Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Photopoint märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 27.03.2008 14:34:08 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
Mulle meeldiks pigem selline variant, kui nad oma olemasolevad poekesed pealinnas kokku üheks suureks tõmbaksid. Aga noh... Mida mina ka tean. icon_rolleyes.gif icon_razz.gif


Mugavam oleks küll. Hetkel poed neil üsna väiksed.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005




sõnum 25.06.2008 07:05:56 vasta tsitaadiga

Oktoobris avavadki uue poe Rocca Al Mare keskuses. Väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 04.07.2008 12:16:55 vasta tsitaadiga

See nende Online Klienditugi värk on täitsa mõttetu, "operaator" alati puudub kuskil.
Aga staatus ikka Online ja roheline tuli põleb, no kamoon thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elari
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 04.07.2008 13:03:45 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
See nende Online Klienditugi värk on täitsa mõttetu, "operaator" alati puudub kuskil.
Aga staatus ikka Online ja roheline tuli põleb, no kamoon thumbs_down.gif


Kui operaator on eemal, saate jätta ju teate ja Teile saadetakse meil.

Õnneks enamus inimesi ei arva, et see väike lisaväärtus meie veebilehel mõttetu on. 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 04.07.2008 13:32:11 vasta tsitaadiga

Keegi ju ei nõua et see inimene oleks arvuti külge aheldatud - lihtsalt kui ta pole saadaval, siis peaks põlema punane tuli, offline.
Kusjuures siiamaani on olnud nii et tagasiside vormi kaudu sisestatud sõnumitele vastatakse meiliga väga operatiivselt,
siin pole midagi laita thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 15:57:54 vasta tsitaadiga

kui on offline, siis ei saa ju kirjutada ka icon_rolleyes.gif . peaks olema away
ma isiklikult seda teenust ei kasuta, vaid helistan vennale ja küsin tema käest, nii saab kindlasti operatiivselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 07.07.2008 23:30:39 vasta tsitaadiga

Sai täna ostetud Pentax K200D 18-55 + 55-300 komplekt Tartust. Teenindus oli meeldiv. Sama aga ei saa aga öelda Tallinna Ülemiste esinduse kohta. Huvitav milleks see telefon neil seal on. Kas mõnusa helinameloodia kuulamiseks? 5min pidin järjest helistama. Siis katkes kõne ja pärast seda proovisin mingi 15min järjest enne kui lõpuks ühendust sain icon_confused.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2008 23:52:22 vasta tsitaadiga

Mina olen väga rahul Photopointiga!küllalt sealt kama kokku ostetud, pole probleeme.Teenindus on kah suht OK
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 16.07.2008 12:19:35 vasta tsitaadiga

Ülemiste Photopoindiga selline kogemus täna, läksin digipeeglile SD mälukaarti ostma. Vaatan, klaasi taga kõrvuti Silicon Poweri 133x 2GB kaart hinnaga 350 ja sama firma 4gb SDHC kaart hinnaga 290.-. Läksin siis ühe rasta (???) soenguga tüübi juurde ja küsisin, et kumb siis füüsiliselt kiirem on. Vastuseks sain ainult õlekehituse. Lõin käega ja võtsin SDHC. Nii palju võiksid nad kaupa või üldisi termineid tunda, et miskisegi vastuse anda.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 16.07.2008 15:09:32 vasta tsitaadiga

Aga sa võta mõlemad mälukaardid kätte. See kaart mis on raskem see on ka füüsiliselt kiirem. Ehk mida raskem objekt seda kiiremini ja kaugemale lendab.

Juhul kui tahad teada millisel mudelil andme edastus kiirus suurem on siis aitab lihtne google päring. Vähemalt ole õnnelik ,et müügimees oli aus ja ei hakanud sulle müügimehe jutuga kakat pähe määrima. Ega nemad ei pea ka igat toote parameetreid peensusteni pähe õppima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 16.07.2008 15:13:41 vasta tsitaadiga

Raskuse järgi? Nii suurt pullikakat ma kuulnud veel ei olegi. Ja ma ei küsinud tehnilist koostist vaid elemenaarset asja, vähemalt peaks see elementaarne olema, kui sa iga päev asja "sees".
Su geniaalsele ideele veel üks vasturääkivus-mõlemad olid pakendis.kas peaks tehasest uurima, et mitu grammi ühe ja teise pakend kaalub, et see üldkaalust maha arvestada?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 16.07.2008 15:14:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Raskuse järgi? Nii suurt pullikakat ma kuulnud veel ei olegi.


See oli mõeldud ilmselt naljana. Raskem lendab kiiremini (kaugemale) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 16.07.2008 15:20:05 vasta tsitaadiga

Sain aru, aitähh. Kuid ma läksin kohale ostma, ilma enne uurimata, et mida osta. Minu arust selleks müüjad on, et vastata küsimustele, mis võivad kohapeal tekkida . Ja kui ei tea üritagu ise välja uurida. Olen ise 7 aastat nüüdseks müügitööga tegelenud ja võin konkreetselt öelda, et antud teenindus oli alla igasugust taset. Oleks ta siis öelnud, et ta ei tea, vastuseks sain vaid õlakehituse.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 16.07.2008 15:29:12 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Las ma kirjutan nüüd asja natuke enda perspektiivist kuidas mina seda asja näen. Sina lugupeetud S-10 peaksid kindlasti olema suuteline ise teadma piisavalt mälukaartidest. (digipeegli omanikud on reeglina oma ala profid ja nad on ise pidevalt "asja sees") Kui sa ei ole spetsialist siis peaks sul piisavalt ajuraasukest olema ,et teha väike uurimustöö enne kui põrsast kotist ostma lähed ja pärast foorumisse nurisema tuled kuna ise oled natuke laisk olnud.

Ma tõepoolest loodan ,et sa ei ole tavaline ilmakodanik kes ostis digipeegli ainult sellepärast ,et see kõlab uhkemalt ja kallimalt. Ma loodan ,et sa oled ikka oma ala proff kes oskab digipeegli omadusi ära kasutada.

PS. Ma ei kaitse Photopoindi müüjat. Teeninduse tasemest ma midagi rääkida ei oska kuna ei tegele teenindusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 16.07.2008 15:47:42 vasta tsitaadiga

Gotmilk kirjutas:

Las ma kirjutan nüüd asja natuke enda perspektiivist kuidas mina seda asja näen. Sina lugupeetud S-10 peaksid kindlasti olema suuteline ise teadma piisavalt mälukaartidest. (digipeegli omanikud on reeglina oma ala profid ja nad on ise pidevalt "asja sees") Kui sa ei ole spetsialist siis peaks sul piisavalt ajuraasukest olema ,et teha väike uurimustöö enne kui põrsast kotist ostma lähed ja pärast foorumisse nurisema tuled kuna ise oled natuke laisk olnud.


Laiskusega pole siin midagi pistmist, samuti ei pea kunde tegema enne kodutööd. Loomulikult VÕIB ta seda teha, tal endal on siis lihtsam poes valikuid langetada. Kui aga klient ei tea mingeid tehnilisi nüansse siis on müüja see, kes peab teda aitama, kas siis kohe konsulteerides või vajadusel kiirelt end harima. Kui niisama pikalt saata kunde siis jätab see väga sita maigu man, olen isegi samal teemal siinsamas teemas kirjutanud. Samuti Ülemiste Photopointist. Mina ei taha piltnikuna süübida liiga palju tehnikasse, tahan pilti teha ning müüja on see, kes võiks aidata mul tehnikat valida.

Praegu meenus suhu jäänud halva maitsega see, kuidas kunagi ON/OFFist vms kohast ostsin Panasonic FZ7. Ei teadnud ma suurt fototehnikast midagi peale selle, et jubedalt tahaks kaugele ulatuvat zoomi. Läksin müüja juurde ning esitasin enda müügisoovi, tema hakkas mulle hoopis Canon S2'e kiitma, et tema ostaks selle ning mu valik pole mõistlik. Eriti loll oli olukorras veel see, et tolles poes ei olnud S2'e müügis, selles poeketis üldse polnud. Ning kui ma ikka enda soovile kindlaks jäin siis vaadati mind selgelt altkulmu ning tehti siiski müük ära. Päris häiriv suhtumine.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 16.07.2008 16:04:20 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
ON/OFFi ... müüja ... hakkas mulle hoopis Canon S2'e kiitma, et tema ostaks selle ning mu valik pole mõistlik. Eriti loll oli olukorras veel see, et tolles poes ei olnud S2'e müügis, selles poeketis üldse polnud.


ROFL täitsa ajuvaba
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.07.2008 19:30:37 vasta tsitaadiga

Gotmilk kirjutas:
icon_biggrin.gif

Las ma kirjutan nüüd asja natuke enda perspektiivist kuidas mina seda asja näen. Sina lugupeetud S-10 peaksid kindlasti olema suuteline ise teadma piisavalt mälukaartidest. (digipeegli omanikud on reeglina oma ala profid ja nad on ise pidevalt "asja sees") Kui sa ei ole spetsialist siis peaks sul piisavalt ajuraasukest olema ,et teha väike uurimustöö enne kui põrsast kotist ostma lähed ja pärast foorumisse nurisema tuled kuna ise oled natuke laisk olnud.

Ma tõepoolest loodan ,et sa ei ole tavaline ilmakodanik kes ostis digipeegli ainult sellepärast ,et see kõlab uhkemalt ja kallimalt. Ma loodan ,et sa oled ikka oma ala proff kes oskab digipeegli omadusi ära kasutada.

PS. Ma ei kaitse Photopoindi müüjat. Teeninduse tasemest ma midagi rääkida ei oska kuna ei tegele teenindusega.


see jutt on küll tiba jama. No ega nüüd iga 200 eequse vidina pärast päev otsa uurimistööd ei viitsi ju küll teha, eriti kui vaja kohe osta, siis ju nagunii ei tea mis täpselt poes kohapeal olemas on. Mingid elementaarsed teadmised müüdavast kaubast võiks müüjal ikka olla. Või siis pangu omale poe nurka internetivalmiduses arvuti, et klient saaks kohapeal guugeldada või umbes nii.

Aga eks see on jubedalt konkreetsetes persoonides kinni, see rasta seal ülemistes pole müüjate hulgast tõesti kirkaim kriit, tema suust kuulnud isegi üht-teist lolli. Üks naisinime seal poes seevastu jättis küll väga hea mulje ükskord. Pärnu mnt poes pole veel ühtegi sama pädevat kohanud.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 17.07.2008 10:27:36 vasta tsitaadiga

Müüja ei saa teada igat asja iga müüdava asja kohta, see pole lihtsalt võimalik.
Tuleb usaldada ikkagi ennast - asja eelnevalt uurida või lähtuda oma kogemusest.
Ega sa näiteks ei arva et taksojuht teab igat tänavat Tallinnas näiteks?
Ja kui ta küsib sinult kus see Megakolka Põik asub, kas sa siis lähed kohe teist taksot otsima? icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 17.07.2008 11:19:10 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Müüja ei saa teada igat asja iga müüdava asja kohta, see pole lihtsalt võimalik.
Tuleb usaldada ikkagi ennast - asja eelnevalt uurida või lähtuda oma kogemusest.
Ega sa näiteks ei arva et taksojuht teab igat tänavat Tallinnas näiteks?
Ja kui ta küsib sinult kus see Megakolka Põik asub, kas sa siis lähed kohe teist taksot otsima? :wink:


Müüja võib uurida mingil lihtsalt tasemel jah lisainfot AGA tema on siiski see, kes peab vastuse hankima. Samamoodi peab seda ka taksojuht tegema, mina kui klient ei pruugi teada, kus mingi tänav on, eriti kui ma võõras linnas olen. On hea kui ma tean mingeid detaile AGA reegel on see, et teenindaja peab suutma abiks olla ning küsimusele vastuse anda.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 17.07.2008 14:52:49 vasta tsitaadiga

Ja kui ei suuda, siis uurib kellegi pädevama käest ise kõigepealt.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005




sõnum 17.07.2008 19:36:08 vasta tsitaadiga

Käisin üks päev otsimas kust saaks odavalt cd-romi lugejat ja kirjutajad !Läksin esimesena kaubamajase seal vapsjee kuskil polnud sai siis mindud kristiine K-ase seal polnud küsisin siis müüjalt kas teil on cd-romi müügil ütles et ei ole on dvd ok küsisin mis hinnaks öeldi 450 pidin leppima selle hinnaga sest olin tüdinenud jooksmisest sain ta käest siis infot et seal mustamäel on kullo juures läksin siis sinna ,läksin sisse ütlesin tere et mind saadeti siia et siin on müügil dvd rom 450.- ja mida piiksu ma sain teada et seda pole vaid on j2rvel no siis oli jube piixs jooksmisest otsustasin koju minna siis tuli veel yks motte et vaatan viimast korda ülemiste Kse seal ka polnud piiix vaatasin ooo photopoint ka ees ei tulnud üldse algul mote et sinna vaadata kysin kas cd romi on teil myygil ja IME on küll sai siis ostetud musta v2rvi mis oli ka soov !


Nii et järgmine kord kuhu lahen on photopoint ja teenindus oli ka hea !


Kokku kulus yhe v2ikse asja ostmiseks mul 3.5h

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 20:01:45 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Läksin esimesena kaubamajase seal vapsjee kuskil polnud sai siis mindud kristiine K-ase seal polnud küsisin siis müüjalt kas teil on cd-romi müügil ütles et ei ole on dvd ok küsisin mis hinnaks öeldi 450 pidin leppima selle hinnaga sest olin tüdinenud jooksmisest sain ta käest siis infot et seal mustamäel on kullo juures läksin siis sinna ,läksin sisse ütlesin tere et mind saadeti siia et siin on müügil dvd rom 450.- ja mida piiksu ma sain teada et seda pole vaid on j2rvel no siis oli jube piixs jooksmisest otsustasin koju minna siis tuli veel yks motte et vaatan viimast korda ülemiste Kse seal ka polnud piiix vaatasin ooo photopoint ka ees ei tulnud <b>ül<font color=red>d</font>se</b> algul mote et sinna vaadata kysin kas cd romi on teil myygil ja IME on küll sai siis ostetud musta v2rvi mis oli ka soov !


Nii pikka ja vigast arusaamatut lauset pole ma juba väga kaua näinud. icon_biggrin.gif 8)

See on ikkagi hinnavaatlus, kas poleks kergem olnud enne otsimist uurida, kus on soovitud toode kohal olemas?
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005




sõnum 17.07.2008 20:07:46 vasta tsitaadiga

Tean ,et vigane sry tööl ja väsimus , töö päeva kestvus on 14h icon_smile.gif

Polnud aega ,sest pc oli tuksis icon_biggrin.gif!

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.07.2008 21:32:31 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Müüja ei saa teada igat asja iga müüdava asja kohta, see pole lihtsalt võimalik.
Tuleb usaldada ikkagi ennast - asja eelnevalt uurida või lähtuda oma kogemusest.
Ega sa näiteks ei arva et taksojuht teab igat tänavat Tallinnas näiteks?
Ja kui ta küsib sinult kus see Megakolka Põik asub, kas sa siis lähed kohe teist taksot otsima? icon_wink.gif



nomaeitea, kui mälukaardid on _fotopoes_ ületamatult keerulised ja alternatiivsed vidinad, mille kohta ei peagi midagi teadma, siis.... icon_rolleyes.gif Kusagil prismaperemarketis loomulikult ei eelda, et müüja sellisest asjast midagi teaks, hea kui oskab õige riiulivahe juhatada, aga fotopoes?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 17.07.2008 22:23:41 vasta tsitaadiga

No sorry mina olen enda jaoks erinevaid mälukaarte valinud küll aga nii kohe mul ikka poleks õrna aimu kumb on kiirem,
kas mingi 133x (kus on selle mõõtmise lähtepunkt?) tavaline SD või class ??? SDHC kaart. Kui oleks üks ühine süsteem...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Photopoint mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.