse opsüsteemil mingi soft kaasas olema? Ehka oskad seletada, et miks? Kui ma poest leiba ostan, siis ma ei taha et sellega piim ka kaasas on, kuna see piiraks minu valikut selles, et milliseid toiduaineid koju tassida. Või arvad et ma peale leiva endale midagi muud ei saagi lubada, ära ikka enda järgi vaata siis.

Aga miks mitte? Kui poest välja lähed, ei huvita kedagi mis sa selle piimaga teed - kalla kasvõi maha (võid ju endale mitte meeldiva softi maha lasta ja see kas asendada või kui ei ole vaja, siis jääbki nii). Iga suvaline tädi Maali ei hakka googlist otsima, mismoodi tema saaks enda elulugu kirja panna, softi puudumisel helistatakse lapselastest IT-Gurudele, kes tulevad onu Juhani ja tädi Maali juurest läbi ning teevad kõik vajaliku.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.11.2009 18:53:59 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
softi puudumisel helistatakse lapselastest IT-Gurudele, kes tulevad onu Juhani ja tädi Maali juurest läbi ning teevad kõik vajaliku
Kõvemad Gurud lihtsalt teevad väikse remote-login'i ja lasevad vajalikud asjad paari näpuliigutusega peale kasutades kas mõnd remote-desktop lahendust või vana-head SSH'd. Viimasega võid oma vanaema arvutile softi peale lasta kasvõi trammis istudes ja mobla abil icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 24.11.2009 22:50:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ollaz kirjutas:
softi puudumisel helistatakse lapselastest IT-Gurudele, kes tulevad onu Juhani ja tädi Maali juurest läbi ning teevad kõik vajaliku
Kõvemad Gurud lihtsalt teevad väikse remote-login'i ja lasevad vajalikud asjad paari näpuliigutusega peale kasutades kas mõnd remote-desktop lahendust või vana-head SSH'd. Viimasega võid oma vanaema arvutile softi peale lasta kasvõi trammis istudes ja mobla abil icon_razz.gif


Tädi maalile on aga pandud ruuter ja kõvemad gurud tunnevad ennast ise vanaemana
.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2009 23:37:10 vasta tsitaadiga

vaegkuulja kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Ollaz kirjutas:
softi puudumisel helistatakse lapselastest IT-Gurudele, kes tulevad onu Juhani ja tädi Maali juurest läbi ning teevad kõik vajaliku
Kõvemad Gurud lihtsalt teevad väikse remote-login'i ja lasevad vajalikud asjad paari näpuliigutusega peale kasutades kas mõnd remote-desktop lahendust või vana-head SSH'd. Viimasega võid oma vanaema arvutile softi peale lasta kasvõi trammis istudes ja mobla abil icon_razz.gif


Tädi maalile on aga pandud ruuter ja kõvemad gurud tunnevad ennast ise vanaemana
.


Kõvemad Gurud softivad "tädi Maali" ruuteri kah vajadusel trammist moblaga üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 25.11.2009 00:06:25 vasta tsitaadiga

vaegkuulja, ootan kommentaare oma hiljutistele sõnavõttudele.


sidenote: Mul on tunne, et olen ignore listis vist tal icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 25.11.2009 00:21:16 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Kõvemad Gurud softivad "tädi Maali" ruuteri kah vajadusel trammist moblaga üle icon_lol.gif


Trammist? Trammipeded?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 25.11.2009 00:37:09 vasta tsitaadiga

vaegkuulja, mis need ühistranspordipeded nüüd siia kuuluvad? Nad kasutavad linuxit ju.

Ho Ho, remote jaoks ka softi vaja, või kui kasutada windowsi enda remote'i, tuleb see enne lubada, sest vaikimisi on maas ju vist..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 25.11.2009 01:06:41 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
vaegkuulja, ootan kommentaare oma hiljutistele sõnavõttudele.


sidenote: Mul on tunne, et olen ignore listis vist tal icon_lol.gif

Tundub nii. Äkki olid ta vastu liiga karm? icon_lol.gif

Kusjuures, vabalt saab ruuterisse üle SSH softi wget-ida, flashile kirjutada ja rebootida, ainult vaikimisi sätete taastamisega, mida tavaliselt soovitatakse, võib tülikas olla, kui su ruuteri lanipool just laia maailma ei vaata icon_smile.gif (et laisa inimese kombel kaitsta laia maailma "tädi maali" rünnakute eest).

Ollaz, HoHo on linuxiguru, ning heal hulgal distributsioonidel on SSH vaikimisi paigaldatud.
Kuidas seda konkureerivas OS-is teha? Ma hästi ei kujuta ette, kuidas trammist ilma superhea 3G levita talutavalt remote desktopi teha.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 25.11.2009 01:54:23 vasta tsitaadiga

mahfiaz kirjutas:

Kuidas seda konkureerivas OS-is teha? Ma hästi ei kujuta ette, kuidas trammist ilma superhea 3G levita talutavalt remote desktopi teha.


Millaks see 3G tuli. See rohkem graafiline mänguasi, ajudega mehed teevad asja ikka com-pordi ja telneti abil, milleks tramm on kui loodud
.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.11.2009 10:40:24 vasta tsitaadiga

mahfiaz, remote desktop üle gprsi on täiesti talutav.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.11.2009 14:21:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mahfiaz, remote desktop üle gprsi on täiesti talutav.
Kas ka PC<->smartphone'i vahel? icon_biggrin.gif

Kui mingi hetk lõpuks omae n900 hangin siis saab tõenäoliselt üsna mugav olema kui suht suvalisel hetkel võin asju kodumasinast üle neti tirida-vaadata-kasutada icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2009 15:31:57 vasta tsitaadiga

vaegkuulja kirjutas:
mahfiaz kirjutas:

Kuidas seda konkureerivas OS-is teha? Ma hästi ei kujuta ette, kuidas trammist ilma superhea 3G levita talutavalt remote desktopi teha.


Millaks see 3G tuli. See rohkem graafiline mänguasi, ajudega mehed teevad asja ikka com-pordi ja telneti abil, milleks tramm on kui loodud
.


Sa vaata, et sa oma com pordiga kogemata trammi ümber ei proge, satud veel liiklusõnnetusse niimoodi icon_lol.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.11.2009 15:50:26 vasta tsitaadiga

Ho Ho, jah. proovitud, tehtud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 07.12.2009 02:33:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
londiste kirjutas:
mahfiaz, remote desktop üle gprsi on täiesti talutav.
Kas ka PC<->smartphone'i vahel? icon_biggrin.gif

Kui mingi hetk lõpuks omae n900 hangin siis saab tõenäoliselt üsna mugav olema kui suht suvalisel hetkel võin asju kodumasinast üle neti tirida-vaadata-kasutada icon_razz1.gif
Ma pidasin smartphonesid suhteliselt kasutuks tooteks, kuni Maemoga N900 spekki lugesin, siis läks hammas verele icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 184, 185, 186  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.