Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 14.09.2008 22:53:24 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
Maitse asi, aga sellistest "soliidsetest" firmadest, kus minust absoluutselt välja ei tehta, astun tavaliselt ostu tegemata välja.
Poepidamise põhieesmärk on müük, mitte väljanäitus.


Sekundeerin.
Olen just hakanud hindama poes teenindust. Teenindus ei tähenda Selveri kassat, kus lüüakse triipkood läbi ja tere-head aega. Arvutipoes on eeldatavad ostu summad piisavalt suured, et teenindaja peaks su ostu pärast vaeva nägema.
Ja kui tõesti soovid vaid ringi vaadata, siis ütlegi, et "hetkel ei saa mind kuidagi aidata, vaatan ise pisut ringi". Milles probleem?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2008 23:49:11 vasta tsitaadiga

Draax, eiei. Kui müüja ikka sinuga räägib, siis ta jõhkralt tungib sinu privaatsesse ruumi. See on vastuvõetamatu icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif


Tegelikult pooldan ise ka seda, et müüja huvitub sellest, et sa ikka nende poest ostu sooritad ja poest hea mulje jääb. Mulle küll väga meeldib kui müüja astub ligi ja küsib kas ta saab mind aidata. Jätab mulje, et poel on ikka kliendid tähtsad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 15.09.2008 08:27:05 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
Maitse asi, aga sellistest "soliidsetest" firmadest, kus minust absoluutselt välja ei tehta, astun tavaliselt ostu tegemata välja.
Poepidamise põhieesmärk on müük, mitte väljanäitus.


Selle kohta öeldakse,et tähelepanu vajadus ja tahad olla teisi mittearvestavalt keskpunktis a'la "vaadake mind! vaadake mind!"
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 15.09.2008 15:45:26 vasta tsitaadiga

mina tunnen poodi minnes, et mina ei pea otsima teenindajat, vaid teenindaja peab siiski otsima mind... ei ole tegu tähelepanuvajadusega, pigem elementaarse teeninduskultuuri ja viisakusega... kahjuks pole ilmselt mõned inimesed veel läänemaailma tasemele jõudnud...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2008 15:49:03 vasta tsitaadiga

Ramm, tähelepanuvajadus. icon_lol.gif icon_lol.gif

Peab ikka eriline puue olema, kui saad rahuldust sellest, et teenindaja sinuga suhtleb.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 15.09.2008 15:54:13 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib see, kui müüja oskab ära tabada seda pilku, et nüüd teda vaja on, ja muidu ei tülita. Tihtipeale olen poes omas mullis ja mõtetes ja kui siis müüja külje peale ilmub ja rääkima hakkab, siis tahaks küll öelda, et mine ära. icon_biggrin.gif

edit: samas, olin hiljuti euronicsis, ja seal seisin 10 minutit ja ootasin kuni müüja minuga rääkima tuleks, lõpuks pidasin ta ise kinni kui ta järjekordselt mööda tuhises. väga ebameeldiv, oleksin poest välja jalutanud aga see pood oli ainus võimalus.


viimati muutis Traf 15.09.2008 15:57:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 15.09.2008 15:56:16 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Ramm, tähelepanuvajadus. icon_lol.gif icon_lol.gif

Peab ikka eriline puue olema, kui saad rahuldust sellest, et teenindaja sinuga suhtleb.


Võin oma kunagistest kogemustest öelda,et on ka selliseid inimesi,kes astuvad poodi ja kogu tähelepanu peab tema poole olema a'la "olen klient ehk kuningas ja nüüd teenindage mind".

mks kirjutas:
mina tunnen poodi minnes, et mina ei pea otsima teenindajat, vaid teenindaja peab siiski otsima mind... ei ole tegu tähelepanuvajadusega, pigem elementaarse teeninduskultuuri ja viisakusega... kahjuks pole ilmselt mõned inimesed veel läänemaailma tasemele jõudnud...


Samas see läänemaailma teeninduskultuur on igati pidi tüütu,tõmblevad nagu näljased sääsed,mine türki vms kohta ja saad tunda seda nii,et vähe pole.


viimati muutis Ramm 15.09.2008 15:57:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2008 15:58:45 vasta tsitaadiga

Ma tean jah, et sellised kliendid on olemas, aga kas see tähendab, et kohe kõik on sellised? Minuarust see, et teenindaja ka teenindab klienti (või vähemalt pakub seda), on elementaarne.

Ma üldiselt enterit ei külasta, aga väga positiivse mulje jätab see kui ma poodi astun ja müüja kohe teretab ja astub ligi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 15.09.2008 15:59:39 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:

Ma üldiselt enterit ei külasta, aga väga positiivse mulje jätab see kui ma poodi astun ja müüja kohe teretab ja astub ligi. icon_smile.gif


Ma pmst ei külasta kuna seal tõmblevad ligi ilma et oleks kaubaga tutvunud aga inimesed on erinevad,mulle meeldib ise kõik ülevaadata ja kui midagi tahan küsida siis pöördun teenindaja poole ise.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 15.09.2008 16:09:05 vasta tsitaadiga

Kuna tavaliselt on mul arvutikaupade puhul ammu enne välja uuritud, mida tahan, siis võib selline "tuleme juurde ja aitame" strateegia tõepoolest meeldiv olla. Samas sellisel juhul pöördun ma nagunii esimese asjana müüa poole ja küsin antud toote olemasolu.
Teine variant kui ma lihtsalt otsin mõnda tootekategooriat, hiljuti oli klaviatuuriga näiteks nii. Siis segas küll, kui müüja tuli juurde ja hakkas erinevaid klaviatuure näitama ja pakkuma. Lõpuks võtsin ühe nendest ära ka, sest ma sattusin segadusse, ausalt öeldes. Poele võib selline strateegia rohkem müüa, aga mulle jäi sellest ebameeldiv kogemus ja enam ma sinna ei lähe. (ei ole mikromaailmast jutt hetkel).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 15.09.2008 16:13:48 vasta tsitaadiga

Njaa kõige parem on, et kui saad aega ise ringi vaadata ja tutvuda ning kui nõu vaja, siis oleks teenindaja kohe olemas, aga ei ole vaja, et ta sulle kogu aeg midagi peale määrib. Kui on teda vaja siis olgu ta olemas, aga ta ei tohiks kogu aeg ka kuklasse hingata.

Lääne pool on ikka nii, et saad ise rahus ringi vaadata. Ida poole minnes (nt. Türgi, Egiptus) lendavad müüjad sulle juba tänaval peale, et osta seda. (Aga sõltub muidugi kaubast ja kohast)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 15.09.2008 16:14:27 vasta tsitaadiga

andres1221 kirjutas:
Njaa kõige parem on, et kui saad aega ise ringi vaadata ja tutvuda ning kui nõu vaja, siis oleks teenindaja kohe olemas, aga ei ole vaja, et ta sulle kogu aeg midagi peale määrib. Kui on teda vaja siis olgu ta olemas, aga ta ei tohiks kogu aeg ka kuklasse hingata.

Ma ei mäleta, mis poes see oli, aga ükskord tuli üks turvamees minu seljataha seisma ja jälgima, kui ma klaasi ja luku taga olevaid tooteid uurima jäin. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 21.09.2008 00:03:49 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Ma tean jah, et sellised kliendid on olemas, aga kas see tähendab, et kohe kõik on sellised? Minuarust see, et teenindaja ka teenindab klienti (või vähemalt pakub seda), on elementaarne.

Ma üldiselt enterit ei külasta, aga väga positiivse mulje jätab see kui ma poodi astun ja müüja kohe teretab ja astub ligi. icon_smile.gif


Enteris ju nii, et kui kliendiloenduri ja tehingute suhe jääb madalaks, siis hakkavad repressioonid lendama, et seda ära hoida, siis hirmust tullaksegi teenindama, palgaga seal küll ei motiveerita.

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2008 17:15:58 vasta tsitaadiga

Hea küll, teemasse ka natuke midagi. Laupäeval tegin tellimuse ja maksin arve, täna lõunaks oli pakk postkontoris. Mõnusalt kiire ja probleemidevaba tehing. Kaup oli ainult "natuke" suures karbis, kuid see paistab pea-aegu kõigi poodide puhul nii olevat.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z3ro
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2003




sõnum 24.09.2008 14:36:45 vasta tsitaadiga

andres1221 kirjutas:
Njaa kõige parem on, et kui saad aega ise ringi vaadata ja tutvuda ning kui nõu vaja, siis oleks teenindaja kohe olemas, aga ei ole vaja, et ta sulle kogu aeg midagi peale määrib. Kui on teda vaja siis olgu ta olemas, aga ta ei tohiks kogu aeg ka kuklasse hingata.

Lääne pool on ikka nii, et saad ise rahus ringi vaadata. Ida poole minnes (nt. Türgi, Egiptus) lendavad müüjad sulle juba tänaval peale, et osta seda. (Aga sõltub muidugi kaubast ja kohast)


sry OT pärast, aga ilmakaared pole vist su tugevaim külg?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 24.09.2008 20:59:51 vasta tsitaadiga

z3ro kirjutas:
andres1221 kirjutas:
Njaa kõige parem on, et kui saad aega ise ringi vaadata ja tutvuda ning kui nõu vaja, siis oleks teenindaja kohe olemas, aga ei ole vaja, et ta sulle kogu aeg midagi peale määrib. Kui on teda vaja siis olgu ta olemas, aga ta ei tohiks kogu aeg ka kuklasse hingata.

Lääne pool on ikka nii, et saad ise rahus ringi vaadata. Ida poole minnes (nt. Türgi, Egiptus) lendavad müüjad sulle juba tänaval peale, et osta seda. (Aga sõltub muidugi kaubast ja kohast)


sry OT pärast, aga ilmakaared pole vist su tugevaim külg?


öööö.... Lääneriikidega võrreldes (nt. Prantsusmaa või Saksamaaga) on ju Türgi ja Egiptus ida pool, või mis?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 12.12.2008 20:46:49 vasta tsitaadiga

See jõulureklaami SEMU arvuti neil on ikka megairw.
Mida saame 6550.- eest:
mingi salastatud kiirusega Celeron
1 GB RAM, 80 GB HDD,
DVD lugeja - jah LUGEJA,
Inteli nn. "graafika"...
Win XP + 19" monitor
MS Office prooviversioon
ja "kõik tööks vajalik vabavara".

NO ON IKKA LAHKE PAKKUMINE,
ARVAN ET LÄHEN JA OSTAN
PÄRIS MITU TÜKKI KOHE thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
LOODAN AINULT ET MA POLE HILJAKS JÄÄNUD...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 12.12.2008 22:54:09 vasta tsitaadiga

Mis mõttes salastadud kiirusega celeron
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2008 22:59:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Intel Celeron protsessor,


SEMU icon_lol.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 12.12.2008 23:43:03 vasta tsitaadiga

paco kirjutas:
Mis mõttes salastadud kiirusega celeron


No pole voldikus selle kiirust, ilmselt liiga piinlik isegi nende arvates...

woozy kirjutas:
tsitaat:
Intel Celeron protsessor,


SEMU icon_lol.gif


Pigem siis J.O.B.U. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 13.12.2008 02:21:10 vasta tsitaadiga

Natuke täpsem konf siis:
Intel Celeron D430 protsessor, AsRock emaplaat, 1GB DDR2 667 mälu , 80GB kiire kõvaketas, integreeritud videokaart Intel GMA950 , LAN, DVD-Rom, 5.1 kanaliga heli, Logitech klaviatuur, optiline hiir, vaikne minitorn ATX korpus 350W. 19" Wide LG LCD monitor, Windows XP home edition, Microsoft Office 2007 ready. Garantii 2 aastat. Kingituseks ID kaardilugeja.
Kaasasolev soft on: Live MEssenger (mida muuseas nii mõnigi inimene ei oska ise netist otsida nii uskumatuna kui see ka ei tunduks), Skype, VLC, Winamp, Picasa, CCleaner, Foxit PDF Reader ja AVG Free ning juba integreerituna ID-kaardi lugeja draiverid.
See masin ongi pigem mõeldud väikseks netis surfamiseks ja mõne filmi vaatamiseks. Ega temaga suurt muud teha anna tõesti. Ega teistegi müüjate nimekirjast taolises hinnaklassis palju erinevat täiskomplektset masinat leia.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 13.12.2008 02:29:49 vasta tsitaadiga

Point on tegelt ikka et ta pole seda raha väärt 2008. aastal ja jõulusoodustuste kampaania raames veel, olgem ausad nüüd.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.12.2008 10:52:09 vasta tsitaadiga

globostrat: Kui arvutada natuke oskad ja viitsid, siis näed, et selle hinna eest palju midagi muud ei saagi ju. Lahuta sellest üldhinnast 19 tollise monitori ja tarkvara maksumus ja vaata, mis jääb kasti hinnaks. Pakun, et nii 2000-2500 krooni.
Nüüd võta arvutikomponetide üksikhinnad - näiteks Ordi hinnakirjast ja arvuta kasti hind kokku. Saad samuti sinna 2000-2500 krooni piiresse.
-------------------------------------------------------------
Ramones: Selline 800-se siiniga Celeron protsessor on päris kiire askeldaja, muide. Nii, et suudab palju rohkemaga hakkama saada, kui väike neti-surfamine ja filmivaatamine. Mul teeb tuttav sarnase prosaga masina peal näiteks AutoCad 2000-ga väiksemamahulisi töid. Tõsi, tema masinas on 2 giga mälu, kuid video on samuti integreeritud 256 mega.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 13.12.2008 15:27:21 vasta tsitaadiga

30 sek. ja juba leidsin tunduvalt soodsama variandi, ja neid variante on siin Eestis veel ohtralt :

http://www.enter.ee/et/lauaarvutid/lauaarvuti-fujitsu-siemens-scaleo-li-2608-22b-ja-monitor-fujitsu-siemens-19-48-2-cm-l19w-9-komplektis.html
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iy
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2007




sõnum 20.12.2008 20:38:59 vasta tsitaadiga

lugesin S.E.M.U. reklaamist, et see on "esimene eestimaine rahvaarvuti". ilmselt selles siis asja mõte ongi, et norm raha eest saad terve komplekti kõige vajalikuga, et igapäevased toimetamised ära teha. ühesõnaga selline külamehe arvuti. ei näe selles küll midagi halba. pole ju kuskil öeldud, et tegu oleks mingi ulmelise mängukaga.
kusjuures, kui ootate mänguka pakkumist, siis on samalt firmalt täiesti olemas link
see masin sai muideks Maatriks ajakirjalt ülikõva arvustuse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.