Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kinnisvara (haldamise) teema (Küsitlus: Kas oled kasutanud maakleri teenuseid?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oled kasutanud maakleri teenuseid?
Jah, kinnisvara müümisel või välja üürimisel
22%
 22%  [ 18 ]
Jah, kinnisvara ostmisel või pinna üürimisel
29%
 29%  [ 23 ]
Ei, aga mul pole midagi maakleri teenuse kasutamise vastu
29%
 29%  [ 23 ]
Ei, põhimõtteliselt ei kasuta maakleriteenust, ostan/müün/üürin kõike otse
18%
 18%  [ 15 ]
hääli kokku : 79

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 17:26:12 vasta tsitaadiga

Malmradikat küll ei kuule.
Hiljuti vahetati püstakus vana malmist kanalisatsioonitoru plasttoru vastu. Sellega on köögis ja WC-s küll kuulda, kui keegi ülevalt vett laseb. Vana malmtoruga ei olnud.
Krt, oleks seda teadnud, oleks ühistule öelnud, et maksan oma taskust juurde, aga pangu minu korterisse müravabad.

Aga mis asi see töötava mootoriga kosmoselaev on? icon_biggrin.gif Kanderakett kupatab orbiidile, aga siis peaks suht vaikus olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.03.2024 17:31:17 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Malmradikat küll ei kuule.
Hiljuti vahetati püstakus vana malmist kanalisatsioonitoru plasttoru vastu. Sellega on köögis ja WC-s küll kuulda, kui keegi ülevalt vett laseb. Vana malmtoruga ei olnud.
Krt, oleks seda teadnud, oleks ühistule öelnud, et maksan oma taskust juurde, aga pangu minu korterisse müravabad.

Aga mis asi see töötava mootoriga kosmoselaev on? icon_biggrin.gif Kanderakett kupatab orbiidile, aga siis peaks suht vaikus olema icon_wink.gif


Pane vill ümber.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.03.2024 17:42:01 vasta tsitaadiga

Solisevad ka malmid päris korralikult, kui õhutamata. Küttesüsteemiga seonduvalt. Kas ülerõhu kaitseklappidel on mingi "parim enne" ka olemas ? Et aja jooksul väsivad ja hakkavad vähem bare kannatama ? Avastasin, et garaazi põrandal vesi maas, pühksin ära ja varsti jälle. Lõpuks tuvastasin allika. Juhtub see ilmselt siis, kui öösel hakatakse tarbevett soojemdama. Kui klapp see olla ei saa, siis on paisupaak p's, või suureneb trassi surve öösel, kui vett ei kasutata, mis tundub natuke kummaline. Klapp ise on teoreetiliselt umbes 5a vana.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 18:11:04 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
napoleon kirjutas:
Malmradikat küll ei kuule.
Hiljuti vahetati püstakus vana malmist kanalisatsioonitoru plasttoru vastu. Sellega on köögis ja WC-s küll kuulda, kui keegi ülevalt vett laseb. Vana malmtoruga ei olnud.
Krt, oleks seda teadnud, oleks ühistule öelnud, et maksan oma taskust juurde, aga pangu minu korterisse müravabad.

Aga mis asi see töötava mootoriga kosmoselaev on? icon_biggrin.gif Kanderakett kupatab orbiidile, aga siis peaks suht vaikus olema icon_wink.gif


Pane vill ümber.


Oeh, ei taha. Jube lammutamine oli, et neile torudele ligi saada ja kõik on juba ilusti kokku tagasi pandud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.03.2024 18:14:29 vasta tsitaadiga

Kui juba lammutatud oli, siis oleks võind nii kokku panna, et kergesti jälle ligi saab. Meil koosolekul üks proua istud käed ristis ja ütles, TEMA tegi just vannitoas remonti ja TEMA küll ei lase kanalisatsioonitoru vahetada. Öeldi, et pole probleemi, saame kanalisatsiooni teist mööda ka viia.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 18:34:44 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kui juba lammutatud oli, siis oleks võind nii kokku panna, et kergesti jälle ligi saab. Meil koosolekul üks proua istud käed ristis ja ütles, TEMA tegi just vannitoas remonti ja TEMA küll ei lase kanalisatsioonitoru vahetada. Öeldi, et pole probleemi, saame kanalisatsiooni teist mööda ka viia.


See pole nii lihtne. Natuke ajuvabalt on see lahendatud, et WC poolt oleks lihtne nii teha, et hiljem lihtsasti ligi saab, aga seal on betoon ees. Ligi saab köögi poolt ja seal on omad AGA-d.
Vana maja ka, krt teab mis nende nõukogude inseneride peas toimus kui nii disainisid
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 20:47:40 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kui juba lammutatud oli, siis oleks võind nii kokku panna, et kergesti jälle ligi saab. Meil koosolekul üks proua istud käed ristis ja ütles, TEMA tegi just vannitoas remonti ja TEMA küll ei lase kanalisatsioonitoru vahetada. Öeldi, et pole probleemi, saame kanalisatsiooni teist mööda ka viia.


See pole nii lihtne. Natuke ajuvabalt on see lahendatud, et WC poolt oleks lihtne nii teha, et hiljem lihtsasti ligi saab, aga seal on betoon ees. Ligi saab köögi poolt ja seal on omad AGA-d.
Vana maja ka, krt teab mis nende nõukogude inseneride peas toimus kui nii disainisid


No, siis sul on halvasti. Sul ei olegi seda eterniidist kastina sisse tõstetud vannitoamoodulit või? Minu omal on püstik selle seina ja selle kõrval oleva panipaiga (tänapäeval tuntud kui walk-in garderoob) seina vahel. Mina tegin ligipääsu panipaiga poolt, kuna seal seinas polnud midagi ees segamas.

Üldiselt ma olen kogu elu imestanud inimeste kalduvust kõiki torusid seina sisse kinni müürida niiet leket ei näe enne kui alt naabrid kurikaga tulevad, aga tundub et ma olen erand... niiet nõukogude insenerid ei olnud kindlasti midagi erilist, vähemalt enamik muid torusid peale püstiku oli tol ajal kenasti kättesaadaval. Äkki nad arvasidki et see malmist püstik läheb 50 aasta pärast utiili koos majaga, sest pidi ju tulema kommunism ja Marsil kasvama õunapuud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.03.2024 20:58:06 vasta tsitaadiga

Torusid julgeks seina taha jätta aga liitmike niiviisi kinni müürimine on küll endale jalga tulistamine. Sõbral siin hiljuti oli juhus korteris, mingi liitmik andis otsad ja 70 kanti vett jooksis maha, õnneks oli esimene korrus. 100+a vana korstnajala tõmbas ka praguliseks. See tädi, kes asju jälgib ja teavitab leketest oli ka just enne lekke tekkimist töölt koju läinud, muidu ikka tuli kõne peale kui ükskord potis vesi pooleks tunnis jooksma oli jäänud
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 19.03.2024 22:53:26 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Solisevad ka malmid päris korralikult, kui õhutamata. Küttesüsteemiga seonduvalt. Kas ülerõhu kaitseklappidel on mingi "parim enne" ka olemas ? Et aja jooksul väsivad ja hakkavad vähem bare kannatama ? Avastasin, et garaazi põrandal vesi maas, pühksin ära ja varsti jälle. Lõpuks tuvastasin allika. Juhtub see ilmselt siis, kui öösel hakatakse tarbevett soojemdama. Kui klapp see olla ei saa, siis on paisupaak p's, või suureneb trassi surve öösel, kui vett ei kasutata, mis tundub natuke kummaline. Klapp ise on teoreetiliselt umbes 5a vana.
Seda siis ei näe kuskohast vesi täpselt tuleb? Alustaks muidugi paisupaagi rõhu kontrollimisest.
Kui kahtlustad tarbevett siis kuna sul fix hind pole eriline kaotus lasta boiler korra tühjemaks ja siis kuumutama panna. Näed kohe et kas on too süüdi või mitte.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.03.2024 01:02:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Seda siis ei näe kuskohast vesi täpselt tuleb? Alustaks muidugi paisupaagi rõhu kontrollimisest.


Ütlesin ju, et tuvastasin allika, ehk siis klapist nagu ta ette on nähtud. Küsimus on selles, miks. Aastaid on klapp kinni püsinud, nüüd järsku enam mitte. Ostsin uue klapi, vahetan ära siis vaatab edasi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 20.03.2024 01:26:09 vasta tsitaadiga

Manomeetit siis pole viitsitud panna tarbeveele? Ja lihtsam poleks esmalt paisupaaki kontrollida? Mul sellisteks puhkudeks Makita akupump.
Mul hakkas ka korra küttesüsteemi klapist vett tulema. Sai katlas olev paisupaak vahetatud aga ei miskit. Lõpuks selgus et boileris olev siug hakkas läbi minema ja tarbevee kuumutamisel hakkas trassisurve küttesüsteemi leppima.
Lõppes boileri vahetusega.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 20.03.2024 07:07:26 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
napoleon kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kui juba lammutatud oli, siis oleks võind nii kokku panna, et kergesti jälle ligi saab. Meil koosolekul üks proua istud käed ristis ja ütles, TEMA tegi just vannitoas remonti ja TEMA küll ei lase kanalisatsioonitoru vahetada. Öeldi, et pole probleemi, saame kanalisatsiooni teist mööda ka viia.


See pole nii lihtne. Natuke ajuvabalt on see lahendatud, et WC poolt oleks lihtne nii teha, et hiljem lihtsasti ligi saab, aga seal on betoon ees. Ligi saab köögi poolt ja seal on omad AGA-d.
Vana maja ka, krt teab mis nende nõukogude inseneride peas toimus kui nii disainisid


No, siis sul on halvasti. Sul ei olegi seda eterniidist kastina sisse tõstetud vannitoamoodulit või? Minu omal on püstik selle seina ja selle kõrval oleva panipaiga (tänapäeval tuntud kui walk-in garderoob) seina vahel. Mina tegin ligipääsu panipaiga poolt, kuna seal seinas polnud midagi ees segamas.

Üldiselt ma olen kogu elu imestanud inimeste kalduvust kõiki torusid seina sisse kinni müürida niiet leket ei näe enne kui alt naabrid kurikaga tulevad, aga tundub et ma olen erand... niiet nõukogude insenerid ei olnud kindlasti midagi erilist, vähemalt enamik muid torusid peale püstiku oli tol ajal kenasti kättesaadaval. Äkki nad arvasidki et see malmist püstik läheb 50 aasta pärast utiili koos majaga, sest pidi ju tulema kommunism ja Marsil kasvama õunapuud.

Sest nõukaaegsed torud räigelt koledad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.03.2024 11:18:45 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Manomeetit siis pole viitsitud panna tarbeveele? Ja lihtsam poleks esmalt paisupaaki kontrollida? Mul sellisteks puhkudeks Makita akupump.
Mul hakkas ka korra küttesüsteemi klapist vett tulema. Sai katlas olev paisupaak vahetatud aga ei miskit. Lõpuks selgus et boileris olev siug hakkas läbi minema ja tarbevee kuumutamisel hakkas trassisurve küttesüsteemi leppima.
Lõppes boileri vahetusega.


Well, ma alustan 19 eurisest klapist, mitte sadade eurode eest ümberehitusega ja diagnostikaseadmete hankimisega. Isegi, kui tuimalt uus paisupaak soetada, siis see maksab 60 eur ja ei anna klapiga kahepeale kokku ka akupumba maksumust välja. Rohkem selles ahelas komponente pole.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.03.2024 11:23:08 vasta tsitaadiga

Mis selle akupumbaga seal teha saab?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.03.2024 11:24:35 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis selle akupumbaga seal teha saab?


Pumpab paisupaagi õhupalli täis ilmselt ja siis mõõdab rõhku. Kas see 14bari lüüa ka jaksab on iseasi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.03.2024 11:29:06 vasta tsitaadiga

Tavaline pump siis ei sobi või miks seda akupumpa just mainima pidi?
Miks see 14 bar vajalik on? Mul kütte klapid kõik 2,5 bar ja tarbeveel 8bar ainult
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.03.2024 11:43:27 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Tavaline pump siis ei sobi või miks seda akupumpa just mainima pidi?
Miks see 14 bar vajalik on? Mul kütte klapid kõik 2,5 bar ja tarbeveel 8bar ainult


Paaki testitakse 14bariga, nimirõhk on 10 bari ja torustikus max 8 bar, ehk selle pealt rakendub kaitseklapp.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 17:00:03 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
netcat kirjutas:

Üldiselt ma olen kogu elu imestanud inimeste kalduvust kõiki torusid seina sisse kinni müürida niiet leket ei näe enne kui alt naabrid kurikaga tulevad, aga tundub et ma olen erand... niiet nõukogude insenerid ei olnud kindlasti midagi erilist, vähemalt enamik muid torusid peale püstiku oli tol ajal kenasti kättesaadaval. Äkki nad arvasidki et see malmist püstik läheb 50 aasta pärast utiili koos majaga, sest pidi ju tulema kommunism ja Marsil kasvama õunapuud.

Sest nõukaaegsed torud räigelt koledad.


Nõuka aega koos toonaste koledate torudega pole enam 30+ aastat olnud, see küll mingi põhjendus pole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.03.2024 17:15:21 vasta tsitaadiga

Üks naaber tegi oma otsakorteris ka remonti ja pani torud vannitoas seina sisse ja soojustas seespoolse seina ikka ilusasti ära.
Esimese talvega oli p*rse majas sest torud külmunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 17:15:53 vasta tsitaadiga

Ei ole ükski toru paraku eriline vaatamisväärsus. Tolmukoguja. Seina sees lärm ka väiksem.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 20.03.2024 17:17:38 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
sukelduja kirjutas:
netcat kirjutas:

Üldiselt ma olen kogu elu imestanud inimeste kalduvust kõiki torusid seina sisse kinni müürida niiet leket ei näe enne kui alt naabrid kurikaga tulevad, aga tundub et ma olen erand... niiet nõukogude insenerid ei olnud kindlasti midagi erilist, vähemalt enamik muid torusid peale püstiku oli tol ajal kenasti kättesaadaval. Äkki nad arvasidki et see malmist püstik läheb 50 aasta pärast utiili koos majaga, sest pidi ju tulema kommunism ja Marsil kasvama õunapuud.

Sest nõukaaegsed torud räigelt koledad.


Nõuka aega koos toonaste koledate torudega pole enam 30+ aastat olnud, see küll mingi põhjendus pole.

Kas nõuka aegse paneelmaja projekteeritud eluiga polnudki mingi 50 aasta kanti?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.03.2024 17:20:26 vasta tsitaadiga

Pigem veel vähem, kui sellest kihilisest punasest tellisest tehtud ja vesi vahele pääseb, siis see kivi laguneb suht kohe ära.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 17:28:49 vasta tsitaadiga

Tellismaja pole paneelmaja
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.03.2024 17:47:18 vasta tsitaadiga

My bad, see veel hullem
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 17:51:27 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:

Kas nõuka aegse paneelmaja projekteeritud eluiga polnudki mingi 50 aasta kanti?


Mulle meenub kuskilt number 25. Aga nõukaaja paneelikas on räigelt üledimensioneeritud, kui enavähemgi normaalselt korras on hoitud, siis ilmselt enne ümber ei kuku kui keegi selle (üsna suure jõuga) ümber lükkab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kinnisvara (haldamise) teema (Küsitlus: Kas oled kasutanud maakleri teenuseid?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.