Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1100, 1101, 1102 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 209 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 493

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 20.03.2014 16:14:40 vasta tsitaadiga

See on tore aga eelnev kirjavahetus käis Samsungi äpi kohta.

harakas kirjutas:
Six kirjutas:
Äpil pole HDMI CECiga kahjuks küll midagi peale hakata...

harakas kirjutas:
Six kirjutas:
HDMI CEC tuli menüüsse icon_biggrin.gif


Ja kuidas toimib? Minu jaoks on HDMI CEC normaalne toimimine üks tähtsamaid asju uuele ülemineku otsustamisel, seepärast küsin.

Mul on Motorola boks ja Philipsi teler.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 20.03.2014 16:25:06 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
See on tore aga eelnev kirjavahetus käis Samsungi äpi kohta.

Vabandust, ma ei osanud arvata, et äpil võiks mingi seos HDMI CEC-ga olla. Milleks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 20.03.2014 16:28:13 vasta tsitaadiga

Seda insener-tehnilist meistriteost siin imestamegi...

harakas kirjutas:
Six kirjutas:
See on tore aga eelnev kirjavahetus käis Samsungi äpi kohta.

Vabandust, ma ei osanud arvata, et äpil võiks mingi seos HDMI CEC-ga olla. Milleks?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.03.2014 22:37:18 vasta tsitaadiga

Täitsa tuksi on see app ikka keeratud. Kanalit üles vahetada ei saa lemmikute all kui menüüd ees pole - enne peab alla vahetama ja siis üles. Tase.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 20.03.2014 23:07:42 vasta tsitaadiga

Ütlen veel korra, et Elion on valinud vale tee. See lahendus ei hakka korralikult tööle ei praegu ega perspektiivis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 21.03.2014 00:58:37 vasta tsitaadiga

Üks küsimus RT-N66U ruuteri ja kahe vaatajakoha kohta. Mul on hetkel kõik jonksus LAN port 4 peal VID 4 ja telekas töötab. Kui ma peaks tahtma lisada teist vaatajakohta kas ma peaks LAN port 3 peal ütlema VID 4 või midagi muud?

Proovisin tõsta hetkel ühte digiboxi kolmandasse porti ja kui seal on VID 4, siis kõik töötab, aga küsimus on selles, et kui tuleb 2 digiboxi, millel mõlemal on VID 4, kas siis asi jääb ilusti eraldi tööle? Et mõlemad boxid näevad oma pilti? Kui panna VID 3, siis digiboxi käivitumisel jääb viimane mummu oranžilt vilkuma ja pilti ei tule...

Sooviks enne teada kas ja kuidas töötab, kui teise boxi järgi torman - Intenot hetkel väldiks, sest Asus tundub ikkagi hea pill olema.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2014 00:59:17 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Üks küsimus RT-N66U ruuteri ja kahe vaatajakoha kohta. Mul on hetkel kõik jonksus LAN port 4 peal VID 4 ja telekas töötab. Kui ma peaks tahtma lisada teist vaatajakohta kas ma peaks LAN port 3 peal ütlema VID 4 või midagi muud?


Ikka seesama, VID4 icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 21.03.2014 01:26:01 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
kempi kirjutas:
Üks küsimus RT-N66U ruuteri ja kahe vaatajakoha kohta. Mul on hetkel kõik jonksus LAN port 4 peal VID 4 ja telekas töötab. Kui ma peaks tahtma lisada teist vaatajakohta kas ma peaks LAN port 3 peal ütlema VID 4 või midagi muud?


Ikka seesama, VID4 icon_wink.gif

Ok, selge - hakkasin kahtlema, et kui kaks tarbijat on sama VID otsas, siis võibolla tekib probleem.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 21.03.2014 03:09:30 vasta tsitaadiga

Avastasin et Motorola boxil on uus tarkvara väljas 4.14.6 , kas on võimalik avaldada infot muutuste kohta võrreldes eelmise tarkvaraga? thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2014 09:37:31 vasta tsitaadiga

Suurt midagi ei olegi sellepärast sa vist ka midagi tähele ei pannud äkki icon_smile.gif . Põhiline oli seoses kanalikava parandusega.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2014 10:52:22 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Ok, selge - hakkasin kahtlema, et kui kaks tarbijat on sama VID otsas, siis võibolla tekib probleem.


Seal ei ole midagi kahelda, VID = vlan ID ja IPTV vlan on Elionil siiani seesama vlan 4 => VID4
Ja antud Asuse`l lihtsalt bridgetakse see vlan ruuterist läbi, ehk siis TV jaoks on ruuter tavaline sild.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.03.2014 17:02:45 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Avastasin et Motorola boxil on uus tarkvara väljas 4.14.6 , kas on võimalik avaldada infot muutuste kohta võrreldes eelmise tarkvaraga? thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif


4.14.6
Kasutajale nähtavad muudatused
- Kasutaja saab salvestatud sarjade vaatamisel valida „vaata viimast vaatamata osa“
- Lemmikliste (lemmikud, sport, eesti jne) saab vahetada olles mistahes lemmiklisti nimekirjas. Valik asub listi alumises osas
- Kui puldi patareide pinge langeb alla 1,9V, antakse sellest kasutajale TV ekraanil märku. Kuvatavas valikus on võimalik tellida uued patareid otse postkasti. Kui ekaanilt tellida ei soovi, on seal ka valik"ostan patareid poest" (patareide tüüp ja pilt)

Ülejäänud on tausta-arendused, mille pikka nimekirja siia lisada ei näe vajalikuks. Sellega pole teil midagi peale hakata:)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 21.03.2014 18:12:48 vasta tsitaadiga

Esimese 5-10 sekundi jooksul peale seda kui boks on tööle pandud ja samas pilt-heli juba telekas ees, ei reageeri boks puldile, tegeleb mingi enesekaemusega.

Pailaps kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kas ma pandud meeldetuletusi vms ka kusagilt menüüdest näen?
Ei tea kas laps pannud või mismoodi sattunud, aga boks tahab juba korduvalt NatGeo peale ronida.
Üleleile tegi tõbras keset jalkamatsi seda. icon_lol.gif
Ja paar korda varem on ka justkui mingi kastike loenduriga ette hüpanud, et nüüd kohe tuleb kanalivahetus kui nuppu ei näpi. icon_rolleyes.gif

Eile teleka käima panin oli ta ka NatGeo peal, samas olen suht veendunud, et keegi teda sellele panemas ei käinud (lisatelekas mu kabinetis).

Minu soovitus on minutv.ee leheküljelt sidumine teha ja ülevaatlikult seda internetist vaadata. Muu variant on suht keeruline kasutada. Samas aitab kõikide meeldetuletuste eemaldamine Menu-Seaded-Tehnilised Seaded alt.

"Menu-Seaded-Tehnilised Seaded" - mis seal olema peaks? Tehase seadete taastamine või? Ei soovi seda. Tahan meeldetuletusi (mida ma kusagilt ei näe) ainult eemaldada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 21.03.2014 19:43:16 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Esimese 5-10 sekundi jooksul peale seda kui boks on tööle pandud ja samas pilt-heli juba telekas ees, ei reageeri boks puldile, tegeleb mingi enesekaemusega.

Pailaps kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kas ma pandud meeldetuletusi vms ka kusagilt menüüdest näen?
Ei tea kas laps pannud või mismoodi sattunud, aga boks tahab juba korduvalt NatGeo peale ronida.
Üleleile tegi tõbras keset jalkamatsi seda. icon_lol.gif
Ja paar korda varem on ka justkui mingi kastike loenduriga ette hüpanud, et nüüd kohe tuleb kanalivahetus kui nuppu ei näpi. icon_rolleyes.gif

Eile teleka käima panin oli ta ka NatGeo peal, samas olen suht veendunud, et keegi teda sellele panemas ei käinud (lisatelekas mu kabinetis).

Minu soovitus on minutv.ee leheküljelt sidumine teha ja ülevaatlikult seda internetist vaadata. Muu variant on suht keeruline kasutada. Samas aitab kõikide meeldetuletuste eemaldamine Menu-Seaded-Tehnilised Seaded alt.

"Menu-Seaded-Tehnilised Seaded" - mis seal olema peaks? Tehase seadete taastamine või? Ei soovi seda. Tahan meeldetuletusi (mida ma kusagilt ei näe) ainult eemaldada.


Minu viga, see samm oli hoopis Menu-Seaded-Tehase seadete taastamine - Eemalda meelespead

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 21.03.2014 20:16:54 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Minu viga, see samm oli hoopis Menu-Seaded-Tehase seadete taastamine - Eemalda meelespead

Olen otsinud ka seda võimalust juba pikalt. Tänud thumbs_up.gif
MinuTV millegipärast kõiki meelespäid ei kuvanud ning noorima pereliikme meeldetuletused terroriseerisid pererahvast pikalt.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2014 20:18:33 vasta tsitaadiga

kellelgi veel viimastel päevadel sedasi, et kui teises toas kanalit vahetada, siis samal ajal tõmbab pildi korraks kinni.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005




sõnum 21.03.2014 20:42:38 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
oncleuno kirjutas:
Avastasin et Motorola boxil on uus tarkvara väljas 4.14.6 , kas on võimalik avaldada infot muutuste kohta võrreldes eelmise tarkvaraga? thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif


4.14.6
Kasutajale nähtavad muudatused
- Kasutaja saab salvestatud sarjade vaatamisel valida „vaata viimast vaatamata osa“
- Lemmikliste (lemmikud, sport, eesti jne) saab vahetada olles mistahes lemmiklisti nimekirjas. Valik asub listi alumises osas
- Kui puldi patareide pinge langeb alla 1,9V, antakse sellest kasutajale TV ekraanil märku. Kuvatavas valikus on võimalik tellida uued patareid otse postkasti. Kui ekaanilt tellida ei soovi, on seal ka valik"ostan patareid poest" (patareide tüüp ja pilt)

Ülejäänud on tausta-arendused, mille pikka nimekirja siia lisada ei näe vajalikuks. Sellega pole teil midagi peale hakata:)


Nüüd värskendatakse minu salvestuste alt nimekiri kohe peale saate kustutamist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 22.03.2014 14:13:48 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Sain digitv jooksma üle wireless lingi. TG784 -> DD-WRT WDS AP <-> DD-WRT WDS Station -> Samsungi telekas. Multicast filter tuli maha võtta.
Ei tahaks ära sõnuda, aga hetkel nagu töötaks, DD-WRT sai koormuseks torrent ka tööle pandud, tuli ilusti 500kbps ilma et pild ruudatama oleks hakanud.
Tavaline DD-WRT AP reziimis ja teine client bride modes tuli ainult ruuduline pilt.


Vara hõiskasin. Kui telekast digitv tööle panna, siis enam TG784 vähemalt wifi kaudu interneti ei saa, niikui telekas kinni panna on kõik ok. Ideid?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2014 10:30:18 vasta tsitaadiga

viimane filmikanal kaotati ka ära, nüüd ei ole enam mitte midagi öhtuti vaadata telekast .. eramajades on Elionil ikka selline monopol peal, interneti ei saa ka vahetada, sest kaablid on köik Elioni omad icon_neutral.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 23.03.2014 10:34:01 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
viimane filmikanal kaotati ka ära, nüüd ei ole enam mitte midagi öhtuti vaadata telekast .. eramajades on Elionil ikka selline monopol peal, interneti ei saa ka vahetada, sest kaablid on köik Elioni omad icon_neutral.gif

Mis mõttes ei saa vahetada - Elisa rendib Elionilt kaabipaare, kui vaja.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2014 10:49:51 vasta tsitaadiga

selles suhtes ei saa vahetada, et DTV kaabli kaudu saab ainult Elioni, muud ei saa. Internet on sama lugu, kui tahad kaabliga, siis Elion on ainuke vöimalus.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2014 12:06:42 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
selles suhtes ei saa vahetada, et DTV kaabli kaudu saab ainult Elioni, muud ei saa. Internet on sama lugu, kui tahad kaabliga, siis Elion on ainuke vöimalus.

tavaliselt eramajakad nutavad, et elioni ei saa, sa peaks häppi olema icon_smile.gif

mine osta kaubamajast midagi, kui tõesti ei leia midagi vaadata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.03.2014 12:09:53 vasta tsitaadiga

jeesus188

thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.03.2014 12:55:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tavaliselt eramajakad nutavad, et elioni ei saa, sa peaks häppi olema icon_smile.gif
eramajad nutavad seda, et ei saa 100mbps netti.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2014 13:01:30 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
viimane filmikanal kaotati ka ära, nüüd ei ole enam mitte midagi öhtuti vaadata telekast .. eramajades on Elionil ikka selline monopol peal, interneti ei saa ka vahetada, sest kaablid on köik Elioni omad icon_neutral.gif
TNT?

EDIT: üldiselt netist saab väga edukalt hankida filme.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1100, 1101, 1102 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.