Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 136, 137, 138  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 26.06.2010 11:40:07 vasta tsitaadiga

hinrek, see väike OTA update tuli siin kohale nagu ka mujal euroopas. 2.2 peaks samamoodi OTA olema ehk ainult mitmeks tükiks tehtud. Olen 99.9% kindel, et mingit käsitsi toksimist ei ole ega ei tule.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IFF1
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2010




sõnum 26.06.2010 13:50:33 vasta tsitaadiga

tourell kirjutas:
Mul laseb AppBraini settingutest ühest Google accountist välja logida ja siis uuega sisse logida.
Äkki aitab ka: settings-->accounts&sync uue Google konto lisamine?


hehee...lisatud jah, talle isegi meeldib see, aga ta ei lase kustutada algset ära, see see jama. Hoiab seda kuidagi kinni. Ei süngi ega midagi, aga arvab et see mingi default talle.
ahjaa..Ta väljas muidu, ei pea enam logima välja, mure ongi et sisse ei saa temaga nagunii. Uut aga Marketi ja muuga ei seo millegi pärast.


factory reset... DATA.... kaotan kõik?!
Mis tähendaks see mulle. kas apsid jne jne ....sõnumid ja kõik selline null siis jah? Mida tähendab mulle ja mu telefonile factory reset.
See tundub ainuke võimalus olevat saada sellest mittetöötavast Gmail kontost lahti mis seob ennast Marketiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2010 01:20:31 vasta tsitaadiga

Mingi süstem update tuli just icon_razz.gif

ed: krt 6. juuni update. Miks ta mulle alles nii hilja jõudis ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 27.06.2010 03:19:20 vasta tsitaadiga

Teostasin siis ka ülemineku HTC Desire peale. Eelnevalt kasutasin Nokia N78't ja kuna seal hakkasin jätkuvalt enam internetti kasutama, siis jäi tunne nagu teeksin seda läbi lukuaugu. iPhone'dest hoidsin kaarega eemale, peamiselt seetõttu et on veidi häirima hakanud Apple'i monopolistaatus ja nende viimaste aegade 'filosoofia' kuhu kuulub dikteerimine milliste tarkvaradega ja mida nende riistvaral jooksutada võib ning kes võib nende tarkvaral reklaami teostada. Android oli lihtne vastus ja on laialdaselt kasutusel juba mitmel telefonil.

HTC Desire leidsin teostades uuringut, kui otsisin 'head Androidi', paar päeva kaalumist (alternatiivina kaalusin Legend'i) otsustasin Desire kasuks, olgugi et alguses kartsin telefoni suurust ning disaini.

Pettuma pole aga pidanud. Telefon seadistas end praktiliselt ise ära kui N78'st SIM kaardi ümber tõstsin, lisasin vajaminevad accountid ja kõik läks korda. Avastasin et Elisas on saadaval ka uued paketid ning teostades paketivahetuse jäi kuumakse samaks, aga kõneminut ja SMS alanesid poole võrra ning mobiilne internet läks neli korda kiiremaks. Aeg-ajalt on vist kasulik vaadata kui palju paketivahetusega võidab, ilma et sentigi juurde maksma peaks.

Ja telefon on väga hea. Mitte ideaalne, aga praegustes oludes on sellele väga lähedal. Kartused, et see on lihtsalt 'iPhone alternative' ei osutunud tõeks, praeguseks ma isegi eelistan seda sellele, mida iPhone'i näppides kogenud olen. Ekraani heledus otsese päikese-valguse käes on siiski probleemne ja aku tihedama laadimisega peab harjuma, aga see kõik on pisiasi. Desire puhul mind üllatas see, kui loogiline kogu HTC Sense kasutajaliides on. Midagi pole liiga palju ja kõik on täpselt omal kohal. Kogu sync majandamine ning kontaktihaldus olid samuti väga positiivsed üllatused. Isegi Facebooki kaudu sai enamus oma telefonikontaktidele pildid kenasti ette. Brauser on samuti mugav, olen veel kahe vahel kas vahetada see Opera vastu välja või mitte (N78 peal kasutasin Operat ja seda kiidetakse kui parimat mobiilibrauserit). Siiani on Androidi WebKit mobiilibrauser aga väga hea olnud.

Üldiselt on tegu parima nutitelefoniga mida ise katsetanud ja olen rahul. Lisarahulolu tekitab see, et see pole Applenopoly icon_smile.gif

Paar küsimust siiski on neile, kes seda pikemalt kasutanud:

* Kuidas ekraan on siiani vastu pidanud (teil kes te tsipa kauem Desire't kasutanud)? Ma mõtlen sellele case'i muretsemisest. Kaitsekilesid ja muud säärast ma kasutada ei plaani (ei näe põhjust, kui ma just tulevikus ei ürita telefoni 'uuena' maha müüa), aga tahaks ekraanile ikka paar aastat elamisaega anda.

* Vähemalt esimestel testimistel näitab mu mobiil pidevalt ühenduse ikooni H, ehk siis HSPA. Mingil haruldasel hetkel nägin seal E'd (EDGE). Tallinnas aga peaks ju 3G levinud olema? Lülitades aga 'WCDMA Only' peale mul internet lakkab töötamast. Tõenäoliselt on tegu mu teadmatuses mobiilside tehnilisemast poolest, aga küsin et ikka kindel olla et 3G toega on telefonis kõik korras. Internet ja telefoni enda töö on küll suurepärased ja M-INTERNET paketivahetusega MiNT peale minnes on lausa nauding Desire'ga internetti kasutada.

* On kellelgi mingi lahendus eestikeelsete tekstide sisestamiseks? Hetkel see suggest/autocomplete/spelling-correction töötab mul inglise keele põhimõttel. Eestikeelset sõnaraamatut aga käsitsi sinna kirjutama küll ei hakka, nii et hetkel keerasin need soovitused jms maha, et saaks normaalselt eestikeelseid sõnumeid saata. Ma kirjutan nii eesti kui ka inglise keelt suhteliselt läbisegi töö ja huvide tõttu, mistõttu oleks ideaalseim kui oleks mõlemad toetatud. Googeldades aga lahendust sellele ei leidnud.

* Kas on võimalik ühele kontaktile määrata rohkem kui üks IM andmeväli? Ma saan küll teha kaks kontakti ja need linkida, aga oleks hea kui saaks vähemalt kaks IM välja mõnele kontaktile lisada ühe kaardi alla, kuidagi imelik on kui kasutaja kasutab nii MSN'i kui ka Skype'i ja nende pärast kaks erinevat kontakti teha, mis siis linkida.

* Sellele 7-kohalisele telefoninumbri-tuvastusele pole vist samuti veel lahendust? Hetkel lisan igale kontaktile alati +372, ning siis on SMS'ide ja helistamise ajal tuvastamistel kõik korras (mis on muidugi siiski hea, kui reisima minna vms), aga tsipa lisatööd ja meeldejätmist see siiski nõuab.

* Kuna lugesin, et see aku väsib 'aasta' jooksul aga kestab kauem peale esimest 4-5'te laadimist, siis kas on parem need laadimised teostada a'la 'nullist' ja laadima panna siis, kui telefon on suremas, või on aku eluiga ka korralik siis, kui laadima panna ta nii 50% peal (nagu tihti ta õhtul koju jõudes olema kipub).

Igati hea oli leida detailne teema HTC Desire'st siit foorumist icon_smile.gif

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 27.06.2010 03:29:55 vasta tsitaadiga

ChrisWaher kirjutas:

* Vähemalt esimestel testimistel näitab mu mobiil pidevalt ühenduse ikooni H, ehk siis HSPA. Mingil haruldasel hetkel nägin seal E'd (EDGE). Tallinnas aga peaks ju 3G levinud olema? Lülitades aga 'WCDMA Only' peale mul internet lakkab töötamast. Tõenäoliselt on tegu mu teadmatuses mobiilside tehnilisemast poolest, aga küsin et ikka kindel olla et 3G toega on telefonis kõik korras. Internet ja telefoni enda töö on küll suurepärased ja M-INTERNET paketivahetusega MiNT peale minnes on lausa nauding Desire'ga internetti kasutada.

Mul ka alguses ei tahtnud ühendada, kui "WCDMA Only" valisin, aga natuke muid asju näppides ja pärast restarti ühendas ära. Läks nagu ise korda.
Aga kiirus on ikka 0,3MBit/s. Vahetasin SIMi ära, sain uue, pisema kiibiga ja puha. Aga ei saa kuskil oma 7,2MBit/s kiirust, kuigi MiNTiga peaks ju rohkem olema. Oleks 3MBit/s kiirusega ka rahul, varsti nagunii kuni 1MBit/s jälle.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 27.06.2010 10:29:46 vasta tsitaadiga

ChrisWaher kirjutas:
...
* Kas on võimalik ühele kontaktile määrata rohkem kui üks IM andmeväli? Ma saan küll teha kaks kontakti ja need linkida, aga oleks hea kui saaks vähemalt kaks IM välja mõnele kontaktile lisada ühe kaardi alla, kuidagi imelik on kui kasutaja kasutab nii MSN'i kui ka Skype'i ja nende pärast kaks erinevat kontakti teha, mis siis linkida.....


IM andmeväljade arv ei paista olevat piiratud.
Mul muidugi ainult gmaili kontaktid.
Ise leidsin, et kõige mugavam on kontaktandmeid redigeerida arvutis gmaili kontaktisikute andmete alt.
IM andmevälja lisamiseks on siis kontakti redigeerimisreziimis lisa -> kiirsuhtlus

Telefonis lubab
people -> .. -> edit contact -> others -> add more information -> im ->
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IFF1
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2010




sõnum 27.06.2010 12:15:08 vasta tsitaadiga

* Kuna lugesin, et see aku väsib 'aasta' jooksul aga kestab kauem peale esimest 4-5'te laadimist, siis kas on parem need laadimised teostada a'la 'nullist' ja laadima panna siis, kui telefon on suremas, või on aku eluiga ka korralik siis, kui laadima panna ta nii 50% peal (nagu tihti ta õhtul koju jõudes olema kipub).

Igati hea oli leida detailne teema HTC Desire'st siit foorumist icon_smile.gif[/quote]
Ise tellisin ka lisaaku, mis oli jube odav. Ei saa aru neist kelle aku peab ilusti 10h vastu. Kasutan tihedalt ja ei saa hakkama a la 8-5ni õhtul. Väga ei häiri sest lisaaku, autolaadija ja lisaaku laualaadija aitavad palju mind nüüdicon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 27.06.2010 14:32:05 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
ChrisWaher kirjutas:

* Vähemalt esimestel testimistel näitab mu mobiil pidevalt ühenduse ikooni H, ehk siis HSPA. Mingil haruldasel hetkel nägin seal E'd (EDGE). Tallinnas aga peaks ju 3G levinud olema? Lülitades aga 'WCDMA Only' peale mul internet lakkab töötamast. Tõenäoliselt on tegu mu teadmatuses mobiilside tehnilisemast poolest, aga küsin et ikka kindel olla et 3G toega on telefonis kõik korras. Internet ja telefoni enda töö on küll suurepärased ja M-INTERNET paketivahetusega MiNT peale minnes on lausa nauding Desire'ga internetti kasutada.

Mul ka alguses ei tahtnud ühendada, kui "WCDMA Only" valisin, aga natuke muid asju näppides ja pärast restarti ühendas ära. Läks nagu ise korda.
Aga kiirus on ikka 0,3MBit/s. Vahetasin SIMi ära, sain uue, pisema kiibiga ja puha. Aga ei saa kuskil oma 7,2MBit/s kiirust, kuigi MiNTiga peaks ju rohkem olema. Oleks 3MBit/s kiirusega ka rahul, varsti nagunii kuni 1MBit/s jälle.


Hmm, suhteliselt imelik, kindel et asi asukohas pole? Mul kiirus ei kasvanud kui lihtsalt paketi ära uuendasin, aga kui restardi tegin siis Tallinnas andis mul vähemalt 4.3Mbs kätte esimesel testimisel. Muidugi Sa mainisid, et olid restarte teinud, nii et selles Sul asi olla ei saa. Praegu näitab testiks 3.2Mbs, kui WCDMA Only peal on. Sa võid proovida ka seda, kui data accessi korraks sisse-välja lülitad? Ma ise kasutan kiiruse testiks seda Speedtest.net aplikatsiooni, mis Marketist kättesaadav.

Samas on imelik veel see, et WCDMA Only näitab mul ikka ühenduse ikooni H. 3G'd pole kordagi näinud ja EDGE'i nägin siin-seal korra. Elisa enda veeb aga ütleb et:

# GPRS kuni (kbit/s): 48
# EDGE kuni (kbit/s): 236.8
# WCDMA (3G) kuni (kbit/s): 384
# HSDPA (3,5G) kuni (Mbit/s): 7.2
# HSUPA (3,5G) kuni (Mbit/s): 2

Mis nendest need WCDMA Only alla kuuluvad? Või siis kas manualis mainitud H=HSPA alla kuuluvad ka HSDPA ja HSUPA, mis tunduks isegi loogiline, sest WCDMA Only'ga näitab mul jätkuvalt H ikooni, kuigi kiirus on 3.2Mbs. Ehk siis H ongi optimaalne ikoon? Mu segadus tekib sellest, et mu eelmine N78 ei näidanud H'd kuskil ja näitas kas GSM, 3G või 3.5G.

Lühidalt on mul päris suur hämming nende mobiilside tehnoloogiatega. Sest GSM on 2G, nii et asi peaks kindlasti olema WCDMA Only. Aga Elisa leht näitab WCDMA'd puhtalt 3G'na. Kus kohast need HSDPA'd ja HSUPA'd tulevad ning mille alla EDGE kuulub? Või Elisa leht lihtsalt tekitab segadust?

Internetis otsinguid tehes on enamus inimestel probleem interneti kadumise/puudumisega kui samu otsingusõnu kasutada HTC Desire kontekstis, aga seda probleemi mul pole. Internet on alati olemas ja suhteliselt kiire.

tsitaat:
Ise tellisin ka lisaaku, mis oli jube odav. Ei saa aru neist kelle aku peab ilusti 10h vastu. Kasutan tihedalt ja ei saa hakkama a la 8-5ni õhtul. Väga ei häiri sest lisaaku, autolaadija ja lisaaku laualaadija aitavad palju mind


Eks see tihedalt kasutamise taga on. Suhteliselt kindel, et inimesed kellel aku peab vastu päeva või enam, on maha keeranud enamus akusööjad telefonist ning ei kasuta vahendit koguaeg. Mul on hetkel 18h möödas unplugged'ist ja aku on 20% peal, aga selle sisse kuulub öösel olnud Sleep mode. Testimist oli muidugi eile suhteliselt aktiivselt, aga ei midagi üleliia. Endale soetasin Desire'i peamiselt on-the-go kommunikatsioonivahendiks, mitte PDA'ks, aga lisaaku tundub siiski hea ideena, eriti kui reisima minna.

tsitaat:
Telefonis lubab
people -> .. -> edit contact -> others -> add more information -> im ->


Ei tööta, saab ainult ühe maksimaalselt lisada. Kui on juba IM väli olemas, siis uuesti edit contact -> others -> add more information -> im ei ava IM'ide nimekirja. Ta avab selle ainult siis, kui IM pole veel lisatud.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2010 14:43:53 vasta tsitaadiga

http://viki.digitark.ee/index.php/3,5G

Kui kedagi aitab.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 27.06.2010 15:06:57 vasta tsitaadiga

ChrisWaher kirjutas:
Hmm, suhteliselt imelik, kindel et asi asukohas pole? Mul kiirus ei kasvanud kui lihtsalt paketi ära uuendasin, aga kui restardi tegin siis Tallinnas andis mul vähemalt 4.3Mbs kätte esimesel testimisel. Muidugi Sa mainisid, et olid restarte teinud, nii et selles Sul asi olla ei saa. Praegu näitab testiks 3.2Mbs, kui WCDMoA Only peal on. Sa võid proovida ka seda, kui data accessi korraks sisse-välja lülitad? Ma ise kasutan kiiruse testiks seda Speedtest.net aplikatsiooni, mis Marketist kättesaadav.

Samas asukohas arvutiga ilusti 5MBit/s. Kus see data access asub?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 27.06.2010 18:02:10 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
ChrisWaher kirjutas:
Hmm, suhteliselt imelik, kindel et asi asukohas pole? Mul kiirus ei kasvanud kui lihtsalt paketi ära uuendasin, aga kui restardi tegin siis Tallinnas andis mul vähemalt 4.3Mbs kätte esimesel testimisel. Muidugi Sa mainisid, et olid restarte teinud, nii et selles Sul asi olla ei saa. Praegu näitab testiks 3.2Mbs, kui WCDMoA Only peal on. Sa võid proovida ka seda, kui data accessi korraks sisse-välja lülitad? Ma ise kasutan kiiruse testiks seda Speedtest.net aplikatsiooni, mis Marketist kättesaadav.

Samas asukohas arvutiga ilusti 5MBit/s. Kus see data access asub?


Mm, no üks võimalusi on Airplane mode sisse-välja lülitada, teine mida katsetanud siis, kui kiirus väike, on näiteks selle Desktop widgetiga Widget -> Settings -> Network access. See korraks välja ja siis sisse on peale aegalse kiiruse tihti kiiremaks läinud. Aga selle mõju ei tohiks olla suurem, kui telefoni restart'i tehes.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 27.06.2010 18:31:27 vasta tsitaadiga

Speedtest.net annab 5 testi järjest 0.22MBits...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 27.06.2010 18:56:01 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Speedtest.net annab 5 testi järjest 0.22MBits...


Oled ka erinevaid asukohti proovinud? Sest see tundub päris jabur. Kindel et Sul on mobiilne internet Su telefoninumbriga seotud? Kasutajatoele oled helistanud? Ma ei tahaks uskuda, et probleem riistvaraline on, Googledades sattusin peamiselt asukohaprobleemide otsa. Kahjuks pole endal Desire nii pikalt olnud, et midagi enamat ma soovitada oskaksin.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.06.2010 19:03:59 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Speedtest.net annab 5 testi järjest 0.22MBits...

See on Edge kiirus, 3G annab ca 0.4 ja HSDPA üle 0.5
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 27.06.2010 19:04:34 vasta tsitaadiga

Erinevaid kohti proovinud. Teised kaardid minu telefonis annavad ok kiirusi. Helistasin kliendiinfosse ka, aga nood ütlesid möhh ja lubasid homme uurida ja helistada. Iseteeninduses kõneeristust vaadates on neti hind 0 ja mint business light leping on ka sõlmitud. Samas on mu nimel ka mint netipulk, mille kiirus on ok.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.06.2010 21:21:54 vasta tsitaadiga

raxz, Kui sama kaart näiteks telefonis töötab,net normaalse kiirusega siis on sim(võrgu) viga kuskil.
Kui neti pulga kaart annab HTC-s kah kiiruseks 0,2 vms siis on telefonis probleem.
Maailma lihtne teada saada kus on probleem icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 27.06.2010 21:46:56 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
raxz, Kui sama kaart näiteks telefonis töötab,net normaalse kiirusega siis on sim(võrgu) viga kuskil.

Nii ongi, aga Elisa lubab ainult uurida. Homme äkki saan targema vastuse.


viimati muutis raxz 27.06.2010 21:48:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.06.2010 21:49:05 vasta tsitaadiga

raxz, Telfonis olev number kus on lisaks mint, töötab pulgas kah hästi või on seal ka kiirus 0,2 icon_question.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 27.06.2010 21:50:26 vasta tsitaadiga

Minu telefonis oleva kaardiga on igal pool 0,2. See mu SIMi viga. Aga Elisa alles nuputab, milles probleem.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.06.2010 21:52:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga Elisa alles nuputab, milles probleem.

Mäletan ühte sarnast case HD2-ga, kuid ei tea mis lahendi asi sai.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.06.2010 23:12:38 vasta tsitaadiga

Misasi see OTA on ma aru ei saa? Kõik räägivad et OTA update see ja teine asi, aga seletaks keegi ära ka, mis ta on.

EMT saatis mulle öösel mingi messi, et kohe-kohe tuleb mingi seadistussõnum ja luba see ikka ära teha, et andmeside vms, peale seda pole piixugi teind. saa tast siis aru.

ma ei ole eriti huvitatud sellest, et 3G ja 4G ja 5.7G ja GPS ja GPRS ja MMS jms värk mul pidevalt sees on. kas WiFi'st üksi ei piisa update tarbeks, et kui tuleb isu formuli või fussballi seisu vaadata, et siis lükkan WiFi või need geed ja essid sisse ja siis ühtlasin lasen sealt about'ist softiuuendusi tsekata?

muidu jube jama, kui kõik andmeside ja automaat värgendused peal, akut imeb jõlepalju see värk mulle tundub. icon_rolleyes.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 27.06.2010 23:18:31 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Misasi see OTA on ma aru ei saa? Kõik räägivad et OTA update see ja teine asi, aga seletaks keegi ära ka, mis ta on.


Peaks olema Over-The-Air, ehk et siis update'i tegemiseks pole vaja kaabliga arvuti külge ühendada, lihtsalt telefon tõmbab uuenduse alla ja installib

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.06.2010 23:22:02 vasta tsitaadiga

striker13, läbi õhu, ehk siis k.a. wifi, ma loodan thumbs_up.gif

tänud

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2010 23:28:41 vasta tsitaadiga

Mul tuli juuni alguse update küll üle wifi. Mobiilset internetti ei kasuta selle telefoniga hetkel, sest pole vastavat paketti. (Diilil on ainult wap ja normaalseid pakette pole eriti saadaval)
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 27.06.2010 23:29:48 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
striker13, läbi õhu, ehk siis k.a. wifi, ma loodan thumbs_up.gif

tänud


Kindlasti ikka proovi vähemalt wifiga, endal seda telefoni pole ja täpsemalt ei tea, aga eks uuendus suht mahukas, läheks kalliks maksma muidu.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 136, 137, 138  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.