Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
noon
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 13.03.2019 11:35:23 vasta tsitaadiga

XZ1 compact - probleemid hakkasid peale pie updatet.

Minul aitas aku suure energiakulu puhul see, et lülitasin telefoni välja, lasin 10 minutit seista ja siis panin laadima nii, et oli välja lülitatud. Laadisin mõnda aega, juhe tagant ära ja panin käima. Peale seda oli energia kulu normis.
Leidsin selle soovituse kusagilt netiavarustest - miks see minu puhul töötas (tundub ebaloogiline), ei tea aga igal juhul töötas. Tundub, et neid, kellel sellisest trikist abi on, on peale minu veel.

Wifi osas kahtlustan inteno ruuterit (telia ühendused nii tööl kui kodus).

Tööl, kus on thomson wifi probleeme ei esine. Kodus Inteno dg200, wifi paneb pange ja aitab ainult telefoni restart. Hetkel vahetasin kodus inteno thomsoni vastu välja ja testin, kas on probleeme või mitte.


viimati muutis noon 13.03.2019 11:39:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2019 11:39:26 vasta tsitaadiga

Küsimus XZ1 Dual sim ja kahe sim kaardi kasutamise kohta.
Kui Android 8 puhul oli sms puhul võimalik seadetes valida, et "Küsi esmalt" (enne saatmist), siis 9 puhul saab vaid emba-kumba SIM1 või SIM2 valida. Et 9 puhul seda valikut üldse pole või on mingi Sony kitsendus?
Kõnede puhul on see valik olemas, aga sms puhul kadunud.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 13.03.2019 11:50:17 vasta tsitaadiga

noon kirjutas:
XZ1 compact - probleemid hakkasid peale pie updatet.

Minul aitas aku suure energiakulu puhul see, et lülitasin telefoni välja, lasin 10 minutit seista ja siis panin laadima nii, et oli välja lülitatud. Laadisin mõnda aega, juhe tagant ära ja panin käima. Peale seda oli energia kulu normis.
Leidsin selle soovituse kusagilt netiavarustest - miks see minu puhul töötas (tundub ebaloogiline), ei tea aga igal juhul töötas. Tundub, et neid, kellel sellisest trikist abi on, on peale minu veel.

Wifi osas kahtlustan inteno ruuterit (telia ühendused nii tööl kui kodus).

Tööl, kus on thomson wifi probleeme ei esine. Kodus Inteno dg200, wifi paneb pange ja aitab ainult telefoni restart. Hetkel vahetasin kodus inteno thomsoni vastu välja ja testin, kas on probleeme või mitte.

See ei ole mingi lahendus, kui lähed 802.11N võrgu pealt G või B peale. Täna tuli uus tarkvarauuendus, eks näis kas aitab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noon
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 13.03.2019 11:55:31 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
noon kirjutas:
XZ1 compact - probleemid hakkasid peale pie updatet.

Minul aitas aku suure energiakulu puhul see, et lülitasin telefoni välja, lasin 10 minutit seista ja siis panin laadima nii, et oli välja lülitatud. Laadisin mõnda aega, juhe tagant ära ja panin käima. Peale seda oli energia kulu normis.
Leidsin selle soovituse kusagilt netiavarustest - miks see minu puhul töötas (tundub ebaloogiline), ei tea aga igal juhul töötas. Tundub, et neid, kellel sellisest trikist abi on, on peale minu veel.

Wifi osas kahtlustan inteno ruuterit (telia ühendused nii tööl kui kodus).

Tööl, kus on thomson wifi probleeme ei esine. Kodus Inteno dg200, wifi paneb pange ja aitab ainult telefoni restart. Hetkel vahetasin kodus inteno thomsoni vastu välja ja testin, kas on probleeme või mitte.

See ei ole mingi lahendus, kui lähed 802.11N võrgu pealt G või B peale. Täna tuli uus tarkvarauuendus, eks näis kas aitab.

Kas see oli küsimus?
Kui oli, siis ise pole võrku vahetada proovinud. Sõber samuti xz1 compactiga ja samade probleemidega proovis ja pangestas võrgust sõltumata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2019 17:41:47 vasta tsitaadiga

Asuse AC wifi otsas (nii 2,4 kui 5GHz) igatahes endiselt probeeme pole XZ1 puhul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2019 12:44:26 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et IPv6 põhjustab probleeme. Kodus on mul tp-link 1043 ruuter, millel jooksis gargoyle soft, mis ei teadnud IPv6-st midagi, wifiga null probleemi. Nüüd muutsin puhta open-wrt peale, mis saab ka IPv6 aadressi Telialt ja ohhoo, wifi panges. Peale igasuguste kanalite ja muude seadete muutmist lükkasin IPv6 välja ja voila, wifi töötab. Võimalik, et kokkusattumus, peab paar päeva veel jälgima, aga tundub et aitas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saalmaa
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2017




sõnum 17.03.2019 21:01:49 vasta tsitaadiga

Nii peale pie update (2 lisa update ka )
Probleemid ikkagi
1.wifi pidevalt disconnectib kuigi lülitan ööseks data välja ja wifi sisse siis hommikuks on asi teistpidi ehk wifi ei leia enam võrku ja data töötab.
2.battery drain- mõnikord tunnen kuidas telefon taskus läheb siga tuliseks siis näen battery draini--see on jõhker minutis baar prossa-restart ja kõik ok kuni järgmise korrani
3.mõnikord ei lase ka datat sisse lülitada nagu ka wifit
3.hotspotti ei lase tekitada
4.gpsi ei leia mõnikord.

pöördusin nende asjadega ka sony eesti suppordi poole---kasutu (nende arus pole midagi viga) pöördusin ka ülemaailmse suppordi poole - kasutu- pöörduge oma maa suppordi poole..
Olen üsna lähedal et loobun sellest telefonist aga hetkel veel ei tegi mida asemele tahaks sest labidat taskusse ei taha ja ifööni ei kavatsegi osta.
või siis teen rootimise ja lasen tuimalt 8 tagasi..kuna see vist ainuke võimalus saada normaalne kasutuskõlblik telefon tagasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2019 22:01:10 vasta tsitaadiga

Minu omaga huvitav fenomen.
Tulen öösel koju. Panen telefoni kapi peale, ennem vaatan kella: 3 ja akut on 87%. Kõik ilus ja tore - magama.
Miski asi ajab 6 midagi ajal une ära. Ärkan, võtan kapilt telefoni, et vaadata mis kell on - tutkit. Telefoni ekraan on must - ükski nupp ei toimi. Proovin igati pidi - mitte midagi, no ei võta pilti ette.
Mõtlesin et okei, et äkki aku tühi - panin laadima, ikka mitte miskit. Siis tuli meelde et öösel oli ju akut 87%.
Proovisin siis teha hard restarti. Mitu korda lõpuks telefon vibreeris mitmeid kordi ja ometi läks ekraan valgeks(lihtsalt ekraani valgus sees ja lumivalge pilt on ees). Toimus siis seejärel telefoni restart, no tuleb telefon üles, jõuab android kirjani - jälle ekraan must. Aga seekord läks telefon ise restardile uuesti. Ja nii tegi 4x järjest. Viimasel korral tuli siiski ise üles lõpuni. Vaatan akut, et noh, kas null? Ei, 92%. Kuna kiirkaadija ja umbes 15 min oli võrgus, võis niipalju juurde küll laadida. Seega akus ei saanud asi olla, et see järsku tühjaks sai.
Ühesõnaga täielik wtf hetk. Vaadates misiganes diagnostikat Sony ise pakub - mitte midagi pole seal. Vaid registreerinud et telefonile on toimunud restart.
peal 47.2.a.6.30 android. uus on 47.2.a.8.24. Hetkel uuendab viimase peale.

Et kas mingi ühekordne anomaalia või hakkabki nii olema. Hetkel ei leidnud selle asja kohta netist miskit. Aga panin asja vähemalt siia kirja. Vähemalt mingigi jälg jäi nüüd hetkel maha.

Ma ütlen ausalt. See on kolmas Sony telefon järjest. Kui sellised jamad hakkavad selle kolmandaga pihta ja loen siit HV teemast neid muid probleeme ja vaatan, kui hädine on tegelikult XZ1c kaamera siis tõesti tekib juba vaikselt mõte, et otsin mingi aeg mingi teise telefoni ja jätan Sony margiga igavesti hüvasti.....
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2019 22:03:25 vasta tsitaadiga

Mul ka XZ1 G8342andis otsad nädalapäevad pärast Pie peale uuendamist.
Panin ööseks laadima ja hommikul oli kutu. Vilgutas vaid helesinist tulukest ja mingit muud elumärki ei andnud.
Praegu garantiiremondis. Õnneks oli XZ1 G8341 olemas (ka Pie peal) ja praegu töötab icon_rolleyes.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 17.03.2019 22:22:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
pöördusin nende asjadega ka sony eesti suppordi poole---kasutu (nende arus pole midagi viga)


mis mõttes pole midagi viga? Kas nad ütlesid, et selline asi on normaalne, või nende käes seda viga ei esine? Minul näiteks ei ole probleemi, kuna ma andmesidet praktiliselt ei kasuta, kuid mitmel tuttaval on sama jama ja ollakse kahtleval seisukohal, kas Sony ise või garantiiremont müüja kaudu äkki päästaks sellest ikaldusest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 17.03.2019 23:30:17 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Minu omaga huvitav fenomen.
Tulen öösel koju. Panen telefoni kapi peale, ennem vaatan kella: 3 ja akut on 87%. Kõik ilus ja tore - magama.
Miski asi ajab 6 midagi ajal une ära. Ärkan, võtan kapilt telefoni, et vaadata mis kell on - tutkit. Telefoni ekraan on must - ükski nupp ei toimi. Proovin igati pidi - mitte midagi, no ei võta pilti ette.
Mõtlesin et okei, et äkki aku tühi - panin laadima, ikka mitte miskit. Siis tuli meelde et öösel oli ju akut 87%.
Proovisin siis teha hard restarti. Mitu korda lõpuks telefon vibreeris mitmeid kordi ja ometi läks ekraan valgeks(lihtsalt ekraani valgus sees ja lumivalge pilt on ees). Toimus siis seejärel telefoni restart, no tuleb telefon üles, jõuab android kirjani - jälle ekraan must. Aga seekord läks telefon ise restardile uuesti. Ja nii tegi 4x järjest. Viimasel korral tuli siiski ise üles lõpuni. Vaatan akut, et noh, kas null? Ei, 92%. Kuna kiirkaadija ja umbes 15 min oli võrgus, võis niipalju juurde küll laadida. Seega akus ei saanud asi olla, et see järsku tühjaks sai.
Ühesõnaga täielik wtf hetk. Vaadates misiganes diagnostikat Sony ise pakub - mitte midagi pole seal. Vaid registreerinud et telefonile on toimunud restart.
peal 47.2.a.6.30 android. uus on 47.2.a.8.24. Hetkel uuendab viimase peale.

Et kas mingi ühekordne anomaalia või hakkabki nii olema. Hetkel ei leidnud selle asja kohta netist miskit. Aga panin asja vähemalt siia kirja. Vähemalt mingigi jälg jäi nüüd hetkel maha.

Ma ütlen ausalt. See on kolmas Sony telefon järjest. Kui sellised jamad hakkavad selle kolmandaga pihta ja loen siit HV teemast neid muid probleeme ja vaatan, kui hädine on tegelikult XZ1c kaamera siis tõesti tekib juba vaikselt mõte, et otsin mingi aeg mingi teise telefoni ja jätan Sony margiga igavesti hüvasti.....

Mina ei jäta enam üksinda ööseks laadima, mul läks juhe suitsema juba korra.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saalmaa
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2017




sõnum 18.03.2019 12:12:43 vasta tsitaadiga

Sony eesti support - andsin grantii remonti kirjeldasin probleeme - sain telefoni tagasi kirjaga kirjeldusele vastavaid probleeme ei leidu. tarkvara uuendati - ehk siis reinstalliti..
nüüd kannan teist telefoni ja laser temp mõõturit kaasas ootan kuni battery drain hakkab lasen sellel raisal kasvõi põlema minna ja teen pildi panen selle üles vaatame mis siis sony ütleb - pole ju rohkem vaja kui ühte põlevat telefoni lennukis..ehk siis saavad aru et peeti väänasid asja.
ka mul on see 3 sony telefon 1.z2 2.z5c 3.xz1c ja kõik toiminud väga svinkssvonksilt kuni selle 9 androidini. web on selle update järel piisavalt kurtmist täis- mitte ei saa aru miks ei tule nagu parandusi või kasvõi roll backi.(seda viimast nad vaevalt teevad)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 18.03.2019 15:10:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
sain telefoni tagasi kirjaga kirjeldusele vastavaid probleeme ei leidu.


Kui aus olla, siis mul ka esmapilgul ei leidu. Panin eile ööseks laadima ja nii wifi, kui 4G sisse. Hommikuks oli aku täis ja äppidele hunniku uuendusi teinud. Muidu kõik nii, nagu peab. WiFi töötas, kui selle välja lülitasin, kukkus 4G peale. Võibolla see viga esineb ikkagi suht harva, või mingi kindla riistvaraga. Sõltub näiteks tootmiskuupäevast? Mul on suht uus telefon. 4 kuud vana vast.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kev124
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2019




sõnum 19.03.2019 17:27:05 vasta tsitaadiga

Peale tarkvara uuendust hakkasid hädad pihta, telefon oli 2,5 kuud vana, alguses siis aku tühjenemine ja wifi ei töötanud ning üle üldse jooksis telefon kokku. Esimene kord garantiisse viies vahetati aku ära ning peale seda pole akuga tühjenemisega probleeme olnud. Nüüdseks on kokku käinud 3 korda hoolduses telefon ning wifi probleemile pole lahendust leitud, väidavad et neil viga ei esine aga telefoni hooldusesse viiese tegin siis video kuidas mis telefon teeb, sellest ei tehtud ka vist välja. 2 kuud kokku hoolduses käinud ja nüüd juba selline tunne et ise oled loll ja kujutad ette endale telefoni probleeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2019 18:13:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mul ka XZ1 G8342andis otsad nädalapäevad pärast Pie peale uuendamist.
Panin ööseks laadima ja hommikul oli kutu. Vilgutas vaid helesinist tulukest ja mingit muud elumärki ei andnud.
Praegu garantiiremondis. Õnneks oli XZ1 G8341 olemas (ka Pie peal) ja praegu töötab icon_rolleyes.gif

Aku läks vahetusse, garantiikeiss. Millegipärast aga tehakse seadmele täielik reset. Kas see on aku puhul tõesti vajalik või on see mingi standardprotseduur?

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2019 20:47:48 vasta tsitaadiga

Standardprotseduur. Selle eest hoiatatakse reeglina, kui telefoni garatiisse viid.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 21.03.2019 00:32:55 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis case siin on osadel kasutajatel icon_eek.gif icon_eek.gif
Mul pole ühtegi neist probleemidest kordagi esinenud XZ1C-ga, mõned päevad tagasi oli veel system update.

Niipalju vist mainiks, et olen ülimalt konservatiivne appide kasutaja - hetkel peal defaultidele lisaks MS Outlook, Eesti Energia ja Quinyx.
Lisaks olen disablenud ära neist mida maha ei saa võtta: AVG Protection, Facebook, Movie Creator, Spotify
Kõik muu mis alguses oli ja sai uninstallida on ka minema pühitud.

Telefon peab 3 päeva kui punnitada, reaalselt paned sellel kolmandal päeval laadima. Kasutus.. lahja - veeb, mail, gmaps, kaamera, taskulamp ja kõned. Liigun tööpäevadel kehva leviga tsoonides lühiajaliselt. Kodus on Wi-Fi peal, muidu tavaline 4G andmeside.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 01:31:17 vasta tsitaadiga

KrikU, "Show System" valikust ka disablesid äppide all?
Ise olen ka kõik kinni keeranud & tulemuseks on kalkulaatori "Scientific" mode'is lukus olek icon_biggrin.gif.

Endal polnud ka neid probleeme kui külas käisin ja seal seda droppimist nägin, millest ka ülalpool kirjutasin.
Küsimus: kas kellelgi väljaspool Telia Wifi't ka selle ärakukkumise, jne.'ga probleeme on?

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 22.03.2019 11:30:37 vasta tsitaadiga

Minu oma hakkas eile jälle mingil hetkel akut sööma. Panin laadima, laadimist näitas, aga tegelikult enam ei laadinud, hommikuks pilti ette ei võtnud. Viisin garantiisse.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 12:09:36 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

Küsimus: kas kellelgi väljaspool Telia Wifi't ka selle ärakukkumise, jne.'ga probleeme on?


Kodus on telia otsas probleeme ainult siis kui IPv6 wan poole peal sees on. Olen nüüd mõned korrad testinud, ipv6 väljas ja probleeme pole, ipv6 sees, mõne tunniga wifi panges, aitab restart. Ruuter küll muu kui inteno.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 22.03.2019 12:13:08 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Mulle tundub, et IPv6 põhjustab probleeme. Kodus on mul tp-link 1043 ruuter, millel jooksis gargoyle soft, mis ei teadnud IPv6-st midagi, wifiga null probleemi. Nüüd muutsin puhta open-wrt peale, mis saab ka IPv6 aadressi Telialt ja ohhoo, wifi panges. Peale igasuguste kanalite ja muude seadete muutmist lükkasin IPv6 välja ja voila, wifi töötab. Võimalik, et kokkusattumus, peab paar päeva veel jälgima, aga tundub et aitas.
Tundub, et õigesti tundub icon_smile.gif. Mul on XZ1 Telia DG400 taga Pie-le üleminekust alates igal öösel laadimise ajal WiFi-st ära kukkunud. Hommikul restart ja toimis jälle.
Selle vihje peale panin 4 päeva tagasi DG400-s kõik IPv6 seaded, mis leidsin, kinni. Nüüd on neli ööd järjest ilusasti WiFi-s püsinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2019 21:28:07 vasta tsitaadiga

Eelpool mainitud asjadega sai ka telefon garantiisse saadetud. Aa, aegluup mis öise pildiga on, muutis nüüd värvi. Polegi enam öine pilt, vaid nüüd on pilt koos värviga täielik strobo. icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Üks veider asi veel - mu wifi lülitas end kogu aeg lampi ON peale.
Võtsin vana 4S õuna kapist. Elame siis vahepeal õuna elu kah...ja puhkame Androidist.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 02.04.2019 10:48:13 vasta tsitaadiga

IPv6 segab WiFi-t tõesti, ka siitpoolt kinnitan. Uus ruuter DG400P ja niipea kui kõik IPv6 asjad välja keerasin hakkas asi toimima korrektselt. Kusjuures WiFi AP-na kasutan ma üldse teist kopsikut icon_idea.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2019 10:55:04 vasta tsitaadiga

Keegi võiks Teliale ka seda öelda... samas nad vb. ei ütleks klientidele, uued telefonid tahavad ka müümist ju :p
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 02.04.2019 17:01:11 vasta tsitaadiga

Märkasin, et millalgi on kaduma läinud VoLTE ikoon ülareal, valikutest. Mobile networks all on valik olemas ja lubatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.