Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia SP märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 08.12.2013 14:25:29 vasta tsitaadiga

Mul nüüd ka vahepeal too telefon silma jäänud. Lugenud seda teemat ja leviga (eelkõige vist siis Wifiga?) on probleeme. Kuidas nende probleemidega nüüd on? Ikka pole lahendatud? Kusjuures, mu ema eelmine kuu ostis Xperia E ja samuti ka sellel WiFi levi jupsib. Veidike kaugemal on ühendus väga-väga kehvakene ja vahest üldse katkeb. See-eest ka ühe teise telefoniga samas kohas on WiFi levi põhjas. Arvasin algul, et ah, odava telefoni asi, kuid sama jama siis ka selle SP-ga? Tasub eemale hoida? Endal on WiFi levi üsna tähtis.
Teise telefonina on silma jäänud küll WP perest Nokia Lumia 920. Tundub ka kõigi oma funktsioonide jm poolest igati korralik, kuid ainuke miinus minu silmis see, et appe on vähevõitu ja arendajad ei kipu ka väga tegema WP8-le (ka praegune telefon on WP8 peal ning seda saaksingi ainukeseks miinuseks hetkel tuua), seetõttu olen vaatanud taas Androidi poole. Kuid nagu midagi muud paremat specide jms poolest pole leidnud Androidikatest kui SP. SP ja 920-l ka täpselt sama hind.

Ja veel üks küsimus, et kas SP-le mõnda laadimisdocki ka saadaval nagu seda on nt Xperia Z-le?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013




sõnum 11.12.2013 22:35:35 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Mul nüüd ka vahepeal too telefon silma jäänud. Lugenud seda teemat ja leviga (eelkõige vist siis Wifiga?) on probleeme. Kuidas nende probleemidega nüüd on? Ikka pole lahendatud? Kusjuures, mu ema eelmine kuu ostis Xperia E ja samuti ka sellel WiFi levi jupsib. Veidike kaugemal on ühendus väga-väga kehvakene ja vahest üldse katkeb. See-eest ka ühe teise telefoniga samas kohas on WiFi levi põhjas. Arvasin algul, et ah, odava telefoni asi, kuid sama jama siis ka selle SP-ga? Tasub eemale hoida? Endal on WiFi levi üsna tähtis.
Teise telefonina on silma jäänud küll WP perest Nokia Lumia 920. Tundub ka kõigi oma funktsioonide jm poolest igati korralik, kuid ainuke miinus minu silmis see, et appe on vähevõitu ja arendajad ei kipu ka väga tegema WP8-le (ka praegune telefon on WP8 peal ning seda saaksingi ainukeseks miinuseks hetkel tuua), seetõttu olen vaatanud taas Androidi poole. Kuid nagu midagi muud paremat specide jms poolest pole leidnud Androidikatest kui SP. SP ja 920-l ka täpselt sama hind.

Ja veel üks küsimus, et kas SP-le mõnda laadimisdocki ka saadaval nagu seda on nt Xperia Z-le?


Stockiga Wifi jamab, aga kohe pärast custom romi peale panemist muutus olukord palju paremaks. Endal hetkel peal 4.4 reCAF.
Laadimisdocke SP'le ilmselt pole, sest microUSB on telefoni vasakus üleservas, mitte all tulukeste tõttu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2013 13:05:13 vasta tsitaadiga

Siim159,
Olen nüüdseks nädala kasutanud telefoni ja esmased muljed:
- Wifi levi on peale septembris välja tulnud ametlikku uuendust kehvapoolne (enne oli katastrofaalne)
- Telefoniosa levi on samas super. Ise kogesin just ühel linnast väljas koolitusel, et sain rahulikult rääkida, kui teised ümberringi levi otsisid muude nutikatega. Olen ka foorumis kuulnud kiidusõnu kehvades levioludes helistamise osas.
- Minu üsna palju veebivahtmist päevas kannatab telefon kenasti välja 5-6h tuleb ära mõnel päeval
- Need valgusdioodid seal allservas on väga abiks märguanded, kui telefon pista põuetaskusse alumine ots üleval siis paistab vaadates taskuserva vahelt valguskuma - abiks märkamaks, et näiteks mail on saabunud
- Fotokas on keskpärane, samas mitte nii hull kui kartsin
- Käes on tugev tükk, alumiiniumraam ümber, ei nagise ega vetru kuskilt (kui spetsiaalselt kõvasti mudida siis saab tagakaane juurest mingit minimaalset naginat kätte, eeldab pingutust)
- Tagakaas on mõnusalt kummine, aparaat püsib hästi käes
- Gorilla glass küll, aga teisel päeval sain ekraanile kerged kriimud (siiani lisandunud ei ole ning neidki oleks saanud ehk vältida kui oleks kasutusele võtnud kile, mis kaasas oli - aga krt, ei kannata kilesid)
- Ekraani otse vaadates on pilt väga hea, kui kallutama hakkad läheb kehvaks - jätab odava mulje, samas keegi kommenteeris, et pole tarvis metroos/bussis kõrvalistujal näha mida sa teed - seega it's not a bug, it's a feature icon_razz.gif
- Kui pead pikemalt laadijata veetma, on abiks Stamina rezhiim - lülitab välja andmeside/wifi ajaks kui telefoni ekraan väljas (ise on võimalik määrata erandid ehk kui tahad näiteks, et mailid ikka läbi käivad, saab seda erandina lubada)
- Lisaks on kohe kaasas rakendus, millele saab õpetada vastava lisaseadme ühendamisel ja/või kellaaja täitumisel aparaadile erinevaid käitumisi - käivita miski rakendus, tee hääletuks, lülita sisse/välja andmeside vms. Näiteks peale kella 23 laadija ühendamisel telefon hääletuks või äratuskella rakenduse käivitamine, et ei unustaks äratust seada
- Asukohapõhine wifi - telefonile võimalik õpetada määratud GSM mastide piires wifi sisse lülitada, et ei peaks käsitsi sisse-välja jebima wifit ega pidevalt sees hoidma (wifi sees hoidmise ajal teeb telefon perioodiliselt otsingut ning see kulutab akut)
- Miracast tugi, mida pole saanud veel testida
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 13.12.2013 13:12:52 vasta tsitaadiga

Draqula, Selge, tänud põhjaliku ülevaate eest. Kuid jah, jäi soetamata selle wifi problemaatilise levi tõttu. Leidsin üsna soodsalt vähekasutatud Sony Xperia Z mudeli (ikka samas hinnaklassis nagu SP, ehk 300€, paar kuud kasutatud, peaks igati hea hind olema selle kohta). Võtsin selle ära, hetkel ootan, kuni posti pannakse. Sellelgi olen ekraani kohta lugenud, et kallutatud vaates läheb pilt kehvaks, kuid usun, et probleeme ei teki, kuna põhiliselt hoian ikka ekraani ju otse. Ning need huvitavad funktsioonid (aku osas, käsklused peale panna jms) peaks vast Z-l ka kindlasti olema ma usun.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005




sõnum 29.12.2013 19:02:54 vasta tsitaadiga

Sai ka suvel ostetud endale siuke elukas, siiamaani väga rahul. Ainult selline probleem, et vahel kui võtan telefoni kätte, vajutan klahvilukku ja siis tõmbab ekraan ainult kergelt heledaks, siis pean uuesti 2 korda vajutama ja siis tavaliselt korras. Koguaeg ei ole sellist jama, aga no 1/5 avamisest vb on siuke ainut kergelt hele must taust. Üsna nõme tegelikult, eriti kui nt kõne ajal võtad korraks kõrva juures ära, et nt kella vaadata ja ei saagi :S On keegi lahendusi leidnud sellele probleemile ?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2013 14:19:45 vasta tsitaadiga

marius8 kirjutas:
Sai ka suvel ostetud endale siuke elukas, siiamaani väga rahul. Ainult selline probleem, et vahel kui võtan telefoni kätte, vajutan klahvilukku ja siis tõmbab ekraan ainult kergelt heledaks, siis pean uuesti 2 korda vajutama ja siis tavaliselt korras. Koguaeg ei ole sellist jama, aga no 1/5 avamisest vb on siuke ainut kergelt hele must taust. Üsna nõme tegelikult, eriti kui nt kõne ajal võtad korraks kõrva juures ära, et nt kella vaadata ja ei saagi :S On keegi lahendusi leidnud sellele probleemile ?


See "ekraan ainult natuke heledaks power vajutades" esineb ka mul ja mitmetel teistel erinevates foorumites aegajalt.
Lootus on, et 4.3 või 4.4 uuendus seda parandab, kui juhtub olema tarkvaraline. Ühtegi konkreetset lahendust pole silma hakanud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viljar77
HV veteran
viljar77

liitunud: 06.08.2010




sõnum 16.01.2014 12:55:45 vasta tsitaadiga

Minu oma teeb ekraaniga täpselt sama icon_confused.gif
Vahel ka siis kui keegi helistab. Ekraanil läheb ainult valgustus põlema ja helin töötab. Siis vajutan korra power nuppu ja kui teist korda vajutan, siis on juba pilt ees.
Äärmiselt nõme tegelt. On äkki keegi selle hädaga garantiisse läinud ja mingi lahenduse saanud?

_________________
Varuosad väga paljudele erinevatele sülearvutitele. Täpsema info saamiseks saada mulle PS.
Süle- ja lauaarvutite remont ja hooldus.
Kommentaarid: 259 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2014 15:59:22 vasta tsitaadiga

viljar77 kirjutas:
Minu oma teeb ekraaniga täpselt sama icon_confused.gif
Vahel ka siis kui keegi helistab. Ekraanil läheb ainult valgustus põlema ja helin töötab. Siis vajutan korra power nuppu ja kui teist korda vajutan, siis on juba pilt ees.
Äärmiselt nõme tegelt. On äkki keegi selle hädaga garantiisse läinud ja mingi lahenduse saanud?


Olen mingis foorumis näinud kasutajaid kurtmas sedasama ning mõni on ka garantiis käinud, kahjuks see tundub hetkel viimase softi viga ehk garantii ei aita.
XDA foorumis on saadaval lekkinud 4.3 arendajate tööversioon ning kes seda proovinud, on väitnud, et seda jama enam ei esine. Lisaks pidi wifi olema ka kõvasti parem ja BT helitugevuse probleem on lahendatud.

Segane on veel ainult, et millal seda 4.3 antakse. Algne tähtaeg oli 12-2013, kuid viimati konkreetne kuupäev oli SonyAustralia poolt twitteris öeldud "enne veebruari lõppu".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002




sõnum 16.01.2014 18:05:57 aku vasta tsitaadiga

On kellelgi akusäästmisnippe? Mul uuendused tehtud ja see aitas ka päris palju. Aga et 1,5 päevaga jookseb aku tühjaks isegi siis, kui peaaegu kasutada ainult äratuskellaks, on küll liig.
Akukasutuse järgi: 28% ootereziim, facebook 25% (sundpeatasin, aga restarti tehes läheb vist ise tööle), telefon tegevuseta 18% (ei tea, mis see ootereziim siis on?), secureclock service 11%. Ektraan, kkõned, android süsteem ja opsüsteem võtavad kokku 19%. Põhimõtteliselt siis ootereziim ja telefon tegevuseta võtavad pool akust - seda ilma opsüsteemide jms keerutamiseta.

Wifi töötab, telefon kiire, ise muidu rahul.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2014 08:59:48 Re: aku vasta tsitaadiga

mixkamitte kirjutas:
On kellelgi akusäästmisnippe? Mul uuendused tehtud ja see aitas ka päris palju. Aga et 1,5 päevaga jookseb aku tühjaks isegi siis, kui peaaegu kasutada ainult äratuskellaks, on küll liig.
Akukasutuse järgi: 28% ootereziim, facebook 25% (sundpeatasin, aga restarti tehes läheb vist ise tööle), telefon tegevuseta 18% (ei tea, mis see ootereziim siis on?), secureclock service 11%. Ektraan, kkõned, android süsteem ja opsüsteem võtavad kokku 19%. Põhimõtteliselt siis ootereziim ja telefon tegevuseta võtavad pool akust - seda ilma opsüsteemide jms keerutamiseta.

Wifi töötab, telefon kiire, ise muidu rahul.


Kas peale androidi uuendust tegid ka factory reset?
Olen kuulnud juhtudest, kus juhul kui see tegemata, võib esineda jamasid, samas ei pruugi alati. Ka ei pruugi see factory reset aidata.

Oma SP puhul lasin peale kättesaamist viimase uuenduse peale OTA ja siis tegin factory reset ning tundub, et ei ole üleliia janune.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002




sõnum 17.01.2014 10:18:37 vasta tsitaadiga

Ei ole factory reseti teinud - kas siis lähevad ka kontaktid ja märkmed jms kaduma?
Kaua sul aku peab?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kontro
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 19.01.2014 20:54:49 vasta tsitaadiga

Oleks jah huvitav teada kas mul sama jama, minu aku ka kauem kui 1,5 päeva ei kesta.
Mul seesama õrnalt heledaks minemise probleem. Uuenduse ootamisest on ka kopp ees, kui nüüd veaparandusi ei tule, siis on ikka jama icon_confused.gif


viimati muutis kontro 26.01.2014 00:07:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2014 10:48:17 vasta tsitaadiga

mixkamitte kirjutas:
Ei ole factory reseti teinud - kas siis lähevad ka kontaktid ja märkmed jms kaduma?
Kaua sul aku peab?


Factory resetiga lähevad telefonis olevad kontaktid kaduma - selle vastu aitab kontakte mitte telefonis hoida vaid kas google kontaktides või Exchange kontol (kui tööjuures selline kasutusel).
Muu kraam tuleb alternatiivsete vahenditega back-up'ida.

Aku pidamine pole teemaks tõusnud, iga öö istub nii ehk naa laadija otsas ja päeva peab vastu kenasti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 02.02.2014 21:37:20 vasta tsitaadiga

Keegi mingit asjalikku docki koos kõlari/äratusfunktsioonigapole kohanud? Iphonele on iga nurga peal neid "kellraadioid"
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kontro
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 12.02.2014 22:05:02 vasta tsitaadiga

Panin täna sony update servicega 4.3 uuenduse peale.
Hetkel tundub, et säästab kuidagi akut paremini, aga eks see näha ole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viljar77
HV veteran
viljar77

liitunud: 06.08.2010




sõnum 12.02.2014 22:25:23 vasta tsitaadiga

kontro, see ekraani anomaalia on ka kadunud? Miskit oluliselt parem ka või kuidagi teisiti? Enda omal kestab aku niigi 3-4 päeva ja päris ajaviiteks ei viitsi ka softi uuendama hakata. Ajaviiteks leiaksin ilmselt mõne parema tegevuse icon_smile.gif
_________________
Varuosad väga paljudele erinevatele sülearvutitele. Täpsema info saamiseks saada mulle PS.
Süle- ja lauaarvutite remont ja hooldus.
Kommentaarid: 259 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2014 22:58:55 vasta tsitaadiga

Positiivne, nagu siin juba mainitud - 4.3 on reaalselt olemas meie regioonis.
Negatiivne, et kindla 4.4 saamise asemel on SP pandud seisu "under consideration".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013




sõnum 12.02.2014 23:04:08 vasta tsitaadiga

viljar77 - ekraanianomaaliat tõepoolest enam pole. Album appis enam Bravia Engine ei tööta, aga videotes töötab. Ennast see ei puuduta, sest arvutile formatit tehes kadusid ka DRM key'd ära. Wifi on ka parem ja kaamera app on sama, mis Z,Z1'l jne. Social camera app vms, saab lisamooduleid juurde panna läbi Sony Selecti. Kaamerakvaliteet on rahva sõnul sama, mis 4.1.2'ga.
Draqula - võimalik, et on under construction sellepärast, et inimesed hakkasid kohe vinguma, et pole update'i, kui oli kirjas, et detsembris tuleb. Endal väga kahju pole - CM11 toidab ära ja on mõnes vallas isegi parem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2014 11:07:48 vasta tsitaadiga

pakatsui kirjutas:

Draqula - võimalik, et on under construction sellepärast, et inimesed hakkasid kohe vinguma, et pole update'i, kui oli kirjas, et detsembris tuleb. Endal väga kahju pole - CM11 toidab ära ja on mõnes vallas isegi parem.


"Under construction" tähendaks "ehitamisel", kahjuks tegelikult on "under consideration" ehk siis kaalumisel kas üldse tuleb.

Ma siiski näen siin otsest tarbija petmist, kuna vähemalt minu puhul oli SP valiku üks kaalukeeltest, et saab 4.4 uuenduse (on piisavalt tulevikukindel) - Sony oli tol hetkel seda lubanud.
Kui oleks olnud algusest peale "kaalumisel" nagu teistel mudelitel siis poleks siin ka midagi kobiseda - häiriv on just fakt, et mingiks perioodiks anti tarbijale kindlus (tuleb 4.4), nauditi selle positiivset mõju läbimüügile ning siis võeti see lubadus tagasi. Selline käitumine pole soliidsele firmale kohane.

Loomulikult käitusid ka kliendid "veidi" ülepakutult kui 4.3 uuendus hilines (kõik foorumid, twitter jne võimalikud kohad olid hala täis), kuid siin on taas osaliselt süüdi ka Sony kommunikatsioon - kui näed, et hilineb siis ütle nii, mitte ära vaiki ja lase järjest tähtaegasid üle. Sellise vingumise eest 4.4 ära jätta oleks aga väga lapsik - Lapsele lubati kommi. Laps jonnis, kuna kommi ei antud lubatud ajal ja lapsevanema vastus oli a la võta siis see üks "parim enne" tähtaja ületanud komm, kuid rohkemast ära enam unistagi. Nii madalale Sony ehk ei lasku.

EDIT: Tegelikult on ikkagi "Under investigation" ehk uurimise all 4.4 tulemise variant SP'le, mõte jääb samaks.


viimati muutis Draqula 14.02.2014 16:20:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2014 11:51:04 vasta tsitaadiga

Kõlab peaaegu nagu iga suurem mobiilitootja.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2014 16:22:32 vasta tsitaadiga

Positiivne on samas, et hetkel see 4.3 mis tuli tundub tõesti norm töötavat, v.a. Bravia Engine albumis, kuid see minu jaoks oluline pole.
Kõige suurem probleem minu jaoks oli, et eelmise versiooniga BT HF praktiliselt kasutada ei saanud - kuuldavus suhteliselt null mõlemat pidi, nüüd on sellega korras.

Aga jah, uuenduste saaga moraal on, et kui uuendusi saada tahad siis tuleb osta kõrgema otsa aparaat. Keskklassi (nagu SP) puhul on uuendused tulemas hea õnne korral "kunagi" ning odava otsa puhul vist ainult unistustes.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 13.02.2014 21:36:13 vasta tsitaadiga

Proovin oma SP tarkvara uuendada läbi Sony PC Companion 2.1 aga ei saa. Annab sellise teate. Kas keegi oskab aidata?
Manus

Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiking
HV kasutaja
viiking

liitunud: 15.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2014 21:44:43 vasta tsitaadiga

Win8-ga ei toimigi nagu pildi järgi võiks eeldada.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 13.02.2014 21:52:17 vasta tsitaadiga

Kas mingi võimalus on Win8 omanikel ka uuendus hankida, või pean ootama kuni Sony selle lisab?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiking
HV kasutaja
viiking

liitunud: 15.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2014 22:09:42 vasta tsitaadiga

Lihtsam oleks ju nt mõne sõbra win7-ga arvutiga see uuendus ära teha või nii.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia SP mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.