Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Internetti saab hakata nüüd kodudesse viima mööda poste ja torusid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2017 19:23:27 vasta tsitaadiga

1 kindlasti
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2017 19:27:32 vasta tsitaadiga

Kusjuures kui penskarite ja tagurlaste teadvusse jõuaks tõik, et optika majjavedamisega tõuseks ka nende kinnisvara väärtus, oleks soovijaid ilmselt rohkem.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.01.2017 20:54:29 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Isegi Tallinna kesklinnas ei saa optikat ju icon_confused.gif icon_mad.gif

13 korteriga maja on liialt väike vist icon_sad.gif


Sula Tallinna südalinn ja üle 20/5 asja ei saa, ainuke teenusepakkuja on ka Telia.
Vat see on tase 2017a thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.01.2017 22:05:38 vasta tsitaadiga

Tanel, no aga tehke siis teavitustööd oma kortermaja ühistus.
Täpsed numbrid ette, et palju turuväärtus tõuseb ja siis auk pähe rääkida.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.01.2017 22:42:16 vasta tsitaadiga

See peaks mingi õhuliini ja taristu teema olema, mis me siin vanalinnast ja kortermajadest räägime kui isegi Tanel, ei saa Telia fiibrit sisse (mis on kõrvalmajas olemas).
Mina sebin ka siin maakonna kortermajadesse optikat ja saab edukalt, aga imelik on, et pean teenusepakkuja töötajana peale käima korteriühistule, et otsustage ära ja teeme ära, saate oma õnnetu ADSL asemele lõpuks normaalse ühenduse ning pealegi, see ei maksa ei majale ega kliendile midagi.

Nüüd on kord õhuliini optika käes, plaan üks tänav ära teha aga ma kujutan juba ette kui tänaval on paar maja koos vanema generatsiooni kodanikega kes ei taha sama vaskkaabli asemele mis õhust tuppa tilpneb, uut panna kuna seespool on värske kips peale pandud. Ma ei kujuta seda eramajade vastuseisu veel ette. Kortermajas annab juhatusega läbi rääkida aga kui tänaval on paar pidurit ees siis jääb projekt katki sest vana vaske ei saa maha võtta, siis tuleb mingi jura välja mõelda.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.01.2017 23:24:36 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
See peaks mingi õhuliini ja taristu teema olema, mis me siin vanalinnast ja kortermajadest räägime kui isegi Tanel, ei saa Telia fiibrit sisse (mis on kõrvalmajas olemas).
Mina sebin ka siin maakonna kortermajadesse optikat ja saab edukalt, aga imelik on, et pean teenusepakkuja töötajana peale käima korteriühistule, et otsustage ära ja teeme ära, saate oma õnnetu ADSL asemele lõpuks normaalse ühenduse ning pealegi, see ei maksa ei majale ega kliendile midagi.

Nüüd on kord õhuliini optika käes, plaan üks tänav ära teha aga ma kujutan juba ette kui tänaval on paar maja koos vanema generatsiooni kodanikega kes ei taha sama vaskkaabli asemele mis õhust tuppa tilpneb, uut panna kuna seespool on värske kips peale pandud. Ma ei kujuta seda eramajade vastuseisu veel ette. Kortermajas annab juhatusega läbi rääkida aga kui tänaval on paar pidurit ees siis jääb projekt katki sest vana vaske ei saa maha võtta, siis tuleb mingi jura välja mõelda.

1. Ära unista - keegi ei luba sul niisama lihtsalt mitte mingeid sidekaableid sinna postide otsa vedada. icon_cool.gif

Vaata hoolega pilti ja siis loe see teema läbi, siis lähed kõigepealt elektrikute 4-5 aastasele väljaõppele.
Siis saad selle teada, et pingestatud vooluvõrgu korral on keelatud igasugused kaabeldustööd.

https://www.riigiteataja.ee/akt/12894666

Seega:
A. teed projekti, siis otsid selle kinnituse peale.
B. nüüd teavitad elanikkonda, et millal ja kauaks elektri välja lülitad.
C. ja vot nüüd, kui on elekter välja lülitatud, saad alles oma sidekaablit vedada.
------------------
2. Ja vaata veel ühte teemat - kui oled julge ja ei värise ning kui Telia lugeda lubab... icon_cool.gif
Link on allpool - vaata, kas julged lahti teha:

Eestimaalased ei taha mitte mingit püsiühendust kuna:
- liitumistasu eest saab aastaid kasutada mobiilnetti.
- pole vaja igasugu WiFi-ruutereid kuna Mobiilneti maailmas on igal pool olemas HotSpot.
- lisaks veel see, et kogu aeg unustatakse see, et inimene hakkab maksma kahe internetiühenduse eest:
püsika eest + mobiilneti eest.
Selle tõttu maksaksid väga paljud inimesed aastas juba 1-2 kuu sissetuleku selle interneti eest.
Raha viiakse toidupoodi, mitte ei maksta mõttetuid tasusid selle interneti eest.

Teema mis selgelt näitab, et keegi ei taha mõttetult palju maksta, sõltumata sellest mida Telekomid ja nende töötajad ütlevad: icon_biggrin.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=696920
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.01.2017 09:23:52 vasta tsitaadiga

Ei, ma ei unusta kunagi, et tahanteada oskab õhuliinile ainsana eestis ohutult valguskaablit paigaldada. Ma ei unusta, et tema arvab, et tegelikult inimesed ei vaja kiiret püsiühendust.
Isegi kui operaator tasuta võrgu renoveerib ja sama hinnaga poole kiiremat ühendust pakub, mis täna vasel on, isegi siis klient ei vaja seda ja üldse on isegi riigi vastu võetud otsusega seda nii keeruline teha, et tänu tahanteadale jääb ära.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.01.2017 09:41:08 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kortermajas annab juhatusega läbi rääkida aga kui tänaval on paar pidurit ees siis jääb projekt katki sest vana vaske ei saa maha võtta, siis tuleb mingi jura välja mõelda.

Kus uus vask seal puudub ka telia huvi. Korduvalt uurinud... lisaks minu teada kaabel nõnda pandud, et ilma kaevamata nad kaablit vahetada ei suuda.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 24.01.2017 10:28:46 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kusjuures kui penskarite ja tagurlaste teadvusse jõuaks tõik, et optika majjavedamisega tõuseks ka nende kinnisvara väärtus, oleks soovijaid ilmselt rohkem.
Mida nad selle väärtuse tõusuga peale peaksid hakkama ???
Nad tahavad oma korteris ehk elu lõpuni lihtsalt elada ja miski muu lihtsalt ei paku ja ei hakkagi enam huvi pakkuma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.01.2017 10:55:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kusjuures kui penskarite ja tagurlaste teadvusse jõuaks tõik, et optika majjavedamisega tõuseks ka nende kinnisvara väärtus, oleks soovijaid ilmselt rohkem.


No ma ei tea. Oled sa kindel, et nüüd reaalselt ka väärtus tõuseb sellisel määral, et otseselt müügi hinnas või hindamisaktis väljendub? Et keegi vaatab "oo.. optiline kaabel, maksan kohe lõdva randmega N-raha rohkem". icon_rolleyes.gif

Või pigem on see väikene pluss paljudest, mis heal juhul lühendab müügi aega, mitte ei mõjut tehingu hinda.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 24.01.2017 16:00:08 vasta tsitaadiga

tahanteada, saab teha ja olen Eesti Telefonis töötades vaskkaablit elektriposte mööda vedanud, meeter pidi vahet olema, tükati oli vähemgi. Midagi ohtlikku pole, kui ise idioot pole.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 16:27:30 vasta tsitaadiga

Võibolla läheb teemasse, Telia ohjeldamiseks on eraldi kava TJA poolt http://www.tja.ee/fuusiline-juurdepaas-fikseeritud-sidevorgule/
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 16:32:08 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kusjuures kui penskarite ja tagurlaste teadvusse jõuaks tõik, et optika majjavedamisega tõuseks ka nende kinnisvara väärtus, oleks soovijaid ilmselt rohkem.


No ma ei tea. Oled sa kindel, et nüüd reaalselt ka väärtus tõuseb sellisel määral, et otseselt müügi hinnas või hindamisaktis väljendub? Et keegi vaatab "oo.. optiline kaabel, maksan kohe lõdva randmega N-raha rohkem". icon_rolleyes.gif

Või pigem on see väikene pluss paljudest, mis heal juhul lühendab müügi aega, mitte ei mõjut tehingu hinda.

Kui mina peaksin elukohta vahetama, siis kindlasti vaatan ja hindan kiire interneti võimalusi. Suure tõenäosusega ma ei valiks kinnisvara, kus pole kiiret internetti.
Uus põlvkond tuleb ju lõppude lõpuks peale, lõpuks see penskari korter läheb kellelegi nooremale edasi.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 16:53:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui mina peaksin elukohta vahetama, siis kindlasti vaatan ja hindan kiire interneti võimalusi. Suure tõenäosusega ma ei valiks kinnisvara, kus pole kiiret internetti.
Uus põlvkond tuleb ju lõppude lõpuks peale, lõpuks see penskari korter läheb kellelegi nooremale edasi.


Sama siin, ühenduvust on kindlasti üheks kaalukeeleks...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.01.2017 16:54:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
namstoop kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kusjuures kui penskarite ja tagurlaste teadvusse jõuaks tõik, et optika majjavedamisega tõuseks ka nende kinnisvara väärtus, oleks soovijaid ilmselt rohkem.


No ma ei tea. Oled sa kindel, et nüüd reaalselt ka väärtus tõuseb sellisel määral, et otseselt müügi hinnas või hindamisaktis väljendub? Et keegi vaatab "oo.. optiline kaabel, maksan kohe lõdva randmega N-raha rohkem". icon_rolleyes.gif

Või pigem on see väikene pluss paljudest, mis heal juhul lühendab müügi aega, mitte ei mõjut tehingu hinda.

Kui mina peaksin elukohta vahetama, siis kindlasti vaatan ja hindan kiire interneti võimalusi. Suure tõenäosusega ma ei valiks kinnisvara, kus pole kiiret internetti.
Uus põlvkond tuleb ju lõppude lõpuks peale, lõpuks see penskari korter läheb kellelegi nooremale edasi.


Nojah, aga kiire neti saab ju vajadusel ikkagi tekitada. Lisaks on siiski üsna vähe asju, mis jäävad täiesti tegemata, kui valguskaabel tuppa ei jookse icon_rolleyes.gif Tegu ikka pigem spetsiifilisest vajadusest lähtuva asjaga (või siis lihtsalt asjaga, mida on ju tore omada, aga igapäevakasutuses vahet ei ole), niisama igapäevase FB istumise või mängimise jms saab ka aeglasemag ju täiesti valutult tehtud.

Et kui muidu on kõikide tingimuste poolest sobiv - hind, asukoht, olukord jne ideaalne, siis kui valguskaablit pole ei ostkas? icon_smile.gif

Samamoodi ei pruugi sulle meeldida eelmise omaniku tapeet või põrand ja pead raha kulutama, et endale sobivaks saada. icon_wink.gif

Seega ma küll kinnisvara puhul seda üle ei tähtsustaks ja pensionäre ei kiruks, et nad kiiresse netti investeerida ei taha. Vajaduspõhiselt lähenedes ei näe küll, et milleks neile see vajalik peaks olema.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 17:14:03 vasta tsitaadiga

namstoop, mul oleks paljalt töö tegemiseks, vähemalt stabiilne 20/5 (Ideaalis 50/50) vaja, 4G stabiilseks aga ei kvalifitseeru. icon_wink.gif
Optika eest aga oleks nõus ka täiendavalt lisa maksma, kui kaks analoogset pakkumist kõrvuti laual, üks optikaga ja teine ilma.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 24.01.2017 17:15:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 17:15:27 vasta tsitaadiga

namstoop, selle kohta võib ilmselt öelda, kellele ema, kellele tütar. icon_smile.gif
Ma räägin enda seisukohast ja nagu näha, mõnele teiselegi on kiire interneti olemasolu tähtis.
Pigem ütleks nii, et kui on valida kahe "ideaalse" koha vahel, olen nõus premiumi maksma, kui optika tuppa jookseb icon_wink.gif
Suvemaja on teine asi, aga kui on vaja tööd teha, siis peavad olema täidetud teatud minimaalsed nõuded.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.01.2017 17:18:05 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Võibolla läheb teemasse, Telia ohjeldamiseks on eraldi kava TJA poolt http://www.tja.ee/fuusiline-juurdepaas-fikseeritud-sidevorgule/


tsitaat:
307. Telia valguskaabli fiidersegmendi kiule juurdepääsu (hulgitasand) kuutasule rakendus
kuludele orienteeritusele kohustus esmakordselt 2014 aastal ning sellest ajast kuutasu ei ole
muutunud: 60 €/kuu kuni 3 km ja 38,3 €/kuu iga km eest üle 3 km. Kuni 3 km kuutasu
arvestuse aluseks on kõigi Telia sidevõrgu fiidersegmentide kaalutud keskmine pikkus. Telia
jaeteenuse üksus kasutab ühte valguskaabli fiidersegmendi kiudu üldjuhul mitmele lõppkasutajale
jaeteenuse osutamiseks (ühe kiuga ühendatakse korter- või ärimaja, milles toimub
kiu jagunemine klientide vahel). Kuna Telia jaotab kiu hulgikulud mitme lõpp-kasutaja
jaeteenuse vahel, siis on ka teistele sideettevõtjatele renditava valguskaabli fiidersegmendi kiu
puhul mõistlik eeldada, et selle kuutasu tuleb üldjuhul jaotada mitme lõpp-kasutaja jaeteenuse
vahel. Seega näiteks alla 3 km valguskaabli fiidersegmendi kiu kuutasu jaotamisel 10 kliendi
teenuse vahel tuleb ühe kliendi ühenduse kuutasuks 6 € (60 €/10), mis on küll 22% kallim, kui
vaskpaarile juurdepääsu kuutasu 4,94 € kuus, kuid võimaldada võimaldab osutada oluliselt
kiiremaid ja kvaliteetsemaid lairiba ühendusi kui vaskpaar.

tsitaat:
308. Telia 2014 aastal alustatud valguskaabli fiidersegmendile kiule juurdepääsu (hulgitasand)
teenust on aasta jooksul (2014 lõpp – 2015 lõpp) hakatud kasutama väga väikses mahus, ainult
6 kiudu. Põhjuseks on eelkõige asjaolu, et valguskaabli fiidersegmendi kiu rendi vahendusel
kasumliku jaeteenuse osutamine eeldab, et ühe kiu baasil osutatakse teenust enam kui ühele
lõpp-kasutajale (vt eelmist lõiku).

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.01.2017 17:20:14 vasta tsitaadiga

Etz, 20/5 jaoks nüüd optikat küll ei vaja icon_smile.gif

Mul paraku tuleb majja vask ja kasutan Telia 40/10 paketti. Veidike on kiirem, kui varasem 20/5 oli, aga ega maksimumi just kätte ei saa. Stabiilsus on OK.

Kui tuhandeid maksa ei pea, siis muidugi võiks kiirema ühenduse vastu vahetada. Aga ausalt öeldes saab kõikide igapäevaasjadega kenasti hakkama. Isegi Netfllix mängib HD formaadis. icon_smile.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 17:42:18 vasta tsitaadiga

namstoop, äitähh, aga mulle piisas paljalt siinse foorumi Telia piiramatu kodu 4G teema lugemisest, et peavalu saada... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 17:45:04 vasta tsitaadiga

namstoop, ma räägingi, et see on maitseasi ja kirjeldasin omi eelistusi. Enamusel ja sul võib-olla polegi vaja kiiret ühendust, aga siinkohal ei saa öelda, et kiiret ühendust pole kellelgi vaja ja kinnisvara väärtus kiire interneti tarbijate silmis ei tõuse. icon_smile.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.01.2017 18:25:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
namstoop, ma räägingi, et see on maitseasi ja kirjeldasin omi eelistusi. Enamusel ja sul võib-olla polegi vaja kiiret ühendust, aga siinkohal ei saa öelda, et kiiret ühendust pole kellelgi vaja ja kinnisvara väärtus kiire interneti tarbijate silmis ei tõuse. icon_smile.gif


einoh igal juhul sõltub kasutaja vajadusest ja ma ju räägin ka, et pensionär selgelt on teist tüüpi kasutaja. icon_wink.gif

Ja kui enamuse ei tunne vajadust, siis paraku ongi nii, et sa pead ise kinni selle ekstra kiire ühenduse saamise kinni maksama, sest tagurlased on oma 20/5 otsas ka rahul. icon_razz.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 18:34:32 vasta tsitaadiga

Nojah, seda ma rõhutangi

tsitaat:
Kusjuures kui penskarite ja tagurlaste teadvusse jõuaks tõik, et optika majjavedamisega tõuseks ka nende kinnisvara väärtus, oleks soovijaid ilmselt rohkem.


Kui näiteks maja peale (oletame 10 korterit) optika vedamine kaugelt maksab 5000 eurot, teeb see korteri peale 500 EUR kulu (eeldusel, et kõik kaasa löövad).
Korteri väärtus aga müügi korral tänu optikale on näiteks 4000 EUR kõrgem, puhas 3500 profit penskarile ja tagurlasele (eeldusel, et ühele korterile hiljem vedamine maksab sama palju, 5000 eurot).
Tegemist muidugi utreeritud näitega ja näitlike numbritega. icon_smile.gif

Minu poolt teema ammendunud icon_smile.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2017 10:44:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nojah, seda ma rõhutangi

tsitaat:
Kusjuures kui penskarite ja tagurlaste teadvusse jõuaks tõik, et optika majjavedamisega tõuseks ka nende kinnisvara väärtus, oleks soovijaid ilmselt rohkem.


Kui näiteks maja peale (oletame 10 korterit) optika vedamine kaugelt maksab 5000 eurot, teeb see korteri peale 500 EUR kulu (eeldusel, et kõik kaasa löövad).
Korteri väärtus aga müügi korral tänu optikale on näiteks 4000 EUR kõrgem, puhas 3500 profit penskarile ja tagurlasele (eeldusel, et ühele korterile hiljem vedamine maksab sama palju, 5000 eurot).
Tegemist muidugi utreeritud näitega ja näitlike numbritega. icon_smile.gif

Minu poolt teema ammendunud icon_smile.gif

Sinu loogika pensionäride puhul on võrdväärne sellega, et teeme nüüd koos Alpina velgedele ühistellimuse. Mis sest, et reaalselt peale sinu pole neid kellelgi teisel vaja, kuna sa oled ainus, kes neid kasutaks. Pensionäride puhul on sama. Saaks aru, kui sa võrdleksid katuse parandamise, seinte soojustamise vms, aga internet? Ole nüüd realistlik, palun.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2017 11:42:59 vasta tsitaadiga

Optika võiks kortermajade puhul tänapäeval ikka elementaarne olla. Kaua me sitsime vase ja 4G otsas. icon_rolleyes.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Internetti saab hakata nüüd kodudesse viima mööda poste ja torusid mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.