Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Mängukonsooli + PC segu idee (prototüüp olemas) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 10:00:22 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kas seal korpuses on tavaline ATX toiteplokk sees? Selle asemel võiks küll mõni pico PSU +adapter olla. Saaks aparaadi väiksemaks ja vaiksemaks.

pico PSU puhul peaks GPU jääma vast HD 7750 või GTX 650 juurde. Samas ~160W pico saaks vast hakkama ka 7770/650 TI'ga. Aga kui eelarve on alla 400€ siis võimsam GPU ei mahuks vast eelarvesse ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.08.2013 10:12:48 vasta tsitaadiga

7770-l peaks saama kiirust kaotamata pinget ka vähendada, siis kulub veel vähem energiat. Oleks nagu kuskilt lugenud selle kohta.
SSD teeks ka vist asja liiga kalliks, pigem siis mõni 2,5" HDD.

_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 07.08.2013 10:37:59 vasta tsitaadiga

iFlop kirjutas:
von Wu kirjutas:
Kas seal korpuses on tavaline ATX toiteplokk sees? Selle asemel võiks küll mõni pico PSU +adapter olla. Saaks aparaadi väiksemaks ja vaiksemaks.

pico PSU puhul peaks GPU jääma vast HD 7750 või GTX 650 juurde. Samas ~160W pico saaks vast hakkama ka 7770/650 TI'ga. Aga kui eelarve on alla 400€ siis võimsam GPU ei mahuks vast eelarvesse ära.


Hetkel tavaline ATX jah ning video GTS 450.

Mul tekib aga küsimus, et hetkel veel mängud ei kasuta ära üle 4 tuuma, aga kuna PS4 ja X1-l on 8 tuuma, siis ilmselt next-gen mängud hakkavad seda tegema. Aga kas parem on 8x1,6gHz või 4x3,2gHz. Kas protsessorite juures loeb rohkem arv, sagedus või mõlemad?

Aa, ja X1 video jääb ju Radeon HD 7790 lähedusse ning PS4 oma Radeon HD 7870 ligidale. Seega ei saaks kasutada nimetatud Pico toiteid.

(Artikkel PS4 ja X1 raudvara kohta http://www.extremetech.com/gaming/156273-xbox-720-vs-ps4-vs-pc-how-the-hardware-specs-compare)

tsitaat:
SSD teeks ka vist asja liiga kalliks, pigem siis mõni 2,5" HDD.


Olen mõelnud SSD, aga jah, võib kalliks minna. Hetkel lugedes, selgus, et SSD parandab laadimis aegasi ning võib tõsta minumum FPS-i, kuid max FPS ei mõjuta.
(http://www.youtube.com/watch?v=FQpiZ44GyYU video laadimisvõrdlusest)

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 10:52:45 vasta tsitaadiga

don_mikk, sa ikka saad aru, et ps4 ja x1 omavad täiesti enda Op süsteemi?
See mida sina tahad teha, teeb minu läpakas juba ammu ära ja ma ei pea teda konsooliks nimetama.
HDMIga on ta teleka küljes, nvidia experience paneb mängu seaded paika, xboxi pult on otse ilma miski softi emulatsioonita läpaka külge ühendatud ja steami big screen jookseb ka.

Mida täpselt sa selle asjaga saavutada üritad, mina küll aru ei saa. Sa võtad tavalise arvuti, paned selle enda tehtud korpusesse ja nimetad konsooliks. Windowsis service'ite kinni keeramine ei ole "custom windows" ...

Lisaks siis teed sa kõike suure ringiga. Steami Big Picture teeb teleka küljes PCga mängimise konsooli laadseks elamuseks, ei ole vaja miskeid razeri ja muid softe kasutada, et asju launchida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 10:54:45 vasta tsitaadiga

Sellel asjal oleks mõtet kui oleks rohkem kui casemod, ok, korpus korpuseks, sellel asjal võib ilmet olla kui kunagi linuxi peal kõik mängud jookseksid, siis teeksid midagi steambox'i laadset, et paned "arvuti" käima, bootib kohe steami jne.
GTS 450 jooksutab tänapäeva mänge väga vaeselt, dirt 3 ei loe, ei ole eriti nõudlik mäng.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 07.08.2013 10:58:28 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
don_mikk, sa ikka saad aru, et ps4 ja x1 omavad täiesti enda Op süsteemi?
See mida sina tahad teha, teeb minu läpakas juba ammu ära ja ma ei pea teda konsooliks nimetama.
HDMIga on ta teleka küljes, nvidia experience paneb mängu seaded paika, xboxi pult on otse ilma miski softi emulatsioonita läpaka külge ühendatud ja steami big screen jookseb ka.

Mida täpselt sa selle asjaga saavutada üritad, mina küll aru ei saa. Sa võtad tavalise arvuti, paned selle enda tehtud korpusesse ja nimetad konsooliks. Windowsis service'ite kinni keeramine ei ole "custom windows" ...


Jah, saan aru, aga prototüübile sobib. Ega ma ei mõelnudki, et nii jääb. Ei, windowsiga tuleb ka seadistamise vaeva näha tulevikus.

Tegelikult ei olegi ta ju päris konsool, ega ka enam PC, vaid kuskil seal vahepeal, näiteks PCConsole, ehk PCC icon_smile.gif

Mu läpakas saaks ka hakkama ju sellega, aga minu arust on läpaka kasutamine ainult sellel eesmärgil suht mõttetu tegevus. Sul kaasaskantav arvuti, mis ehitatud teistel eesmärkidel ning üldiselt läpakate võimsus mängudes jääb PC alla. Juhul, kui sul on 1500€, mida kasutada võimeka läpaka ostuks.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 11:00:07 vasta tsitaadiga

Mulle tundub ka, et natuke kompaktsemat arvutit päris eraldi konsooliks pidada pole päris õige. Kui googeldada itx gaming pc tuleb ka huvitavamaid vasteid...
EDIT: nüüd just kirjutasid, et "tegelikult ei olegi ta ju päris konsool" icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 11:00:37 vasta tsitaadiga

don_mikk, see mida sina teha tahad, ei ole enam uudne.
http://www.extremetech.com/gaming/145054-steam-box-prototype-shown-off-by-valve-at-ces

See teoreetiliselt peaks olema selline pisike karp teleka küljes, mis ühendub steamiga ja "isikliku OS'iga", mitte windowsiga kus on serviced kinni keeratud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 11:01:52 vasta tsitaadiga

don_mikk, Ostad katkise ekraaniga sülearvuti, rebid kõik peale emaplaadi ja muu vajaliku välja, ehitad korpuse ja parema jahutuse selle jaoks,, aga tegu pole siiski konsooliga.
Konsool on seade mis on disainitud ja ehitatud just mängimise jaoks(okei, filmid jms. ka), aga arvuti on ehitatud kõigeks, et natuke mängida, natuke kontoritööd, natuke netis sirvimist.
Sul peab olema selleks sobilik OS, ja sinu "moditud" win ei ole seda.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 07.08.2013 11:15:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Jah, saan aru, aga prototüübile sobib. Ega ma ei mõelnudki, et nii jääb. Ei, windowsiga tuleb ka seadistamise vaeva näha tulevikus.

Tegelikult ei olegi ta ju päris konsool, ega ka enam PC, vaid kuskil seal vahepeal, näiteks PCConsole, ehk PCC icon_smile.gif

Mu läpakas saaks ka hakkama ju sellega, aga minu arust on läpaka kasutamine ainult sellel eesmärgil suht mõttetu tegevus. Sul kaasaskantav arvuti, mis ehitatud teistel eesmärkidel ning üldiselt läpakate võimsus mängudes jääb PC alla. Juhul, kui sul on 1500€, mida kasutada võimeka läpaka ostuks.


Rõhutan ikkagi, see on üheseltmõistetavalt ainult PC
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 07.08.2013 11:19:40 vasta tsitaadiga

ITX gaming on tõesti vägev ja asi, mille poole mul püüelda tuleb selle ideega.

Ma kirjutan siia prototüübist ja üldiselt ideest, aga seda ei tohi võtta, nagu valmis ideed ja nö konsooli. Selline projekt võtab aega ning ilmselt toimuvad ka palju muudatusi.

Muideks Stam Box kvaliteet jääb juba praegult alla PS3 ja xbox360-le, seega ei saa graafiliselt võrrelda neid ka PS4 ja X1-ga, aga Steam Box ei olnud selleks ka mõeldud. Hoopis teine eesmärk - pakkuda odava konsooli näol võimalust mängida normaalseid mänge, mitte ainult aindroid graafikaga.

Samas ei ole ju OUYA ka midagi muud, kui android seadeldis teleka küljes. Sa ütleksid, miks seda vaja, kui graafiliselt võimaldavad sama ka nutitelefonid ning ka teleka külge saab neid ühendada. Oleks nagu 2-1-s kuid mis teeb OUYA eriliseks on eesmärk, milleks see ehitati. See on tähtsam kui seadeldis ise.

Sama ka minu idee juures. Eesmärk ehitada PC baasil konsool, mis mängimiseks mõeldud. Miks PC, sest raudvara on saadaval ning hinnad ka langevad, seega kui antud idee realiseeruks ütleme 2 aasta pärast, siis saaks müüki panna PS4-st võimsama toote sama hinnaga. Ning see oleks juba hea turupositsioon.

PEDAK - samas on ka ju PS ja xBox ainult pc, kui vaadata raudvara seisukohast. Eesmärk on see, mis teeb PC-st konsooli.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 07.08.2013 11:34:18 vasta tsitaadiga

sinu "konsool" on lauaarvuti, millele tegid ise korpuse, mitte grammigi rohkem.

Ma ei taha suruda ega midagi, aga saa aru, et su "konsool" ei erine tavalisest lauaarvutist. Võta mis tahes sama väärse rauaga lauakas ja pane sinna taha pult, ning tõsta teleka kõrvale. Ainuke vahe on see, et sul on enda tehtud korpus. Kõik!

Eesmärk on see, mis teeb PC-st konsooli. , täpselt, pult + casemod ei tee lauakast konsooli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 11:34:27 vasta tsitaadiga

don_mikk, diivanil mängimine ja väike korpus ei tee PCst konsooli.
Sellel steamboxi prototüübil oli tunduvalt rohkem riistvara võimekust kui sinu välja pakutud GT450 videokaart.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 07.08.2013 14:06:11 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
don_mikk, diivanil mängimine ja väike korpus ei tee PCst konsooli.
Sellel steamboxi prototüübil oli tunduvalt rohkem riistvara võimekust kui sinu välja pakutud GT450 videokaart.


Nagu ma juba eelpool kirjutasin:
tsitaat:
Ma kirjutan siia prototüübist ja üldiselt ideest, aga seda ei tohi võtta, nagu valmis ideed ja nö konsooli. Selline projekt võtab aega ning ilmselt toimuvad ka palju muudatusi.


PEDAK
tsitaat:
sinu "konsool" on lauaarvuti, millele tegid ise korpuse, mitte grammigi rohkem.
Ei vaidle vastu, et hetkel ta seda on. Sest korpuse tegin ise ning kasutasin tavalisi arvuti juppe. Kuid sedasi mõeldes võid ju öelda, et xX1 on ka PC, aga nö caso mode ümber tehtud ja windows 8 seadistatud vastavalt.

Keegi kirjutas siin, et PC on mõeldud natukene kõige jaoks (kontor, töö, mängimine, filmid jne), aga konsoolid mängimise jaoks. Seda ma üritangi teha ju, seadistades vastavalt ja programme esialgu kasutades eemaldan üleliigse ja jätan alles vajaliku mängimiseks.
Uued konsoolid on varustatud ka kõikvõimalike multimeedia lisadega, ja see mulle ei meeldigi. Kogu eesmärk hakkab neil laiali valguma ja seda õiget asja enam pole, kus lülitad kosooli sisse ja hakkad mängima - näiteks PS1, nindendo vanemad konsoolid jne.

tsitaat:
Ma ei taha suruda ega midagi, aga saa aru, et su "konsool" ei erine tavalisest lauaarvutist. Võta mis tahes sama väärse rauaga lauakas ja pane sinna taha pult, ning tõsta teleka kõrvale. Ainuke vahe on see, et sul on enda tehtud korpus. Kõik!

Siit ka point, et miks nii ei tehta siis? Ainult väga vähesed tulevad selle peale, et tegelikut ei ole neil vaja kulutada suuri summasi konsooli peale ning maksta veel netis mängimise eest + kallimad mängud. Lauaarvutiga saab ka seda teha, aga oled sa näinud kellelgi ATX arvutikasti teleka kõrval seismas ning mängides sellega diivanil?

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 07.08.2013 14:17:36 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi vaielda, ma ei tahagi vaielda, ma tahan sulle selgeks teha et sinu "Mängukonsooli idee" = lauaarvuti, millel kasutatakse monitori asemel telekat. Kui lauakas on telekaga samas toas, siis vea ainult 1 hdmi telekani.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 14:21:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga oled sa näinud kellelgi ATX arvutikasti teleka kõrval seismas ning mängides sellega diivanil?

Mina näiteks üsna tihti võtan oma arvutikasti ja panen statsionaarselt teleka kõrvale, mängides wireless klaveri+hiirega diivanilt. Kes siis tänapäeval 20't kilo paar meetrit liigutada ei jõua. SSD'ga arvutikomplekt ilmselt bootib mul kiiremini üles kah, kui suvaline konsool.

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 07.08.2013 14:32:07 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
tsitaat:

aga oled sa näinud kellelgi ATX arvutikasti teleka kõrval seismas ning mängides sellega diivanil?

Mina näiteks üsna tihti võtan oma arvutikasti ja panen statsionaarselt teleka kõrvale, mängides wireless klaveri+hiirega diivanilt. Kes siis tänapäeval 20't kilo paar meetrit liigutada ei jõua. SSD'ga arvutikomplekt ilmselt bootib mul kiiremini üles kah, kui suvaline konsool.


See on tore, sest mingi aeg kasutasin ise sama varianti, aga muutus tüütuks. Oleneb ka muidugi, kui tihti sa seda võimalust kasutasid.

Aga siit küsin, et kuidas wireless klaveri ja hiirega oli mängida mingit first person mängu? kas onlines ka proovisid? Ise kasutasin pulti.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 07.08.2013 14:38:29 vasta tsitaadiga

Jah ja pulti saab kasutada ainult sinu mängukonsooliga. Mis vahet seal on millega piraat mängis, tahab mängib klaveriga tahab mängib puldiga.

lauakas teleka kõrval ei ole konsool
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 07.08.2013 14:39:15 vasta tsitaadiga

Pean mainima, et proto-korpus ei ole väga apetiitne...
Äkki natuke rohkem panustada ja teha mingi DVD mängija mõõdus (või VHS).

Lisaks, tasub äkki mõelda hoopis Linuxi purgi peale, et hind soodsam saaks.
Steamis palju linuxi mänge ka juba...

EDIT: Lisasin ka omapoolse pealtvaates disaini.

GPU tuleks panna breakoutiga külili, emaplaat peab olema madal (ala läppari jahutusega), PSU peab olema madal, võimalik, et laiali laotuatud (mitte tavaline ATX pauk).

SSD-sid saaks laduda üksteise kohale mitu tk, juhtmeid kannatab igatpidi sees jooksutada.
Paksus võiks olla kuni 2 slotti (videokaardi järgi) + paar cm.

Emaplaadi osas hakka mõtlema midagi taolist:
http://www.supermicro.com/products/motherboard/Xeon/QM77/X9SPV-M4.cfm

Siin mu suht vanakooli meediamasin, umbes sarnase paigutusega.
http://rat.planet.ee/HTPC/Kokkupanekutest%201/

kast on siiani alles, vahepeal vahetasin emaplaadi ja kõvakettad seest välja.
Töötab nagu tavaline mini-atx, algselt oli ressiiver icon_smile.gif
Esipaneelis LCD töötab, nupud ka. Custom kood jooksis taga. Kõvasti sai ümber tehtud kasti icon_smile.gif
Manus


_________________
Jogani pogani pooh


viimati muutis R A T 07.08.2013 15:01:58, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 07.08.2013 14:54:10 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Pean mainima, et proto-korpus ei ole väga apetiitne...
Äkki natuke rohkem panustada ja teha mingi DVD mängija mõõdus (või VHS).

Lisaks, tasub äkki mõelda hoopis Linuxi purgi peale, et hind soodsam saaks.
Steamis palju linuxi mänge ka juba...


Võin kindlalt öelda, et koprus tulevikus on teistsugune, kuna ma ei ole teab mis osav käsitöös ning päris disainer. Aga see ei ole probleem tulevikus.

Linuxit olen kah mõelnud ja tulevikus oleks ilmselt mõttekam, kuna nagu sa ütlesid, üha enam tehakse ka sellele paltvormile mänge ning steamis ka küllalt neid juba. Seega on linuxil potentsiaali küll.

PEDAK: üsna tüütuks muutub sulle kirjutada, et tegemist on prototüübiga, idee on algfaasis ning kõik olenev vaatenurgast + eesmärk. X1 jookseb windows 8 baasil, seega on antud konsool ka sinu vaatenurgast lähtudes lihtsalt pc casemodiga lauakas, mis teleka kõrval istub. Sest enamjaolt suudavad next gen konsoolid ju teha sama, mida pc.

Ei mäleta enam, kust ja kas õigesti lugesin, kuid kui enne oli pc ja konsoolide vahel erinevus arhidektuuris, siis nüüd kasutavad next gen konsoolid sama arhitektuuri (või omastades mõningaid sarnasusi arhitektuuris), mida PC kasutab. Et arendajatel oleks veidike lihtsam tegutseda.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 07.08.2013 15:02:31 vasta tsitaadiga

Täiendasin oma eelmist posti, vaata üle icon_wink.gif
_________________
Jogani pogani pooh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 15:03:03 vasta tsitaadiga

don_mikk, johhaidi, saa aru, et x1 võib ju sul win8 baasil joosta, aga ta on spetsiaalselt arendatud OS. St. ta ei ole siiski win8 PC.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 07.08.2013 15:04:29 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
don_mikk, johhaidi, saa aru, et x1 võib ju sul win8 baasil joosta, aga ta on spetsiaalselt arendatud OS. St. ta ei ole siiski win8 PC.


Kui ma midagi teeks, siis tõenäoliselt windowsitest valiks ka 8 - kindlasti. 7 on ikka ajarattal hambus juba...


p.s. Iseenesest oleks tore ka moodulkorpus, kus GPU käib "juhtmega" külge (nagu läppari PCI sloti).
Siis saaks upgrade teha, kui mingi moodul uus osta. Sisuliselt saaks ka intel HD integreeritud videokaga müüa...

Lõppkokkuvõttes on see ikkagi PC taasleiutamine, mitte päris konsool...

_________________
Jogani pogani pooh


viimati muutis R A T 07.08.2013 15:07:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004




sõnum 07.08.2013 15:06:53 vasta tsitaadiga

Riistvara kokku ladumine ei ole asja juures suurim keerukus.
Sa pead need saama ka sama soodsalt kui MS ja Sony.
Ja keegi peab Sul softi valmis kirjutama (mängude haldus, kiire paigaldamine jne).
Kui Sa lihtsalt paned Win + vabalt saadavad proged kokku, siis ei tule sellest küll midagi muud kui eelseadistatud PC.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 07.08.2013 15:15:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PEDAK: üsna tüütuks muutub sulle kirjutada, et tegemist on prototüübiga, idee on algfaasis ning kõik olenev vaatenurgast + eesmärk. X1 jookseb windows 8 baasil, seega on antud konsool ka sinu vaatenurgast lähtudes lihtsalt pc casemodiga lauakas, mis teleka kõrval istub. Sest enamjaolt suudavad next gen konsoolid ju teha sama, mida pc.


Ma ei räägigi sinu prototüübist, sinu geniaalne idee on hoopis see mis ei kannata lahterdamist konsooli alla. Sinu idee on panna lauakas teleka taha, kõik!

Nüüd ma luban sul endal oma idee põhja lasta, selleks küsin, et mis on sinu "konsooli" ja tavalise lauaka erinevused?

mina tänan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Mängukonsooli + PC segu idee (prototüüp olemas) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.