Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6100 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 04.07.2004 09:39:29 vasta tsitaadiga

See on pigem sellest suunaklahvist keskel. See lokusb seal päris palju.
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qratman
HV kasutaja
qratman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 04.07.2004 11:33:45 vasta tsitaadiga

Ei ole nagu suunaklahvist. Võtsin täna esipaneeli ära(esimest korda) ja panin tagasi, seda ragisemist jäi nagu vähemale. Tundub et see tuleb hoopis sealt kõlari kohapealt, korpus ragiseb sealt. Kui näpuga vajutada kõlari kohta on ka kuulda raginat. Kas võib olla asi korpuses? Teistel pole niisugust asja, proovige vajutada näpuga kõlari koha peale ja kuulake lähedalt. Järsku aitab korpuse vahetamine?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 04.07.2004 11:43:40 vasta tsitaadiga

qratman kirjutas:
Ei ole nagu suunaklahvist. Võtsin täna esipaneeli ära(esimest korda) ja panin tagasi, seda ragisemist jäi nagu vähemale. Tundub et see tuleb hoopis sealt kõlari kohapealt, korpus ragiseb sealt. Kui näpuga vajutada kõlari kohta on ka kuulda raginat. Kas võib olla asi korpuses? Teistel pole niisugust asja, proovige vajutada näpuga kõlari koha peale ja kuulake lähedalt. Järsku aitab korpuse vahetamine?


Kas teise inimesega rääkides mingit raginat kuularist kuulda pole? Võimalik, et korpus nagiseb natuke kui liigutada aga usun et kuulari vahetust tahab.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qratman
HV kasutaja
qratman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 04.07.2004 20:04:11 vasta tsitaadiga

Kui telefoni hoida natuke eemal kõrvast või hästi õrnalt pihtas, siis ei ragise(rääkides või mitte). Kui aga normaalselt hoida kõrva ääres tekib see ragin. Eriti selgelt on aru saada raginast näiteks käimise ajal kuna siis teadavasti telefon liigub rohkem, ükskõik kas räägid või hoiad niisama telefoni kõrva ääres.

Arvan ka et korpuses on asi, sest see kammajaa on ka siis kui tel on välja lülitud.

Huvitav kas tele2-es tehakse midagi kui sinna viin ja räägin kuidas asi on icon_question.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
babylon
HV kasutaja
babylon

liitunud: 18.01.2004




sõnum 04.07.2004 20:06:26 vasta tsitaadiga

Mul peab 4-5 päeva
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 04.07.2004 22:08:10 vasta tsitaadiga

qratman kirjutas:
Kui telefoni hoida natuke eemal kõrvast või hästi õrnalt pihtas, siis ei ragise(rääkides või mitte). Kui aga normaalselt hoida kõrva ääres tekib see ragin. Eriti selgelt on aru saada raginast näiteks käimise ajal kuna siis teadavasti telefon liigub rohkem, ükskõik kas räägid või hoiad niisama telefoni kõrva ääres.

Arvan ka et korpuses on asi, sest see kammajaa on ka siis kui tel on välja lülitud.

Huvitav kas tele2-es tehakse midagi kui sinna viin ja räägin kuidas asi on icon_question.gif


Tele2 ei remondi telefone! Saadavad kõik telefonid mujale hoolduskeskustesse kellega neil leping on.
Võta korpus ära ja räägi siis, kas siis ka ragiseb?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qratman
HV kasutaja
qratman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.07.2004 13:44:38 vasta tsitaadiga

Ilma korupseta ei ragise. Siis on jah asi korpuses, sest igat pidi olen läbi proovinud: aku sees/väljas, esipaneel ära, nupud ära... Kõrva ääres on seda raginat muidugi kõvemini kuulda ka kui muidu. Pisut häirib ikkagi selline asi.

Isa ütles et see nii vähe ragiseb, et selle pärast pole mõtet küll telefoni kuhugi viima hakata.

Et siis mis te arvate, kas kõik 6100 korpused ragisevad/nagisevad nii? Kas oleks mõtet ikkagi tele2-st küsida näiteks teist korpust või lihtsalt jääda rahule nii nagu on?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 05.07.2004 14:57:27 vasta tsitaadiga

qratman kirjutas:
Ilma korupseta ei ragise. Siis on jah asi korpuses, sest igat pidi olen läbi proovinud: aku sees/väljas, esipaneel ära, nupud ära... Kõrva ääres on seda raginat muidugi kõvemini kuulda ka kui muidu. Pisut häirib ikkagi selline asi.

Isa ütles et see nii vähe ragiseb, et selle pärast pole mõtet küll telefoni kuhugi viima hakata.

Et siis mis te arvate, kas kõik 6100 korpused ragisevad/nagisevad nii? Kas oleks mõtet ikkagi tele2-st küsida näiteks teist korpust või lihtsalt jääda rahule nii nagu on?


Võib telefoni üle vaadata, mine kusagilt hooldusest läbi.
Kordan veelkord, et et Tele2 ei tegele remondiga ja nad ei vaheta ka korpuseid. Kiirem ja mõttekam on koos ostutshekiga minna kasvõi Kristiine Hooldusesse ja vaadatakse asi üle.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.07.2004 15:07:42 vasta tsitaadiga

mul peab mingi 4-5 päeva vastu, kui mingi 5* päevas helistan
muidu hea karp aint mängida on küll halb kuna see nii väike
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qratman
HV kasutaja
qratman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.07.2004 17:14:01 vasta tsitaadiga

Aga kas selle eest küsitakse miskit raha ka? Teineasi, Kristiine jääb suti kaugeks pärnust minna, kõik ei ela pealinnas icon_razz1.gif

EDIT:
Siis veel selline asi, et ekraan kuidagi väreleb(eriti sinised toonid), kas see ongi nii moblade ekraanidel või on midagi korrast ära?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003




sõnum 06.07.2004 08:21:21 vasta tsitaadiga

aku laadimine igapäevane mure, muidu teise päeva lõunaks tühi. Seega julgen küll väita et kui ooteaega telefonil jätkub, siis helistamise peale kukub küll kiirelt ära. Kui akut kaks pulka alles, siis juba praktiliselt tühi. Vahest kui juhtub et õhtul aku täitsa täis, siis olen jätnud ka laadimata, aga kui kasvõi üks pulk kadunud siis ikka laadida vaja. aku teine pool kukub väga kiirelt. Akuks muide veel nokia 1100 pätsatud BL-5C mis peaks olema pisut kobedam.
Iseenesest muidugi harjunud kah juba igal õhtul laadima, aga siia sai seda mainitud sellepärast, et kellel ikka rohkem rääkimist teaks mis tegelikult oodata on...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 06.07.2004 08:54:05 vasta tsitaadiga

qratman kirjutas:
Aga kas selle eest küsitakse miskit raha ka? Teineasi, Kristiine jääb suti kaugeks pärnust minna, kõik ei ela pealinnas icon_razz1.gif

EDIT:
Siis veel selline asi, et ekraan kuidagi väreleb(eriti sinised toonid), kas see ongi nii moblade ekraanidel või on midagi korrast ära?


Raha ei küsita, kui garantiipaberiga hooldusesse lähed.
Display värelemise peale aitab ainult selle vahetus.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qratman
HV kasutaja
qratman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 06.07.2004 11:58:00 vasta tsitaadiga

On siis kindel, et mulle on sattunud praak telefon(ekraani suhtes) ja tuleb garantiise viia?

Igaljuhul tänan asjalike vastuste eest siiamaani mairo22 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 06.07.2004 12:58:31 vasta tsitaadiga

qratman kirjutas:
On siis kindel, et mulle on sattunud praak telefon(ekraani suhtes) ja tuleb garantiise viia?

Igaljuhul tänan asjalike vastuste eest siiamaani mairo22 thumbs_up.gif


Siiani on kõige suuremad praagid olnud 3510i displayd, mis tahavad kõige tihedamini vahetust. Vahel display nö "väsib" ära ja hakkab vaikselt värelema. Heleda taustaga on seda hästi näha tavaliselt. Juhul, kui ta sul algusest peale ei värelenud, siis ei ole tegu praakdisplayga.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 06.07.2004 13:01:23 vasta tsitaadiga

mairo22 kirjutas:
qratman kirjutas:
On siis kindel, et mulle on sattunud praak telefon(ekraani suhtes) ja tuleb garantiise viia?

Igaljuhul tänan asjalike vastuste eest siiamaani mairo22 (y)


Siiani on kõige suuremad praagid olnud 3510i displayd, mis tahavad kõige tihedamini vahetust. Vahel display nö "väsib" ära ja hakkab vaikselt värelema. Heleda taustaga on seda hästi näha tavaliselt. Juhul, kui ta sul algusest peale ei värelenud, siis ei ole tegu praakdisplayga.


Ma ostsin ka kunagi kasutatud nokia 3510i ja selle pilt hakkas ka värelema, aga õnneks oli garantii ja ma viisin neile tagasi, nad ei osanud selle kohta midagi öelda ja vahetastid teise telefoni vastu.
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qratman
HV kasutaja
qratman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 06.07.2004 20:23:51 vasta tsitaadiga

Mul on see telefon alles 4 päeva vana. 03.07.04 sai ostetud tutikana. Sel juhul pean siis kindlasti sinna tagasi viima jah, muidu ajapikku läheb veel hullemaks icon_question.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 06.07.2004 21:05:51 vasta tsitaadiga

qratman kirjutas:
Mul on see telefon alles 4 päeva vana. 03.07.04 sai ostetud tutikana. Sel juhul pean siis kindlasti sinna tagasi viima jah, muidu ajapikku läheb veel hullemaks icon_question.gif


Kas just hullemaks, aga kui hästi räägid ja mõistlik inimene vastas, tehakse ehk display vahetus ära.

Seaduse kohaselt ei pea telefoni ümber vahetama ega tagas ostma, kui klient esimest korda telefonil mingit viga kurdab.
Kõik kohad ei pruugi muidugi seda teada icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qratman
HV kasutaja
qratman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 06.07.2004 23:43:42 vasta tsitaadiga

Ma lootsin, et vahetavad terve telefoni ära aga no eks näis siis. Laupäeval vaatan mis nägu nad teevad.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikk195
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2004




sõnum 07.07.2004 01:37:11 vasta tsitaadiga

mairo22 kirjutas:
qratman kirjutas:
Mul on see telefon alles 4 päeva vana. 03.07.04 sai ostetud tutikana. Sel juhul pean siis kindlasti sinna tagasi viima jah, muidu ajapikku läheb veel hullemaks icon_question.gif


Kas just hullemaks, aga kui hästi räägid ja mõistlik inimene vastas, tehakse ehk display vahetus ära.

Seaduse kohaselt ei pea telefoni ümber vahetama ega tagas ostma, kui klient esimest korda telefonil mingit viga kurdab.
Kõik kohad ei pruugi muidugi seda teada icon_wink.gif

Kliendil on 14 päeva pretensioonide esitamiseks, või ma eksin.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 07.07.2004 08:51:51 vasta tsitaadiga

Mikk195 kirjutas:
mairo22 kirjutas:
qratman kirjutas:
Mul on see telefon alles 4 päeva vana. 03.07.04 sai ostetud tutikana. Sel juhul pean siis kindlasti sinna tagasi viima jah, muidu ajapikku läheb veel hullemaks icon_question.gif


Kas just hullemaks, aga kui hästi räägid ja mõistlik inimene vastas, tehakse ehk display vahetus ära.

Seaduse kohaselt ei pea telefoni ümber vahetama ega tagas ostma, kui klient esimest korda telefonil mingit viga kurdab.
Kõik kohad ei pruugi muidugi seda teada icon_wink.gif

Kliendil on 14 päeva pretensioonide esitamiseks, või ma eksin.


Eksid, pretensioonie esitamise aeg on 2a alates ostukuupäevast.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 07.07.2004 12:09:42 vasta tsitaadiga

aku kohta minupoolt niipalju, et praegu, teise laadimisega, pidas vastu 42-minutilise kõne üpriski halva leviga kohas ja veel päris mitu 10-minutilist kõnet. Hetkel ähvardab telefon, et aku pea-aegu tühi juba terve öö. Aga pilti taskusse panna ikka veel ei taha icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikk195
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2004




sõnum 07.07.2004 15:31:14 vasta tsitaadiga

mairo22 kirjutas:
Mikk195 kirjutas:

Kliendil on 14 päeva pretensioonide esitamiseks, või ma eksin.


Eksid, pretensioonie esitamise aeg on 2a alates ostukuupäevast.

2 aastat??? Õigus oma raha tagasi küsida on 14 päeva!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 08.07.2004 22:18:30 vasta tsitaadiga

Jama telefon on, ekraan vilets ja aeglane ka minumeelest.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikat
Kreisi kasutaja
vikat

liitunud: 24.09.2002




sõnum 08.07.2004 22:56:16 vasta tsitaadiga

msn-is mul siin üks sugulasest tütarlaps kurdab, et ei saa mms-ile heli lisada....et kaust "helid" pidavat tühi olema, mis tal seal olla võib?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 09.07.2004 00:55:24 vasta tsitaadiga

vikat kirjutas:

msn-is mul siin üks sugulasest tütarlaps kurdab, et ei saa mms-ile heli lisada....et kaust "helid" pidavat tühi olema, mis tal seal olla võib?

kustutas helid sellest kaustast ära?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6100 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.