Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 24.12.2003 14:09:10 vasta tsitaadiga

k-saluunis väljastati mulle uus arve kui ma neile ytlesin et ml tšekk kadund...
aga nuh.. ma teadsin ostuarve nri ja kuupääva....

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 24.12.2003 15:55:18 vasta tsitaadiga

endal on küll nii, et pannakse poes kirja, kes ostab ja jublaka seerianummer ja kõik, kui on vaja garantiisse minna, otsitakse asi yles seerianumri järgi, mis tõestab, et see on tõesti sealt ostetud ja asi ants
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelmeen
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 28.12.2003 18:25:50 vasta tsitaadiga

No kaardi veaks öeldi, et lööb 3dMarkis ekraani ruuduliseks. Päris täpne vea määramine icon_smile.gif . A nu andsid uue kaardi asemele, mis funkab thumbs_up.gif
_________________
http://www.hot.ee/eestiomadjobud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.12.2003 16:54:37 vasta tsitaadiga

ega jah....mikromaailma garantii on igati norm...ostes täidetakse garantii leht ja seda on juba raskem ära kaotada, sest saab ju panna kauba karpi.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 23.05.2004 22:15:17 vasta tsitaadiga

Soovitan küll, vähemalt Rakvere poodi. Kaup hea, hind ka normaalne thumbs_up.gif

viimati muutis Terminator III 02.06.2004 11:26:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 24.05.2004 08:29:22 vasta tsitaadiga

heh. mina seal poes eriti ei käi. eks need müüjad ole igal pool sihukesed nagu Terminator III siin mainis...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 06.06.2004 18:43:31 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
Soovitan küll, vähemalt Rakvere poodi. Kaup hea, hind ka normaalne thumbs_up.gif

Hind on ilgem kirves võrreldes teiste kohtadega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 06.06.2004 20:10:17 vasta tsitaadiga

Noh seda küll jah, aga Rakveres muud paremat poodi ei ole ju ka
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2004 17:20:56 vasta tsitaadiga

Ise olen Mikromaailmaga palju kokku puutunud, kuid eriti kliendisõbralikuks seda firmat küll ei saa pidada - kodulehelt on kõik endised kasutajad ära kustutatud, tellisin monitori mille teine müüa kellelegi kolmandale maha müüs, mailidele nad ei vasta, kleebivad arvutikomplektidele mingisuguseid klepse külge. Igatahes ei soovita, kuigi Ida-Virumaal on arvutipoed halvasti esindatud (Elion ja K-saluun veel peale selle).
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muuc
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 11.06.2004 10:33:13 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Ise olen Mikromaailmaga palju kokku puutunud, kuid eriti kliendisõbralikuks seda firmat küll ei saa pidada - kodulehelt on kõik endised kasutajad ära kustutatud


Selle kohta on vastav märkus lehel olemas. Ja ma arvan, et see EI ole just kuigi keeruline operatsioon end uuesti ära registreerida.

tsitaat:
tellisin monitori mille teine müüa kellelegi kolmandale maha müüs, mailidele nad ei vasta, kleebivad arvutikomplektidele mingisuguseid klepse külge.


Kui monitor tellida, mida hulgilaos hetkel 1tk on näiteks hetkel. Või teises kaupluses. Siis pole see üheski firmas eriti haruldane juhus kui see monitor hulgist või teisest kauplusest enne kellelegi teisele maha müüakse kui kauplus kust sina oma monitori tellisid selle tellimuse teistele edastada jõuab.

Kleepsudest. Garantiikleepsu mõtled? Või Mikromaailma logoga kleepsu? Või äkki neid pisikesi "Celeron", "Pentium 4" ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2004 01:18:03 vasta tsitaadiga

See näitab suhtumist klienditesse, kui nende nimekiri lihtsalt ära kustutatakse. Ja selle monitori kohta niipalju, et see toodi spetsiaalselt minu jaoks poodi ja keegi tuli küsis kas on ja anti ära , kuigi tellinud olin selle mina icon_evil.gif

Ikka garantiikleepekat kuigi tellitud sai juppidena mitte komplektina ning väga tänuväärne, et nad selle kokku panid, kuid mingid nõmedad hoiatused icon_mad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muuc
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 12.06.2004 08:51:08 vasta tsitaadiga

Irw.

Suhtumist kliendisse? Sul pole mingit aimu ju, et mis põhjusel täpselt need vanemad kasutajad ära kustusid serverist. Äkki läks neil andmebaas rikki lihtsalt?

Monitori .. ja ootasid 1 päeva kauem. big deal.

Kui sa terve arvuti tellid jupphaaval ja see kaupluses kokku pannakse, läheb ta komplektina arvesse. Ning sellest ka garantiikleeps.
Samas kuivõrd sulle ilmselt 3a garantiid nagunii ei antud selle masina kohta, siis võid selle kleepsu julgelt maha tõmmata (nagu sa ilmselt juba ka teinud oled).

Üldiselt, mõtle mõni vähe reaalsem argument välja ja tule siis uuesti tagasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2004 09:40:58 vasta tsitaadiga

Muuc kirjutas:

Kui monitor tellida, mida hulgilaos hetkel 1tk on näiteks hetkel. Või teises kaupluses. Siis pole see üheski firmas eriti haruldane juhus kui see monitor hulgist või teisest kauplusest enne kellelegi teisele maha müüakse kui kauplus kust sina oma monitori tellisid selle tellimuse teistele edastada jõuab.


Sellisel juhul on see juba müüa viga.Selle asemel,et kohe uurida kas seda toodet saab, võtab ainult märkme,läheb välja sööma,kolab linnapeal,peksab pihku ja siis saadab kirjatuviga lendu.Ega alati ei pea kasutama netti ja otsima poolt tundi,võib ka helistada.Näiteks endal PP's tuttav tegelane ja kui kohapeal midagi pole,siis võtab kohe telefoni ja helistab lattu,ning uurib järele ja kui on olemas siis ka saab.Endal oli näiteks emmega niimoodi,et jutu järgi ühestki kohast ei saanud ,kõikjal oli otsas(kahtlen kas üldse oli olnudki seda mobot neil poes aga see selleks) ja alles soomest 2 nädala pärast oleks olnud võimalik tellida.PP's tehti mõned kõned ja mobo oli samaks õhtuks kohal.Lihtsalt on vähe viitsimist vaja töötegemisel.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muuc
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 12.06.2004 11:29:07 vasta tsitaadiga

Heh. PP-l pole mingit ladu. Nad võtavad kaupa küsimise peale kas Ordist, Mikromaailmast, GNT-st, techist jms.
Ning see on üks põhjustest miks sa ei saa kohalikku suht. väikest ettevõtet võrrelda üleestilisega.

"mul on pps tuttav" - Mul on kaa.
PP-l oli kaks kohta kus sebiti - Rüütli tänaval ja munamäe juures. Nüüd siis üks koht Jasmine keskuse kõrval. Mingit hulgiladu pole olemas icon_razz.gif.

Su idee kauba tellimisest on aga väär. Telefoni teel tellitakse kaupa siis kui ta on kuskil teises kaupluses olemas. Hulgilaost kaupa telefoni teel EI tellita. Tekitaks liiga palju segadust, kui kõik esindused LISAKS hulgiklientidele läbisegi telefoni otsas istuks ja hulgi töötajatelt kaupa telliks.

Selleks on eraldi programm kuhu kõik kauplused oma tellimused järjest kirja panevad. Ja tellimused täidetakse vastavalt järjekorrale. Kes enne tellib, see enne saab. Ühesõnaga kui monitor varem mingi teise kaupluse poolt tellitud, saab ta selle endale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2004 12:06:23 vasta tsitaadiga

Dämmit küll.Ma tean ,et neil oma ladu ei ole aga miskil põhjusel nii mitmestki teisest nimekamast kohast öeldi,et pole saada ka laost seda enne 2'te nädalat.Sellisel juhul just ongi eriti pull,et kuidas nemad siis said?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muuc
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 12.06.2004 14:09:41 vasta tsitaadiga

See et PP-l juhuslikult mingi asi olemas oli pole mingi näitaja icon_razz.gif. Ju neil oli see kuskile jäänud siis. Või oli mõnel nende kohalikest tarnijatest see olemas.
Sa ei saa oodata et kõigis kauplustes kõik olemas oleks.

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2004 15:41:00 vasta tsitaadiga

Nuh mulle näitas see seda,et üks koht suutis mulle sellel hetkel pakkuda mida teised mitte ja muust on mul kui kliendil suht pohhui icon_wink.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2004 20:35:26 vasta tsitaadiga

Muuc kirjutas:
Irw.

Suhtumist kliendisse? Sul pole mingit aimu ju, et mis põhjusel täpselt need vanemad kasutajad ära kustusid serverist. Äkki läks neil andmebaas rikki lihtsalt?

Monitori .. ja ootasid 1 päeva kauem. big deal.

Kui sa terve arvuti tellid jupphaaval ja see kaupluses kokku pannakse, läheb ta komplektina arvesse. Ning sellest ka garantiikleeps.
Samas kuivõrd sulle ilmselt 3a garantiid nagunii ei antud selle masina kohta, siis võid selle kleepsu julgelt maha tõmmata (nagu sa ilmselt juba ka teinud oled).

Üldiselt, mõtle mõni vähe reaalsem argument välja ja tule siis uuesti tagasi.


Sa oled ikka eriline pohhuist, miks sa üldse sõna võtsid?
Kliendid kustutati, sest kodulehte muudeti icon_exclaim.gif Ja garanrtii on ikka 3 aastat, kuid kleebis mind küll tagasi ei hoia. Meie maa seadused annavad 2 aastat garantiid vaatamata sellele mida müüa väidab, rohkem võib, vähem ei tohi!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muuc
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 12.06.2004 23:02:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sa oled ikka eriline pohhuist, miks sa üldse sõna võtsid?
Kliendid kustutati, sest kodulehte muudeti icon_exclaim.gif Ja garanrtii on ikka 3 aastat, kuid kleebis mind küll tagasi ei hoia. Meie maa seadused annavad 2 aastat garantiid vaatamata sellele mida müüa väidab, rohkem võib, vähem ei tohi!


Pohhuist? Ei. Aga ma olen "mõlemal rindel võidelnud" ning tean mis ja kuidas juhtuda võib.

Kodulehega seotud andmed (näiteks juba varem sisse pandud tootekataloog) kustutati niisiis meelega - Eesmärgiks Sulle elumasendust ning meeletut peavalu tekitada. Kurb. icon_cry.gif

Garantiikleepsu kohta.. firma ei ole kohustatud sulle enam 3 a garantiid andma, kui garantiikleeps arvuti taga lahti on võetud. See on garantiikaardis kah kirjas.
Mis see lubatud miinimumaeg on, on aga jah seadustega paika pandud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2004 01:24:45 vasta tsitaadiga

...ja mis nende koduleht nüüd endast kujutab, nagu poolik ehitus, sinna ei tohiks ilma kiivrita minnagi icon_confused.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 13.06.2004 15:05:34 vasta tsitaadiga

kas tõesti on seadustega määratud garantiiaeg 2 aastat? sellisel juhul vaatab enamus hulgifirmasid seadustest lihtsalt mööda. Ja kui hulgifirma annab kaubale garantiid ühe aasta, siis vaevalt nüüd jaemüüjagi 2 aastat tahab anda. icon_confused.gif

või see 2 aastat kehtib ainult komplekteeritud arvutitele?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muuc
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 13.06.2004 15:13:22 vasta tsitaadiga

Selle seaduse järgi oli vist nii, et kõigil asjadel - ka riietel ja jalanõudel peab 2 aastat garantiid andma.
Huvitav mismoodi see välja näeb kui riide tootja annab ise 6 kuud garantiid. Müüa maksab kinni kui katki läheb?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puravik
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.06.2004 15:34:29 vasta tsitaadiga

Muuc kirjutas:
Irw.




Tsitaat näitabki suhtumist kliendisse. On ka firmal plaanis uut masinat soetada ja olin valiku ees, kas uurida ka Mikromaailma pakkumisi, selle teema dialoogi baasil on selge valik - pp-elektronic. Kuigi pole eriline tuttvav seal, on sealt rohkem kui üks masin ostetud ja alati vastutulelikult kõik soovid lahendatud - ikka kohese helistamise-küsimise teel, kuhu siis, ega ma seda küll tea aga pole see minu jaoks tähtiski. [/b]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muuc
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 13.06.2004 16:39:41 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuda see "tsitaat" mind nüüd enam Mikromaailmaga seob, aga noh. Eks sa ise tead kust endale masina soetad icon_smile.gif

Selles mõttes, et kui sa mu mittekliendisõbralikkuse pärast muretsed, siis pole põhjust. Ma ei tööta enam Mikros. Ja kui sa PP-st masina tellid, võiksid selle sama hästi kohe Mikrost võtta. Mingi osa juppe tuleb nagunii sealt icon_wink.gif.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 13.06.2004 20:31:41 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
...ja mis nende koduleht nüüd endast kujutab, nagu poolik ehitus, sinna ei tohiks ilma kiivrita minnagi icon_confused.gif

Nii ta on. tglt se ju suht kaua juba yleval olnud, aga endiselt on hinnakirjas ainult 18 komponenti. 4 emaplaati ja 4 cd seadet ja 10 muud värk ja ei midagi muud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.