Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Vampire: The Masquerade - Bloodlines märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.08.2005 19:26:16 vasta tsitaadiga

Mul on mängus mingi suht metsik kala. Ühes missioonis seal lõpupoole, kus sul on aega 1 min põgeneda mingist koopast, mis õhku lendab.
Seal tuleb hüpata ühe paadi peale, aga alati, kui olen paadile hüpanud viskab mäng end lambist kinni icon_confused.gif
Reinstall jms ei aidanud. Tahaks nagu mängu läbi teha

Ise olen muidu Melee Gangreal. P.S. Katana rokib. icon_wink.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 23.08.2005 20:36:08 vasta tsitaadiga

Jussu kirjutas:
Mul on mängus mingi suht metsik kala. Ühes missioonis seal lõpupoole, kus sul on aega 1 min põgeneda mingist koopast, mis õhku lendab.
Seal tuleb hüpata ühe paadi peale, aga alati, kui olen paadile hüpanud viskab mäng end lambist kinni icon_confused.gif
Reinstall jms ei aidanud. Tahaks nagu mängu läbi teha


see on yks lahendus:

mutabor kirjutas:
2. When leaving the Society of Leopold and jumping onto the boat to escape, the game crashes to desktop. What can I do?

a. Make sure the console is enabled. (See Question #1 above)
b. Get to the boat and approach it, do not get into the boat, but get as close as you can
c. Open the console using the tilde "~" key
d. Type the following commands in:
If you saved Johansen:
SaveJohansen()

Then to level transition if you're anybody but a Nosferatu:
changelevel2 la_hub_1 taxi_landmark

And if you're a Nosferatu, instead use:
changelevel2 la_hub_1 sewer_map_landmark

e. If you get to the next level and you do not have any items in your inventory reload your previous save (make sure you have a discreet save and are not just using the autosave) and try it again, but stand closer to the boat."


Bad Sector kirjutas:
üks märkus veel: juhul kui uue leveli alguses avastad, et sa ei saa liikuda (mõnikord jääb tegelane imelikult "kinni"), siis viska mingi ese käest maha ja korja üles (või siis kasuta mõnda relva).


a muidu vist patch 1.2 aitab selle puhul.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 29.08.2005 16:19:25 vasta tsitaadiga

´Tänud, sain korda. Lõpp oli ikka eriti raskeks tehtud. Valisin lõpus, et olen anarhistide poolel ja pidin seetõttu tegema nii Golden Temple kui ka Venture toweri. Seda xiao-d oli nagu eriti haige tappa. icon_neutral.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 07.09.2005 23:01:42 vasta tsitaadiga

a krt...mul on selle konsooliga vapse jamad. ntks panen mängus ~ , nii konsool ees. sulgedes aga jääb ainult hiir tiirlema ning ükski nupp enam ei funka. mis värk?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 07.09.2005 23:24:42 vasta tsitaadiga

Kasuta konsooli menüüs
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 08.09.2005 01:19:32 vasta tsitaadiga

oh vakk, jube mäng. krt peale seda kummitustemaja mina magama minna ei julge icon_neutral.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.09.2005 15:02:18 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
oh vakk, jube mäng. krt peale seda kummitustemaja mina magama minna ei julge icon_neutral.gif

see jah oli päris vinge koht, viimati ehmusin ma aastaid tagasi hl mängides kui toas oli pime ning mängus roomasid kuskil õhu šahtides ringi ning järsku hüppas see headcrab näkku icon_lol.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2005 01:50:48 vasta tsitaadiga

huvitav miks nii paljudele mängudele tänapäeval rpg silt juurde kleebitakse. ei mäleta, et ühestki uuest rpg'st oleksin saanud eriti positiivse kogemuse (Vampire: The Masquerade'st ei räägigi).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 09.09.2005 08:57:03 vasta tsitaadiga

mis Vampire'l siis viga oli? mitme aasta jooksul yks parimaid mänge. ja mis tähendab rpg silt juurde kleebitud? mis ta siis sinu arvates on?
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 13.09.2005 10:03:18 vasta tsitaadiga

loadingud suht pikad :/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 13.09.2005 12:02:48 vasta tsitaadiga

seda küll jah, kahjuks. paras resursside söödik on...
samas huvitav asi oli see et kui ma yhes linnas mingis majas tulistasin seina siis kuuliaugud olid ilusti näha. ja kui ma käisin täiesti erinevates kohtades ära ja tagasi tulin siis olid need augud ikka alles. väike detail kuid ikkagi meeldiv icon_smile.gif
Timberg aga ütles asja välja nii nagu tegemist ei oleks RPG'ga. jah, võibolla tõesti päris cRPG ta ei ole aga tegemist on siiski rollimänguga. huvitav oleks teada miks talle mäng ei meeldinud. kui bugid ja perfomance välja arvata siis tegemist on vägagi soliidse mänguga.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 13.09.2005 13:00:19 vasta tsitaadiga

Ma ei väsi ikka kordamast, et parim mäng üldse, mida ma mänginud olen kunagi thumbs_up.gif . MEga hea, pari parim parim parim. Ei tea kuna jälle midagi nõnda head tuleb. Nüüd tasub sellel Indigo Prophecyl silma peal hoida, seal võib ka midagi hea tulla.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 13.09.2005 13:02:38 vasta tsitaadiga

ju ta ei tea isegi. aga väärt mäng on küll. tundub et scriptiga on palju vaeva nähtud. ja on õnnestunud, igatahes olen põnevil ning tahaks juba edasi klõbistada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 13.09.2005 13:31:53 vasta tsitaadiga

ma hakkasin uuesti mängima jälle. seekord võtsin toreadori klanni ning ajan kõigile keelt kõrva icon_razz.gif

ja IMHO on ta ikkagi vägagi RPG icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 10.10.2005 20:04:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi mängib seda veel? Ise kogemata muretsesin poest ja hakkasin pihta. Pole nagu vigagi, kuid kas asi alguses või milles, kuid maailm tundub kuidagi hirmus väike. Üks linnaosa on mingi paar tänavat ning siis kõik. Need meesvampiirid jooksevad ka nagu lillad ringi. Minu tegelaskujule (men toreador) ütles üks naine, et ta eelistab mehi?
Õudne ta justkui ei ole. Kuigi need kummitused olid natuke häirivad küll seal hotellis.
Aga mälu võtab ta küll päris parajalt. beer_yum.gif kõigile, kes veel mängivad.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 10.10.2005 20:49:50 vasta tsitaadiga

Mul jäi pooleli,kui saan arvuti piisavalt heaks tehtud,siis mängin edasi. Maailma suuruse pärast ära muretse,seal on rohkem,kui üks linnaosa.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 10.10.2005 21:13:31 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Mul jäi pooleli,kui saan arvuti piisavalt heaks tehtud,siis mängin edasi. Maailma suuruse pärast ära muretse,seal on rohkem,kui üks linnaosa.


Palju siis: 4?? Aga downtownis 2-3 tänavat ning mõned majad, millesse siseneda. Kuidagi vähe, või ma eksin icon_redface.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 10.10.2005 21:14:08 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu alustasin, ikka lõpetamata. Pärast ma ei tea mitmendat bossi maha löömist ei pakkunud enam pinget. Tundub et nii läheb lõpuni välja, üks suur nottimine käib ainult.
Jube see mäng küll ei ole. Üks asi, mis tõesti närvirakke kulutab, on masendavalt pikk laadimisaeg erinevate kohtade vahel. Mängu käima panemine võtab juba paar minutit aega... Algus oli huvitav, aga nüüd sinna laeva peale jõudes muutus juba tüütuks. Vean kihla, et ka seal tuleb mingi mõttetu boss ära tappa. Isiklikult pole kunagi sellised mängud meeldinud, kus peategelane on üks suur tummahammas ja talle pole viitsitud dialoogi sisse lugeda a la Half-Life. Lihtsalt ei samasta ennast tegelasega ja elagi mängu sisse. Okei, siin on see vabandatav, kuna kõikidele rassidele on võimatu hääli lisada. Aga ikkagi võiks Gothic 2 õppust võtta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 10.10.2005 21:17:26 vasta tsitaadiga

See laadimisaeg on jah jama. Pruugib vaid tahta mingist uksest sisse minna, kui võib rahulikult minna ja köögis endale tassike kohvi teha või pool suitsu teha või pool beer_yum.gif juua icon_confused.gif
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 10.10.2005 21:36:36 vasta tsitaadiga

Olver kirjutas:
Valdars kirjutas:
Mul jäi pooleli,kui saan arvuti piisavalt heaks tehtud,siis mängin edasi. Maailma suuruse pärast ära muretse,seal on rohkem,kui üks linnaosa.


Palju siis: 4?? Aga downtownis 2-3 tänavat ning mõned majad, millesse siseneda. Kuidagi vähe, või ma eksin icon_redface.gif


kuule mees, mängi mäng lõpuni ja siis ütle kas oli lühike või väike.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 11.10.2005 06:56:15 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
Olver kirjutas:
Valdars kirjutas:
Mul jäi pooleli,kui saan arvuti piisavalt heaks tehtud,siis mängin edasi. Maailma suuruse pärast ära muretse,seal on rohkem,kui üks linnaosa.


Palju siis: 4?? Aga downtownis 2-3 tänavat ning mõned majad, millesse siseneda. Kuidagi vähe, või ma eksin icon_redface.gif


kuule mees, mängi mäng lõpuni ja siis ütle kas oli lühike või väike.


Ok. Peace. Mäng tõesti läbimata ja mitte eriti kaugel ja põhjapanevat kriitikat vara veel teha. Lihtsalt mõned asjad justkui torkasid kohe silma.

Aga muusika sealsetes baarides on küll tasemel. Pole uurinud, kes esineb. Kuidagi sarnaneb M. Mansonile. 8)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 11.10.2005 08:53:16 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Isiklikult pole kunagi sellised mängud meeldinud, kus peategelane on üks suur tummahammas ja talle pole viitsitud dialoogi sisse lugeda a la Half-Life. Lihtsalt ei samasta ennast tegelasega ja elagi mängu sisse. Okei, siin on see vabandatav, kuna kõikidele rassidele on võimatu hääli lisada. Aga ikkagi võiks Gothic 2 õppust võtta.


Minul näiteks on pigem vastupidi- kui peategelane lobiseb üldse mitte MINU häälega siis ma ei saa samastuda. RPG mõte ikkagi ongi selles et tuleb ka ise kaasa mõelda/fantaseerida oma charile, mitte ei tohi lasta kõik ette ära teha icon_smile.gif
Sestap mulle Gothic 2 ka ei meeldinud.

olver kirjutas:
Aga muusika sealsetes baarides on küll tasemel. Pole uurinud, kes esineb. Kuidagi sarnaneb M. Mansonile. 8)


Kuskil kataloogides on kõik need lood lahtiste mp3'dena. Kuula ja sheigi.
Minu lemmik on sealt Ministry - Bloodlines
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 11.10.2005 09:16:36 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:

olver kirjutas:
Aga muusika sealsetes baarides on küll tasemel. Pole uurinud, kes esineb. Kuidagi sarnaneb M. Mansonile. 8)

Kuskil kataloogides on kõik need lood lahtiste mp3'dena. Kuula ja sheigi.
Minu lemmik on sealt Ministry - Bloodlines

ühinen sinuga icon_smile.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 12.10.2005 00:23:22 vasta tsitaadiga

Kurat mehed, tellige see Chiasm ära ükskord , see artist esineb Asylum klubis ja palaks Isolated.Ise tellisin paypal'i kaudu ja kurat ei õnnestunud icon_smile.gif. Metsikult hea, ametlikul saidil on ka temalt paar lugu veel kuulata thumbs_up.gif. DArling Violetta, LAcuna Coil, Ministry ja Genitorturers ka rsk ikka sajaga parimad rsk. See mäng avas silmad hoopis teisse muusikamaailma thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2005 01:38:13 vasta tsitaadiga

Lõpuks sai ka minul see suurepärane mäng mängitud. Minujaoks oli algus ehk siis Santa Monica natuke villane ja uimane ja Exp sai ka vähe ja üldse oli natsa igav, sestap alustasin 2x ja jätsin kohe pooleli ka, aga kolmandal korral võtsin kätte ja tegin asja ära icon_smile.gif - peab tunnistama et ei kahetse. Uskumatud võimalused, näiteks seal surnuaias, et vend hädast välja aidata on sul kolm võimalust: A) jääda zombisi valvama B) otsida kutile libu C) ise kutt ära rahuldada icon_biggrin.gif Minuarust oli see kogu mängu kõige parem koht. Mängisin Ventrue klanni, vampiirivõimete asemel ajasin omal nii melee kui ka range weapon skilli 10 peale ja minujaoks olid need nn Bossid ikka väga lihtsad. Lemmikrelvaks oli .44 kaliibriga püstol, kuigi see vingem variant katanast lammutas ka hästi.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Vampire: The Masquerade - Bloodlines mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.