Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2019 15:49:28 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
20 on ka palju, 15 oleks paras. Samas võiks sõita nad ainult autode vahel või jalgrattarajal sellega.


Ära nüüd üle kah pinguta, võiks ikka 5 km/h piirduda... icon_rolleyes.gif
Kui on ikka jalakäijaga võrdsustatud, siis milleks lasta neil kiiremini liikuda?
Need oinad ju ei pea liiklusseadust naguinii millekski...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.07.2019 16:53:20 vasta tsitaadiga

ja siis tavalise rattaga paned mäest alla mööda kõnniteed 50Km/h
minumeelest pidurdab linn nii ka viimsi tallinna vahel tõuksiga liiklejate kasvu ja muidu ka mujal kus mitme asula või linnaosa vahel on pikk sirge lage kõnnitee kus võiks turvaliselt kiirust arendada.
Mis edasi, liiklusmärgid kõnniteedele igale poole, kus kiirem kus aeglasem? kiiruskaamerad icon_biggrin.gif pappi jagub jälle.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 28.07.2019 20:13:52 vasta tsitaadiga

kusjuures seadused on tõesti ühed huvitavad asjad... täiskasvanud inimesed võivad tõuksiga nüüd varsti sõita kuni 20km/h aga lapsed võivad jalgratta sõita piiramatul kiirusel sinust mööda. kas nad ise ka seal saavad aru, mis seadusi nad seal teevad?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2019 20:17:24 vasta tsitaadiga

Nägin mingi nooremat venda Bolti tõuksiga sõitmas Tallinna kesklinnas, nii, et kui pidurdada oli vaja, siis tüüp hüppas kahe jalaga tagumise porika peale. Pole ime, et siis müüakse porika tugevdusi.

Tahaks teada, kuidas eraratastel seda 20km/h mõõtma hakatakse? Ilmselt tuleb see piirang rendikate kohta. Näiteks Xiaomi M365-l ei ole kiirusemõõdikut, s.t. et sa ei teagi, kui kiirelt sa tegelikult sõidad.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 28.07.2019 20:29:02 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Xiaomi M365-l ei ole kiirusemõõdikut, s.t. et sa ei teagi, kui kiirelt sa tegelikult sõidad.

Eks ikka nii palju kui torust tuleb icon_biggrin.gif
appist näed palju see on..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2019 22:19:15 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
kusjuures seadused on tõesti ühed huvitavad asjad... täiskasvanud inimesed võivad tõuksiga nüüd varsti sõita kuni 20km/h aga lapsed võivad jalgratta sõita piiramatul kiirusel sinust mööda. kas nad ise ka seal saavad aru, mis seadusi nad seal teevad?

Kui mootorit pole, on jalgrattaga liikumise kiirus piiratud inimjõuga, mis lastel ülearu suur just pole. Suvalise MTB-ga pidevalt üle 20km/h on lapsele üsna korralik koormus (kui vana on laps? kuni 14? 16? 18?). Ja jutt ei ole tõuksist, jutt on tõuksikujulisest mootorrattast, mille peale astudes igal teisel katus minema tundub sõitvat ja superman'i keep ümber näib tekkivat. Sellest kui tõuksist rääkida on samasugune jobujutt kui imestada, et kuidas "telefoni" aku 2-3 nädalat vastu ei pea ja miks mõned on nõus "telefoni" eest tonni maksma? Telefon mai äss...

IceUul kirjutas:
Tahaks teada, kuidas eraratastel seda 20km/h mõõtma hakatakse? Ilmselt tuleb see piirang rendikate kohta. Näiteks Xiaomi M365-l ei ole kiirusemõõdikut, s.t. et sa ei teagi, kui kiirelt sa tegelikult sõidad.

Eks politsei hakkab mõõtma. Nad peaks tegelikult mopeede ka mõõtma ja kui üle 45, siis maha võtma. Isegi B kati olemasolul ei tohi nendega üle 45 sõita.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007




sõnum 28.07.2019 23:01:47 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
posthuman kirjutas:
kusjuures seadused on tõesti ühed huvitavad asjad... täiskasvanud inimesed võivad tõuksiga nüüd varsti sõita kuni 20km/h aga lapsed võivad jalgratta sõita piiramatul kiirusel sinust mööda. kas nad ise ka seal saavad aru, mis seadusi nad seal teevad?

Kui mootorit pole, on jalgrattaga liikumise kiirus piiratud inimjõuga, mis lastel ülearu suur just pole. Suvalise MTB-ga pidevalt üle 20km/h on lapsele üsna korralik koormus (kui vana on laps? kuni 14? 16? 18?). Ja jutt ei ole tõuksist, jutt on tõuksikujulisest mootorrattast, mille peale astudes igal teisel katus minema tundub sõitvat ja superman'i keep ümber näib tekkivat. Sellest kui tõuksist rääkida on samasugune jobujutt kui imestada, et kuidas "telefoni" aku 2-3 nädalat vastu ei pea ja miks mõned on nõus "telefoni" eest tonni maksma? Telefon mai äss...

IceUul kirjutas:
Tahaks teada, kuidas eraratastel seda 20km/h mõõtma hakatakse? Ilmselt tuleb see piirang rendikate kohta. Näiteks Xiaomi M365-l ei ole kiirusemõõdikut, s.t. et sa ei teagi, kui kiirelt sa tegelikult sõidad.

Eks politsei hakkab mõõtma. Nad peaks tegelikult mopeede ka mõõtma ja kui üle 45, siis maha võtma. Isegi B kati olemasolul ei tohi nendega üle 45 sõita.


Selles ma küll kahtlen, et politsei neid väga mõõtma hakkab. Neil suhteliselt vähe ressurssi, et autosigi mõõta ning roolijoodikud tabada - panna veel osa sellest niigi vähesest tõukerataste peale? Kahtlen sügavalt või siis siin riigis asjad täitsa korrast ära.

_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 29.07.2019 01:07:55 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
kusjuures seadused on tõesti ühed huvitavad asjad... täiskasvanud inimesed võivad tõuksiga nüüd varsti sõita kuni 20km/h aga lapsed võivad jalgratta sõita piiramatul kiirusel sinust mööda. kas nad ise ka seal saavad aru, mis seadusi nad seal teevad?

Seaduse järgi peab jalgrattur liikuma jalakäija kiirusega ja teda oma liikumisega ohustamata...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2019 09:58:56 vasta tsitaadiga

Kas m365 displayd saab vahetada pro mudeli vastu ilma, et peaks scootri enda tarkvara üle kirjutama? Ülekirujutamisega ilmselt võib garantiist lahti öelda?
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2019 10:12:25 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Kas m365 displayd saab vahetada pro mudeli vastu ilma, et peaks scootri enda tarkvara üle kirjutama? Ülekirujutamisega ilmselt võib garantiist lahti öelda?

Ei ole. Peab kirjutama Pro tarkvara peale.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 29.07.2019 16:11:52 vasta tsitaadiga

Olen nüüd 2 nädalat olnud Inokim OxO omanik ja väga tip-top tõuks on. 9km kodust tööle ~20 minutit ja selle masinaga võiks vist 5 päeva järjest nii tööl käia, enne kui akut laadima peab.
Kiirusepiirangut täielikult eemaldanud ei ole, sest see kiirus läheb juba liigseks - max. 65+km/h. Hetkel olen sättinud max kiiruseks 35, seda siis viimasel 3ndal kiiruse astmel.
Sel viisil on hea 2/3 teest Peetrist järvevana kaudu filtri teel asuva Aljoša´ni sõita kiirusega 35km/h ja kesklinna jõudes tõmmata 2. astme peale ning kiiruse maximum ~22km/h. Teistest kergliiklejatest möödun alati mõistlikul kiirusel ja võimalikult kaugelt, et kedagi mitte ära ehmatada. Kella tiristamine toob aga väga erinevaid reaktsioone, olgugi et tiristan juba 20+ meetrit enne nendeni jõudmist. Enamused ehmuvad ära, et kes see nüüd mulle kella julgeb lasta ning need võivad igasse kaarde põrkama hakata. Teised vaatavad peale tirinat korra selja taha ja siis kõnnivad rahumeeli ikka keset(literally katkendjoone peal) kergliiklusteed edasi. Kolmandad on need vähesed, kes üle ei reageeri, vaid võtavad oma pitsu või väikelapse käekõrvale ja teevad möödumiseks ruumi.

Linnas 20km/h piirang tõuksidele ei ole minu meelest ülepingutatud. Võiks loomulikult olla 25, aga ka 20km/h saab üsna kiirelt vajalikud tiirud tehtud, eriti kesklinnas.
See muidugi ei tähenda, et ma seda igal teelõigul ise rakendaks, vaid siiski vastavalt teeoludele ja asukohale. Kesklinnas ma üle ~22km/h ei kihuta, aga niipea kui filtrist uuele kergliiklusteele jõuan, siis sealt Peetrisse lasen 35´ga veeredes. Kesklinnas jalgteed nagunii auke ja asfaldist välja punnitavaid puujuuri täis, et rõõmsalt 25+km/h kihutades lõhud pigem enda ja tõuksi ära. Uuel suurel ja laial peaaegu inimtühjal kergliiklusteel aga tundub patt 20km/h sõita, kui teeolud ja liiklustihedus lubaks ohutult 30+ sõita. Pole siiani ühtegi ohtliku olukorda seetõttu tekkinud.

Leian, et nagu ka autodega, ei ole asi kinni mitte sõiduriistas, vaid selle juhis. Olen kasvõi enda väikses külas näinud noorsande, kes ühest tupiktänavast täie pa*aga üle peatee kimavad, et teiselpool teed oleva tupiku lõpus enda lõppkiirust testida. Neid vabsee ei huvita, kas peateel midagi liigub või mitte.
Minu meelest võiks alla 16. aastastel olla keelatud e-tõuksiga tänavatel liigelda. 16+ võiks seda teha rattalubade, kiivri ja 25km/h piirangu olemasolul. Täiskasvanud A/B kat. lubadega võiksid saada sõita veidi kiiremini kui 25+km/h.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2019 16:17:21 vasta tsitaadiga

Nägin ka ühte Inoxin Oxot eile laupäev Pirita rannas, jätis päris hea mulje, sellisega saab juba offroadi sõita veidi.

Hind on ka muidugi vastav. Ise ei raatsi selle raha eest ostma hakata, eriti kui on oht, et ära varastatakse.
Siiamaani pole veel head viisi leidnud, kuidas M365-e lukustada, peab kogu aeg endaga kaasas vedama, õnneks
on teine piisavalt kerge ja ka odav.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 29.07.2019 16:29:19 vasta tsitaadiga

M365 saab lukustada lühikese U-lukuga toru külge. Käepidemed fikseeritud, niiet sealt üle ei saa tõmmata lukku.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.07.2019 16:30:45 vasta tsitaadiga

Sai siis veidi Bukarestis LIME võrridega ringi seigelda ning ütlen ausalt - ootasin ikka rohkemat...
Päevast-päeva sellise junniga sõita on ikka äärmiselt ebamugav. Võib-olla mängis rolli pisike ratta diameeter, võib-olla täisrehv, võib-olla lihtsalt harjunud vedrustusega sõidukitega.

Igal juhul nüüd tean, mis asjadega tegu ning pole just positiivne mulje.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 29.07.2019 16:35:30 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Nägin ka ühte Inoxin Oxot eile laupäev Pirita rannas, jätis päris hea mulje, sellisega saab juba offroadi sõita veidi.

Offroadi annab sellega tõesti üsna edukalt sõita. Endal on hetkel veel stock rehvid all, aga voltride müüb neile ka offroad rehve. Sellel mudelil pidavat rehvide vahetus ka lebolt käima, sest rattad ainult ühelt poolt raami küljes kinni.
Siiani olen enda stock rehvidega kergemaid muru- ja metsalappe proovinud ja lippab ka seal sama muretult. Nende paari murulapi juures olen jällegi õppinud, et Eesti koeraomanikud ei ole siiani miinide korjamist täielikult omaks võtnud. Enam muru pealt kurve sirgeks ei sõida icon_biggrin.gif

IceUul kirjutas:
Siiamaani pole veel head viisi leidnud, kuidas M365-e lukustada, peab kogu aeg endaga kaasas vedama, õnneks
on teine piisavalt kerge ja ka odav.

Olen ise ka sama küsimuse ees. Siiani olen teinud ainult neid sõite, kus ma sihtkohas tõuksi endaga kaasa saan võtta. Mitte et ta väike ja kerge oleks... 33kg.
Ei tea, kas nendesse bikeepi rattaparklatesse annaks tõuksi kuidagi nii kinni panna, et seda sealt lukuraami vahelt lihtsalt välja ei tõstetaks? Kuskil siin levis ennist pilt ühe Stockmanni juurde pargitud isendist. Sealt aga tundus, et oleks suht lihtsalt tõuksi selle raami vahelt välja tõstnud.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.07.2019 18:28:53 vasta tsitaadiga

Ma olen nii lukku kasutanud, rullin sobiva pikkuse välja ja posti vms toru külge kinni.

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2019 19:26:18 vasta tsitaadiga

Ostsin reedel samuti ES2+lisaaku kombo. Kuna tänasel hetkel elan kesklinnas ning oman ametiautot (enda viimase auto müüsin juba aastakese tagasi maha), siis mõtlen sellega rohkem vabas õhus ringi trippida, mitte klassikaliselt "commute"-da. Tegin ühe öise tripi laupäeval. Sõitsin mööda Kesklinna Linnahallini, lühike testpõige Vanalinna, edasi läbi Balta juba Hipodroomini ning läbi Mäkoili ja Räägu burgeri tagasi Kesklinna läbi Uue Maailma. Paar mõtet:

- Tallinna teed on sitad, tunnen kaasa rendifirmadele. Mul on küll tohutu asjade säilitamismaania, kuid pidin pettuma asjaolus, et tõuksil oli harva üle minuti järjest jõud taga ning pea pool juhtudest võtsin ta üldse kätte. Keskmest eemal oli juba olukord parem.
- Akudega tahtsin erinevalt enamikest esimesel korral hoopis maksimaalset efektiivsust tunda. Peale mainitud trippi, mis on antud tõukeratta ainus kasutuskord üldse, näitab 13,4km ning pilgeni täislaadimisest (~15h järjest taga 1. kord) jäi displei põhjal 70% ning telefonis näitas midagi 30km algusesse. Päris hea, loodan, et kannatab nüüd mõne asjalikuma tripi ka teha.
- Sport mode panin A Le Coq Arena juures peale ning olles 100% ajast enne ainult eco peal olnud, siis võttis ikka sõnad suust. Mootor hakkas üsna häälekalt tegutsema (eco peal ei kuule 4A taga ikka mitte midagi võrreldes spordi 20A-ga), kuid tõmbas sekunditega täpselt 30km/h kellale, polnud mingisugune küsimus icon_biggrin.gif . Olen ise ühe teise samasuguse häkitud versiooniga sõitnud, mille peal tuli 32km/h, aga tunne jäi küll, et potentsiaali stockil häkkimiseks on thumbs_up.gif
- Ostsin veepudeli üsna alguses, lõppude lõpuks tolgendas mul ülepooleldi tagataskust väljas (sõitmiseks on vaja kahte kätt ning kuna mu jalad on 47, siis deckil muule väga ruumi ei jää ka), probleem saab kohe lahendatud - tellisin jalgratta pudelihoidiku ja Nineboti originaalkoti (täpselt samad ilma kirjata on kolm korda odavamad, kes soovib) Aliexpressist.
- Nn. "püsikiirushoidja" on ikka ülim asi, ilma selleta ei kujutaks sõitu küll ette.
- Puhtalt lisaaku tõttu on teda on ikka sitt mis sitt kanda/vedada. Ainus normaalne variant tõsta on kokkupakituna lenksu alt torust kinni võttes, mis ajab jõuõla paigast ning vedida on samuti lenksu keskelt raami ühenduskohalt, kuid siis ei saa ühtegi hoidikut kanda ning pidevalt vajutasin käega sinna nupule peale. Lahendus loodetavasti saabub thumbs_up.gif
- Jalaga lükata on piin. Jalad järgmine päev korralikult läbi, tõuks asub maast ikkagi liialt kõrgel (ise 190cm)...
- Esilenks on tõesti juba uuena kummaline, Minulgi on tõsisemaid kahtluseid nende kahe poldi suhtes, mida ka ülal mainiti...

Mida soovitate, kas osta originaalne telefonihoidik või proovida säherdust vidinat, kus on korraga nii telefonihoidik, lisavalgusti, elektriline signaal ja akupank? Hetkel jääb endale puudu pasundamisest ning BT-äpi avatuna hoiustamisest.

Nineboti omanikud - midagi, Mida pidin isegi bookmarkima, vene keel kohustuslik!!!
https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vTzl2QxOWdeJQcG0hcBYd-3nnC8XPuhW6VjMi3joZkp52fxQ6jmR0CpPBosIM-K9pygizVaLB9pFRsZ/pub#
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 29.07.2019 19:38:21 vasta tsitaadiga

Mul selline tõste sang.
Spoiler Spoiler Spoiler

Eitea kas lisaakuga saab kasutada. Plastik jullad, mille ümber rihm jookseb, on suht kehvakesed. Nineboti toru kas suht paks, tõmbasin paar nipukad igaks juhuks peale, et rihmad lahti ei tuleks.

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2019 22:26:33 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Mul selline tõste sang.
Spoiler Spoiler Spoiler

Eitea kas lisaakuga saab kasutada. Plastik jullad, mille ümber rihm jookseb, on suht kehvakesed. Nineboti toru kas suht paks, tõmbasin paar nipukad igaks juhuks peale, et rihmad lahti ei tuleks.


Tahtsin ka seda sama algselt, kuid lisaakuga siiski kasutada ei õnnestu icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2019 16:56:03 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Mul selline tõste sang.
Spoiler Spoiler Spoiler

Eitea kas lisaakuga saab kasutada. Plastik jullad, mille ümber rihm jookseb, on suht kehvakesed. Nineboti toru kas suht paks, tõmbasin paar nipukad igaks juhuks peale, et rihmad lahti ei tuleks.

Ali linkide tahant võib pärast "html"-i sodi maha rookida: https://www.aliexpress.com/item/33018723713.html
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala199
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2007




sõnum 02.08.2019 01:00:29 vasta tsitaadiga

Infoks ka siia, et reede õhtul kogunevad elektri tõuksid Noblessneris:

https://www.facebook.com/events/373691976676348/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2019 07:13:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Milline neist ka nö krobelisemalt asfalti kannatab või vurate kõik siledal kõnnitee asfaltil.

Meil sõidetakse töömaal jämedat killustiku pidi. Mis tõuksidega tegu, seda ei tea. Pidid olema ''nelja sotised'' icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.08.2019 19:14:27 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Ma võtsin eelmine kord endale venemaalt kaasa, head odavad seal icon_biggrin.gif

Ma ukrainas hindu ei vaadanud aga igasugu imeasju sai sealt osta küll

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2019 12:30:33 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ma olen nii lukku kasutanud, rullin sobiva pikkuse välja ja posti vms toru külge kinni.

Võtsin sama lahenduse endal kasutusele, toimib nagu kellavärk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2019 09:08:06 vasta tsitaadiga

Kuidas teistel selle m365 vastupidavusega lood on? Rehvid kuluvad, lähevad katki?
Miskit veel? Lugesin, et pidi olema ebasobiv mudel rendi jaoks, kuna kehv vastupidavus.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.