Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gears of War 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 11.09.2019 21:51:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
simo5555, sain nüüd korda icon_biggrin.gif sry tülitamast lõputu mässamine oli .lõpuks sain ... sada erinevat asja ju sellele microsoftil täiesti haige on see keskkond.. küll vaja muuta kuskil microsofti lehel küll see xbox live beta ei registreerinud seda millegipärast ära tõmbasin seda äppi sada korda alla aga lõpuks sain ... igatahes kas ma seda upgradeda ka selle ultimate peale ? ja kui tühistan siis enam ei võeta tasu ? praegu siis sain 1 naela eest järgmine kuu siis juba 4 naela ? ma ei tea palju see ei ole... palju see eurodes teeb muidu ? kui saab tervet mängu lõpmatuseni mängida siis on päris hea ? icon_eek.gif


aga suured tänud sulle veelkord thumbs_up.gif


Jah, mängida saad kõiki neid nimekirjas olevaid mänge lõputult niikaua kui sul see subscription kehtib icon_biggrin.gif Upgrade-imist ei tea - usun, et saad seda teha täpselt samamoodi nagu nagu game passi ostmine. 4 naela on eurodes paarkümmend senti rohkem. Ehk mingi 4,30€ või nii umbes võetakse igal kuul maha niikaua kui subscription kehtib. Canceldada saad igal ajal, aga raha tagasi ei saa. Ehk kui sul nüüd kuu aega kehtib ja täna ära tühistad siis saadki ainult kuu mängida ja siis on kõik lukus jälle niikaua kui uuesti subscriptioni ostad.

_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.09.2019 11:28:52 vasta tsitaadiga

eile sai ka siis proovitud ja täitsa hea on .. mäng nagu töötab ideaalselt nagu peaksid kõik mängud töötama ,jookseb ilusti ,graafika on ilus väga perfektne töö ikka. sai paar tundi mängitud ja täitsa huvtiav on .. äksionit võiks nagu rohkem olla,aga võib olla alguse värk nagu ma aru saan ma selle raha eest tervet mängu ikka mängida ja kui tahan järgmist kuud ka siis maksan jälle 4 naela ? ja mängin edasi ? kui selline süsteem siis ikka päris hea kui maksta mängu eest 60-70 euri ja mingi aeg jääb seisma, väga hea süsteem thumbs_up.gif

uusi nvidia drivereid nõudis küll mängu käivitades aga lasi ikka mängida,mäletan et forza 4 demo ei läinud tööle kui sul olid vanemad driverid. selle mõttes väga haige ja mul mingid aprilli kuu omad ja mäng jookseb väga hästi ka nendega,eks mingi awg uuendan aga alati ei ole kõige uuemad ka paremad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2019 12:29:34 vasta tsitaadiga

Mul on see mäng jamama hakanud. FPS tiksub nulli ja vsjo. Väga veider kuna pool mängust töötas laitmatult. Uued driverid peal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.09.2019 13:00:19 vasta tsitaadiga

nuvot.mis ma ütlesin et uued driverid ei ole alati kõige paremad.vahest küll aga siiski mitte igakord. ma kavatsen nende aprilli omadega veel edasi lasta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gears of War 4 mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.