Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 64, 65, 66  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 25.11.2018 14:49:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
tsitaat:
Hind on väga teretulnud. Ma siiski ei näe võimalust Pixelit osta ilma sõbra või sugulaseta riigis, kuhu nad on nõus saatma. On mingeid lihtsaid viise sellest mööda hiilida, stiilis kunagine netikuller?
https://www.eshopwedrop.ee/ peaks vähem kui 10€ lisakuluga hakkama saama


Huvitav. Aitäh, selle peab küll meelde jätma.

Avastasin, et amazon.de kaudu saa teoorias ka tellida 645 + post. Pisut kahtlane tundub, aga ehk amazon annab raha tagasi kui mingi jama on.
https://www.amazon.de/gp/product/B07J5NZY5T/ref=ox_sc_saved_title_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 25.11.2018 17:04:27 vasta tsitaadiga

1 kuni 2 kuuga saadavad ära. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 10.12.2018 15:23:17 vasta tsitaadiga

Supiplex kirjutas:
tsitaat:
tsitaat:
Hind on väga teretulnud. Ma siiski ei näe võimalust Pixelit osta ilma sõbra või sugulaseta riigis, kuhu nad on nõus saatma. On mingeid lihtsaid viise sellest mööda hiilida, stiilis kunagine netikuller?
https://www.eshopwedrop.ee/ peaks vähem kui 10€ lisakuluga hakkama saama


Huvitav. Aitäh, selle peab küll meelde jätma.

Avastasin, et amazon.de kaudu saa teoorias ka tellida 645 + post. Pisut kahtlane tundub, aga ehk amazon annab raha tagasi kui mingi jama on.
https://www.amazon.de/gp/product/B07J5NZY5T/ref=ox_sc_saved_title_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1


Tundub et mustal reedel võetud risk õigustas ennast - täna tuli Pixel 3 kohale. Kõik on nii nagu peab. Kesk-Euroopa variant. Läks 2 nädalat, mitte 1-2 kuud.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2018 23:30:58 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/deals_nows_the_best_time_to_buy_a_pixel_3_3_xl_and_2_and_2_xl-news-34737.php
_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2018 09:25:50 vasta tsitaadiga

Ostsin 650€ amazonist. Sel hetkel oli eestis hind 1000€, nüüd on väheke mõistlikuks kukkunud. Kahjuks pole veel proovinud. Istub juba nädala kiletatud karbis riiuli peal ja läheb jõulu kotti iseendale.

EDIT: Hetkel on amazon.de hinnaks 599€, hea hind tipp mudeli kohta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 22.01.2019 12:11:05 vasta tsitaadiga

Sellised skinnid:

Spoiler Spoiler Spoiler


https://dbrand.com/google-pixel-skins

Tellimus üle $20 on tasuta saatmisega.

___________________________________________________

Kas kellelgi on õnnestunud leida mõnda Pixel 3 peal toimivat õhurõhu logimise äppi? Proovin juba mitut korraga, mis eelmistel droidi versioonidel toimisid, aga Pie ei lase ühelgi taustal tegutseval äpil regulaarselt õhurõhu andmeid salvestada, isegi kui battery optimization nende jaoks ära keelata.
Mõnel äpil on seadistuses veel lülitid, et kasutataks wake lock'e või "äratuskella", aga ükski neist ei paista mingit mõju avaldavat.
Pole ka vahet, kas Adaptive Battery lülitada välja või sisse.

Süsteem ütleb, et äpid töötavad, aga lukustatud ekraani puhul mingeid andmeid vahepeal ei salvestu. Äpid ei lähe peale bootimist isegi käima ilma käsitsi käivitamata, nii et kõik õhurõhu widgetid näitavad surnud pilti.

Foreca ilmaäpil, Alarmdroidil jm äppidel, mis taustal peavad töötama, sellist viga ei ole. Kas lülitab süsteem lihtsalt baromeetri füüsiliselt välja, nii et äpid ei saa sellelt lihtsalt andmeid enam, kuigi nad ise toimivad? See selgitaks natuke seda fenomeni.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2019 08:45:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud Pixel 3 peal notificationite teavitused normaalselt tööle kui tel. on ekraan äljas? Ma mõtlen seda, et kui on mingi teade või vastamata tulnud siis hakkab ekraani peal väike ikoon põlema. Olen vist kõik erinevad rakendused läbi proovinud ja kõigil on üks viga. Nimelt peale rakenduse käivitamist tuleb telefon kaks korda lukust avada. Näiteks sõrmejälje lugejat tuleb kaks korda kasutada. Siuke tunne, et alguses lülitatakse teavituste rakendus välja ja siis saab telefoni lukust lahti.
Telefoni enda menüüst on ka olemas notificationsi seadistus aga seal puudub kõige tähtsam valik. Ekraan võiks ainult siis sisse jääda kui mingi teade/vastamata tulnud.
Krt tundub, et pixel soft on nii pingale tõmmatud, et raske on oma loomingut teha. Rootida ka ei viitsi, vähemal hetkel.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2019 13:27:34 vasta tsitaadiga

Settings > Display > Advanced > Ambient display
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2019 13:30:19 vasta tsitaadiga

112 kirjutas:
Settings > Display > Advanced > Ambient display


Ja edasi... Loe mu postitus mõttega läbi!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 06.02.2019 17:55:31 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Telefoni enda menüüst on ka olemas notificationsi seadistus aga seal puudub kõige tähtsam valik. Ekraan võiks ainult siis sisse jääda kui mingi teade/vastamata tulnud.


Täpsustame siis 112 postitust:
"Settings > Display > Advanced > Ambient display -> Always on" lükka välja.
"Settings > Display > Advanced > Ambient display -> New notifications" lükka sisse.

Ekraan on enamiku ajast surnud. Kui tekib mõni notification, siis lühikesesks ajaks äratatakse Ambient display ellu ja näidatakse notificationit. Pärast on jälle surnud.
Lukust lahti tuleb igas asendis nii nagu vaja, st 1x sõrmejälje lugejat kasutades. Sõrmejäljelugeja ise on küll vaegnägija - ma olen pidanud oma nimetissõrmest kolm versiooni registreerima, et ta enam-vähem toimiks.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 06.02.2019 18:40:13 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul ei tekita kumbki probleeme.

Ekraan ärkab korraks, kui uus teatis tuleb, samuti siis kui telefoni taskust välja või laualt kätte võtad või teise kohta tõstad.

Sõrmejäljelugeja on väga kiire ja täpne, kiirem kui Nexus 5X oma. Kummaltki käelt kaks esimest sõrme registreerisin, et mõlema käega igas asendis kasutada saaks.

Talvel õues lahtilukustamiseks registreerisin ninajälje ka icon_lol.gif . See küll nii hästi ei toimi kui sõrmejäljed, aga natuke paremini sättides töötab küll.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 06.02.2019 19:12:47 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Sõrmejäljelugeja on väga kiire ja täpne, kiirem kui Nexus 5X oma. Kummaltki käelt kaks esimest sõrme registreerisin, et mõlema käega igas asendis kasutada saaks.


Dunno, ma olen väga palju pidanud vaeva nägema. Regan sõrmejälje "normaalse" naha seisuga. Jalutan koeraga 15 minutit õues, sõrmeots on pisut kuivem - lugeja ei tunne seda ära. Pesen hambaid, sõrmeots saab märjaks, kuivatan ära - lugeja ei tunne seda ära. Pidingi iga case jaoks uue jälje registreerima, siis on võimalik enam-vähem kasutada. Vererõhk siiamaani tõuseb, kui näpu vastu panen icon_smile.gif

3 aastat kasutasin Galaxy S6-t ja pool aastat Xiaomi Redmi 4-a, nende sõrmejäljelugejad töötasid oluliselt paremini.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 06.02.2019 19:27:51 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:


Kas kellelgi on õnnestunud leida mõnda Pixel 3 peal toimivat õhurõhu logimise äppi? Proovin juba mitut korraga, mis eelmistel droidi versioonidel toimisid, aga Pie ei lase ühelgi taustal tegutseval äpil regulaarselt õhurõhu andmeid salvestada, isegi kui battery optimization nende jaoks ära keelata.
Mõnel äpil on seadistuses veel lülitid, et kasutataks wake lock'e või "äratuskella", aga ükski neist ei paista mingit mõju avaldavat.
Pole ka vahet, kas Adaptive Battery lülitada välja või sisse.

Süsteem ütleb, et äpid töötavad, aga lukustatud ekraani puhul mingeid andmeid vahepeal ei salvestu. Äpid ei lähe peale bootimist isegi käima ilma käsitsi käivitamata, nii et kõik õhurõhu widgetid näitavad surnud pilti.

Foreca ilmaäpil, Alarmdroidil jm äppidel, mis taustal peavad töötama, sellist viga ei ole. Kas lülitab süsteem lihtsalt baromeetri füüsiliselt välja, nii et äpid ei saa sellelt lihtsalt andmeid enam, kuigi nad ise toimivad? See selgitaks natuke seda fenomeni.


Küll Pixel 2 XL, aga Pie ja prooviks selline: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dungelin.barometerplus
Töötab küll. Kas automaatselt käivitub, ei ole proovinud, aga logib küll. Teavituste ribal aga näha pole.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2019 19:56:20 vasta tsitaadiga

Supiplex kirjutas:


Täpsustame siis 112 postitust:
"Settings > Display > Advanced > Ambient display -> Always on" lükka välja.
"Settings > Display > Advanced > Ambient display -> New notifications" lükka sisse.


Ma tean neid seaded aga see pole see... Selle seadistuse järgi tuleb teade... lööb ekraani helendama ja kustub mõne hetke pärast ära. Tulen tagasi esimese postituse juurde. Ma soovin, et kui on mõni sõnum või vastamata kõne siis jääks ekraan sisse, kasvõi mitmeks päevaks ennem kui olen teavituse üle vaadanud. Kõikidel muudel juhtudel peaks ekraan olema kustunud.

Sarnaseid rakendusi mis sellist asja võimaldavad on palju aga kõigil on üks häda. Tel. tuleb kaks korda lukust avada. Sõrmejälje lugejat tuleb näpuga kaks korda puudutada. Esimene puudutus lööb ekraani helendama ja sulgeb vist notificationsi rakenduse. Teine puudutus läheb tel. lukust lahti. Sama lugu on Power nupuga. Kaks korda tuleb pressida, et saaks mustrilukku kasutada.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 07.02.2019 11:21:25 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:

Küll Pixel 2 XL, aga Pie ja prooviks selline: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dungelin.barometerplus
Töötab küll. Kas automaatselt käivitub, ei ole proovinud, aga logib küll. Teavituste ribal aga näha pole.


Seda äppi pole veel proovinud, paigaldasin ära ja vaatan, mis edasi saab. Aitäh soovituse eest!

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.02.2019 11:47:50 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Märt. kirjutas:

Küll Pixel 2 XL, aga Pie ja prooviks selline: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dungelin.barometerplus
Töötab küll. Kas automaatselt käivitub, ei ole proovinud, aga logib küll. Teavituste ribal aga näha pole.


Seda äppi pole veel proovinud, paigaldasin ära ja vaatan, mis edasi saab. Aitäh soovituse eest!


Just kaesin peale ööd, ei hoolinud isegi Pixeli kombest taustalolevaid rakendusi tappa, logis ettenähtud tunnise vahega edasi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 07.02.2019 13:02:08 vasta tsitaadiga

Kahjuks täpselt sama viga - äpp töötab küll taustal, aga rõhku ei logi muidu kui ainult avatud akna korral.
Noh, kusagilt peab see Pixel 3 vähemalt kaks korda pikem tööaeg Nexus 5X-ga võrreldes tulema, kuigi aku on ainult 10% suurem. icon_rolleyes.gif

Nähtavasti siis on kasutusel baromeeter, mis vahepeal riistvaraliselt välja lülitatakse. Äpp üritab ettenähtud ajavahemike tagant rõhku küll küsida, aga andur ei käivitu enne kui äpi aken on avatud.
Logib rõhku ainult nendel momentidel kui äpp on avatud ja eelmisest checkpointist on möödas vähemalt see ettenähtud ajavahemik. Antud äpi tasuta versioonil on see 1 tund.
Mul oleks pidanud praeguseks olema kaks punkti salvestatud tunnise vahega, aga ajaloo avamisel näen kahte punkti, millest üks on salvestatud kohe pärast äpi paigaldust, kui selle aken oli avatud, teine on mitte 1 tund hiljem, vaid 1 tund ja 28 minutit hiljem - just siis kui äpi kontrollimiseks avasin.
Mul on siin eelnevalt mitu äppi paigaldatud, kolm tükki peaksid logima iga 15 minuti tagant. Sittagi ei logi. Logivad nendel momentidel, kui äpp on avatud.

Kui keegi leiab kusagilt mingi näpunäite, kuidas baromeetri väljalülitumist blokeerida, siis andke märku! icon_smile.gif Telefon on rootitud, süsteemifailides sobramine igati võimalik.

Lisan build.prop faili ka, juhuks kui keegi suudab sealt välja lugeda mingi võimaluse sensorite energiamajandust muuta. Midagi seal sensorite ärkamisest vahepeal on, aga pole seni veel "dešifreerida" jõudnud ega proovinud seda. Ega teagi, mis nimeline see baromeeter on seal või mille alla kuulub...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.02.2019 13:13:04 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kahjuks täpselt sama viga - äpp töötab küll taustal, aga rõhku ei logi muidu kui ainult avatud akna korral.
Noh, kusagilt peab see Pixel 3 vähemalt kaks korda pikem tööaeg Nexus 5X-ga võrreldes tulema, kuigi aku on ainult 10% suurem. icon_rolleyes.gif

Nähtavasti siis on kasutusel baromeeter, mis vahepeal riistvaraliselt välja lülitatakse. Äpp üritab ettenähtud ajavahemike tagant rõhku küll küsida, aga andur ei käivitu enne kui äpi aken on avatud.
Logib rõhku ainult nendel momentidel kui äpp on avatud ja eelmisest checkpointist on möödas vähemalt see ettenähtud ajavahemik. Antud äpi tasuta versioonil on see 1 tund.
Mul oleks pidanud praeguseks olema kaks punkti salvestatud tunnise vahega, aga ajaloo avamisel näen kahte punkti, millest üks on salvestatud kohe pärast äpi paigaldust, kui selle aken oli avatud, teine on mitte 1 tund hiljem, vaid 1 tund ja 28 minutit hiljem - just siis kui äpi kontrollimiseks avasin.
Mul on siin eelnevalt mitu äppi paigaldatud, kolm tükki peaksid logima iga 15 minuti tagant. Sittagi ei logi. Logivad nendel momentidel, kui äpp on avatud.

Kui keegi leiab kusagilt mingi näpunäite, kuidas baromeetri väljalülitumist blokeerida, siis andke märku! icon_smile.gif Telefon on rootitud, süsteemifailides sobramine igati võimalik.

Lisan build.prop faili ka, juhuks kui keegi suudab sealt välja lugeda mingi võimaluse sensorite energiamajandust muuta. Midagi seal sensorite ärkamisest vahepeal on, aga pole seni veel "dešifreerida" jõudnud ega proovinud seda. Ega teagi, mis nimeline see baromeeter on seal või mille alla kuulub...
Spoiler Spoiler Spoiler


Kahju. Mul muidu eilsest osa logi, siin, telefon suletud kaanega pealegi:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2019 11:39:31 vasta tsitaadiga

Kas pixel 3 telefonil volte kõned toimivad Telia võrgus?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.03.2019 17:19:46 vasta tsitaadiga

Kui kedagi peaks huvitama, siis Pixel 3 peal ainsaks töötava trackinguga baromeetri äpiks (mida ma olen suutnud leida ja katsetada) on:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.xbasoft.mubarometer&hl=en

Siis kui baromeetri teemaga alustasin, oli see äpp mul küll paigaldatud ja nähtavasti isegi tracking töötas, sest praegu vaatan, et esimene salvestatud punkt on 20. jaanuarist kella 19.18-st. Millegipärast ma seda aga siis veel ei näinud või ei suutnud äpp oma salvestatud datat kuvada. icon_confused.gif Vahepeal on äppi uuendatud ja veidi üle nädala tagasi (ilmselt pärast viimase uuenduse ilmumist 21. veebruaril) järsku avastasin, et see töötab ja hulk andmeid on salvestatud juba varem.
Minimaalseks valitavaks intervalliks on 5 minutit, järgmine on 15, siis 30 jne. 5 ja 15 minuti tagant igatahes toimib.

Ja tal on ilus valitava vahemikuga ja zoomitav graafik kogu salvestatud datast ning datat saab eksportida csv faili.

Spoiler Spoiler Spoiler


________

Uus (pisi)probleem:
Kuna Pixel 3 korpus on (erinevalt Nexus 5X korpusest) enam-vähem hermeetiline, siis reageerib baromeeter mitte ainult atmosfäärirõhu muutustele, vaid ka telefoni väliskorpusele avaldatavale mehaanilisele rõhule. Lihtne on baromeetriäpi näitu kõigutada telefoni kerge pigistamisega (ekraanile ja tagakaanele samaaegse vajutamisega). Istud, telefon tagataskus, toolile või veel hullem - autosse ja baromeeter registreerib hüppelise õhurõhu tõusu. icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2019 07:47:04 vasta tsitaadiga

Millist juhtmevaba laadijat peab Pixel 3 kasutama? Olen kaks tk. ostnud ja mõlemad on maha kärsanud. Üks laadis viis korda, teine kärsas esimese ööga maha. Täiesti müstika. Kas võib asi olla selles, et tel. on paari mm kummi kest ümber?

1. https://www.aliexpress.com/item/RAXFLY-10W-QI-Wireless-Charger-For-iPhone-XS-Max-XR-X-8-Plus-Fast-Wireless-Charging/32962170672.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dO60dZO

2. link
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 11.04.2019 09:19:27 vasta tsitaadiga

Endal kogemus puudub, aga siin on midagi
https://www.androidcentral.com/best-wireless-charging-pads-google-pixel-3-3-xl

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2019 15:27:19 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Millist juhtmevaba laadijat peab Pixel 3 kasutama? Olen kaks tk. ostnud ja mõlemad on maha kärsanud. Üks laadis viis korda, teine kärsas esimese ööga maha. Täiesti müstika. Kas võib asi olla selles, et tel. on paari mm kummi kest ümber?

1. https://www.aliexpress.com/item/RAXFLY-10W-QI-Wireless-Charger-For-iPhone-XS-Max-XR-X-8-Plus-Fast-Wireless-Charging/32962170672.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dO60dZO

2. link

Pigem vaata mõne originaali poole. Maksad rohkem, aga kindlam. Siiani vist ainult üks hiinakas tutvusringkonnas ostetutest töötab veel. Kõik muud on varem või hiljem läbi kärsanud.
Või siis mängi lotot, kuni avastad, et sama raha eest oleks juba ammu saanud originaali osta icon_smile.gif
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2019 18:27:45 vasta tsitaadiga

Teise 21€ laadija viisin kaup24 tagasi. Maksti ilusti raha tagasi. Esimene 13€ ostsin aliexpressist ja see raha läks jah korstnasse.
Tellin Google pixel standi ära, ei teadnud, et antud toode olemas on.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 14:15:52 vasta tsitaadiga

Täna saabus mu postkasti siis Google'i uus midrange telefon. Eks jagan muljeid kui olen natukene aega kasutada saanud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 64, 65, 66  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.