Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1098, 1099, 1100 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 209 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 493

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 15.03.2014 17:33:08 vasta tsitaadiga

Ma julgen väita 165-le tehtud kõnede põhjal, et reageeritakse küll harvaesinevatele vigadele. Päris põhjalikult uuritakse detaile thumbs_up.gif
armjan, sa võid vabalt need vinguvad postitused kahe silma vahele jätta icon_wink.gif , su poolt jagatav info on siin üks asjalikemaid. Ma ka enne virisesin rohkelt, aga ei viitsi enam ja ei näe sügavat mõtet ka. Parem tüütan 165-te ja kui vaja mingist veast märk maha jätta, siis tekst siia, või Elioni feissi lehele.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2014 17:35:51 vasta tsitaadiga

Hmm, et siis elion ei paku seepärast Viasat Motor HD kuna kanali overall bitrate on liiga kõrge? (~13.1 Mbps)
See seletaks kohe, miks on elionil HD kanalite valik nii kehv. Viasat ilmselgelt enda HD kanalit rohkem kokku ei luba pakkida ja ilmselt ega teisedki ei luba.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.03.2014 17:40:26 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
mannatera kirjutas:
Tompa kirjutas:
Huvitav on see, et kui Elioni maha tehakse siis tulevad vastused kohe, aga kui ma päris vea välja käin siis ei vasta keegi? Küsin uuesti kuidas selle DD veaga on?

Elioni süsteemides ei ole kunagi vigu. Klient on ise süüdi!


tegeletakse. Pole unustatud.

jägaja, mida selle kirjatükiga peale hakata? Ei tea, et võrdlus teistega tehtud oleks. ei ole määrav. oluline on, et NutiTV töötab, areneb.
Vabadus on valida. sealt ka vanale tagasiminek nendele, kes soovivad. Paljud on tagasi läinud, on sulle väga vaja teada? selle järgi otsustad ka ise tahad sama või mitte? Ühes postis mainisin, kui tahad, mine tagasi ja ole rahul.

Vabandan, aga see jutt praegu on täiesti sisutühi, mis võrdub täiesti mittevajaliku halana.
Üksikutega ei tegele ükski ettevõte, kui soovid sellised: "soovin menüüsse nuppu see ja see, sest see mis praegu seal, MULLE ei sobi". Suuremale osale sobib.
kui räägime vigadest, on ka need üksikjuhtumite puhul lahendamisele kuuluvad. Sa tead Elionis selliste probleemidega tegelemise protsesse vist minust paremini. Kui nii, siis anna konkreetne näide.
Soovijaid ja tagasiminejaid ON tõepoolest vaid käputäie. Mis sellel kliendisõbralikkusega pistmist?
Enne oli hala, et ei ole võimalus valida. Nüüd on võimalus, ikka hala. Mida sa soovid? Tõsiselt üle viskab selline vingumine - mittemidagi ütlev puhas eestlaslik vingumine.


Ja hakkab jälle pihte, et too mingi näide ja viide sellele.
Ma olen korduvalt kirjutanud, et olen tavaline tarbija ning Elioni siseinfot ei oma.
Protsentidest ja üksikutest probleemidest kõnelevad siin aga kasutaja indrekp ja ka armjan, kui nüüd lugeda postitusi siis kooruvad sealt välja, et need on üksikud probleemid, mis justnagu enamikke tavalisi televaatajaid ei kiusa.

Küll aga on kummaline komme Elionis töötavatel isikutel sellist infot siin küsimas käia. Samas on need küsijad oma pädevuse piires Elioni siseasjadega siinkirjutavatest tavakasutajatest ilmselgelt paremini kursis.

Võrdlusi teeb kasutaja indrekp siin tihtipeale. Starman on tal pidevalt näitena varnast võtta. Samas kirjutab ta, et kodus tal sellist teenusepakkujat pole. Võrdlusi teeb ta siis ilmselt foorumisi kirjutatu põhjal.


Vaatame siin paar postitust tagasi, kuidas kasutaja armjan kirjeldab, et nemad pole süüdi, et Samsungi TVs Elioni TV rakendus ei tööta.
Ja paar posti hiljem kirjutab endale vastu, et tegalikult pole kasutajal vajagi teada, kuidas ettevottes mingid siseasjad käima peavad, ehk siis...

Elion ja Samsung sõlmisid mingi kokkuleppe, et hakkavad kahasse mingit teenust arendama. Reklaamiti ja reklaamitakse seda suurelt messidel kui ka tavainimestele Elioni e-poes, et see TV omab juba sisseehitatud IPTV rakendust.

Kui aga klient kaebab ebakindla teenuse üle siis aetakse asi partneri kaela, et meie pole süüdi aga see teine osapool on..
Vaata, tegelikult on see Elioni siseasi, kuidas nad oma probleemi lahendavad koostööpartneriga. Samsung pole ka ainus koostööpartner ju teil.
Kui peaks tekkima mingid probleemid kliendile osutatavas teenuses siis ei lükata seda , meie pole süüdi, vaid see on keegi teine kraesse, klient ostab teenust Elionilt, mida siis peab teenusepakkuja ka tagama.

See on elementarne käitumisreegel, et kliendi probleeme ei lükata kellegi teise alltöövõtja kaela!
Näiteks:
Klienti ei huvita, et Motorola püsivaras on mingi probleem ja seetõttu vahel pilt hakib. Kas klient peaks Motorola poole siis ise pöörduma icon_eek.gif

.vVõi Thompsoni ruuteritarkvaras on viga ja seetõttu VOIP ei tööta stabiilselt. Pöörduge tootja poole, lugupeetud klient. Meie pole süüdi. Me ainult müüme riistvara icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 15.03.2014 17:53:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 15.03.2014 17:46:04 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja hakkab jälle pihte, et too mingi näide ja viite sellele.
Ma olen korduvalt kitjutanud, et olen tavaline tarbija ning Elioni siseinfot ei oma.

Küll aga on kummaline komme Elionis töötavatel isikutel sellist infot siin küsimas käia. Samas on need küsijad oma pädevuse piires Elioni siseasjadega siinkirjutavatest tavakasutajatest ilmselgelt paremini kursis.

Võrdlusi teeb kasutaja indrekp siin tihtipeale. Starman on tal pidevalt näitena varnast võtta. Samas kirjutab ta, et kodus tal sellist teenusepakkujat pole. Võrdlusi teeb ta siis ilmselt foorumisi kirjutatu põhjal.


Kirjutatud on, et käputäis, Sinu andmetel tegi seda meedia. Käputäis on see tõesti. Minul on küsimus - mis muutub sul paremaks või halvemaks, kui saad näha numbreid? Palun pöördu elioni ametlike kanalite pidi Elioni poole ja saada oma küsimus sinna. Saad ametliku vastuse.

Kui indrek on teinud võrdlusi, kus parem, halvem, loodan, et seda ta enam ei tee.
Siin küsite vabatahtlikult infiot ja seda saate nii palju, kui seda saame anda. See ei ole ametlik kanal ja sellega pead ka SINA arvestama. Siia anname niigi palju rohkem infot kui nn tavakasutajal vaja on või seda ta sooviks.

Mulle on sellega ok aga ma ei seedi, kui hakatakse lahmima info põhjal, mida ei oma. Kuio küsid minult otse, kas annan sulle numbri tagasiminejate kohta - vastus on EI - mina ei anna. Sellega võiks see teema siin läbi olla mitte lahmida edasi, kui ebasõbralikud me oleme.

Pöördu Elioni poole ja kommunikatsioonitiim annab Sulle ametliku vastuse. Siin selle üle halamine on lõputu võitlus, mis ei anna kellelegi mitte midagi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2014 17:50:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hmm, et siis elion ei paku seepärast Viasat Motor HD kuna kanali overall bitrate on liiga kõrge? (~13.1 Mbps)
See seletaks kohe, miks on elionil HD kanalite valik nii kehv. Viasat ilmselgelt enda HD kanalit rohkem kokku ei luba pakkida ja ilmselt ega teisedki ei luba.

Ma arvan, et on aega süsteemi muuta ja optilise kasutajatele kvalitseemaid striime pakkuda. Niikuinii on juba optilise kasutajatel mitmeid eeliseid (suuremad kiirused, parem hinna-kiiruse suhe jns). Asi see ülks eelis siis veel luua. Ja ma ütlen seda ise vase kasutajana (veel). Elion peab HD kanalite lisamise muutma oma prioriteediks. Praegu on raud (telekad) ees omadega selles osas mida nad suudavad näidata vs mida elion suudab pakkuda.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.03.2014 18:03:08 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
jägaja kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja hakkab jälle pihte, et too mingi näide ja viite sellele.
Ma olen korduvalt kitjutanud, et olen tavaline tarbija ning Elioni siseinfot ei oma.

Küll aga on kummaline komme Elionis töötavatel isikutel sellist infot siin küsimas käia. Samas on need küsijad oma pädevuse piires Elioni siseasjadega siinkirjutavatest tavakasutajatest ilmselgelt paremini kursis.

Võrdlusi teeb kasutaja indrekp siin tihtipeale. Starman on tal pidevalt näitena varnast võtta. Samas kirjutab ta, et kodus tal sellist teenusepakkujat pole. Võrdlusi teeb ta siis ilmselt foorumisi kirjutatu põhjal.


Kirjutatud on, et käputäis, Sinu andmetel tegi seda meedia. Käputäis on see tõesti. Minul on küsimus - mis muutub sul paremaks või halvemaks, kui saad näha numbreid?


Loe minu postitusi, palun. Numbreid ei küsi mitte mina, vaid keegi teine tahab millegipärast minult mingisuguseid numbreid. Kuidas tavakasutaja peaks neid teadma?
Numbrid on sellised, nagu Elioni pressiteenistus seda meedia vahendusel kirjutab. See on kõik, mida avalikkusele serveeritakse.

Me parem ei hakka tooma Google vahendusel näiteid, kuidas ainuüksi Eesti ettevõtted vassivad ja ilustavad oma numbritaga. Kuni vahele jäädakse.
Kas avalikkusele esitatud numbrid on reaalsed või ilustatud, teab ainult nende edastaja.

Muuseas, see numbrite jama võiks tõesti lõppeda ja natuke tagasi kerides võttis indrekp selle numbrite jutu väga ilusti kokku, et kust need numbrid avalikkusele tulevad jne. Nii, nagu see ka on.

Seega, ärge ise enam küsige mingeid numbrilisi fakte või muid Elioni siseasju, mida avalikus niikuinii ei tea.

Mis ei takista avalikkust sellegipärast spekuleerimast. Kas paned seda pahaks, et foorumis ja meedias seda tehakse. icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2014 18:10:12 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Hmm, et siis elion ei paku seepärast Viasat Motor HD kuna kanali overall bitrate on liiga kõrge? (~13.1 Mbps)
See seletaks kohe, miks on elionil HD kanalite valik nii kehv. Viasat ilmselgelt enda HD kanalit rohkem kokku ei luba pakkida ja ilmselt ega teisedki ei luba.

Ma arvan, et on aega süsteemi muuta ja optilise kasutajatele kvalitseemaid striime pakkuda. Niikuinii on juba optilise kasutajatel mitmeid eeliseid (suuremad kiirused, parem hinna-kiiruse suhe jns). Asi see ülks eelis siis veel luua. Ja ma ütlen seda ise vase kasutajana (veel). Elion peab HD kanalite lisamise muutma oma prioriteediks. Praegu on raud (telekad) ees omadega selles osas mida nad suudavad näidata vs mida elion suudab pakkuda.
Njh, elioni ei taha sellest millegipärast aru saada.

Üks osa siin ajab, et pilti ei saagi paremaks kuna juba sisse tuleb selline kuubihunnik. See jutt on ausaltöelda puhas BS.
Korvpallid, jalkad ja asjad, mida üle sati pressitakse (ka eestisisesed mängud) on suht enamus kõik HDs seal. See mis selle pildiga tehakse, on ausaltöelda masendav.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2014 18:25:10 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Hmm, et siis elion ei paku seepärast Viasat Motor HD kuna kanali overall bitrate on liiga kõrge? (~13.1 Mbps)
See seletaks kohe, miks on elionil HD kanalite valik nii kehv. Viasat ilmselgelt enda HD kanalit rohkem kokku ei luba pakkida ja ilmselt ega teisedki ei luba.

Ma arvan, et on aega süsteemi muuta ja optilise kasutajatele kvalitseemaid striime pakkuda. Niikuinii on juba optilise kasutajatel mitmeid eeliseid (suuremad kiirused, parem hinna-kiiruse suhe jns). Asi see ülks eelis siis veel luua. Ja ma ütlen seda ise vase kasutajana (veel). Elion peab HD kanalite lisamise muutma oma prioriteediks. Praegu on raud (telekad) ees omadega selles osas mida nad suudavad näidata vs mida elion suudab pakkuda.

see raud on juba palju aastaid ees kahjuks thumbs_down.gif
ma varemgi märkinud, et Eesti longib euroopa sabas ja pilve tagant päike ei paista kusagilt otsast
igaks juhuks märgin ära, et see kõik ei lähe elioni kapsaaeda, aga pool kindlasti.

sellest on varemgi juttu olnud, et peaks eristama vase ja optilise kasutajaid, hetkel viimased kannatavad esimeste pärast (mitte et ma vase inimesi nüüd süüdistaks).


lisaks veel selle, et kui enamus tavakasutajaid ei kurda, ei tähenda, et probleemi pole (kõiksugused häired), nad lihtsalt paar korda sõimavad telekat, vaatavad edasi. mõni, kellel peale 10 korda närv yle viskab, siis teavitab ka elioni probleemist.
siinsetel kasutajatel, kellel on probleeme, teavitavad siit kaudu kohe (see ongi ju foorumi/teema mõte arutleda asja üle)
ja kõigil meil on yhine eesmärk-saada asi paremini tööle. Ja kui midagi korda tehakse, siis tädi maali lasnamäelt, saab ka asja korda, kuigi pole probleemist teavitanud...... kõik on rahul

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2014 18:27:42 vasta tsitaadiga

No elioni viga on ju puhtalt selles, et on vaja vägistada see nutitv iga hinna eest kaugemaisse kolkasse mööda mädananud kaablit.
Oleks nad omal ajal endal DVB-T sagedused kasutusele võtnud ning sealt kaudu maarahvale pilti pakkuma, oleksime ehk vähe paremas seisus.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 15.03.2014 18:52:11 vasta tsitaadiga

taandan endapoolsed vastamised foorumist. Kui mõnele spetsiifilisele asjale vastust vaja, teen seda. Jälgin aga edasi.
Probleemide tagasiside olen ma ka arvesse võtnud ja neid arendusse saatnud.

Mina enam tuleveskitega ei võitle. See, mida ma püüdsin parandada siinses, on feilinud. Vähemalt pole ma näinud endapoolset abi teile.
Kui anan mõne info - näiteks Smasung-Elion, on see ikkagi edasi kurjakuulutav arutelude rägastiku jätkamine.

Olge tublid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.03.2014 19:22:20 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
taandan endapoolsed vastamised foorumist. Kui mõnele spetsiifilisele asjale vastust vaja, teen seda. Jälgin aga edasi.
Probleemide tagasiside olen ma ka arvesse võtnud ja neid arendusse saatnud.

Mina enam tuleveskitega ei võitle. See, mida ma püüdsin parandada siinses, on feilinud. Vähemalt pole ma näinud endapoolset abi teile.
Kui anan mõne info - näiteks Smasung-Elion, on see ikkagi edasi kurjakuulutav arutelude rägastiku jätkamine.

Olge tublid.


Pole tõsi, et sa ei ole andnud tagasisidet, millest pole meile, AHVidele kasu olnud. Sinu info on igati positiivne olnud. thumbs_up.gif

Küll aga lased sa ennast kiskuda mingitesse foorumlaste aruteludesse ja intriigidesse ja loomulikult on siin igalühel oma visioon, kuidas ja milline peaks asi olema. Kõike ei tasu hinge võtta. Kuid see on foorumi olemus. Elionil on ju ametlik foorum ka olemas, kus ilmselt käivad ka siinsed kasutajad jutustamas.

Igatahes tänud sulle siin aegajalt paari tarkusetera välja otsimast sellest üldisest jutust IPTV, teenuse kui sellise kohta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.03.2014 19:37:56 vasta tsitaadiga

Millegipärast on viimastel kuudel selline tunne, et kirjutaks mingi üli pika postituse siia vastusteks aga siis mõtlen ringi ja kustutan ära, lihtsalt tundub tuuleveskitega võitlemine, sest pärast tuleb kõik niikuinii tsitaadiga tagasi. Tüütu lugu, aga mis teha, palka pole ka küsinud selle tänamatu töö eest siin foorumis, peab hakkama enda peale rohkem mõtlema icon_smile.gif

PS. avasin hetkeks foorum.elion.ee ja siis tuli mul kohe meelde miks ma seal enam ei käi, sama sisukad postitused jõuavad ka siia teemasse aegajalt.

NB! siiski ausalt, siin on väga asjalikke tegelasi ja postitusi kuid teatud isikud suudavad tuju nii negatiivseks teha, et sünnivadki vaidlused ja intriigid.

edit: üks neist olen ilmselt mina icon_smile.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2014 19:48:01 vasta tsitaadiga

indrekp, icon_lol.gif Ära võta südamesse, aga asjast teadja inimesena ootaks sinult pigem rohkem asjalikkust, seni oled tõesti üsna sageli nendele intriigidele kaasa aidanud. icon_biggrin.gif Mõistetav, et kui ei tea tehtavatest uuendustest või ei tohi neist rääkida, siis ei saa, ei tohi, aga siiski võiks kõrgematele ülemustele aeg-ajalt meelde tuletada, et kliendid soovivad teada, mida iga järgneva tarkvara versiooniga muudeti. See annab klientidele lootust, et üritatakse vigasid parandada, ühtlasi mõjub see reklaamina, et Elion hoolib. icon_smile.gif NB! Ära asju edaspidi millegagi võrdle, sul ei tule see hästi välja, võrdlused tikuvad olema kohatud. icon_biggrin.gif

armjan on näidanud professionaalsust, aga kippus ka käest ära minema viimasel ajal. icon_biggrin.gif Hoia meid uuendustega kursis. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 15.03.2014 20:48:54 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
indrekp, icon_lol.gif Ära võta südamesse, aga asjast teadja inimesena ootaks sinult pigem rohkem asjalikkust, seni oled tõesti üsna sageli nendele intriigidele kaasa aidanud. icon_biggrin.gif Mõistetav, et kui ei tea tehtavatest uuendustest või ei tohi neist rääkida, siis ei saa, ei tohi, aga siiski võiks kõrgematele ülemustele aeg-ajalt meelde tuletada, et kliendid soovivad teada, mida iga järgneva tarkvara versiooniga muudeti. See annab klientidele lootust, et üritatakse vigasid parandada, ühtlasi mõjub see reklaamina, et Elion hoolib. icon_smile.gif NB! Ära asju edaspidi millegagi võrdle, sul ei tule see hästi välja, võrdlused tikuvad olema kohatud. icon_biggrin.gif

armjan on näidanud professionaalsust, aga kippus ka käest ära minema viimasel ajal. icon_biggrin.gif Hoia meid uuendustega kursis. icon_razz1.gif


Pean ütlema, et olen foorumi jutuajamistel end lasnud liigest infomürast mõjutada ja sealt tulevad emotsioonid sisse. Edaspidi, nagu alguses, ma ei lähe nendega kaasa.
Saan öelda, et klinte kuulatake ja on tõesti asju, mida ei saa siin rääkida. Olen ka seisnud mitmete siin kirjutatud soovide eest ja muutusi, parandusi sellega seoses on tulemas. Kui aeg küps, annan nendest teada. Samuti ma hoian ka versioonide uuendustest siinseid kursis nagu tegin seda eelmise versiooni puhul.
Kui pole olnud vastust mingile küsimusele, ei tähenda, et pole seda märgatud;)
Osa muutuseid on kiired tulemas, teised nõuavad suuremat tööd ja ei saa olema kiired. Arendus - ärireeglid, nõuded jms võtab enne arendusi oma aja. NutiTV kõhus toimuv on suur maailm, kus osade muudatustega ei saa kiirelt joosta. Usun, et iga arendustega kursisolev teab seda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2014 02:16:58 vasta tsitaadiga

armjan, infomüra elimineerimiseks kasuta "ignoreeri" nupukest. Peidab selle tekitaja postitused.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 16.03.2014 10:11:08 vasta tsitaadiga

Viljandis viimasel ajal öösel 12 ajal on insta hakk kõikidel kanalitel + interneti kiirus tõmbab umbes 50kb/s, kellelgi veel viljandis taolist jama? (Isegi hetkel nett koomas, nagu keegi peaks nasa keskust kuskil)
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 16.03.2014 10:31:22 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Viljandis viimasel ajal öösel 12 ajal on insta hakk kõikidel kanalitel + interneti kiirus tõmbab umbes 50kb/s, kellelgi veel viljandis taolist jama? (Isegi hetkel nett koomas, nagu keegi peaks nasa keskust kuskil)

Ma öösel kell 12 magan, aga igal õhtul kell 8 käib häire läbi.
Nett on praegu OK:
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullese
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2010




sõnum 16.03.2014 10:42:49 vasta tsitaadiga

Tere.
Kas siin on mõni kes oskaks öelda kas uue nuti tv-ga hakkb tööle lg magic remote. mul on lg 42la660s ja digibox on Motorola vip 1003. sooviks teada kas saan kuidagi selle magic remote ühendada selle Motorola poxiga.

Ettetänades Raido
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 16.03.2014 10:54:21 vasta tsitaadiga

Hakkab. Välja arvatud "back" nupp.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullese
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2010




sõnum 16.03.2014 11:09:53 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Hakkab. Välja arvatud "back" nupp.


Kas siis tuleb elioni uus pult ka ikka hankida või saab hakkama ainult magic remotiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 16.03.2014 11:15:41 vasta tsitaadiga

Seda uusnutiaretist on ikka vaja.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2014 13:28:10 vasta tsitaadiga

Täna sain teada, et Motorola digiboksis saab HDMI CEC tööle vaid siis, kui mingisugusele uuele nuti paketile üle minna. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.03.2014 14:07:44 vasta tsitaadiga

iFlop kirjutas:
Täna sain teada, et Motorola digiboksis saab HDMI CEC tööle vaid siis, kui mingisugusele uuele nuti paketile üle minna. thumbs_down.gif

HDMI CEC tuligi alles koos uue nutitv menüüga kaasnevas KreaTV tarkvaras, enne seda polnudki. Juhib vaid toidet sisse/välja, teisi puldi käsklusi see veel ei juhi. (ei sõltu nutitv'st vaid kreatv'st)
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2014 14:21:20 vasta tsitaadiga

indrekp, kuna teleka taga on nüüd ka ressiiver, siis kiire googledamise tagajärjel jäi mulje, et Motorola boks toetab CEC'i. See oligi üks põhjustest, miks Amino boksi välja vahetasin. Lihtsalt leian, et CEC võiks olla boksi lahutamatu osa, mis ei ole seotud teenustega. Ning power on/off tugi oleks täiesti piisav icon_smile.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.03.2014 14:29:44 vasta tsitaadiga

iFlop, võibolla armjan, selgitab sulle miks vana nutitvga töötav motorola kreatv pole sisaldanud ja ei sisalda CECi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1098, 1099, 1100 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.