Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 17 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.09.2016 23:20:10 vasta tsitaadiga

liikumine on ikka hoopis erinev võrreldes vanade fifadega ja erinevus ei ole isegi võrreldav ignite engine'le üleminekuga
kohati meenutab pigem PESi liikumist

väga meeldib, isegi uglad sain enamvähem käppa ja nood tunduvad ka lõbusad, kuigi kursor platsil on väga tundlik
penalti pidin ühe lööma, siis sellest ei saanud mütsigi aru ja paugutasin sirgelt mööda, kuid skill games ilmselt aitab

22 september saab pelama hakata, kui origin access - siis mingi piiratud aeg saab full game pelada, samas preloadiks näitab 23 september
ning kes soovivad jantida, siis 26sept saab juba täismängu pelada, muidu euroopas alates 29 september


kõige parem uuendus on aga markerid meeste kohal, lõpuks näeb oma meest normaalselt ja ei ole otsimist thumbs_up.gif
eks see eelmiste markerite märkamine oli individuaalne, kuid mina olin nendega püstihädas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2016 23:31:09 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
liikumine on ikka hoopis erinev võrreldes vanade fifadega ja erinevus ei ole isegi võrreldav ignite engine'le üleminekuga
kohati meenutab pigem PESi liikumist

väga meeldib, isegi uglad sain enamvähem käppa ja nood tunduvad ka lõbusad, kuigi kursor platsil on väga tundlik
penalti pidin ühe lööma, siis sellest ei saanud mütsigi aru ja paugutasin sirgelt mööda, kuid skill games ilmselt aitab

22 september saab pelama hakata, kui origin access - siis mingi piiratud aeg saab full game pelada, samas preloadiks näitab 23 september
ning kes soovivad jantida, siis 26sept saab juba täismängu pelada, muidu euroopas alates 29 september


kõige parem uuendus on aga markerid meeste kohal, lõpuks näeb oma meest normaalselt ja ei ole otsimist thumbs_up.gif
eks see eelmiste markerite märkamine oli individuaalne, kuid mina olin nendega püstihädas

Kui ma peaks võrdlema nüüd F17 või PES 2017 DEMO vahel siis gameplay poolest on PES see aasta ikka tükkmaad ees. Sellist vabadust ja lahtist palli pole üheski Fifas. Ja ingame vaheklipid on see aasta PES-is suurepärased. F17 omad on nagu nad viimased 3-4 aastat on olnud. icon_razz.gif Ainus mis on PES-ist parem F17 on The Journey - mis teha, et ma sellest vaimustuses olen. icon_biggrin.gif Meeldivad kõik spordifilmid ja viimane elamus oli film Pele-st. thumbs_up.gif Aga ilmselgelt ka FUT-i pärast ostan ikkagi F17.
Originis saab jah 10h-d Trialit pelada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2016 00:31:31 vasta tsitaadiga

Olen rahul, vähemalt demo põhjal. Tegime kolm mängu sõbraga, sain küll pähe, aga mängulusti jagus küll. Ja tundub et ilusam on ka.

Ootan fulli.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2016 13:17:19 vasta tsitaadiga

Stanberg kirjutas:
Ma usun, et kui 16 jookseb, siis erilisi probleeme ei tohiks 17-ga ka olla. Olen kuulnud, et Frostbite 3 pidi suht hästi optimiseeritut engine olema, seega loodame, et jookseb korralikult. 50gb on muidugi väga palju, kuid see on tänu uuele career modile, seal on raudselt palju cutscene ja muud paska. Kuna mina mängin ainult FUT ja career mod üldse ei huvita, see on pigem halb, kuna 50gb tõmbab mul ~20 tundi.

Demo vähemalt optimiseeritud ei ole icon_biggrin.gif 16 jookseb 60-90fps, 17 demo jookseb 20-30 ehk not playable.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 14.09.2016 13:53:59 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Stanberg kirjutas:
Ma usun, et kui 16 jookseb, siis erilisi probleeme ei tohiks 17-ga ka olla. Olen kuulnud, et Frostbite 3 pidi suht hästi optimiseeritut engine olema, seega loodame, et jookseb korralikult. 50gb on muidugi väga palju, kuid see on tänu uuele career modile, seal on raudselt palju cutscene ja muud paska. Kuna mina mängin ainult FUT ja career mod üldse ei huvita, see on pigem halb, kuna 50gb tõmbab mul ~20 tundi.

Demo vähemalt optimiseeritud ei ole icon_biggrin.gif 16 jookseb 60-90fps, 17 demo jookseb 20-30 ehk not playable.

Mul on väga hea fps max seadetega enamus ajast(150-200, kuid panin nvidia control panelist adaptive vsynci peale), ainult celebration ajal kohati fps drop 45-50 fps peale.
Samas AMD kaartidega on EA foorumis 3 lehekülge murelisi...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2016 14:02:56 vasta tsitaadiga

Ei mingeid probleeme. Panin 60FPS locki peale ja püsib selle peal max seadeid kasutades.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2016 14:48:04 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
ampsu kirjutas:
Stanberg kirjutas:
Ma usun, et kui 16 jookseb, siis erilisi probleeme ei tohiks 17-ga ka olla. Olen kuulnud, et Frostbite 3 pidi suht hästi optimiseeritut engine olema, seega loodame, et jookseb korralikult. 50gb on muidugi väga palju, kuid see on tänu uuele career modile, seal on raudselt palju cutscene ja muud paska. Kuna mina mängin ainult FUT ja career mod üldse ei huvita, see on pigem halb, kuna 50gb tõmbab mul ~20 tundi.

Demo vähemalt optimiseeritud ei ole icon_biggrin.gif 16 jookseb 60-90fps, 17 demo jookseb 20-30 ehk not playable.

Mul on väga hea fps max seadetega enamus ajast(150-200, kuid panin nvidia control panelist adaptive vsynci peale), ainult celebration ajal kohati fps drop 45-50 fps peale.
Samas AMD kaartidega on EA foorumis 3 lehekülge murelisi...


See olen mina,kes vinguks ilmselt (aga ei viitsi seal)... Kõik muud mängud profiilikaga kenasti ultra peal, FIFA hakib päris korralikult. Okei, mängida saab, aga vahel jätab paar freimi vahetada ja sellise arvutiga nagu ei tohiks seda küll juhtuda. Vast parandatakse fullis ära.

PS: kas keegi ütleb, miks kahekesi mängides lööjale nool ette näidatakse icon_biggrin.gif ? Ülilihtne suund ära arvata nii ju. Kuigi ma ei suutnud kaitsta ikkagi ja GK õpetust seal vahetekstides pole. Hüppab ikka jätkuvalt rightstickiga?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 14.09.2016 15:03:55 vasta tsitaadiga

jako07, proovi dynamic vsync peale panna RadeonPRO'ga. Äkki aitab. Muidu ise olen AMD toodetest 7+ aastat ringiga eemale hoidnud.
Penaltites noole ette näitamine on selleks, et sa üldse lüüa neid oskaksid - uus süsteem ikkagist. Demo tutvustab jne.
Kiiper hüppab mu teada right stickiga ikka jah.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2016 23:52:32 vasta tsitaadiga

Arx07, Tänan, proovin järele!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.09.2016 22:45:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


FIFA 17 demo, thumbs way up thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2016 10:29:47 vasta tsitaadiga

Millal web app käiku läheb?
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2016 10:55:24 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Millal web app käiku läheb?
eks ta preloadi aegu läheb
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2016 14:21:52 vasta tsitaadiga

The Journey lõi mind veidikene pahviks ja seda positiivses mõttes. Hästi palju emotsioone ja sügavust on sellega mängule juurde antud. Mis toimub enne mängu treeningruumis, meediaga suhtlemisel võimalik kasutada erinevaid reaktsioone jne. See on vist esimene FIFA, mida ma 15a jooksul ka reaalselt ootan.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2016 18:40:11 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
The Journey lõi mind veidikene pahviks ja seda positiivses mõttes. Hästi palju emotsioone ja sügavust on sellega mängule juurde antud. Mis toimub enne mängu treeningruumis, meediaga suhtlemisel võimalik kasutada erinevaid reaktsioone jne. See on vist esimene FIFA, mida ma 15a jooksul ka reaalselt ootan.
Sa pole ainus. icon_wink.gif Journey on seekord minu jaoks palju põnevam kui FUT.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulz
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2016 23:01:41 vasta tsitaadiga

Sai ka ära võetud. Nüüd ei jõua ära oodata, et juba mängida saaks. icon_biggrin.gif Origin Accessiga ja Korea VPNiga tuli 67€ Super Deluxi hinnaks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.09.2016 23:10:55 vasta tsitaadiga

Paulz kirjutas:
Sai ka ära võetud. Nüüd ei jõua ära oodata, et juba mängida saaks. icon_biggrin.gif Origin Accessiga ja Korea VPNiga tuli 67€ Super Deluxi hinnaks.
mul lükati ost tagasi paraku, kui sul läbi läheb, siis ilmselt oli mul mingi muu käsi sees icon_rolleyes.gif
samas austraaliast 72€ polnud ka paha, ma küll võtsin kohalikust poest 80+ midagi, kuna vahetult peale ostmist sain origini kontole banni, sain muidugi vabaks sellest, kuid vajas chati, disupte ja uuesti chati.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salajane33
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2008




sõnum 20.09.2016 10:55:13 vasta tsitaadiga

Keegi eelnevatel aastatel Venemaa Originist on võtnud, et kui peaks läbi minema, siis see keele muutmine pärast igat patchi jne väga suur jebimine? Tavaversiooni hind pidi vist 28€ olema seal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2016 12:31:30 vasta tsitaadiga

Mulle on kusagilt silma jäänud selline asi, et Frostbite'i kasutuselevõtuga ei pruugi keelefailidega mässamine enam võimalik olla. Ei tea, kui tõene see väide on, sest endal pole vajadust olnud teemasse süveneda.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.09.2016 21:31:30 vasta tsitaadiga

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/tips-and-tricks/how-chemistry-works-in-fut-17
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 20.09.2016 22:35:10 vasta tsitaadiga

Kas Fifat on üldse mõtet muretseda arvutile? On piisavalt inimesi kes mängib või on enamus ikkagi konsoolidel? Cross-platvorming ka mängus, et saan konsooli rahva vastu mängida kui soov?
Suur huvi see aasta proovida kätte FUT. Kas on võimalus kuskile jõuda ka kui päris raha sinna alla ei pane?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.09.2016 23:14:34 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:
Kas Fifat on üldse mõtet muretseda arvutile? On piisavalt inimesi kes mängib või on enamus ikkagi konsoolidel? Cross-platvorming ka mängus, et saan konsooli rahva vastu mängida kui soov?
Suur huvi see aasta proovida kätte FUT. Kas on võimalus kuskile jõuda ka kui päris raha sinna alla ei pane?
enamus on konsoolidel, kuid PC'l on alati olnud mängijaid piisavalt
ja cross-platformi hetkel ei ole, microsoft alles juurutab seda

ja mis puudtab raha sisse mittepanemisse, siis sulle see sari vast
Spoiler Spoiler Spoiler


eestlased futis


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 21.09.2016 07:43:59 vasta tsitaadiga

saihtam, mängijaid on küllalt, kuid kui kõige kõrgemasse divisioni FUTis jõuad siis see on täis cheatereid(lahkuvad kohe mängu alguses, sa kaotust kirja ei saa, kuid ka mitte võitu - nemad muidugi saavad võidu kirja). Raske uskuda, et uues fifas cheateritest lahti saadud on, aga vähemalt pole selliseid cheate mis ingame midagi mõjutaks nagu shooterites on aimbot ja wallhack jne.
FUTis ilma päris raha alla panemata on võimalik väga kergelt hakkama saada, aga selleks peaks 1-2 aastane FUTi kogemus all olema... või siis väga põhjalikke uurimustöid tegema icon_biggrin.gif . Ma ise FUT 16 panin küll pärisraha alla ca 100 euri, aga pakkidest ei saanud mitte midagi üle 10k maksvat, küll aga treidimisega teenisin lõpuks mingi 5-6M ilmselt (6M eest saab üldiselt peaaegu dream teami kokku ajada, olenevalt kuna ja mida osta)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 21.09.2016 08:01:25 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
saihtam, mängijaid on küllalt, kuid kui kõige kõrgemasse divisioni FUTis jõuad siis see on täis cheatereid(lahkuvad kohe mängu alguses, sa kaotust kirja ei saa, kuid ka mitte võitu - nemad muidugi saavad võidu kirja). Raske uskuda, et uues fifas cheateritest lahti saadud on, aga vähemalt pole selliseid cheate mis ingame midagi mõjutaks nagu shooterites on aimbot ja wallhack jne.
FUTis ilma päris raha alla panemata on võimalik väga kergelt hakkama saada, aga selleks peaks 1-2 aastane FUTi kogemus all olema... või siis väga põhjalikke uurimustöid tegema icon_biggrin.gif . Ma ise FUT 16 panin küll pärisraha alla ca 100 euri, aga pakkidest ei saanud mitte midagi üle 10k maksvat, küll aga treidimisega teenisin lõpuks mingi 5-6M ilmselt (6M eest saab üldiselt peaaegu dream teami kokku ajada, olenevalt kuna ja mida osta)


Selge selge, suured tänud. Ma päris võhik jalgpallis pole, regulaarne PL fantasy mängija (eelmine aasta lausa 1,043 koht) samuti 5-6 aastat juba Football Manageri pelanud. Ehk siis mängijaid tean aga tuleb see trade asi selgeks saada. Kas mingit õpetust on soovitada mida enne lugeda või vaadata? Kas ainult trade teel saab punne ja pakke või ka mängides?

Tundub, et see aasta on PC peal päris viiskas gameplay ja graafika võrreldes eelmiste aastatega.
Kuidas regulaarsed FIFA mängijad kommenteeriksid seda? Tundub väärt kraam olevat PC peale seekord.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 21.09.2016 13:44:40 vasta tsitaadiga

saihtam, PC peal on alati samaväärne versioon olnud, mis uuemate konsoolide peal(v.a see, et xboxi peal on ka legendid). Eelmine fifa oli igatepidi hea ja viisakas, küllap on ka Fifa 17 korralik(demo põhjal põhjapanevaid järeldusi ei julge teha).
Mängides teenib ka ingame raha ehk coine, samuti turniiridelt/liigadest võidab auhinde(pakid või coinid), nendega elab ära ja saab vaikselt tiimi täiendada, kuid kui isu "rikkaks" saada siis peab treidima(mooduseid on erinevaid, saab guugeldada ja youtubest igast juhendeid otsida). Ma ise pole ammu mingeid treidimise videosid vaatanud, et soovitada midagi ei oska konkreetset.
Ennist veits kehvasti väljendasin ka end - see treidimine pole üldse kohustuslik osa mängust, võid marketit kasutada vaid ihaldatud mängijate ostmiseks(ja muu nodi, mida vaja). Lihtsalt kes viitsib palju aega magama panna siis võib ka marketit kasutada coinide lüpsmiseks, mis tegelikult tundub et muutub muudkui raskemaks kuna huvilisi(coini-sõltlasi) palju.

Edit:
Web app siis laivis(mitte päris igaühele nagu aru saan). Aga Transfer market suletud kuni mäng väljas. Korea VPNiga saab alates esmaspäevast kell 18:00 mängida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 21.09.2016 14:08:36 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
saihtam, PC peal on alati samaväärne versioon olnud, mis uuemate konsoolide peal(v.a see, et xboxi peal on ka legendid). Eelmine fifa oli igatepidi hea ja viisakas, küllap on ka Fifa 17 korralik(demo põhjal põhjapanevaid järeldusi ei julge teha).
Mängides teenib ka ingame raha ehk coine, samuti turniiridelt/liigadest võidab auhinde(pakid või coinid), nendega elab ära ja saab vaikselt tiimi täiendada, kuid kui isu "rikkaks" saada siis peab treidima(mooduseid on erinevaid, saab guugeldada ja youtubest igast juhendeid otsida). Ma ise pole ammu mingeid treidimise videosid vaatanud, et soovitada midagi ei oska konkreetset.
Ennist veits kehvasti väljendasin ka end - see treidimine pole üldse kohustuslik osa mängust, võid marketit kasutada vaid ihaldatud mängijate ostmiseks(ja muu nodi, mida vaja). Lihtsalt kes viitsib palju aega magama panna siis võib ka marketit kasutada coinide lüpsmiseks, mis tegelikult tundub et muutub muudkui raskemaks kuna huvilisi(coini-sõltlasi) palju.

Edit:
Web app siis laivis(mitte päris igaühele nagu aru saan). Aga Transfer market suletud kuni mäng väljas. Korea VPNiga saab alates esmaspäevast kell 18:00 mängida.


Tänud info eest. Proovin praegu lugeda õpetuste kohta ja kuidas üldse algust teha. Soovitatakse coinse pakkide peale mitte raisata, et pigem transfer market.
Enda hirm oli, et äkki PC peal pole piisavalt mängijaid, kuna ikkagi põhiliselt on konsooli rahavas sellel.

Kas web appi saab ka kasutada siis kui alles nüüd ostan mängu?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 17 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.