Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Nädalavahetusel tulevad miinused: viis nippi kuidas nutitelefoni pakase eest kaitsta! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
CALEB
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.11.2019 03:08:06 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mul on Ericsson GH198 juba olnud, ei taha enam suurt ja raskelt klotsi taskusse. icon_smile.gif Ehedaks helbekeseks vast juba liiga vana generatsioon, aga ei viitsi liiga palju kasutut ballasti siiski kaasa vedada. BTW, miks sa 10Ah akuga telefoni ei valinud? Neidki päris mitmeid, poleks vajagi iga nädal laadida. Igaühe jaoks läheb siiski kuskilt optimaalsuse piir?

Mõni 10Ah akuga telefon võib ka vähem aega hoopis vastu pidada. Samas mingi väike 15 EUR'ine Samsungi junn, millel akut õieti pole ollagi, peab kolm nädalat. Seega Ah ei ole iseenesest määrav näitaja.
Ma ikkagi valin mitte optimaalse vaid pigem võimalikult maksimaalse. See tähendab, maksimaalse nii paljudes omadustes kui võimalik, mõnikord tehes väikeseid järeleandmisi mõnes vähemtähtsas asjas.

Kolm nädalat kestva akuga telefoniga paraku saab ainult helistada ja lutsu visata, seega kui tahan kõike teha, olen sunnitud selles osas järeleandmisi tegema. õnneks on olemas telefone, mille puhul sellised järeleandmised pole kuigi suured. Kuus päeva akut on ikkagi oluliselt rohkem kui 99% telefonidel. Ja mu telefonil on ka muid omadusi, mida enamusel telefonidel pole. Seega saan nende väikeste järeleandmiste eest suure kuhjaga tagasi. (Ja ikkagi jääb veel akukestvust peaaegu nädalaks)

Veel üks näide - kui ekraan on näiteks 1080x1920, mitte 1440x3040 pikslit, siis peab jällegi aku kauem vastu. Kes mida olulisemaks peab. Mõlemal ekraanil pikslid nii väikesed, et normaalse kauguse pealt silm ei erista aga mõne jaoks on tähtis suurem number. Suurema piksliarvuga telefonidel kipuvad ka ekraanid tohutu suured olema - mõne jaoks hea, teise jaoks halb.
Tuulise ilmaga on lahmakas telefon hea - varjab tuule eest kui kõrva ääres hoida, palava ilmaga on aga hea sellega endale tuult lehvitada icon_smile.gif, samas taskus läheb ruumiga kitsaks ja pooleks on ka kergem murda.

NB: Taskus kandmiseks suur ja raske klots oleks minu meelest mitme kilone ja mingi 10x5x25 cm. (selliseidki telefone tehtud)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Nädalavahetusel tulevad miinused: viis nippi kuidas nutitelefoni pakase eest kaitsta! mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.